Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28201) csige791 válasza JetiRulez (#28200) üzenetére


csige791
tag

Csak nekem nem jön be a heatonline.com oldal ? Vagy egyáltalán innen lehet leszedni a progit?

(#28202) JetiRulez válasza csige791 (#28201) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nekem bejön. De ha mégse, akkor a Project Torque oldalán is van egy hivatkozás a letöltésre valahol a főoldalon.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28203) milomi


milomi
tag

sziasztok Kérdésem lenne egy Intel mobility GMA 4500 dedikált memória 128 MB meg osztott megmóriával 800 MB os , elviszi a Level-r ???? memória az DDR 3 as 2 giga proci 2 magos Celeron 2 x 2,3 Ghz lapotopról volna szó ! köszi válaszotok

NFS World Nick Ewing1987

(#28204) Gaz 78 válasza milomi (#28203) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia Milomi!
Elviszi :) Az enyém gyengébb és megy szépen,igaz minimum grafon és a vidikari driverben a képjavító effektek maximum teljesítményre vannak állítva! 2 giga ramom van ddr2-es és sima 1.6-os Pentium proci és 64 megás x300-as Radeon chip ( 2005-ös Dell laptop )

[ Szerkesztve ]

(#28205) JetiRulez válasza csige791 (#28201) üzenetére


JetiRulez
őstag

Még ez se? [link] Ha a klienst innen töltöd le? Nem értem, miért nem jön be a heatonline.com. :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28206) laszlohu válasza csige791 (#28201) üzenetére


laszlohu
addikt

Akkor töltsd le a Level-R-t , majdnem egyformák :

http://levelr.gamigo.com/download/

(#28207) tomkatomi válasza csige791 (#28201) üzenetére


tomkatomi
tag

Ha jól emlékszem, PT-ben simben nyomultál, akkor pedig a LevelR ajánlott, mivel Heatban legutóbb még nem volt ilyen opció, csak arcade.

Más.
Nekem csak egy 3. hely jött össze...

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#28208) kekeeci válasza tomkatomi (#28207) üzenetére


kekeeci
senior tag

Azért gratulálok. :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28209) Attka85 válasza tomkatomi (#28207) üzenetére


Attka85
tag

Gratula !!! Én nem indultam, bár bökte a szememet, de túl későinek találtam

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28210) buvez


buvez
tag

Gratula tomi! :C

Mostanában mikor indultam ilyenen mindig ott volt CrazyCar is, így mögötte végeztem mindannyiszor :) Egyszer azért is megfogom! :DDD utoljára elrontottam az autó választást is. Ct2 rev-en megfoghattam volna :U

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28211) laszlohu


laszlohu
addikt

Az event calendar - ral gondok vannak, állítólag az okozza többeknél az összeomlásokat, fagyásokat.

(#28212) Attka85 válasza buvez (#28210) üzenetére


Attka85
tag

Gratula !! Csak egy ember van aki nem bír veled, de őt elég nehéz elkalapálni :)) Szép volt, bravó!

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28213) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

Jól van, ügyesek vagytok mindannyian :C Forogjon-villogjon a nevetek mindenhol! :D

Ezen az eventen meg...... a gyerek 66 kör után már közelít az első helyen haladóhoz erre a végére kitalálja hogy 6 körre elegendő üzemanyaggal megpróbál 7-et menni, körönként súlyos másodperceket veszítve a spórolós tempóval, ahelyett hogy kanyarokból kifelé tiltásig pörgetve nyomná tovább - ha egyszer malacfarok hosszúságú a boxutca, a további 1-2 körre elegendő benya meg bemegy 2 másodperc alatt. Maradt is a második helyen a marhája. :DDD

(igen, Lanus-t meg Gekkot levágta a szerver jó pozícióból ... így utólag sajnálom hogy nem derült ki mennyire volt elég a tempó hozzájuk képest - a verseny közben azonban ezen igazán szomorú történéseket csak kaján vhuuááá -val tudtam konstatálni a netre wireless csatlakozó, könyvekkel fejmagasságba polcolt notebookra dugott noname billentyűzet felett....)

No, magyar játékban tudjátok hogy hol a helyetek... hajrá, nyomjátok tovább :)

[ Szerkesztve ]

(#28214) Attka85 válasza Bekő Tóni (#28213) üzenetére


Attka85
tag

Szép munka !! Úgy tűnik nem megy rosszul a sim, nekem is ott lett volna a helyem, de ami késik, nem múlik! Sajna mindig van valaki, aki túljár az eszünkön, de nem vagyunk messze Tőlük, szóval csak így továb srácok, csak idő kérdése, nincs messze a dobogó legfelső foka ;)

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28215) Bekő Tóni válasza Attka85 (#28214) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Köszi. Akkor >> emez itten << szerintem érdekelni fog téged. Remélem mások is kedvet kapnak hozzá innen a pH-ról..
4 rövid verseny, pontrendszer. Az első verseny rendes, állórajtos. A következő versenye(ke)n az indul elsőnek aki a legrosszabb köridőt futotta az előzőn. A köridő bajnok indul utolsónak. 2 másodperces időközökkel (a teljes Norlandenringen 4, majd 6) rajtol mindenki, hogy az első kanyarban legfeljebb 2 autós karambol fordulhasson elő, ne tömegkarambol.
Jelentkezni a Copse nevű eventszervezőnek küldött privát üzenettel lehet a gamigos fórumon.
Üdv, jó napot!.

[ Szerkesztve ]

(#28216) legpuska


legpuska
csendes tag

Valaki eltudná nekem magyarázni hogy hogy tudok játszani a HEAT ONLINE-al? mert ez a LEVEL-R nem igazán jön be... valahogy nem olyan mint a Project Torque...

Ui.: Csak azért kérdem mert hogy elméletileg EU-ban nem lehet játszani... :S

Husz

(#28217) PaJa1 válasza legpuska (#28216) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha a PT élményét keresed akkor nem fogod megtalálni egyik megmaradt alfajnál sem.
De remélem tévedek.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#28218) kekeeci válasza legpuska (#28216) üzenetére


kekeeci
senior tag

Letöltöd, telepíted. elindítod, regisztrálsz és kész.

Segítségül:
http://heatonline.com/
Használd a szép nagy piros START GAME gombot, majd a lap aljára érve a Click here to learn more... feliratu linket. :))
Az esetleges nyelvi nehézségek elhárítására ajánlom a google toolbar fordítás funkcióját, vagy bármilyen fordító alkalmazást, weblapot. :DD

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28219) legpuska válasza kekeeci (#28218) üzenetére


legpuska
csendes tag

a regisztáció és letöltés ment... tudok angolul... viszont azt írja a játék miután UPDATE-ltem hogy az ön REGIÓ-jában ez a játék nem játszható bár ez 2 hónapja volt..

Husz

(#28220) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

LevelR-ben az event calendar még mindíg nem mükszik :( ...lehangoló,de nagyon! :(

(#28221) hippo0315 válasza Gaz 78 (#28220) üzenetére


hippo0315
senior tag

Működik az csak nem úgy ahogy eddig. Sajnos. :(((

Ha fenn vagy amikor az eventek indulnak és nem lépsz ki míg meg nem csinálod őket, akkor minden jól működik, de ha kilépsz és vissza, máris buktad az általad még be nem fejezett eventeket..

[ Szerkesztve ]

(#28222) laszlohu válasza Gaz 78 (#28220) üzenetére


laszlohu
addikt

Olvasgatni szoktam a német nyelvű fórumot és az egyik GS azt mondta,
de nem tudom, hogy viccelt, vagy komolyan gondolta, vagy csak elszólta magát, hogy
az Event Calendar csak a köv. patch ( M - patch ) - kor lesz visszakapcsolva,
amit karácsony környékére ígérnek.

(#28223) Gaz 78 válasza laszlohu (#28222) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia Laszlohu!
Köszi a tájékoztatást!Akkor nem is erőltetem!

Szia hippo! Tudom,hogyan megy az eventezés :) Azért gondoltam,hogy nem működik,mert hiába csinálom a feladatokat nem írja jóvá.. :(

[ Szerkesztve ]

(#28224) Bekő Tóni válasza hippo0315 (#28221) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Hello hippo :)

Vagy azért, mert az októberi naptárlap még nincs cup-eventek tucatjaival "teleszemetelve", vagy mert bütyköltek rajta valamit a minap - de úgy néz ki, hogy működik rendesen.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#28225) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Előbb kellett volna nekiállnom panaszkodni! Működik megint az event calendar! Igaz csak a napi eventeket csináltam,de azokat megadja!

[ Szerkesztve ]

(#28226) hippo0315 válasza Bekő Tóni (#28224) üzenetére


hippo0315
senior tag

Szia!

köszi az infót, ma meg is nézem majd. :DD

(#28227) laszlohu válasza Gaz 78 (#28225) üzenetére


laszlohu
addikt

Egy rugóra jár az agyunk, ui. aznap ha nem te, akkor én
"Panaszkodtam" volna az Event Calendar - ral kapcsolatban.

Pesszimista voltam és vagyok, ui.
legutóbb, amikor kikapcsolták, vagy két-három hónapig nem volt Event Calendar.

[ Szerkesztve ]

(#28228) Gaz 78 válasza laszlohu (#28227) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én is pesszimista voltam ezzel kapcsolatban :) Tényleg egy rúgóra jár az agyunk! Örülök,hogy újra működik a calendar :)
ui. Kanyarra fel!

[ Szerkesztve ]

(#28229) kekeeci válasza legpuska (#28219) üzenetére


kekeeci
senior tag

Hááááááát... :F
Csak azt tudom mondani, hogy kb a Heat indulása óta játszok vele (is), és eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28230) tomkatomi


tomkatomi
tag

Üdv!
Ha már korábban szó volt a bömösökről, az egyikről készítettem egy szösszenetet.
Akit érdekel: VIDEO itt
Itt is megköszönöm az érintettek segítségét :)

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#28231) Blade.T válasza tomkatomi (#28230) üzenetére


Blade.T
tag

Szevasztok!

Gondoltam felnezek mar mi a palya. Gratula !!! Nem hiaba profitol csak profi munkat kapunk . :DDD

Tobb mint egy eve [„Valami veget ert”] PT :O , eszembe jutottatok ti is.

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#28232) Bekő Tóni válasza tomkatomi (#28230) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Hello,
... hát nekem ez húbazmeg kategória! :C
Úgy, hogy se egy tömegkarambol, se egy triplaszaltó, de még egy árva "pályáról kirepülős" bug nincs benne.
Gratula, nagyon érett, komoly az egész koncepció meg a megvalósítás.

Remélem beküldöd a Level-R Video Event-re.
Magasan kiemelkedik majd a roncsderbi-videók közül, azt hiszem.

Üdv.

(#28233) noblem1983


noblem1983
senior tag

Van a fórumon egy új kérdőív,aki gondolja töltse ki talán beválik a dolog

http://levelr.gamigo.de/forum/showthread.php?p=168402#post168402

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28234) laszlohu


laszlohu
addikt

Szerintem érdemes kitölteni a kérdőívet, ui. a legutóbbi után is sok pozitív változás történt.

Én csak annak örülnék , ha bugmentes lenne a Level-R,
és a kick funkció ingyenes lenne

(#28235) hippo0315


hippo0315
senior tag

Majd meglátjuk mennyire veszik figyelembe az emberek óhaját. :D

Az a pár perc nem sok idő, ha tudunk kicsit javítani a játékon.

(#28236) Attka85 válasza noblem1983 (#28233) üzenetére


Attka85
tag

:R Meglessük, hátha a menüben nem tűnik el a kurzor, a kifagyás teljesen megszűnik (az új kalendar óta jónak tűnik), az R35 végre megkapja a hozzáméltó kezelhetőséget és kiegészítőket, visszaadják az event-szervezőt a shopba, meggyógyítják a szoba menüjét (sokszor nem lehet látni, ki miket használ) - ergó nekem másik menü jobban tetszene, nem lenne olyan, hogy benyitsz egy szobába és már nincs időd se autót váltani, se kilépni...stb

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28237) laszlohu válasza Attka85 (#28236) üzenetére


laszlohu
addikt

Az event szervezőről : azon vitatkoztak a fórumon, hogy Csak GP - ért lehessen megvenni, vagy RP - ért is.

(#28238) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Szerettem volna menni pár kört, de 65558-as hibakód fogad. Nem tudom letölteni a klienst a gépre. Azt írják külföldi fórumokon, hogy telepíteni kell a Frameworköt, de nekem azután se javul meg. :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28239) Bekő Tóni válasza JetiRulez (#28238) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Hello,
az >>> itt <<< megadott helyekről frissen letöltött telepítővel próbálkozol?

(#28240) JetiRulez válasza Bekő Tóni (#28239) üzenetére


JetiRulez
őstag

Így már feltelepült és elindult. Akkor jött ez a hiba, mikor csak az exe-t indítottam és hagytam volna, hadd töltse le az egész játékot.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28241) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Sziasztok!

Egykoron nagy PT őrült voltam.
Volt egy kocsim, amit szerintem mindenki ismer, emlékszik rá. Corvette C6.

Már másfél éve átnyergeltem az arcade versenyzésre, azon belül a Need For Speed World-be.

Most rám jött a nosztalgia és megfestettem az akkori autómat Nfsw-ben, persze némi többlettel.

Bocs hogy zavartam!

PSN: Xbox:

(#28242) JetiRulez válasza SylarHUN (#28241) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kit zavartál? Tetszik. :K

Valamikor mostanában fogok Én is visszatérni a profilomhoz Level-R-be. Nagyon kevés Class1-es van a játékban. Nincs kivel játszani. Így muszáj lesz megcsinálnom az összes Single Player pályát legalább ezüstre, hogy legyen pénzem komolyabb autóra, illetve tuningra. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28243) noblem1983 válasza SylarHUN (#28241) üzenetére


noblem1983
senior tag

Szép lett.Nekem is ilyen volt a C6-om de most még nem vettem Level-R-ben pedig a design ugyanaz maradna csak eddig nem győzött meg az autó,hogy érdemes lenne-e megvenni.
Worldben meg még 20-as szinttel távol vagyok a C6-tól és társaitól

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28244) Karibaba válasza JetiRulez (#28242) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Szép lett! ilyen volt az enyém is! :D

Projekt Torque online MMO

(#28245) PaJa1 válasza Karibaba (#28244) üzenetére


PaJa1
őstag

Az enyém meg sárgás és barnás :) De volt rendőrös is azt hiszem... sokat felejtettem :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#28246) P3Ar


P3Ar
csendes tag

üdv
én leszedtem a telepítőjét, de amikor updat-elne azt írja h az INVICTUS LIVE! nem tud kapcsolódni az internethez

tud vlki erre megoldást?
előte is köszönöm

(#28247) P3Ar válasza P3Ar (#28246) üzenetére


P3Ar
csendes tag

visszaolvastam és vagy 10 hszt és ott megoldás :W , legalábbis remélem :DDD :)

(#28248) tomkatomi


tomkatomi
tag

Valaki jelentkezett innen az RS Cobra kupára?

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#28249) Bekő Tóni válasza tomkatomi (#28248) üzenetére


Bekő Tóni
tag

(#28250) tomkatomi válasza Bekő Tóni (#28249) üzenetére


tomkatomi
tag

Köszönöm...közben már rátaláltam magam is. Látom K!nGs -es dömping van...
Én is akarok rá jelentkezni, de nem hiszem, hogy a határidőig sikerül feltekernem fullra az alap autómat :(
Az ilyen versenyek miért nem stock autóval zajlanak le, mint annó sokszor a PT-ben :((( ?

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.