Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27401) kizcar válasza SylarHUN (#27399) üzenetére


kizcar
tag

Értem. Köszi!

(#27402) korbi. válasza DRPCDoki (#27396) üzenetére


korbi.
csendes tag

persze hogy elérhető ha van feleslegespénzed :DDD

(#27403) kekeeci válasza kekeeci (#27389) üzenetére


kekeeci
senior tag

A kérdésemre senki se tud válaszolni? :Y

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27404) hugoagagyilo válasza kekeeci (#27403) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Ott a minta is csak ki kell tölteni a szerint.[link]

http://obhunracing.com

(#27405) kizcar


kizcar
tag

Kipróbáltam. Nagyon jó. Lehet amúgy a városban furikázni szabadon?

(#27406) Creative997 válasza kizcar (#27405) üzenetére


Creative997
őstag

Csak az explorer nevezetű módban, de ott is itemeket kell felszedni, ha az időcsík letelik (azaz nem szedsz itemet), akkor vége a versenynek. Viszont bejárhatsz egy adott map-et szabadon (nem mindet)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27407) kizcar válasza Creative997 (#27406) üzenetére


kizcar
tag

Oksa. Köszi!

(#27408) kekeeci válasza hugoagagyilo (#27404) üzenetére


kekeeci
senior tag

Kösz a felvilágosítást. :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27409) korbi.


korbi.
csendes tag

Mától az nfs world ingyen játszható :)

(#27410) PaJa1 válasza korbi. (#27409) üzenetére


PaJa1
őstag

...megjelenés óta az.

Ki merre halad a PT era után (online autóverseny tekintetében)?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27411) bix- válasza PaJa1 (#27410) üzenetére


bix-
tag

Csak volt benne LvL limit, szóval úgy nem hiszem, hogy sok értelme volt. (legalábbis PT-ből meg a többi MMO-ból kiindulva, NFS-el nem játszottam)

(#27412) Gaz 78 válasza PaJa1 (#27410) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

PT után a LevelR-t nyomom.Ezenkívül benn vagyok a Richard Burns Rally Cseh online-ban is.Az utobbival régóta játszom nem a PT helyett van....

....elvagyok!

(#27413) JackShephard válasza PaJa1 (#27410) üzenetére


JackShephard
tag

Öööö, ha jól rémlik valami rFactor BMW M3 GTR moddal.. :P
Ken Block újra színre lépett: gymkhana3
Elképesztő adatok: 650LE, közel 900NM nyomaték, 0-100km/h: 1.9sec
A többi szerintem önmagáért beszél!

U.i.:1080p-ben nézzétek full screenen!

[ Szerkesztve ]

(#27414) Attka85 válasza PaJa1 (#27410) üzenetére


Attka85
tag

Én is Levelezek, de lehet, hogy megveszem majd az rFactort is, mert már sokat mentem rajta piszkosan és tetszett nagyon mindig is, de nem kizárt még a DIRT2 sem, néha még GT Legends-szel jászogatok, nomeg GTR2- vel...
Cicivadász: jók ezek a gymkhanák, de most tényleg nem egyszerű pályát találtak ki Kennek, sokat de kicsket bele is hibázot, de szerintem más sem tudná jobban csinálni...szóval nézzétek meg!! qrvajóóó.... :))
Üdv!

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27415) Creative997 válasza PaJa1 (#27410) üzenetére


Creative997
őstag

Jelenleg nem sok időm jut bármiféle játékra (öregszem bakker :D ), elég durván be vagyok táblázva. Ha lesz időm, meg végre normális helyem is, akkor belépegetek rF-ba.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27416) Attka85


Attka85
tag

Off: új Free MMORG jön: Auto Club Revolution 2011-re jöhet, én biztosan kipróbálom
On

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27417) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Kb. 1,5 hónapja nem játszottam már. Gondoltam az előbb, hogy felnézek, megyek egy kört.
Az a baj, hogy folyton kilépett a játék Time synchronization error-ral. Azt hittem nálam van valami, kihúztam a netet pár percre pihentetni. Most is csinálja. Másnál mi a helyzet?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27418) quadroracer válasza JetiRulez (#27417) üzenetére


quadroracer
tag

milyen geped, neted van?

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27419) JetiRulez válasza quadroracer (#27418) üzenetére


JetiRulez
őstag

25/5M T-home kábel, SMC 7004 VBR routeren keresztül. Tudom nem egy 100%-os kombináció.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27420) bix- válasza JetiRulez (#27417) üzenetére


bix-
tag

Nálam is ugyan ez volt, win7 utlimate 64bit... A régi laptoppal XP-n nem volt gond, az új gépen meg van... Én sem értettem mi baja lehet, de inkább hagytam és mentem rfactorozni :)

(#27421) korbi.


korbi.
csendes tag

sziasztok. esetleg erről a játékról tud valaki valamilyen infót? http://www.raycity.in.th/download/

(#27422) JetiRulez válasza bix- (#27420) üzenetére


JetiRulez
őstag

Továbbra is csinálja, de ma már nem lesz időm játszani vele. Nekem jól futott XP-n és Windows 7 alatt is. Nem tudom, hogy 1,5 hónap alatt mi történt. :F

korbi.:
Én nem tudok, de a gameplay videó alapján elég gyenge játék. [link]
DethKarz beütése van.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27423) quadroracer


quadroracer
tag

Majd egy dxdiagot kernek toled priviben. Volt, van gond Win7-tel, javitasa folyamatban.

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27424) quadroracer


quadroracer
tag

JetiRulez!
Privi ment. Koszi!

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27425) quadroracer


quadroracer
tag

Itt az uj Heat trailer akit erdekel: [link]

[ Szerkesztve ]

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27426) Gaz 78 válasza quadroracer (#27425) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi!
Nekem tetszik!

(#27427) MaciG


MaciG
addikt

Nézzenek már oda. Milyen új autós őrület van itt meg? :DDD Gondolom a régi PT-s acc nem jó ide. :))

BANZAII

(#27428) kekeeci válasza MaciG (#27427) üzenetére


kekeeci
senior tag

Úgy van. :C

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27429) MaciG válasza kekeeci (#27428) üzenetére


MaciG
addikt

Költői kérdés volt. :)

BANZAII

(#27430) JackShephard válasza quadroracer (#27425) üzenetére


JackShephard
tag

Szerintem ez egy zsák car arcade lett, a vidi meg csak arra ösztönzi a hülye gyerekeket, hogy lökdösődjenek, romboljanak a játékban. Köszi de ez engem személy szerint totál kiábrándított abból, amit anno egy PT nevű játékkal elkezdtetek... De hát a zsebetek legalább tele lett és ez a lényeg. Sok sikert a továbbiakhoz. :F

(#27431) tomkatomi válasza JackShephard (#27430) üzenetére


tomkatomi
tag

Azért ez így nem teljesen igaz. Bár a játékkal nagyon ritkán játszom, inkább csak felnézek és beszélgetek rajta. Az igaz, hogy egy arcade f.s, de rombolás-lökdösődés szinte csak az erre kitalált módban van (Sumo). köszönhető ez, ha másnak nem is, a vásárolható ghost itemnek :DDD A legtöbb játékos a régi PT-ből került vissza, annak is arcade-os részéből.
Történtek pozitív változások is...

quadroracer: a csak a GS/GM-eknek készített járőrautót miért nem tettétek a vidibe?

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#27432) JetiRulez válasza quadroracer (#27423) üzenetére


JetiRulez
őstag

Közben eszembe jutott még valami. Virtuális gépet telepítettem. Az nem kavarhat meg valamit úgy a rendszerben, hogy folyton ledobjon időtúllépéssel a játék? Abból következtetem ezt, hogy azért az is módosít a hálózati beállításokon, hisz szükség van rá.

Esetleg próbáljak még meg egy újratelepítést? Minden más játék, amivel lehet online játszani, minden gond nélkül csatlakozik a szerverekre.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27433) quadroracer válasza JetiRulez (#27432) üzenetére


quadroracer
tag

Irtam rola egy hibajelentest, ahogy valami fejlemeny van tajekoztatlak. Koszi az infokat!

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27434) quadroracer válasza tomkatomi (#27431) üzenetére


quadroracer
tag

En is felvetettem ezt de mar keson, majd talan a kovetkezo videoba belekerul.

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27435) Attka85


Attka85
tag

üdv! Remélem mindenki megtalálta az útját a PT érások közül, bár sohasem lesz már semmi olyan, mint 2-3 éve... Én most csinálgatom a Level-R-t, készítettem is egy próba videót,csakúgy funból, remélem tetszik...jön a folytatás is...talán egyre jobb kamerákat találok, egyre jobb felbontással, fps-sel és konverttel, bár nem túl erős a gépem hozzá és a progik is gyengék, de a végeredmény számít... :) www.attka.eoldal.hu

[ Szerkesztve ]

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27436) JetiRulez válasza quadroracer (#27433) üzenetére


JetiRulez
őstag

Volt időm az imént babrálni a játékkal. Letöröltem, újratelepítettem. Most jó. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27437) quadroracer válasza JetiRulez (#27436) üzenetére


quadroracer
tag

Okes azert a jelentest nem torlom, hatha kiderul mi volt a baj. Koszi hogy szoltal!

[ Szerkesztve ]

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27438) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Miért van az, h nem találom a játékot az Aeriagames honlapján? :F

(#27439) quadroracer válasza RockHaRD (#27438) üzenetére


quadroracer
tag

Mert mar nem uzemelteti a jatekot az Aeria games. Ket lehetoseged van:
- Az europai verzio: Level-R
honlap:[link]
- Az amerikai verzio: Heat Online
honlap:[link]

Megjegyzes: A mai napon frissult a Heat weboldala! Uj hivatalos forum, shotok, videok, es erdekessegek varjak az ide tevedoket.

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27440) RockHaRD válasza quadroracer (#27439) üzenetére


RockHaRD
addikt

melyik a jobb? :))

[ Szerkesztve ]

(#27441) quadroracer válasza RockHaRD (#27440) üzenetére


quadroracer
tag

:DDD Ezt en nem tudom neked megmondani. Nezd meg a weboldalakat, esetleg keress videokat aztan valassz egyet. Ha nem tetszik az egyik, meg mindig ott a masik! ;)

[ Szerkesztve ]

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27442) tomkatomi válasza RockHaRD (#27440) üzenetére


tomkatomi
tag

Ha az arcade stílust kedveled, akkor a HEAT, mert abban csak az van. Némileg frissebb build. Az időeltolódás miatt azonban főleg este-éjszaka vannak rajta, kb. annyian, mint anno a PT-ben. Ha az arcade mellett szeretnél némi szimulátoros beütést is az irányítás terén, akkor a LR. Nagyjából egész nap vannak rajta játékosok, bár szinte semmit nem ér a "rengeteg" ember, mert a saját magad készítette szobába kb. félóránként tér be egy-egy alak.
Ez az én véleményem.

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#27443) RockHaRD


RockHaRD
addikt

akkor a project torque az már teljesen eltűnt? :(

(#27444) Gaz 78 válasza RockHaRD (#27443) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

...mint négergyerek az alagútban!

(#27445) Routeres94 válasza tomkatomi (#27442) üzenetére


Routeres94
csendes tag

Tapasztalatból mondom, hogy szerintem csak egy frappáns név kell a szobának és már özönlenek is a játszani vágyók. (Ez persze saját tapasztalat, a többieké eltérő lehet.) :)

Steam nick: Routeres

(#27446) MaciG


MaciG
addikt

Kipróbáltam ezt a Levelr-t ,de valami eszméletlenül gagyi az irányítása... :(((
Vagy csak az elején ilyen amég csak arcade modot "enged"?

BANZAII

(#27447) Gaz 78 válasza MaciG (#27446) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Igen!Ha megcsinálod a jogsikat akkor engedi a SIM modot is...

(#27448) MaciG válasza Gaz 78 (#27447) üzenetére


MaciG
addikt

Oksa, és melyik jogsitól?

BANZAII

(#27449) Attka85 válasza MaciG (#27448) üzenetére


Attka85
tag

Hali! a SIM kezelés szintfüggetlen, a Mission-->License-->összes feladat elvégzése után (bármilyen medálra!), nekem aranyra sikerült mindegyik, de vigyázz, mert nem egyszerű(ugyanaz, mint a PT-ben volt), mert SIM kezeléssel kell menni Corollával...(folyamatosan a határon aranyra)
---
Ha pénzre van szükséged, akkor csináld meg aranyra amit csak tudsz, utána már nem engedi az aranyat sajna, de a tutoriálban az ezüst nagyon jó pénz és gyorsan megvan, viszont relogin kell hozzá, nekem 8-9 perc alatt megy a 5000RPXP vele- ez a játékban a legjobb kereset, simdrift már nem megy, mert duplaannyi ideig kell driftelni a Perfect-hez, a wangan még ami talán jó, de ott a max a 4 round és azért kapsz kb 2000RP-t, amihez kell minimum 10 perc, szóval gyengus... Üdv!

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27450) Gaz 78 válasza Attka85 (#27449) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

..még annyit fűznék hozzá,hogy a 9-10 menetes Downhill és az ugyancsak 9-10 menetes (újabb) A-bol B-be tartó Tokyo pályákon is össze lehet szedni 3000 XP/RP-t.Viszonylag könnyen lehet szerezni XP/RP duplázókat napi eventeken.Azokkal megtolva könnyen jön a zsé!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.