Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28301) buvez válasza SylarHUN (#28298) üzenetére


buvez
tag

:C

Neked is hasonlóan kellemes ünnepeket és mindenkinek!

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28302) kekeeci


kekeeci
senior tag

Békés ünnepeket mindenkinek.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28303) Attka85


Attka85
tag

Örömökben gazdag, Békés Boldog Ünnepeket Srácok! :R

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28304) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Népszerűsítettem csapatunkat a mai napon! A 4 mal 15 nevezetü 4 fordulós versenyen! Az első futam után még csak a 13. helyen jártam,aztán a 3. futam után feltornáztam magam az élre! Végül az összetettben a 3. helyen végeztem! Akartam képet linkelni de most nem lehet átmeneti hiba miatt! Hajrá HOT!

[ Szerkesztve ]

(#28305) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#28306) buvez válasza Gaz 78 (#28304) üzenetére


buvez
tag

Gratula! :C :R

Karibaba :C :))

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28307) Gaz 78 válasza buvez (#28306) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi szépen!

(#28308) Gaz 78 válasza buvez (#28306) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ma megint részt vettem egy versenyen,és megint 3. lettem az összetettben.Brutálisan hosszúra sikeredet ez az event.Közel 3 és fél órás volt!

[ Szerkesztve ]

(#28309) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

PSN: Xbox:

(#28310) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

BUÉK!

(#28311) kekeeci


kekeeci
senior tag

Az eddigieknél kicsit boldogabb újévet kívánok mindenkinek, egyszer már sikerülnie kell. ;)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#28312) buvez


buvez
tag

Boldogabb Új Évet Kívánok! :))

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28313) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

Hello
A VW Golf GTI Adidas Edition (a sima Golf GTI mellett), az új cucc a boltban vagy már régóta ott van?
Csak azért mert ha új, akkor érdeklődve figyelném hogy ezt így akkor hogy...
Az rendben van hogy nem lehet a külsején változtatni hamár Adidas edisün, viszont a teljes 4-es tuning ugyanoda, 5.1 classba húzza fel, ugyanazokkal az értékekkel mint a sima Golf GTI-t. Arra meg ugye ezen felül rakható még kezelhetőséget javító optikai tuning.

Most komolyan, ilyen béna rókabőröket fog a nép gondolkodás nélkül venni?
Wangan visszafelét vagy egy Wangan 2-t (folytatás) rakjatok a játékba már ha több bevétel kell.
Ja, hogy Gamigo megaszonta hogy több új autó kell - a mit-kér-a-nép felmérésre hivatkozva - ti (Invictus) meg adtatok új autót ...ügyes :DD

(#28314) HUN-NIA


HUN-NIA
csendes tag

Sziasztok ujra !
Csak egy kérdéssel fordulnék hozzátok, miszerint 1 verseny után kaptam event ticketet...namost hogy és mire tudom ezt használni? Vannak olyan eventek, melyeken csak a ticket segitségével tudok részt venni?(pl régi challenge ticket?) csak mert most ahogy láttam van sokféle ilyen cucc...
Azonkivül örömmel látom foglalkoztok még a régiek közül is páran a gameval :) igy 2 év után nekem is egyre jobban tetszik ujra :DDD

(#28315) buvez válasza Bekő Tóni (#28313) üzenetére


buvez
tag

:)) :DDD :C

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28316) Bekő Tóni válasza HUN-NIA (#28314) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Hello,
úgy van a hogy írod. Ritkán, raknak a naptárba olyan eventeket ahol viszonylag értékes a nyeremény - 7, 30 napos autók, plusz rp, xp. Aztán a várható nagy érdeklődésre tekintettel bepróbálkoznak azzal hogy ehhez az 50 gp értékű event tickethez kötik a részvételt.
Tegnap is volt egy ilyen - ha jól emlékszem több hónap után az első - ahol a 3 leggyorsabb 7 napos Oldsmobile-t nyerhetett.
A többi cuccot még nem láttam használatban. Az event szervező itemet se, azt most mégis kivették mert állítólag néhányan rájöttek arra, hogy lehet ingyen gp-t famolni vele.
Meg lehetett anélkül is eventeket létrehozni.

...hát jah . . a játék még mindig egy gyöngyszem - a leülök-meló-után-egy-kávéval-néhány-körre műfajban mindenképpen. Még mindig jók ezek a a mindennapokhoz közelebb álló, emberléptékűbb pályák. Jobb szavakat nem találtam hirtelen de talán érthető ha a szimulátorok nagy, élettelen, steril zárt versenypályáira gondoltok. Vagy a NFS World világra ahol a város minden kanyarja átlag 250-nel döngető űrhajókhoz igazított csőhálózat része, ahol az út-járdaszegély jóformán csak textúra, az általunk kidöntött tereptárgyak, arréb lökött autók meg szinte csak vizuáleffektek.
Kár hogy frissítésről-frissítésre egyre inkább úgy tűnik hogy a játékélményt tekintve ez utóbbira akar hasonlítani a játék. (sőt arcade módban ezzel az szánalmasan erősre húzott catch-up-pal, a "minél többet használod annál több marad benne" III-as, IV-es nitróval, a jellemzően full itemes naptári vs versenyek még a legárkádabb NFS versenyeknél is kiábrándítóbbak. Ott legalább érdemes az élre állni és távolodni a többiektől. Arcade, basszam meg, fúj :DDD - amikor ott a sim mód. Itt a játékban szitokszó lett az ami régen a billentyűvel játszók kis világa volt)

Bárcsak érezhető lenne hogy többet foglalkoznak a fejlesztők a játékkal az AppStore-os játékok mellett, hogy adnak a játékosok véleményére, hogy javítanak, alakítgatnak a korábban kiadott tartalmon (autók, pályák), hogy ami korábban jó volt azt nem akarják megváltoztatni, hogy a teszter csapat tényleg tesztel és nem csak az újdonságokat csemegézi.
Bárcsak.. mindegy, megint kisregény kerekedik ebből :), esszük amit kapunk szitu van ennek is örülni kell ...

Nézzük, sikerült-e rendesen bepozícionálni az Oldsmobile-t a többi kocsi közé vagy ez is marad hobbiautónak a gyűjteménybe.

Üdv mindekinek, viszlát a pályán

(#28317) SylarHUN válasza Bekő Tóni (#28316) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Hol van már az igazi PT-s feeling.
Sajnos, sehol.
Időnként benézek és verseny nélkül kilépek.

Annyira hiányoznak azok a hatalmas versenyek, meg kombózások :(

SSP33DY, Csaba0223, Nepster, MaciG, [HUN]This No ALL, Creative, Ofi1978, BGabor, A1,
[HUN]-KisA, [pH] Tibee [HUN], (HUN)Ploki, DJCsabiC, [HUN]Dani, buvez80, [pH]karibaba[HUN], [HUN]Stig, stb.......

PSN: Xbox:

(#28318) tomkatomi válasza Bekő Tóni (#28313) üzenetére


tomkatomi
tag

Adidas-os Golf GTI, ha jól emlékszem, már az Invictus béta szerverén is futott, mint ahogy az Oldsmobile is. Csak akkor ugye megkértek minket, hogy ne készítsünk képeket a játékról, az autókról, stb...
A levelR logo, azért érdekes, a kép alján, mert már akkor arra fejlesztettek (kép készülte: 2010 06.18)
Ergo semmi újdonság (értsd: új fejlesztés) nincs.
Csak most veszik elő ezeket.
KÉP ITT
Meg itt
...és itt
Az Adidasos Golfról nem találtam képet.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#28319) tomkatomi válasza tomkatomi (#28318) üzenetére


tomkatomi
tag

Bocs, a dupláért...
Nem csodálkoznék rajta, ha a következő "nagy dobás" a játékban a Hondák visszatérése lenne :D Már látom is magam előtt az indítóképernyőn viritó "Honda is Back"..."Back Again" feliratokat :DD
Kivették őket, hogy a "hasonmásokat" helyezzék előtérbe egy időre.
Sokszor látok a játékban Hondákkal szaladgáló GS-eket mostanság.

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#28320) Creative997 válasza SylarHUN (#28317) üzenetére


Creative997
őstag

Laca,

én már rég rájöttem, ezen nem érdemes keseregni, mert azok az idők soha, de soha nem fognak visszajönni; soha semmilyen kiadó, sem az Invictus nem fogja vissza hozni azokat az időket (akár külön egy "magán szerveren" az elvont, ős játékosoknak a régi verziót se). Így marad a nosztalgia (ami számomra a PT korszakból hallgatott zenék és ős videókból marad :P ).

Tegnap felraktam 1 év után a kormányt és lehet én is tolok 1-2 kört egy új/vagy megtalált accounttal, csak a régi fíling kedvéért, de sok mindenen nem változtat (egyben egy utalás Pajanak amit ígértem februárra :P )

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#28321) SylarHUN válasza Creative997 (#28320) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Creamester!
Nézegettem a régi fotókat és ezért tört rám a nosztalgia.

Emlékszel? Werewolf képaláírás készítő műhelyére? Mennyi játékosnak készítettem képaláírást....

Ajj be szíp is vót.

Baromi jó ez a videó! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#28322) Creative997 válasza SylarHUN (#28321) üzenetére


Creative997
őstag

Emlékszem-e?

És csak hogy mit is jelentett ez a játék:

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#28323) erdol válasza SylarHUN (#28317) üzenetére


erdol
senior tag

Üdv néha én is felnézek azért ide. :DD De jó is volt akkor....Valamikor tavaly nyáron mentem egy két kört,rommá vertek.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#28324) HUN-NIA


HUN-NIA
csendes tag

Sziasztok!
Megint be offolok ha nemgond :) előre is bocsi! Mostanság az a hir járja a lvlr-en ,hogy ezt a szerót is le fogák kapcsolni sőt a konkrét időpont amit kiolvastam márciusra tehető. Erről van valakinek valami bővebb infója?
Azonkivül Kameleont melyik szerón találom a Darkorbiton? Anno a pt bezárása után mikor belinkelted énis elkezdtem egész eu2 szerón, vezérőrnagy is lettem és jelenleg is azt próbálom tartani a bothalmazban, de ugyláttam inkább viszajövök versenyezgetni mert annak a gamenak nem nagy jövőt jósolok, erre tessék ezt is lekapcsolják?
Előre is köszönöm a tájékozottab játékosoknak a választ! :R :R :R

(#28325) Bekő Tóni válasza HUN-NIA (#28324) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Hello,
február 10-én kiderül, Gamigo akkor bejelent valamit. Nagy valószínűséggel azt, hogy vége a dalnak ebben az előadásban. Az alig egy hónapja GS, Neptuno, elszólta magát a Global chat-en hogy szerinte március 15 körül bezár a bazár. El is küldték. A többi GS nem is tagad csak azt ismételgetik hogy ők önkénteek, a legfelülről jövő döntésekbe nincs beleszóléásuk...
Szerintem a legvalszínűbb forgatókönyv az, hogy ennek vége, és átrakják az accountokat a megvett GP-s kocsik nélkül Heat Online-ba.
És akkor visszakerül a játék az Invictus-hoz. Tuti kétharmados szitu. Hát hajrá, csak ügyesen...

[ Szerkesztve ]

(#28326) Gaz 78 válasza Bekő Tóni (#28325) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hello!
Na akkor megint kezdődik valami végeláthatatlan pletykaroham. Remélem nem igaz,de ha igaz akkor menjünk Heat-be... Mit bánom én hol játszom... Remélem marad a CREW és az elért szint is... Bár ha előröl kezd mindenki mindent,akkor abból van nekik pénzük...

majd kiderül ha beborul

[ Szerkesztve ]

(#28327) Bekő Tóni válasza Gaz 78 (#28326) üzenetére


Bekő Tóni
tag

úgyigaz,

addig is szurkolunk Attka-nak, aki egyetlen magyarként bejutott a Cobra RS bajnokság döntőjébe. (jan. 29.) :C
(én és tomkatomi hiába erőlködtünk billentyűvel 3 hónapon keresztül, kihullottunk)
Ennél nagyobb egyéni bajnokság nincs Level-R-ben VS módban - csakazért Cobra RS, mert az lett megszavazva a bajnokság autójának.

A döntősök:
CrazyCar [H.O.T]
KORIOS [KinGs]
duke@bbg [KinGs]
lanus [KinGs]
gobbel [KinGs]
Lordi65 [Stop]
és
:::El_N1No::: [!HOT!]

Hajrá Nino, itt szép lesz a dobogóra jutni :)

U.i. ez csak a SIM részleg volt.
A "az utolsó kanyarig második helyen maradok, a célegyenesben szélányékból, szerencsével, az utolsó métereken első helyre nitrózok" arcade-ról nem tudok beszámolni, bajnokság szinten azt meghagytuk másoknak / külföldieknek ;]

[ Szerkesztve ]

(#28328) Gaz 78 válasza Bekő Tóni (#28327) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Gratulálok ! :K

(#28329) Bekő Tóni válasza Bekő Tóni (#28327) üzenetére


Bekő Tóni
tag

(jav.: jan. 29 -> febr. 5)

(#28330) Creative997


Creative997
őstag

Háhá, még jó hogy nem kezdtem el ott is... bocs hogy kicsit kárörvendő vagyok, viszont szomorú látni, hogy egy ilyen nagy sikerrel induló játékból mi lesz... :W

30k hozzászólásig elnosztalgiázunk, aztán zárni is lehet a totyikot...

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#28331) buvez válasza Bekő Tóni (#28327) üzenetére


buvez
tag

Grat neki! :C :R

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28332) Gaz 78 válasza Creative997 (#28330) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

kicsit nagyon kárörvendő

(#28333) Attka85 válasza Bekő Tóni (#28327) üzenetére


Attka85
tag

hmmmm... Hát remélem hogy sikerül valami szépet alkotni, de már a díjazottak között vagyok, ha tényleg továbbjutottam, mert sehol sem láttam hivatalosan kiírva a döntősöket, sőt, még azt sem tudjuk, h milyen pályákon lesz a döntő... privátba sem jött még semmi, de ha tényleg így leszünk, akkor talán nem leszek utolsó, Lordit és gobbelt foghatónak érzem, lanus és duke az már csak akkor, ha minden összejön, korios és crazy meg teljesen más dimenzió általában :D Kicsit beteg vagyok, szóval, ha már 5. lennék a végén, nekem az siker volna, de minden a rajtsorrenden dől el általában, mert előzni szinte lehetetlen őket

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28334) Attka85


Attka85
tag

Megvan a végeredmény a Cobra RS 2009 Kupa döntö 3 versenye után: [link]
Nagy csatákkal, előzésekkel tarkított izgalmas drámai futamokon vagyunk túl, meglepő fordulatokkal, fej-fej melletti csatákkal... A végeredmény körülbelül papírforma, bár volt, hogy tudtam tartani a lépést egy-két körig az éllovasokkal, de igazából nem tudtam kihasználni a többiek hibáit, akkor ugyanis 4. lettem volna, de a 6. hely sem rossz azért :) A három versenyen voltam 4., 5., és egyszer sajna 7. is, ha maximumot sikerül hozni, akkor az is egy 4. lett volna, de elcsúszott az autóm hátulja és megpöcköltem duke-ot, akit megvártam, míg összeszedi magát, visszaadtam a pozícióját, mert így fair, ha már így történt, aztán 1 sec hátrányban intettek le a 6. mögött még így is

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28335) Gaz 78 válasza Attka85 (#28334) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Gartulálok! Nem a győzelem,hanem a fontos! :C

(#28336) buvez válasza Attka85 (#28334) üzenetére


buvez
tag

:C :R

Gratula és így a csapatunk is ott volt személyedben ;)

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#28337) SylarHUN válasza Attka85 (#28334) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Grat. :C

PSN: Xbox:

(#28338) Bekő Tóni válasza Attka85 (#28334) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Első három hely: no comment - mindenki ezt várta
4. hely Gobbel: 19 pont,
5. hely lanus 18 pont,
6: hely Nino: 18 pont
7. Lordi -16
(lanus bemákolt egy értékesebb 2. helyet az egyik fordulóban azért végzett előrébb)

Szép ez így, gratula! :C
Remélhetőleg mostanra mindenki tudja ki vagy, hol a helyed, a játékbeli statisztikádra, ratingodra meg tojhatsz innentől kezdve nagy ívben :)

(#28339) Attka85 válasza Bekő Tóni (#28338) üzenetére


Attka85
tag

Köszi Srácok!! :)) Tóni azért Te is szépen helytálltál, nem sok hiányzott, hogy Te is bejuss a döntőbe :) Árkádban BreakingTheLaw lett a numero uno, ami hát nem túl nagy meglepetés.
Ez csak egy játék, de jó érzés fej-fej mellett, izzadó tenyérrel, összeszorított fogakkal, koncentrálva küzdeni.... Pislogás tilos!!! :)) Várom a következő Tornát, remélhetőleg Veletek együtt, mindegy mi a játék neve, lehet az akár Project akár Level akár Heat...akár Factor(?)... :)

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28340) PaJa1 válasza Attka85 (#28339) üzenetére


PaJa1
őstag

rFactorban minden Verseny izzasztó... :)
Amúgy az ACR-ről nekem a PT jutott eszembe. Ez valami új mmo böngészős autós tunigolós gyüjtögetős versenyzős ingyenes játék.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#28341) laszlohu


laszlohu
addikt

Úgy néz ki a Level-R - nek annyi,
lehetőség van az account - ot átvinni Heat - re, kivéve a fizetős kocsikat, stb. az alábbi linken egy bizonyos ideig :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28342) laszlohu válasza laszlohu (#28341) üzenetére


laszlohu
addikt

Bocsi, csak 03.15 - étől lehet használni.

(#28343) Attka85 válasza laszlohu (#28342) üzenetére


Attka85
tag

Hát ennyi a levelnek, megint kiautóztunk pár ezer km-t, de legalább most nem hiába, mint anno a PT után, most legalább megtarthatjuk a szinteket, RP-s autókat és úgy látom a Heat sem rosszabb a levelnél, csupán apró változások lesznek...Pl: az itemek RP-re vehetők, olcsók, a csajok is negyedáron vannak, bár nincs Maggie, viszont az autók jóval drágábbak, de sokkal többet is lehet kaszálni versenyenként, ráadásul az autó szintjéhez mérten bónuszokkal számol a verseny végén, pl 2-es szintű autóval +86%, az F1-esnél ez már 600%(!) igaz az F1 13 millió(!) RP és a szint is 85, de legalább van:) WGT autók nincsenek, azokat csak nyerni lehet egyelőre, (viszont a rekordok már Nissan R35 WGT-vel állnak a listák tetején, gyorsabb, mint az F1)...de azokon kívül van minden ugyanúgy... A szobarendszer is ugyanaz mint levelben, de a szavazást nem lehet kikapcsolni, csak ha van roommastered és nem mutatja a szobában, hogy mennyi a várható rp-xp - dióhéjban ennyi

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28344) laszlohu válasza Attka85 (#28343) üzenetére


laszlohu
addikt

Pedig pont nemrég vettem meg a Miyato WGT - t, a kedvenc autómat 60000 Rp -ért véglegesre.

Hogyafene.

Heat - en meg azt hiszem 30 naponta újra bérelni kell?

[ Szerkesztve ]

(#28345) laszlohu válasza laszlohu (#28344) üzenetére


laszlohu
addikt

Heat-en Utánakérdeztem a Mustard nevű GS - nél , aki tud magyarul,
állítólag a Miyato WGT pl. időszakosan van benn a shopban, legközelebb Húsvétkor,
és akkor állandóra meg lehet venni a shopban, de mivel már megvettem, ezért gondolom nem kell újra megvennem.

(#28346) noblem1983 válasza laszlohu (#28345) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nekem még nincs olyanom de nem lenne rossz ha meg lehetne tartani ha esetleg addig beszereznék egyet.Ennyit engedhetnének ha már költöttem a játékra.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#28347) Attka85 válasza noblem1983 (#28346) üzenetére


Attka85
tag

én is megvettem, eddig hiányzott a gyűjteményből... mivel RP-s autó így meg is marad, ha van shopban, ha nincs(éppen), csak az F1-et meg a, thundert, Nardót, Nissant, miatát, 2000GT-t siratom, a legjobb autóktól búcsúzunk el...de legalább nem kell nulláról felépíteni mégegyszer mindent...

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#28348) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

üzenet a játék indításakor...

For more than three years you've been driving adrenaline-pumping races in Level R. But even the longest race must come to an end at some point, which is why we are posting this to inform you that service for Level R will end on March 15, 2012. The game's cash shop will go offline on February 13, 2012.

(#28349) JetiRulez válasza laszlohu (#28341) üzenetére


JetiRulez
őstag

Jó! :K
Bár nem játszom már eléggé régóta, azért nem árt, ha a cuccaim megmenekülnek.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28350) laszlohu


laszlohu
addikt

Most próbálgatom a Heat - et,
miután megcsináltam a licenszeket, utána az inboxomba megjelent egy aktiváló ikon,
ami egy bukósisak, ami a sim módot engedélyezi.

Sajnos, ami nem tetszik nekem, hogy a physical damage pipáját sim módban nem lehet kivenni, mindenképp bepipálja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.