Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27601) Beleczkil


Beleczkil
tag

Lefrissített, be is tudtam lépni de a szerver választásnál megállt a mutatvány onnan nincs tovább egyenlőre és csak a 3-as szerver volt aktiv.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27602) Gaz 78 válasza Beleczkil (#27601) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Igen nálam is,és a forumon azt írja,hogy még valamit állítgatnak és a tervezett szerver indulás 16:00-kor lesz!

......Dear community,

to improve the server situation again we now do an unscheduled server maintenance. The servers will be shutdown at ca. 15:15 o'clock to install a serverpatch.

We expect the servers to be online again until 16:00 o'clock.

[ Szerkesztve ]

(#27603) Beleczkil


Beleczkil
tag

Hát még mindig ugyan az a helyzet. A szerver nem válaszol.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27604) Gaz 78 válasza Beleczkil (#27603) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nálam is áll még a login után,majd próbálkozom 1 óra mulva. :))

(#27605) Attka85 válasza Gaz 78 (#27604) üzenetére


Attka85
tag

ugyanaz, mint nálatok, de nem tud felbőszíteni, mert végre ITT VAN!! én is ránézek fél óránként, úgyis beenged nemsokára :K ;]

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27606) Gaz 78 válasza Attka85 (#27605) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Jaja!Kiváncsian várom és is! :C

[ Szerkesztve ]

(#27607) Routeres94 válasza Attka85 (#27605) üzenetére


Routeres94
csendes tag

Nálam is ugyan ez a helyzet, én is örülök, hogy végre megjött, remélem csak pozitív változást fog hozni! :DD

Steam nick: Routeres

(#27608) Beleczkil


Beleczkil
tag

Még semmi változás.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27609) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Kaptam hivatalos email-t a Kitti-ről.Gondolom ti is!

(#27610) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Tetszenek az új pályák!Tetszik,hogy azon a Nordschleife szerü pályán lehet menni TA kocsikkal is!A menüzés sem bonyolult,azt hittem bonyolultabb lesz!

(#27611) Routeres94


Routeres94
csendes tag

Az új pálya nekem is bejön, de nem tetszenek a megnövelt árak és néhány jármű új elérhetési szintje sem, pl. a Morello újonnan csak 76-os szinten érhető el (öcsém néhány napja vette meg, még 53-as volt :)) )..., ha egy csöppet több időm lesz, mélyebben belevetem magamat az új verzióba.

Steam nick: Routeres

(#27612) Beleczkil


Beleczkil
tag

Segítsetek!

nem értem, 58-as szinten vagyok de a Phoenix fejlesztése tiltva van nekem, bár ahhoz csak 50-es szint kéne.
Miért? Tud valaki valami okosat mondani?

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27613) Gaz 78 válasza Beleczkil (#27612) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia!Lehet az autó 50-től van de lehet,hogy a tuningokhoz már magasabb szint kell!
Az is lehet,hogy ez az új verzió gyerekbetegségei amit kompenzálni fognak!

[ Szerkesztve ]

(#27614) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Amiket korábban megvettem azokat tudom használni.Ami idáig nem lett megvéve ahoz sajna többet kell gyüjtögetni mert magasabb a szintlimit hozzá.( még jó,hogy a Morellot és a Panamát megtuningoltam teljesen mert brutál szint kell hozzá )
Klassz,hogy akkor is van nitro ha nincs a trunk-ban és visszatöltődik ha elhasználom :)

[ Szerkesztve ]

(#27615) Beleczkil válasza Gaz 78 (#27613) üzenetére


Beleczkil
tag

A tuning követel 50-es szintet. A kocsi maga 44-est de az meg van.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27616) Beleczkil


Beleczkil
tag

Megvan a hiba, a hiba bennem volt. Hülyeség ellen ugyebár nincs orvosság :D.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#27617) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Végre megjött a Kitti patch Level-R-re , nagyon COOL. Hogy valami rosszat is mondjak, az irányítás VS módban semmit sem változott, ugyanolyan rossz, mint volt. A Drift mód túl lassú, ezért élvezhetetlen. Heat-en sokkal élvezetesebb Drift-elni a jelenlegi patch-el ( nem tudom, hogy az új patch-el milyen lesz ).

(#27618) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Csak azt szeretném mondani, hogy Heat-en gondok voltak a Framework.net 3.5 Sp1- gyel nálam, ami most a Level-R-es Patch is majdnem, de a Framework.net 4 - essel semmi gondom.

(#27619) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Csak azért írok újjólag, mert egy új információhoz jutottam. Megkérdeztem a Level-R játékban Kerozin-t, aki a Game Master. Azt mondta, hogy a Level-R játéknak most jelenleg nincs licensze Magyarországra. Remélem nem IP ban lesz a vége.

(#27620) Gaz 78 válasza laszlohu (#27619) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ó hát még csak az kéne!

(#27621) Routeres94 válasza laszlohu (#27619) üzenetére


Routeres94
csendes tag

Szerintem nem játszik annyi magyar Level-R-en, hogy zavarja a vezetőség tagjait, vagy bárki mást. Remélem tényleg nem fajul az IP ban-ig a dolog.

Steam nick: Routeres

(#27622) Gaz 78 válasza Routeres94 (#27621) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ne is kezdjünk el kombinálni. :N
Ne keltsünk pánikot,ne foglalkozzunk ezzel! :K

[ Szerkesztve ]

(#27623) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Én vista 32 bit alatt játszok.
Javítanám magam drift ügyben. Most azt próbáltam ki, hogy milyen a teljesítménye a Level-R játéknak, ha kapcsolgatom a kompatibilitást. pl. win xp sp2 stb.
Ha bepipálom a kompatibilitást, akkor nincs teljesítmény ingadozás, viszont a játék lassabb, ezért élvezhetetlen a drift,
viszont ha nem pipálom be, akkor élvezhető a drift, viszont van teljesítmény ingadozás.

(#27624) Attka85


Attka85
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem (tudom nem sokan tudtok rá válaszolni, de azért megkérdezem...) mégpedig: adott egy csapattársam, akinek sikerült elérni kemény munkával a 3000. (!) ratingot, ez igazán szép teljesítmény, de sajnos az tűnt fel neki, hogy nem úgy működik már mint PT-ben szóval hiába érte el a maximumot, mégis szigorúan veszi le neki, ha nem nyer játékot... Esetleg más is járt már így, vagy ismer olyan egyént, akinek ez nem történik meg? Csapattársam ennek szentelte karrierjét elsősorban és (nem kis dolog) azt szeretné, ha megtudakolnám, vajon ez csak vele fordul-e elő...
Köszönöm a válasz(-oka)t !!!

Üdv.! El_Nino ;)

[ Szerkesztve ]

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27625) PaJa1 válasza Attka85 (#27624) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha a max elérése után csökken akkor jól működik a rendszer, nem szabad maxon megállnia ha veszít futamot. Ez így normális. PTben hibás volt és a max elérése után nem vonta le amit kell.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27626) Attka85 válasza PaJa1 (#27625) üzenetére


Attka85
tag

Köszönöm Paja az útbaigazítást ;) akkor bizony vannak nagyon ügyes tagok/csapatok, akiknek ez mégis sikerül(vagy csak éppen akkor nézek rá) jólvan na, nem mindenki ilyen, mint én, hogy a legeslegekkel szeret csatározni :D akkor is nagy teljesítmény, hogy sikerül nekik. én elvagyok farmolás meg minden nélkül 1900 környékén :) (nem olyan rossz az :))

Amúgy régen láttalak már... és hiányoznak a régi PT-s arcok is, mint Cicivadász, Penge, Karibaba, rsx, r-five, Crea, Wandal stb... Kár volt nagyon száműzni a PT-s eredményeinket, ez vette el a kedvet már sokunktól a Level felé...(mégegyszer végig kell nyomni/izzadni a szinteket és újra megvenni a kocsikat) de én nem bántam meg, viszont olyan nincs (és talán sose lesz), mint a PT-s kezdő év(-ek) voltak...

Üdv!

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27627) PaJa1 válasza Attka85 (#27626) üzenetére


PaJa1
őstag

az is lehet hogy ok tudnak valamit es azert nem esik a ratingjuk. a ratingra hajtani hulyeseg, nem attol leszel elismertebb mert magas a ratinged. ptben pont hogy hogy a max ratingisikat rohogtuk ki mert csak farmolassal ertek el, aztan meg ultek rajta, hagytak hogy szivja roluk a tobbi csapattag a csapatrating novelesehez, aminek megint nem volt ertelme.

van lvlres accom cobraval meg mx5tel, bar lehet mar torlesre kerult. foleg ha abbol indulok ki hogy nem is akartak hogy ott jatszak. aztan abbahagytam, nem volt olyan jo mint a pt, a sok nemettel es a keves sim szobaval meg a rengeteg arkad fossal. azota rfactorozok, 1 hete meg gt5 is megy.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27628) kekeeci


kekeeci
senior tag

Szépen, lassan behal az egész, nincs meg már az újdonság varázsa.
Annó sokan azért kezdtük el, mert magyar ingyenes online autóverseny - ezt ki kell próbálni. Szerveztünk ismerősöket, barátokat szereztünk, nagy versenyeket nyomtunk, jó volt.
Aztán kezdődtek a gondok, és azt már nem mindenki viselte jól. Sokaknak elment a kedve, sokan beleuntak - azért ahhoz kicsit dilisnek is kell lenni, hogy az ember évekig ugyanazzal az egy játékkal játsszon nap mint nap :)
Szép volt - elmúlt. Néhányan még fel-felnézünk a Level-R-re vagy a HEAT Online-ra, de ez már sohase lesz olyan, mint a PT volt.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27629) erdol válasza kekeeci (#27628) üzenetére


erdol
senior tag

Picit vitatkoznék veled.A gyermekem is évek óta cod2-zik,mégsem dilis,és nincs egyedül sokan nyomják még mindig mert egyszerűen jó.A pt-t elk..rták azzal hogy állandóan fejlesztgették rossz irányba sok hibával.Mondjuk erről nem biztos hogy csak a fejlesztők tehetnek.Sokan még mindig nyomnák,abban biztos vagyok. :K

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#27630) kekeeci válasza erdol (#27629) üzenetére


kekeeci
senior tag

Ha már a diliseknél tartunk, láttad az aláírásomat? :DD

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27631) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Kellemes ünnepeket kívánok minden fórumozónak!

(#27632) Attka85


Attka85
tag

Kellemes Boldog Békés Ünnepeket Kívánok Nektek!

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27633) kekeeci


kekeeci
senior tag

Békés ünnepeket mindenkinek.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27634) hugoagagyilo


hugoagagyilo
tag

Sziasztok!
Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kíván az OBHUNracing Crew.

http://obhunracing.com

(#27635) Attka85


Attka85
tag

Boldog Sikeres Új Esztendőt Kíván a HOT csapata!!!
-
Azt hallottam holnap jön a Nissan GTR...
Ma nagy szilveszteri generál bónusz van, azt hiszem 50%, gyertek játszani!
;)

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27636) Napfénysüti válasza Attka85 (#27635) üzenetére

Játszanék ha nem töltene marha sokat és nem dobna ki. :(((
Pedig gondoltam a PT után ezt is kipróbálom de nálam úgy néz ki bukta lesz. :(

Més que un club!

(#27637) laszlohu válasza Napfénysüti (#27636) üzenetére


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Nálam is ki szokott dobni, én wifi - vel használom, és ha kidob kiírja, hogy
communication problem. Ez normális, sőt az új PT - nél is kiírta. Ha küldesz egy LOG fájlt a GAMIGO-nak, szerintem kijavítják. A lassan töltődést pedig szerintem rövid időn belül kijavítják.

(#27638) Creative997


Creative997
őstag

Szeva Napfénysüti :)

Amúgy Boldog új évet mindenkinek!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27639) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Most, hogy mondtad én is észrevettem, hogy nagyon lassan tölt a Level-R. Még azt is észrevettem, hogyha kevesen vannak, pl. délelőtt, a szerver nagyon laggol. De este, mikor sokan vannak, akkor érdekes módon egyáltalán nem laggol. Érdekes.

(#27640) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Egy örömhír: Már nem dobál ki ( játék közben sem ) a szerver, nem laggol, már gyorsabban tölt, mint korábban Level-R -en.

(#27641) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Sziasztok!

Visszatértem a viszonylag hosszú Nfs: World-ös kitérőmből!
Tegnap leültem Level-R-el játszani.
Mondhatom nagyon jó volt.
Csak bele kell rázódnom az arcade irányításba. (Meg az egész játékba :DDD )
Remélem most már az időm is engedi, hogy tudjak játszani.

3-om dolog hiányzik az LR-ből.

1.Sim irányítás
2.A régi PT-s arcok
3.Corvette

Remélem összefutunk a pályán.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#27642) laszlohu válasza SylarHUN (#27641) üzenetére


laszlohu
addikt

Szia!

Ha a Sim irányításra gondolsz Thunder Alley módban, akkor azon már dolgoznak. Szerintem olyan 2 hónap múlva lesz is belőle valami.

(#27643) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

A rajt pillanata!

Sehogyan sem tudtam vissza állítani a kocsit.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#27644) kekeeci válasza SylarHUN (#27643) üzenetére


kekeeci
senior tag

:Y :C

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27645) kekeeci válasza SylarHUN (#27643) üzenetére


kekeeci
senior tag

Bocs lejárt a szerkesztés...

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hogy vetted a thunder-t :F

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27646) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Nem vettem!
Ez csak a teszt mód.
Így az igazi tesztelni. :) Akár mikor próbáltam midig fejjel lefelé rakta be a kocsit a játék.

PSN: Xbox:

(#27647) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Hivatalosan is visszatértem! :)

Új csapatom: King of Kings (KinGs)

És az elmaradhatatlan új aláírásom!

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#27648) PaJa1 válasza SylarHUN (#27647) üzenetére


PaJa1
őstag

Ez a régi Kings csapat?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27649) SylarHUN válasza PaJa1 (#27648) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Igen.
Te is tag vagy benne.

Tegnap összejött egy jó kis 8-as szoba (szerencsére sim volt) nagyon jó versenyeket mentünk. Olyan régi fílingje volt.
Voltunk páran a Magyar régi kemény magból is. ACE, :::El_N1No::: (Ferrari 308 GTB).

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#27650) PaJa1 válasza SylarHUN (#27649) üzenetére


PaJa1
őstag

Juj, még mindig :o
Akkor csinálok helyet és felrakom megint a játékot, megnézem mi a szitu mostanság.

LvlR vs HO?
Pár szóban körvonalazni tudja nekem valaki jelenleg mi az eltérés a kettő között?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.