Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27101) PaJa1


PaJa1
őstag

Az átvivős is elég nagy humbuk volt...
A szintjeid felét kapod meg, az RPs autóidat és egy APs autódat 90 napra. Ami jó volt benne azok a 3 napos csaj pakk és a 100 xp,rp duplázó.

Amúgy a gamigo nem átveszi az accokat, hanem megveszi a területet, akik eddig másikkal játszottak azok újrakezdik. Elképzelhető, hogy hozzá kerül Mo és USA is. Bár az utóbbi nem mutatott túl nagy érdeklődést a hazai kiadó játéka iránt sem.

Az MX-5 tényleg jó, bár nekem nem újdonság, bétán is kergettem már :) Szerintem azért nem került bele a PTbe mert már az aeg sem akart több zsetont kiadni a játékra ami úgy is befuccsol hamar.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27102) Creative997


Creative997
őstag

Miért van az hogy a mentéseknél csak az explorer és a TA maradt meg? A driftet, dragot, CTF-et még megértem (habár tök király mentések voltak utóbbiaknál), mert ezek a módok eltűntek, de a Sim mentések miért nincsenek benne a játékban? Van 182 replayem és alig mutat a játékban valamit. :F

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27103) ALIENwoods2


ALIENwoods2
csendes tag

Fene, az SLModders crew penaltzt kapott mert a 8-ból nincs meg 4 ember, csak 3 jelenleg, szóvala ki szertne csatlakozon :)

(#27104) Creative997 válasza Creative997 (#27102) üzenetére


Creative997
őstag

Na közben kaptam segítséget, elég bonyolult volt mivel angol kommunikációval történt... De már működnek offline. Akit érdekel elmondom, mondjuk ha valaki akar még videót régi replayekből.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27105) kekeeci válasza Creative997 (#27104) üzenetére


kekeeci
senior tag

Oszd meg velünk a titkot :)
:R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27106) Creative997 válasza kekeeci (#27105) üzenetére


Creative997
őstag

Nos,

Start menü, futtatás. Oda beírod hogy regedit. Bejön egy ablak Rendszerleíróadatbázis-kezelő néven. HKEY_CLASSES_ROOT -on belül megkeresed a .rpl mappát, ott kell lennie az InvictusReplayFile-nak. Aztán HKEY_CLASSES_ROOT és megkeresed InvictusReplayFile mappát, azon belül shell/open/command. Commandban a névre kattintva az ottani értéket kimásolod (ctrl+c). Majd a shell-re jobb klikk Új -> Kulcs és adsz neki egy tetszőleges nevet, pl Open PT with Fiona. Majd azon belül is csinálsz egy commandot (jobb klikk Új -> Kulcs és command névre), belépsz oda, majd a korábban kimásolt értéket beilleszted. Fontos hogy a projecttorque.bin elé szúrd be annak pontos elérését (nálam ez így néz ki: cmd /c start /D"C:\games\AeriaGames\ProjectTorque" "Replay file" "C:\games\AeriaGames\ProjectTorque\projecttorque.bin" "%1"), azaz hülyén hangzik de 2x lesz benne az elérés. Majd jobb klikkel megnyitsz egy .rpl fájlt és ott lesz és már indul is, de csak offline.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27107) kekeeci válasza Creative997 (#27106) üzenetére


kekeeci
senior tag

Köszönjük. :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27108) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Huzamosabb idő után ismét felmentem pár szerverre ma. Volt, ahol többet időztem, mint kellett volna. Nevezetesen egy d0ct3rk1ll nevű figura húzta ki a gyufát. Sportot űzött belőle, hogy mindig kilökje az őt megelőzőket. Miután engem is már többször kilökött, berágtam és visszavágtam neki. Aztán még neki állt feljebb, hogy feljelent az adminnál, bannoltat, meg noob vagyok. Bolond! :N

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27109) korbi. válasza JetiRulez (#27108) üzenetére


korbi.
csendes tag

igy már én is jártam. főleg az oroszok szokták ezt csinálni.ők meg aztán bannoltathatnak mikor semmi keresnivalójuk sincs azon a szerveren :D de ha mondod nekik hogy felvetted az egészet akkor inkább ki is lépnek a szobából :DD

[ Szerkesztve ]

(#27110) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

A mai napon elindult az NFS world, egyenlőre még csak a Starter csomaggal rendelkezők játszhatnak a többieknek várniuk kell még 1 hetet.


PSN: Xbox:

(#27111) JetiRulez válasza korbi. (#27109) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ez pont akkor nem jutott az eszembe. Majd legközelebb mondom az ilyeneknek, hogy felvettem. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27112) luckR


luckR
csendes tag

Sziasztok, most regiztem a játékra, de ezt írja ki és ha okra nyomok akkor eltünik az ablak és nem történik semmi:

Katt a képért

(#27113) PaJa1 válasza luckR (#27112) üzenetére


PaJa1
őstag

Azt javaslom, hogy próbáld meg a Level-R ben, a PT két héten belül bezár és lehet, hogy nem enged már újakat belépni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27114) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Jó napot kívánok, hát én is regisztráltam erre a "csodára".
13-as szinten járok, a nicknevem aláírásban.
Ma fellépett egy probléma. Mikor bejelentkeznék (legfrissebb upgrade-del, 2798-as számú) a Level-R-be, [701]-es hibaszámmal nem enged belépni (server is shut down). Kérdés, mitől? Nektek sem engedi a belépést?
Legyetek szívesek válaszolni, mert ma is fejlődni akarok. :P

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#27115) hugoagagyilo válasza X3B6O0X (#27114) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Hát lehet épp karbantartás van,előfordul.Nézz vissza késöbb kb 1 órás karbantartások szoktak lenni,bár forumban nem találtam rá utalást hogy ma lenne.

Na forumban is irták most találtam rá szerver karbantartás van.

[ Szerkesztve ]

http://obhunracing.com

(#27116) X3B6O0X válasza hugoagagyilo (#27115) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Köszönöm a választ, hát, ebbe belefutottam. :)

szerk.: Most léptem be, és már működik. Aki a délelőtt folyamán nem tudott játszani, az most jöjjön! :)

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#27117) Viper26


Viper26
nagyúr

Elég sok kihagyás után újra itt. :)
Beszerzem a legújabb LR-t valahonnan, aztán mehet a TA ezerrel. :DD :C

iPhone 14 | FR955

(#27118) hugoagagyilo válasza Viper26 (#27117) üzenetére


hugoagagyilo
tag

Üdv.
Gondolom fellesel hozzánk a forumra is van ott sok jó újdonság akár a Te részedre is.
Üdv: Hugó

http://obhunracing.com

(#27119) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

hello. szeretnem kerdezni, hogy ez mi a fene? probaltam tobb nevet mas kocsit es mindig ugyanezzel kell szembesulnom!
ha entert nyomok akkor eltunik a kiiras, de nem tortenik semmi.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#27120) kekeeci válasza [HUN]Dani (#27119) üzenetére


kekeeci
senior tag

Újrakezdted a PT-t új néven erre az egy hétre?? Minek??? :Y

Egyébként kb azt írja, hogy nem veheted meg az adott tárgyat, mert már van belőle.

Szerintem egész egyszerűen nem engednek új regisztrációt...

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27121) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

egy hetre? erdekes. mindegy.
letoltottem a level-r-t de ott valami error van. elinditom es amikor irja hogy checking files akkor megall es kesz. mi lehet a gond.?

magyarsrac

(#27122) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

mellekelek egy kepet nektek hatha..

magyarsrac

(#27123) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Eddig nem volt gond a LevelR -el, sajna úgy néz ki, vagy visszaállították az IP-korlátozást, vagy valami más gabaj van, mert mint ahogy Dani írja nem Update-el, és nincs Start ...

(#27124) kekeeci válasza [HUN]Dani (#27121) üzenetére


kekeeci
senior tag

Kicsit visszaolvasol... Aug. 2.-án bezár a PT. :O

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27125) kekeeci válasza bakosgabor57 (#27123) üzenetére


kekeeci
senior tag

Én bent vagyok.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27126) korbi. válasza [HUN]Dani (#27122) üzenetére


korbi.
csendes tag

dani. elindul az csak várni kell 1 kicsit ,vagy inditsd el még1x a játékot. nekem is szokott ilyet csinálni

(#27127) bakosgabor57 válasza kekeeci (#27125) üzenetére


bakosgabor57
őstag

ehe...., én is..., köszi...

(#27128) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Most nézem elkezdte patchelni, nem tudom mi lehetett a baj, de azért köszönöm szépen. :)

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#27129) Gaz 78 válasza [HUN]Dani (#27128) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

nem frissített nálam,egyből start azt megy....
....neked is menni fog! :)

(#27130) PaJa1 válasza [HUN]Dani (#27128) üzenetére


PaJa1
őstag

Az update szerver a német oldalon nekem is rosszabb volt mint az amcsi.

Gaz, ha még nincs meg neki a játék akkor előbb le kell töltenie. Addig nem fog elindulni míg nincs meg.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27131) smk17


smk17
tag

Üdv mindenkinek !
A mai napon érdekes dolog történt a PT-ben beléptem , és építgettem a karierem már 39-es szinte voltam . Mikor a 40 et elértem , a versenyből visszalépve nagy Gratulation tábla, és egyből berakott a 88 as szintre. :F Ráadásul kaptam vele 15 000 000 xp és Rp-t egyaránt . :F Jó Jó örülök neki , meg azt veszek így amit akarok , de a játék élménynek így annyi .

Szerintetek ez szerver hiba volt , vagy valami akció ???

(#27132) bix- válasza smk17 (#27131) üzenetére


bix-
tag

A játékélménynek már régen annyi... Erre az egy hétre meg már nincs semmi értelme fejlődni. Lehet valami bug is, vagy csak "irtó jó fej" a vezetőség és mindenkit megajándékozott karácsonyra. :))

Beléptem, én nem kaptam semmi extrát, szóval bug lehetett. :)

[ Szerkesztve ]

(#27133) smk17 válasza bix- (#27132) üzenetére


smk17
tag

:D Szivesen utalnék át más felhasználóknak , ha lehetne vhogy .
:F Micsoda ? Erre az egy hétre ? Lemaradtam valamiről ? Na jó jó bevallom régen játszottam vele .
Meg nem is olvastam utánna a topikban . kb 1 hete raktam fel megint .
Azért kár érte nagyon szerettem ezt a gamét .

(#27134) Creative997 válasza smk17 (#27133) üzenetére


Creative997
őstag

Bezárják a szervert, a PT megszűnik létezni.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27135) PaJa1 válasza smk17 (#27133) üzenetére


PaJa1
őstag

Az updaterben is irja... Aug 2an leall a szerver. Ha fejlodi akarsz es jatekelmeny erekel akkor LR maradt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27136) smk17 válasza PaJa1 (#27135) üzenetére


smk17
tag

Nincs mese be kell reggelnem a Level-r be . Az LR tovább is fog működni ?

(#27137) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

LevelR megint nem indul a délelőtti "majdnem" belépés óta, mivel akkor is csak a logging in-ig jutottam ... :F

[ Szerkesztve ]

(#27138) kekeeci válasza bakosgabor57 (#27137) üzenetére


kekeeci
senior tag

Én most is bent vagyok, nem lehet, hogy az internet kapcsolatoddal van gond??

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27139) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

az elöbb felmentem PT Beta-ra....
az is minek megy,hisz senki sincs ott....

(#27140) Viper26


Viper26
nagyúr

Na, fél óra alatt 2-esről 8-as szintre feljöttem. :C
Jó kis kocsi ez a Corus.Még azon gondolkozom kell-e a kormány hozzá vagy sem. :))

Hugo:

Újra csatlakoztam. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#27141) kekeeci válasza Gaz 78 (#27139) üzenetére


kekeeci
senior tag

tesztelni, ha akarsz, egyedül is tudsz. :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27142) buvez válasza SylarHUN (#27079) üzenetére


buvez
tag

egész más volt a feeling még akkor...legalább is nekem igen ;)

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27143) SylarHUN válasza buvez (#27142) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Egyetértek!
Más volt az egész akkoriban.

Rég hallottam már felőled.

PSN: Xbox:

(#27144) smk17


smk17
tag

Jó lenne tudni , hogy ezek a fantázia autók milyen létező autók alapján készültek .
Annó a L.A ban nagy nehezen rájöttem hogy milyen autók vannak elmaszkírozva . De 1-2 abban is kérdéses volt . A PT ben meg rengeteg ilyen van . Valakinek sikerült már rájönni ?

(#27145) buvez válasza SylarHUN (#27143) üzenetére


buvez
tag

nem sok időm volt, később már kedvem se nagyon, de úgy látom most már hiába is lenne :(

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27146) Gaz 78 válasza smk17 (#27144) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én a Lion-t nem tudom hova tenni.Lőrésem sincs,hogy az mi lehet eredetileg.

(#27147) PaJa1 válasza Gaz 78 (#27146) üzenetére


PaJa1
őstag

Pözsó.
Ha van még kérdésed akkor lehet, tudok segíteni.
Amúgy szerintem a CRacer nem Pajero hanem Suzuki Jimmy... kiköpött mása.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27148) Creative997 válasza smk17 (#27144) üzenetére


Creative997
őstag

Corus: '98 Honda Civic hatchback
Lion: Peugeot 306 Sedan
Kawana: Suzuki Capuccino
Miyato Wizz: Toyota Yaris/Chevrolet Aveo 5
C-Racer: Mitsubishi Pajero
Quadro: Audi Quattro
Hexan: '89 Mercedes 190 E
Cobra: BMW Z4
Stallion: Ford Mustang
Phoenix: Pontiac Firebird
Lagoon Destroyer: Cadillac Escalade/Lincoln Navigator
Ranger: Jeep Wrangler
Harpoon: Dodge Charger
Spiedo Forte: Lancia Delta
Panama: Porsche 911 (996)
Morello: Lamborghini Miura

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#27149) kekeeci válasza Gaz 78 (#27146) üzenetére


kekeeci
senior tag

Az én listám:

Corus S3 VVT-S: -- Nissan Almera
Miyato Wizz 1.5 Tsport: -- Honda Jazz
Lion Executive Sedan: -- HONDA accord ex 2.0 i 16v | Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evolution II
Hexan GT: -- BMW E24 M635CSi / M6
Invictus Corall Spire Gti: -- VW Golf MK1 | Yugo | Maruti | 1985 Suzuki Swift Gti
Invictus Cobra Coupe: -- BMW Z3
Invictus Phoenix 400 HO: -- Pontiac Firebird 1968
Panama GT Ray: -- Porsche 911 Carerra
Morello S-Type: -- Lamborghini Miura Concept
C-Racer 4x4: -- Suzuki Vitara / Jimmy
Lagoon Destroyer: -- Cadillac Escalade 6.2 V8 Aut Sport Luxury
Invictus Ranger 4x4: -- Willys Jeep | Jeep Wrangler

A többi megegyezik az előttem felsoroltakkal.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27150) Creative997 válasza kekeeci (#27149) üzenetére


Creative997
őstag

Az előtted felsoroltak állítólag a fejlesztők által módosított járgányok, hivatalosan. :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.