Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) bluemirage válasza airnorbee (#3500) üzenetére


bluemirage
őstag

Különbség csak egy lehet a SetTopBox-os (STB) megoldás a rosszabb abban az esetben, ha a STB-nek nincs HDMI kimenete... és ez még mindig nem ritka... sajnos :(

A Tévédbe nyugodtan bedughatod a koax-ot
- Ha azon kódolatlan digitális kábelTV van (DVB-C), akkor működni fog
- Ha azon analóg kábelTV van, akkor működni fog
- Ha az DVB-T-s vételű tetőantennára csatlakozik, akkor azon a kódolatlan adás menni fog

Ha kódolt adás jön rajta, akkor két eset lehetséges:
1., egy kártyamodult (CONAX, Irdeto stb szabványú...) és abba egy kártyát (kvázi előfizetést) kell venned, szerezned. Ezt a kettőt kell a TV hátuljába dugni
2., a szolgáltató trükkös megoldást használ ami miatt vagy CL+ kártyamodult fogadó TV kell és hozza olyan modul... vagy már ez sem elég és meg kell venned a STB-t. De akkor harcolj ki olyat ami HDMI kimenetes.

Meliora sunt bono inimica

(#3502) Pocok256 válasza lali81 (#3475) üzenetére


Pocok256
veterán

Na erre én is kíváncsi lennék én is ezt néztem ki meg a samsung UE-32EH5300 -at. Szerintem a Philips jobb, de ha valaki megerősítene ebben vagy megmondaná, hogy ilyen 120-140 ezres áraktegóriába nincs jobb ennél a Philipsnél (Philips 6000 series Smart LED TV 32PFL6636H) akkor igazán megnyugodnék :) Igazából a képminőség lenne a legfontosabb szempont.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3503) bluemirage


bluemirage
őstag

PVR funkcióban nagyot csalódtam.
Azt jelenti, hogy felveheted USB keresztül a digitális TV adást amit nézel (na ez hülyeség) illetve beállíthatod az időzítőt, hogy vegye fel és akkor a TV akár kikapcsolt (pontosabban készenléti) állapotban felveszi. Mindehhez internet kapcsolat szükséges (na ez is nagy hülyeség) Az, hogy "A" csatornát nézed és közben "B"-t felveszed. -- ugye ismerős ez az elvárás a régi privát videó rekorder korszakból --- na ezt felejtsd el... :C
Ha felvétel közben visszakapcsolod a TV-t (pl. hazaérsz), akkor csak azt nézheted amit felvesz. :C

Ugyanez a PVR betűk a világ boldogabbik felén a 2000-es évek elején:
"In 2003 many Satellite and Cable providers introduced dual-tuner digital video recorders. In the UK, BSkyB introduced their first PVR Sky+ with dual tuner support in 2001. These machines have two independent tuners within the same receiver. The main use for this feature is the capability to record a live program while watching another live program simultaneously or to record two programs at the same time, possibly while watching a previously recorded one. Kogan Technologies introduced a dual-tuner PVR in the Australian market allowing free-to-air television to be recorded on a removable hard drive. Forrás: Wikipedia "

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#3504) lajafix


lajafix
addikt

Üdv, a 32pfl6606h az antennacsatin kiadja az 5 Voltot a külső antenna táplálásához?

Rock'n Roll

(#3505) Gery156ts


Gery156ts
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Philips 42pfl7456h tv-t szeretném netre csatlakoztatni vezetékes formában. Bedugom hátul a csatlakozóba a netet, menüben ramegyek a csatlakozasra, majd kiirja, hogy csatlakoztatva. Ezutan a tallozas a nettv-n menüpontban kiirja, hogy csatlakozas a szerverhez, de nem történik semmi. Nem csatlakozik? Esetleg én vagyok az ökör es nem lehet direktben netre csatlakozni? Csak számítógepen keresztül? Mi lehet a gond?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv
G

(#3506) bodazo válasza Gery156ts (#3505) üzenetére


bodazo
tag

Minden képen routeren keresztül csatlakoztasd a tv-ét a netere. Közvetlenül nem tud csatlakozni. Néha a Philips szerverei nem mennek, de sokat segít a dolgon, hogy ha reggel a philipshez amikor kéri a tv.

(#3507) Gery156ts válasza bodazo (#3506) üzenetére


Gery156ts
csendes tag

Szia!

Pontosítok. :) Van a házban egy router, ami több felé oszt. Ebből megy 2 gépre egy pedig egy fali internetes csatlakozóaljzatba. Ezen a csatin keresztül kötöttem a netre a gépet. Tehát routeren keresztül megy.

???

Üdv,
Gergő

(#3508) bodazo válasza Gery156ts (#3507) üzenetére


bodazo
tag

Bocs akkor félre értettelek. De javaslom hogy regisztráld a tv a philips oldalán. Nekem reggelve van a tv és szépen müködik. Bár én csak youtubot használom belőle. De az működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#3509) bluemirage válasza Gery156ts (#3507) üzenetére


bluemirage
őstag

Nem hiszem, hogy a TV hibája lenne.

- A fali csatit is próbáld meg, hogy arról megy-e pl. egy szgép internettel...
- Vagy tesztként kerüld ki a csatit és kösd közvetlenül a router egy már használt(!) portjára úgy, hogy lehúzod a rajta lévő eszközt, kikapcsolod a routert, aztán újra be, már a TV-vel. Aztán ezután TV bekapcs.

Meliora sunt bono inimica

(#3510) Gery156ts válasza bluemirage (#3509) üzenetére


Gery156ts
csendes tag

Koszi a segitseget mukodik!:) lehet ezt valami kulso memoriaval gyorsitani, mert eleg turelem jatek a netezes rajta!:)

(#3511) Gery156ts válasza bodazo (#3508) üzenetére


Gery156ts
csendes tag

Koszi a segitseget!

(#3512) bluemirage válasza Gery156ts (#3510) üzenetére


bluemirage
őstag

Nálam is sokkal lassabb a TV-s net, mint a szgépes. Egyébként is használhatatlan. Hamar rá fogsz unni. A Youtube és a NET-es rádiók kivételével én nem találtam semmi értelmest rajta.

Jelenleg csak a Samsung TV-knek vannak jól eltalált applikáció, a többi márkához képest. Ők évekkel előrébb járnak ezen a téren, de még az is gagyi egy szgéphez képest. Képminőségben meg 1-2 év lemarardásban vannak :D

Meliora sunt bono inimica

(#3513) noco79 válasza Gery156ts (#3510) üzenetére


noco79
tag

ez sajnos ilyen lassú....az első pár hétben még annyira nem zavart,de most már nem is használom a tvn a netet,marad a laptop vagy a teló......

jó lenne ha valami frissitéssel tudnának ezen javitani,de én nem bizom benne.

(#3514) T0rr3nt3


T0rr3nt3
csendes tag

Sziasztok!

Megvettem az első komolyabb tévémet, egy 42pfl7656-os "személyében". Most ismerkedek vele, eddig tetszik, minden szép és jó, csak elő kell majd fizetnem digitális adásra, mert az analóg olyan szinten pocsék, hogy kár érte bekapcsolni a tv-t :)
Arra viszont nem jöttem még rá, hogy miért van az, hogy összekötöm a gépet és a tv-t hdmi- kábellel és néha a filmekben alul van egy kis húzás, mintha le lenne vágva az alja és arrébb lenne csúsztatva 1-2 centivel?
Arra lennék még kíváncsi, hogy van a TP-Linknek usb-s wifi adapterje, ha azt rádugom az usb-re, akkor tudok varázsolni netet vagy csak hálókábellel lehet rábírni?

Köszi a válaszokat előre is :)

(#3515) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok!

Most tényleg nincs fent a philips honlapján a 40pfl5206h, vagy csak én vagyok helikopter? :)

Nektek mi a véleményetek erről a készülékről? Valódi 100Hz-es lehet?
Szerintetek gyártanak még ccfl-es tv-ket?
Kicsit tartok a led felhősödésétől.
0% thm lesz az euronicsban gondoltam venni kellene már egy tv-t csak olyan silány a felhozatal 150-170 körül.
Nektek nincs valami javaslatotok használat alapján?
Akinek ledes tévéje van megírná, hogy tapasztalt e felhősödést?
Megköszönném a segítséget!

(#3516) Bear válasza Lehiñito (#3515) üzenetére


Bear
aktív tag

Nekem 46PFL6606H-m van és van felhősödés. Be lehet úgy állítani hogy ne legyen, de akkor túl sötét a kép számomra. De TV nézés közben csak akkor látom ha kifejezetten figyelem, ezért engem nem zavar.

(#3517) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok,egy kis segítségre lenne szükségem.
Adott egy Philips 42pfl7656 tv,aminek brutálisan szép képe van :)
Full hd-s filmek lejátszásával akadt némi problémám. Hálózaton keresztül nagyon szép a kép,nem is lenne ezzel probléma, ha úgy lehetne használni,mint egy pc-s player-t. Pl bele lehetne tekerni (rendesen), hangsávot váltani és ...
Pc-n keresztül,hdmi-vel viszont nem igazán tudom előhozni azt a képminőséget amit szeretnék. A gép adatai : VaporX 5770,AMD phenom II x3 720 (2,8ghz),4 gb ram.
Ha valaki tudna segíteni a beállításokban,azt nagyon megköszönném.
Jelenleg MCHC-t használok.
Előre is köszi

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#3518) noco79 válasza T0rr3nt3 (#3514) üzenetére


noco79
tag

attól függ melyik szolgáltatónál vagy mert a Diginél nem kell plussz előfizetés a digitális adásra csak a TVt kell rávenni hogy olyan csatornákat keressen :)

ugy tudom hogy idegen wifi adapter nem jó hozzá csak a gyári Philips,csak azzal fog müködni a net.....

(#3519) T0rr3nt3 válasza noco79 (#3518) üzenetére


T0rr3nt3
csendes tag

Nem digis vagyok, találtam egy pár digitális adót, azok szépek.
Az nem jó hír, gondolom, drágább kicsit, mint a sima, de van majd megpróbálom azért a tp-linkessel, hátha működik.

(#3520) oneiros


oneiros
tag

Sziasztok!

Egy ideje szemezek egy 40PFL5507K/12-val.
Az lenne a kérdésem, hogy van-e rajta sat-csatlakozó külön szatelit egységnek,mert a videóból nem derül ki számomra.[link]

oneiros

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#3521) KardosI


KardosI
csendes tag

sziasztok,

TV-t szeretnék venni, ez az egyik jelölt: Philips 32PFL5606H

Mi a véleményetek??
Illetve hasonló árban van-e jobb szerintetek?

(#3522) dh66e válasza oneiros (#3520) üzenetére


dh66e
veterán

Persze hogy van,a specifikáció is írja az S2 tuner meglétét valamint a "K" jelenti alapból hogy sat tuneres és ezáltal külön sat csati is van a hátlapon.

(#3523) zka67 válasza KardosI (#3521) üzenetére


zka67
őstag

Azt, hogy van-e jobb ebben az árban, azt nem tudom. De nekem ilyen tévém van és egy-két apró hiányosságtól eltekintve meg vagyok elégedve vele. Szerintem nagyon szép képe van, össze sem lehet hasonlítani más gyártókéval.

Hiányosság: analóg hangkimenetként csak a fejhallgató kimenet van rajta. A fejhallgató kimeneten viszont nem lehet hangszínt állítani és a hangerőt is csak a menüben lehet beállítani rajta. Így viszont elég macerás rákötni egy külső erősítőt, amihez nincs távirányító és nincs rajta hangszínszabályzó (pl. egy végfokot). De megoldottam...

A gyári távirányítóját első nap lecseréltem egy taníthatóra több okból is, egyrészt mert idióta volt aki tervezte, másrészt sok volt már a távirányító az asztalon, mert az erősítőre kötést egy általam készített távirányítós hangerő és hangszínszabályzóval oldottam meg, valamint ott van még a médiajátékos is.

Nem értem a philipset, miért nem lehetett rátenni a tévére egy vonalkimenetet is?

(#3524) Tszmiki válasza T0rr3nt3 (#3519) üzenetére


Tszmiki
csendes tag

Üdv!
Szerintem ne áldozz túl sokat a TP-LINK USB adapterre, nem fog vele működni.
Én 6626-hoz vettem a WIFI router mellé de hiába, csak a philips [link] adapterrel működik aminek a bolti ára megközelíti a 13E HUF-t! :Y

(#3526) KardosI válasza zka67 (#3523) üzenetére


KardosI
csendes tag

zka67, köszönöm véleményed.
(Laikus kérdés: analóg kábel TV előfizetéssel működik/van hangja azért gondolom :U ?)
Sztem ez lesz, a távirányítóval majd megbirkózom, illetve egy univrzálisom van, hátha jó lesz...

(#3527) mano660


mano660
tag

Sziasztok!
Televízió vásárlás előtt állok. Kiszemelt készülék a Philips 32PFL4027H lenne most akcióban 149999 Ft-ért és 5 év garanciával.
Mivel nem igazán vagyok képben az LCD tévék világában a véleményeteket kérném, melyet előre is köszönök.
Philips 32PFL4027H
Üdv: mano660

(#3528) zka67 válasza KardosI (#3526) üzenetére


zka67
őstag

Persze, hogy működik, minden tévé működik analóg kábeltévével :)
Mindenesetre ha van lehetőséged rá, megéri előfizetni a digitális csomagra.
Digi, upc megy külső box nélkül is, digihez nem kell semmi, upc-hez meg kérni kell egy CI modult és működik a beépített DVB-C tunerrel.
A földi digitális adásokat is tudja venni.

Én egy ilyen távirányítót vettem a madaras teszkóban 4.999-ért. Piszok egyszerű beprogramozni a gombokat, egymással szembe fordítod a két távirányítót, megnyomod az eredetin a gombot, ez meg megtanulja.

(#3529) hijacker.fx


hijacker.fx
csendes tag

Sziasztok,

nemrég lettem boldog tulajdonosa egy Philips 32pfl5625h Tv-nek. Nagyon tetszik, meg is vagyok elégedve a legtöbb dologgal. A problémám viszont a következő: A 100Hz-es képjavító cucc nekem csak akkor aktív ha usb-ről játsza le a tv a tartalmat, ha pl számítógép hdmi-jéről jön akkor nem. Semmi gond, külső winyót rádugom. Ekkor viszont a TV közli hogy nem található vagy nem olvasható az file, pedig látni látja. Az mkv-k jó részét nem játssza. Ha egy 100mb-os mkv sample-t próbálok, azt viszi rögtön, de az egész estés, 10GB körüli filmekre mindig ezt mondja hogy nem tudja olvasni. Bár az is igaz hogy amelyik filmet nem viszi annak a sample-jét sem. Frissítettem a legújabb firmware-re, de így sincs változás. A lényeg: engem a 100Hz-es mozgássimító cucc érdekel hogy működjön. Van valakinek valami ötlete hogy tudom működésre bírni ilyen körülmények között?

Előre is köszi a segítséget, üdv :)

[ Szerkesztve ]

(#3530) Mezcal válasza KardosI (#3521) üzenetére


Mezcal
addikt

Jó tévé, jó minőség olcsón. Egyetlen komolyabb hiányosságot véltem felfedezni, hogy a beépített médialejátszója fapados, mert gyér a támogatottsága. MKV-t nem játszik le, pedig egy ful hd tv-nél ennek alapnak kéne lennie.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3531) Mr Paris válasza zka67 (#3528) üzenetére


Mr Paris
tag

mióta működik a upc külső box nélkül? maga a upc szerint (kb. 3-4 hetes info) sincs ilyen lehetőség.
vagy most az analógról van szó? mert akkor bocs, az tényleg megy de akkor ahhoz nem kell CI modul

[ Szerkesztve ]

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#3532) stickermajom válasza Mr Paris (#3531) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem [erre] gondolt.

(#3533) Qkac79 válasza hijacker.fx (#3529) üzenetére


Qkac79
tag

Szia!

Nekem egy 37PFL8404H/12-es TV-m van, amit nagyjából 95%-ban monitornak használok. Ezen a TV-n sem működik számítógép esetében a 100Hz-es képfrissítés, de értelemszerűen azért, mert monitor lévén a szabványos 1920x1080@60Hz módban tolja a képet neki a VGA. Ha elolvasod a TV-d leírását, szerintem abban is benne lesznek a PC monitorként támogatott módok.

Egyszóval monitorként nem fog 100Hz-en menni, de lehet, hogy azóta kitaláltak már valami okosságot, végül is az enyém nem egy mai modell.

[ Szerkesztve ]

"You can't wait until life isn't hard anymore before you decide to be happy! ...Nightbirde

(#3534) zka67 válasza Mr Paris (#3531) üzenetére


zka67
őstag

Mióta megjelent az upc-nél a mediacard.

Szerk:

@(#3532) stickermajom: Igen :)

[ Szerkesztve ]

(#3535) -=RelakS=- válasza hijacker.fx (#3529) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

hazudd azt, hogy nem számítógép ül azon a porton, hanem dvd lejátszó, és mindjárt bekapcsolható a 100Hz-es szappanopera mód
Csak figyelj arra, hogy a megjelenítő frekvenciája és a lejátszott anyag fps-e stimmeljen

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3536) bodazo válasza hijacker.fx (#3529) üzenetére


bodazo
tag

MKV-ét meg csak olyat tud lejátszani amiben, nincs, vagy nem az elsődleges a DTS hang. Ugyan is a tv nem támogatja a DTS hangsávot.

(#3537) mmtz


mmtz
csendes tag

Májusban vettem egy JVC LT24HG35E tévét. A földi sugárzású digitális adóknál - tetőantennáról - csatornaváltáskor véletlenszerűen lefagy a készülék úgy, hogy sem a távirányítóval, sem a készülék gombjaival nem működtethető. 10-15 perc múlva magától újra indul vagy ha nincs idő ennyit várni, akkor ki kell húzni a konnektorból és az antenna csatlakozást is meg kell szüntetni. Ismételt áram alá helyezés és antenna csatlakoztatás után újra működik. Visszavittem a boltba, de ott nem produkálta a hibát. Otthon aztán ismét. Antennaszerelő és tévészerelő is azt állítja, hogy antenna olyant nem okozhat, hogy a készülék irányíthatatlanná válik.

(#3538) Mr Paris válasza zka67 (#3534) üzenetére


Mr Paris
tag

mea culpa..

még jó, hogy a mocskok meg ígérték írásban, hogy jelentkeznek ha lesz ilyen lehetőség náluk...no comment
köszi az infot

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#3539) sebgutkopf válasza Qkac79 (#3533) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Akármilyen üzemet használsz a tv-ken a 100Hz-et csupán a tv állítja elő, valós 100Hz-es bemeneti jelet nem tudnak lekezelni csak az alacsonyabb fps-t kiegészíteni magasabbra. Az ok tudtommal olyan egyszerű, hogy a hdmi kábel sávszélessége nem alkalmas 1920x1080@60Hz-nél nagyobb szabványos (a 75Hz-ek nem szabványosak) adatmennyiség átvitelére. Nagyobb frissítés, vagy felbontáshoz display port, vagy hdmi összeköttetés szükséges.

(#3540) 52a52a válasza mmtz (#3537) üzenetére


52a52a
tag

Valószinűleg gyenge az antenna bemenő jeled. (Bár akkor blokkosodnia is kellene) Esetleg valami bezavar az antenna jelbe. (Wifi, mobiltelefon, szomszéd autója stb)

[ Szerkesztve ]

(#3541) doczy_agi


doczy_agi
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg erősen gondolkodunk Philips tv vásárlásán, és nagyon megörültem a topiknak, mert van pár kérdésem, és hátha ti tudnátok segíteni nekem...:)

Az első, hogy a hertz számoknál hogy lehet az, hogy egy felsőbb kategóriás tévének (7605) 100 hz-es a képe, a 6636-osnak meg 400 hertz? A 400 hz az tényleg 400, vagy csak 200? Bocsi ha hülyeség a kérdés, de nem igazán értem...

Amit még szeretnék megkérdezni, hogy ahhoz hogy okostelefonnal lehessen irányítani a tv-t, ahhoz kell-e mindenképpen wifi, vagy elég ha a routerre rákötöm a tv-t?

A kiszemelt tv a 6636-os lenne, de azért még nagyon a nézelődés fázisban vagyunk, így minden tanácsot szívesen fogadnék...:)

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!:)

Mindenkinek szép napot!

Ági

(#3542) bluemirage válasza doczy_agi (#3541) üzenetére


bluemirage
őstag

A 6636-ban nincs ambilight, ha jó tudom. Olvass vissza. A topikban én vagyok az egyedüli akinél ez ki van kapcsolva, a többség imádja. A 7-es széria az előbbin és designon túl még néhány többlet szolgáltatást is tud, de az nem bizti, hogy kell neked. Majd nézz utána.
A 400Hz nem a valós képmegjelenítésre vonatkozik. A valós (!) 100hz-et mindegyik tudja és ez a lényeg. A 7605 marketing anyagából kihagyták, hogy 400-as vagy 600-as a PVR-je és ott csak a 100Hz valóst írták.

Ha nem olvastál vissza, akkor ismétlésként:
A Smart TV része a Philips-nél nem lesz nagy dobás, majd meglátod. A médialejátszó képessége elmegy, de amíg egy Samsung vetekszik egy külső médialejátszóval, addig a Philips csak TV. De abból képben és hangban a legjobbak között van 6000 szériától felfele mindenképpen. Ár/érték arányban talán a legjobbak közé tartozik. A philips a Net és média részen spórol, a Samu pedig a TV részen.
A múlt héten egy Samu D6500-as tulaj padlót fogott nálam amikor meglátta az 7496-os Philips-em képét a hangjától meg kifehéredett az arca, miután mondtam, hogy nincs hifi-re kötve.. ez ilyen alapba. Azért azt nem mondtam meg neki, hogy a NET TV része csak Youtube-ra jó :D

Meliora sunt bono inimica

(#3543) doczy_agi válasza bluemirage (#3542) üzenetére


doczy_agi
csendes tag

Kedves Bluemirage!

Köszi az infót!:)

Az ambilight-os különbség tiszta nekem is, de annyira számomra az nem fontos...

Visszaolvastam elég sok hozzászólást, de az elejétől kezdtem, és egy idő után feladtam mert nem kevesen írtak!:)

Mégegyszer köszönöm!

(#3544) airnorbee


airnorbee
csendes tag

Sziasztok, egy bő féléves 37 PFL7605H tv-t mennyiért lehet eladni kb? Teljesen jó állapotban van csak kaptam egy 42-es Pana plazmát.
Köszi a választ.

(#3545) alexhez válasza doczy_agi (#3541) üzenetére


alexhez
csendes tag

Hali!
Úgy is jó, ha a TV-t kábellel kötöd a routerhez. De a teló mindenképp ehhez a routerhez csatlakozzon wifivel!
Ha a TV-hez kell wifi adapter, akkor dobj egy mailt!
Üdv!

(#3546) doczy_agi válasza alexhez (#3545) üzenetére


doczy_agi
csendes tag

Szia!

Nagyon köszi az infót!!

Ha meglesz a tv és szükség lesz wifire akkor jelentkezem mindenképpen!:)

(#3547) Daffni2 válasza airnorbee (#3544) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem max. 100 ezret adnak érte.

"Aki ad,az nyer"

(#3548) Tcsabi7811


Tcsabi7811
csendes tag

SZIASZTOK!

Tudja-e valaki közületek,hogy mivel lehetne helyettesíteni a PTA01 wi-fi sticket?Milyen más gyártmányú ,de szintén vezeték nélküli eszközzel?És persze olcsóbbal...

(#3549) csaboo


csaboo
tag

Sziasztok!

Szerintetek ez: 40PFL5007K12

Vagy ez: 42PFL7456H12

Melyik lenne a jobb vétel?
A 7456-ot pár helyen láttam 189-ért, a 5007-es meg olyan 200 körül van.

[ Szerkesztve ]

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#3550) pity68


pity68
csendes tag

Sziasztok !
Van egy 32PFL4606H tv-m, amiről elvesztett 3db csatorna,vagyis ki írja hogy nincs behangolva,valahogy vissza lehet hívni a csatornákat újra telepítés nélkül?
Előre is köszönöm a választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.