Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) attiati válasza Kobe (#16600) üzenetére


attiati
veterán

pokerstove, tök ingyenes, keress rá neten

(#16602) nkAAA


nkAAA
aktív tag

A PokerStars WSOP 2010 kapcsán indított facebookos finomsága ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#16603) válasza attiati (#16601) üzenetére



addikt

Sztem ilyen PokerTracker vagy Holdemmanager féle progira gondolt.

Már nem emlékszem melyikből, de az egyikből lehet venni microlimites verziót, ami NL50-ig jó asszem és kicsit olcsóbb, mint a teljes program.
De egyébként ha Pokerstrategys vagy, akkor nekik van egy saját programjuk, ami gasonló a PT-hez, valami Elephant a neve vagy mi, egy idő után megkapod a licencét ingyen, de asszem azelőtt is használható belőle próbaverzió.

Ha nem is annyira profi, mint a fizetős verziók, szerintem kezdetnek tökéletesen megteszi.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#16604) viharhozo


viharhozo
addikt

Annyira tudtam, h egyszer meg kurvara meg fogja erni, h az ophun keresztul regeltem!

Simply make a deposit between now and June 25 using the Bonus code: TT50 and you will be credited with a ticket to play in the “Turbo Takedown with OPHU” on June 26 at 20:30 CET which will award 50 seats to the June edition of the $1 Million PokerStars Turbo Takedown!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#16605) concret_hp válasza viharhozo (#16604) üzenetére


concret_hp
addikt

amúgy is vannak most freerollok, bár az ophuson nyílván sokkal kevesebben lesznek

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16606) nkAAA


nkAAA
aktív tag

A legutóbbi Big Game eléggé adta :C

https://twitter.com/nkaaa

(#16607) attiati válasza (#16603) üzenetére


attiati
veterán

nem tom, először nekem is úgy tűnt, de a végén esélyszámoló programot keresett

(#16608) Fboy


Fboy
aktív tag

Szerintetek is van 300k handes downswing ongame-n (nl100 és alatta)? :D

[ Szerkesztve ]

(#16609) válasza Fboy (#16608) üzenetére



addikt

van
úgy hívják: gazdag unatkozó fish

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#16610) attiati válasza Fboy (#16608) üzenetére


attiati
veterán

alonso? vagy kire gondolsz?

(#16611) Fboy válasza attiati (#16610) üzenetére


Fboy
aktív tag

most épp rá

(#16612)



addikt

Azt a challenget lassan már olvasni is fájdalmas.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#16613) concret_hp válasza Fboy (#16611) üzenetére


concret_hp
addikt

alonsó nyílván magasan túllőtte ezt a bizonyos 100K-t, most meg már csak erőlködés jó ideje

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16614) sasa311 válasza nkAAA (#16606) üzenetére


sasa311
veterán

Ez a Phil Hellmuth egy akkora seggfej, de jót röhögtem most :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16615) attiati válasza Fboy (#16608) üzenetére


attiati
veterán

biztos, hogy nagy varianciával játszik, meg HU is volt benne, de elég sok lenne a 300k down :) Nem követtem mostanában. Már 300k-nál tart, és bukó? Nem csak EV alatt van, és arra panaszkodik?

Azt mondja, hogy segítséget is kellett kérnie, átnézték a játékát, és csomó hibát találtak. De így miért vág neki egy sorozatnak, ahol az idő is szorítja, és a végén NL200-400 körül akar játszani. Én nem szólok bele, de azt hittem tudja mit csinál.

(#16616) concret_hp válasza attiati (#16615) üzenetére


concret_hp
addikt

nl100 110K hand, 33 bájin minusz

ezt amúgy vesd össze azzal, hogy a legértelmesebb itthoni pókerújságba a pokermagazinba minden számba ír cikket :C (úgytom, mert nem mostanába volt az se a kezemben)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16617) nkAAA válasza sasa311 (#16614) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Akkor nézd meg a negyedik részt is, az is poén :D Bár ez a feka még mindig nagyon csípi a szemem.. (nem rasszista indíttatásból, hanem mert akkora fish mint a ház mégis ott gamel a nagyokkal)

https://twitter.com/nkaaa

(#16618) nkAAA válasza concret_hp (#16616) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Milyen itthoni pokerújságok vannak egyébként? (mármint amit van is értelme venni..)

https://twitter.com/nkaaa

(#16619) concret_hp válasza nkAAA (#16618) üzenetére


concret_hp
addikt

"mármint amit van is értelme venni.." olyan nincs sztem :)

a stars big game-nek meg olvasd el a koncepcióját, én az 1. részt láttam, sztem tök szimpatikus volt a srác :) bár nyílván nem sok esélye van +ban elmenni

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16620) nkAAA válasza concret_hp (#16619) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Olvastam meg ugye minden részben elmondják (már fenn van a negyedik) és tényleg tetszik maga a show, de az öreg Wiggins személyisége nem jön be annyira. Ellenben Tony G és Phil Hellmuth verbális csatái megérnek 1-2 misét ^^

https://twitter.com/nkaaa

(#16621) misirulez


misirulez
senior tag

Tejóég.
Félrenéztem 1 handet és az asztal legnagyobb barmával 5bet allin keveredtem Q magas floppon, AK-val azt hittem AQ van nálam...

Csak kapkodom a fejem, hogy miért ő viszi a potot Q345T boardon 36 jával... :D :D

Mind1 legalább romlott az imagem :D :D

(#16622) concret_hp


concret_hp
addikt

[link] ez kész :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16623) sss válasza concret_hp (#16622) üzenetére


sss
senior tag

Stars rng... élőben is csalik. :))

[ Szerkesztve ]

(#16624) bandus


bandus
veterán

[link] :D
ez tetszett.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16625) Kobe


Kobe
veterán

a pokerstrategyn az 50 dollár kezdőtőkét csak 1x lehet 1 kiválasztott terembe kikérni, vagy a listájukban szereplő összes terembe lehet 1x kérni ?

[ Szerkesztve ]

(#16626) R válasza Kobe (#16625) üzenetére


R
aktív tag

absz1

(#16627) Kobe válasza R (#16626) üzenetére


Kobe
veterán

ennek fuss neki még1x....

(#16628) nkAAA válasza Kobe (#16625) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Egyetlen egy terembe kérheted és egyetlen egy alkalommal.

https://twitter.com/nkaaa

(#16629) R válasza nkAAA (#16628) üzenetére


R
aktív tag

+1 :DDD

(#16630) attiati válasza concret_hp (#16565) üzenetére


attiati
veterán

Hogy halad a sportfogadós témával?
Elég szép meglepetések voltak eddig.

(#16631) concret_hp válasza attiati (#16630) üzenetére


concret_hp
addikt

pár napja 0n voltunk, azzal együtt, hoyg ha az usákok uccsó gólját megadják akkor +, azóta nem tudom.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16632) attiati válasza L|zsidoboz (#16585) üzenetére


attiati
veterán

jún végétől everestnél is csak az everestpoker.fr alól játszhatnak a franciák :(

(#16633) concret_hp válasza attiati (#16632) üzenetére


concret_hp
addikt

starson remélem még maradnak kicsit :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16634) attiati válasza concret_hp (#16633) üzenetére


attiati
veterán

SNE végéig? :D

Én is nagyon remélem, hogy majd valahogy megkerülik a témát a termek, mint az usa játékosok esetében. Vagy maguk a franciák csinálják vissza (lobby hatásra, vagy akárhogy). Nem lenne egy jó tendencia, ha ez elterjedne, vagy akár így maradna.

US. not allowed után jönne a non french network :) :(

(#16635) concret_hp válasza attiati (#16634) üzenetére


concret_hp
addikt

amcsikat fogadó termekben mondjuk leginkább az amcsik számítanak, nem véletlen ottani idő szerint van a csúcsforgalom. ettől függetlenül nem örülök az egész kitiltósdinak :(

btw amennyire tudom a 2 nagy terem európában kb. nullszaldós csak

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16636) concret_hp


concret_hp
addikt

no még a végén Luigi is nyer egy karkötőt :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16637) .bableWes


.bableWes
őstag

full tilton játszik innen valaki? ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16638) Kobe válasza .bableWes (#16637) üzenetére


Kobe
veterán

en toltam egy ideig mikrolimiten, de nem jott be annyira, legalabbis nem annyira mint stars.
A leosztasok nagyon hektikusak voltak starshoz kepest, volt hogy zsinorban 100-150 leosztasban ha 2-3 alkalommal volt 9-10esnel nagyobb lapom, sok esetben meg a hulyeje 3-as 4es es egyeb hulladek parra all inel, es masik 3-4 barom vegig tolja vele (abbol a 3-4bol ketto a semmire, a harmadik meg szinten egy gyenge parra). Persze, ilyen a poker, de megszoktam starst, hogy ott egy A9 vagy T9 nem megy ritkas'gszamba, tilten emg mar annak orultem ha egy J vagy Qt lattam gyenge melleklappal....

Nekem ugy jott le, hogy a nyeresegesse valashoz szukseges fegyelmet, amire szuksegem volna es probalok tartani, nehezen, vagy egyaltalan nem tudtam betartani tilten.

Apropo, most gondolkozom, hogy kikerem a strategys 50 dolcsi kezdot. Sajna starsra es tiltre ugye megvan mar a regisztraciom, tudnatok mondani egy olyan ertelmes termet ahova erdemes lehet meg beregelni ? Partypokeren gondolkozom, elvegre ez az 50 dolcsis tema azzal kezdodott ugye....

[ Szerkesztve ]

(#16639) misirulez


misirulez
senior tag

PA beszart, legalább is nekem az oldal nem elérhető.
Tud valaki valami hírt Luigiről?
Odáig tudom, hogy FT CL.

(#16640) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Megvan a 3. WSOP-karkötőőő :DD

https://twitter.com/nkaaa

(#16641) adalbert1 válasza nkAAA (#16640) üzenetére


adalbert1
veterán

:C (ha lenne thumbs up smiley az alapértelmezettek között, akkor most az is szerepelne itt :)) )

(#16642) .bableWes válasza Kobe (#16638) üzenetére


.bableWes
őstag

aztmondod a stars jobb?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16643) misirulez válasza Kobe (#16638) üzenetére


misirulez
senior tag

[link]

Többször is bankroll nulláztam, és meg voltam róla győződve, hogy csak a agyon durva lemákolásoknak köszönhetően nem nyerek. Majd megnéztem ezt a videót kicsit komolyabban vettem, feltöltöttem starsa zsebből és 0,01/0,02-t 7 nap alatt vegeztem vele, napi atlag 10 Bi vel, utana 0,02/0,05 atlag napi 5 beülővel 2 het es utana nl10. És odáig semmi mást nem voltam hajlandó megnézni/elolvasni, rengeteg leakem volt, de tényleg csak a videót követtem nagyjából. Most ha újra megnézném valszeg semmi újat nem hallanék benne, de szerintem egy kezdőnek aki hasonló státuszban van mint te mindenképpen nagyon sokat segíthet ez a videó.

[ Szerkesztve ]

(#16644) concret_hp válasza misirulez (#16643) üzenetére


concret_hp
addikt

na majd mondom bojanikának :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16645) misirulez válasza concret_hp (#16644) üzenetére


misirulez
senior tag

Jah amúgy én i mondanám ha találkoznék vele, de ha te imered mindenképpen add neki nagy közönetem.! :R

(#16646) concret_hp válasza misirulez (#16645) üzenetére


concret_hp
addikt

hogy a retekbe ne ismerném? :D :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16647) misirulez válasza concret_hp (#16646) üzenetére


misirulez
senior tag

Kiderül még a végén, hogy bojanika 2.-ik nicked PA-n :D

(#16648) Polacheck válasza concret_hp (#16646) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nagyon eltűnt mostanában. Mikor láttad utoljára? Én vagy fél éve biztosan.

less qq more pewpew!

(#16649) concret_hp válasza Polacheck (#16648) üzenetére


concret_hp
addikt

ja kb.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16650) Kobe válasza .bableWes (#16642) üzenetére


Kobe
veterán

szerintem jobb. A szoftver profibbnak tunik (jo, van egy bugja, de ez csak kiszamithatobba teszi a jatekot - pl ha AAt kapsz, 90% hogy valakinek KKt osztott a gep, ha JJ-QQ kerul hozzad tuti hogy a korben valaki ((-TT t kapott) de osszessegeben a felulete egyszerubb, letisztultabb, mint fulltilte, es tobb olyan jatekos van, aki mar 0,01-0,02-- 0,05-0,10 es asztaloknal is komolyabban veszi a jatekot. Nem tartom magam teljesen kezdonek, es nem is szeretnek feljebb lepni idovel max mikrorol alacsony limites jatekokra, de igy is kulonosen fontosnak tartom, hogy legyen egy olyan strategiad, amit kovethetsz. En pl a selindek fele pokersulira illetve egy ket akademias, strategys cikkre alapozok.
Ezeket a tanacsokat kovetve starson ha az ember nyer, akkor valoban jo lapokkal kerekedett felul olyan valakin, akinel szinten voltak hasznalhato lapok. Fulltilten viszont akarhany mikrolimites asztalra leptem be, rendszeres volt, hogy ha valaki emelt, a masik kapasbol all in ment, pl 3-4 offsuiteddel....masik 3 barom meg kovette. Vagy 2-3os van kezben, jon flop, A4os, kapasbol all in megy. Persze az ilyen nudlikbol lehet eleg szep osszegeket kiszedni ha a progi magasabb, vagy legalabbis hasznalhatobb lapokat oszt, de nekem kb 10ed annyi hasznalhato lapom volt tilten mint starson.
Ami sokat szamithat, mert pl tilten nincs is kimondottan gyors asztal mikrolimiten, igy baromi unalmas orakat ulni es varni 2-3 orat csak azert h kapj 2 lapot amivel erdemes flopot nezni....starson ennel azert esemenydusabbak a dolgok.

Elozo kerdesemre, melyik pokerterembe erdemes kikerni starson es tilten kivul az 50 dolcsit, valami tipp ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.