Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16638) Kobe válasza .bableWes (#16637) üzenetére


Kobe
veterán

en toltam egy ideig mikrolimiten, de nem jott be annyira, legalabbis nem annyira mint stars.
A leosztasok nagyon hektikusak voltak starshoz kepest, volt hogy zsinorban 100-150 leosztasban ha 2-3 alkalommal volt 9-10esnel nagyobb lapom, sok esetben meg a hulyeje 3-as 4es es egyeb hulladek parra all inel, es masik 3-4 barom vegig tolja vele (abbol a 3-4bol ketto a semmire, a harmadik meg szinten egy gyenge parra). Persze, ilyen a poker, de megszoktam starst, hogy ott egy A9 vagy T9 nem megy ritkas'gszamba, tilten emg mar annak orultem ha egy J vagy Qt lattam gyenge melleklappal....

Nekem ugy jott le, hogy a nyeresegesse valashoz szukseges fegyelmet, amire szuksegem volna es probalok tartani, nehezen, vagy egyaltalan nem tudtam betartani tilten.

Apropo, most gondolkozom, hogy kikerem a strategys 50 dolcsi kezdot. Sajna starsra es tiltre ugye megvan mar a regisztraciom, tudnatok mondani egy olyan ertelmes termet ahova erdemes lehet meg beregelni ? Partypokeren gondolkozom, elvegre ez az 50 dolcsis tema azzal kezdodott ugye....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.