Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) wilkyx


wilkyx
tag

Egy élő pókeres hand kérdésem lenne: 4+1 freezout 500k gar kb 100 induló 40k induló stack, 600as vakra érkeztem, még le se vettem a kabátom megnézem utg plusz egy QQ, mivel még le se ültem kb ezért limp 600as bb-n, első megadóként, hátha kapok hátrábról valami akciót, ha nem akkor meg igyekszem a boardhoz képest kordába tartani a kasszát vagy esetleg elengedni is, igazából mind1 is mert egy call után egy játékos emel 3200ig, (kettőnk előtt kb ugyanannyi zseton kb 40k)utána kör fold, én raise 9000ig, amit ő ad meg egyedül így 2en nézzük a QJ2 rainbow flopot, barátunk betolja az allint még mielőtt megnézné a flopot, de mivel én beszélnék hibás emelés csak megadhat, itt jön az első kérdés hiba e némi félelmet szinlelve, valami J alatti párt játszva megijedve az ő donk allinjától elé checkkelnem hátha turnon is betenné, én így tettem bár lehet nem volt jó ötlet, igazából a pf call ésa játékosról kialakult képem után 99+ illetve AQ AK amit a kezébe tudtam adni, a flop donk allinje miután a preflop reraiset csak adta inkább AKra teszi, bár lehet tizes pár plusszal is játszana hasonlót, száz szónak is egy a vége ingyen néztük meg a 10es turnt ahol még mindég rainbow volt a board, elé csekkelek lássuk ez segített e rajta, nem nagyon örültem mikor az allin helyett a 31kjából 15-t tolt középre, ha lehet ilyet érezni, illetve a játék alapján következtetni, szinte biztos voltam hogy megkapta a 4 outjából az egyiket, itt jön a köv. kérdés lehet e az ember readje olyan biztos hoyg egy topsetet itt elengedjek neki(bár még majdnem kétszer annyi sanszom van visszajavulni mint neki volt floppon ha mégis AK), egy a lényeg mivel amúgy se voltam teljesen pókermeditativ állapotban, turnon calloltam, add 1 hátha riveren feladja és csak bekérdezett AQ vagy vmi settel, illetve hátha jön a magic 22 százalék nekem is, persze egy blankriver 3as érezett, én check, ő meg persze habozás nélkül a maradék 16ot is betette, amit a fent leírt antipokermeditativ állapot miatt, egy magamban elnyelt ha AKd van akkor helyezd fel az ürítésre használt testrészedbe felkiálltással megadtam, persze a mágikus kártyák ott lapultak így 1 hand után már vehettem is vissza a kabátom, itt a harmadik kérdés river fold? Van értelme? Így utólag szerintem kb. ott tudtam volna elengedni és akkor 16kval még kapirgálhatok 600as vakszinten... Bocs a terjengős postért csak próbáltam érthetően leírni üdv, Wil

(#15002) concret_hp válasza wilkyx (#15001) üzenetére


concret_hp
addikt

turnon biztos hogy AI kell menni (miért lenne olyan nagyon biztos, hogy AK-ja van??, csomó más mindennel is játszhat így és mivel gyakorlatilag comitted, a totál blöffön kívül mindennel adnia is kell és akkor csak pár outja van), flop érdekes kérdés, sztem emeltem volna fél pot körül.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15003) attiati


attiati
veterán

mai nap öröme, hogy sikerült visszajönni -5BI-re.
Meg aszem megdőlt a napon belüli mélypontrekord is, legalábbis mióta nem crazy üzemmódban nyomom.

Nem is tudom mit fogok tenni, ha egyszer ennek a másfél hónapos szívásnak vége lesz már végre. Talán majd badbeat storykat fogok olvasni, ha hiányérzetem támad.

[ Szerkesztve ]

(#15004) concret_hp


concret_hp
addikt

az kemény, hogy 5 hand alatt 505-el ültem nl100fr asztalon? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15005) misirulez válasza wilkyx (#15001) üzenetére


misirulez
senior tag

Házszabály függő, de van terem ahol kéz előtti hívásnál, csak megadó lehet viszont addig a tétig amit ő hívott meg is kell adnia.
Ha nem így lenne sokan ezzel "szórakoznának", kéz előtt allin-t mondanak, hogy össze zavarják ellenfelüket.
Melyik terem amúgy?

(#15006) concret_hp válasza concret_hp (#15004) üzenetére


concret_hp
addikt

ehun van e :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15007) Fboy válasza concret_hp (#15006) üzenetére


Fboy
aktív tag

nh :C
amúgy mikor legutoljára fr-eztél nem 200on toltad?

(#15008) concret_hp válasza Fboy (#15007) üzenetére


concret_hp
addikt

de, csak nem akartam egyből 200ra menni, mert hónapokig enm játszottam. most meg HH-t kéne szerezni, beimportálni, stb. macera :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15009) sasa311 válasza wilkyx (#15001) üzenetére


sasa311
veterán

Ha húzóra tetted flopon és ő elcseszte az all-int akkor neked rá kellett volna szvsz emelni a flopon, hogy erőt mutass, hogy neked kész kezed van, akkor sanszos, hogy a (lyuk)húzót eldobja.

Slowplay csak atom-biztos handel biztonságos.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#15010) janos1988


janos1988
addikt

Jaj de kibaszottul unom mar ezeket a mindenhol ott levo "hobbi" (idiota fish) pokereseket. Mar szinte mindenhol ott vannak. Legyen az NL100, vagy egy 33 eur. beugros versenyeken, amire valamilyen szatelliten a csoda folytan bejutottak. Ami meg nem is nagy baj, de hogy MINDIG engem talalnak meg az mar csoppet kurvara idegesito. Arrol mar nem is szolva, hogy emel 3 nagyvakot en meg visszatolom ra AA-val, es szetmakol a 10 5 korrel es tarsai leosztasok, amit ti is jol ismertek. Ezek ellen mit lehet tenni? Hosszutavon nagyon unalmas es egysiku, hogy csak "AA, KK es egyszinu AK-al barmilyen poziciotol rogton all in" :), de meg ez sem garancia mar a nyeresre. Lehet ott kellene hagyni ezt az ex Bossos fos termet. Erdekesnek erdekes, hogy kiprobaltam mar sok termet, de egyik sem szopatott igy.

Bocs elore is attol az 1-2 vulgaris szotol.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#15011) Koczka válasza janos1988 (#15010) üzenetére


Koczka
tag

esetek 80%-ában az AA a nyerő ez hogy egyszer kétszer lemakkolnak az pech.
én azt figyeltem meg bosson hogy előszeretettel oszt le egyszerre kézbe AA, KK, QQ, párokat aztán "összeereszti" őket.

(#15012) janos1988 válasza Koczka (#15011) üzenetére


janos1988
addikt

Az meg a masik kedvencem, amikor 3 part ereszt ossze.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#15013) Eagl3


Eagl3
veterán

Nick szerintem állítják a lapjárást ABC sorrendben és havonta állítanak a szerencse faktorokon. Tehát ha úgy ítéljük meg, hogy semmivel nem tudunk nyerni és a szopóka közepén vagyunk, érdemes termet váltani és leghamarabb is csak 2-3 hónap múlva visszatérni ugyan abba a terembe.
Az AA vs. KK vs. QQ állandó ütközései pedig azért vannak, hogy minél több raket termeljünk a teremnek.

(#15014) válasza Eagl3 (#15013) üzenetére



addikt

Azért ennél kicsit bonyoultabb, de nagyvonalakban igen.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15015) concret_hp válasza Eagl3 (#15013) üzenetére


concret_hp
addikt

:O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15016) Eagl3


Eagl3
veterán

Mé' nem?

(#15017) válasza concret_hp (#15015) üzenetére



addikt

Tényleg mi bajod van? Há nem így van? :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15018) ktg3 válasza (#15017) üzenetére


ktg3
őstag

ez fááááááj :W
:DDD :DDD :DDD

(#15019) concret_hp válasza (#15017) üzenetére


concret_hp
addikt

csak az a baj, hogy egy csomót kell grindolnom, mert ezek szerint 8 nap múlva rámrakja a ps a szopatóflaget :(( :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15020) Eagl3 válasza concret_hp (#15019) üzenetére


Eagl3
veterán

Akkor húzz bele aztán mehetsz Everestre.

(#15021) válasza concret_hp (#15019) üzenetére



addikt

Az ABC rendes szopóflag az pont nem úgy van. Mindenki tudja, hogy ez leginkább a cashouttól/deposittól függ, plusz még jópár nem nyilvános dologtól. Akit érdekel PM me.
Lényeg, hogy amíg nem cashoutolsz addig ngyjából biztonságban vagy, bár az újoncoknak járó hotrun lehet, hogy pár nap múlva alábbhagy. Remélem segítettem. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15022) attiati


attiati
veterán

Kedves Újoncok!

Pá most felajánlott egy rendkívüli lehetőséget. Mindenki írjon neki tetszőleges mennyiségű privát üzenetet. Most minden kérdésre válaszol. Csak bátran!

szerk.: Tapasztalt játékos, sok titkot megtudhattok tőle privátban.

[ Szerkesztve ]

(#15023) misirulez válasza attiati (#15022) üzenetére


misirulez
senior tag

Igazi RNG medium. :D

(#15024) válasza attiati (#15022) üzenetére



addikt

Jah igen azt elfelejtettem, hogy a szolgáltatás természetsen nem ingyenes.
Privát üzenetenként $30 az ár, szerintem kedvező.
Lehet 10-es csomagot is venni, ma csupán $250-ért.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15025) Koczka


Koczka
tag

komolyan mondom vicc ami ma a paradise-on megy olyan lett mint az orosz rulett.

(#15026) válasza Koczka (#15025) üzenetére



addikt

cashout volt, mi? ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15027) Polacheck válasza (#15021) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tehát, ha befizetek, akkor fordulni fog a széria pozitív irányba?

less qq more pewpew!

(#15028) attiati válasza (#15024) üzenetére


attiati
veterán

igénybe fogom venni, majd valami kedvezményt dobjál

egyrészt 2 napi teljesímény ez BB-ben van véletlenül

és másfél havi

Nagyon finom tud lenni pontosan 33k hand alatt pontosan 33BI -EV.
Terápiás kezelésre meg nálam lehet jelentkezni, nem emelt díjas szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#15029) Polacheck válasza attiati (#15028) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én 24-nél tartok, de ha így folytatódik, hamar behozlak. Hasonló graphokat produkálok én is.

less qq more pewpew!

(#15030) attiati válasza Polacheck (#15029) üzenetére


attiati
veterán

Részvétem. Hidd el, hogy nyomasztó tud lenni még újabb 9BI is.
Én is tartottam 2 hét szünetet, aztán visszatérés után rátettem még egy lapáttal.

A kedvencem az AA vs QQ, ebből pre olléban mindet buktam az utóbbi 30k handben.

Egy nagy bajom van vele: nem akarom tévhitekbe ringatni magam. Ha tudnám, hogy csak szétmákolnak, az előbb utóbb fordul. Mondjuk azon nincs mit nagyon kommentálni, hogy allin nélkül is elkaszálnak mindennel. T4s jön végig KK2 asztalon backdoorflushért. 68o úgyszintén backdoorflushért a setem ellen, stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#15031) Eagl3


Eagl3
veterán

Engem mostanában elég gyakran ilyen kellemes esti sessionökkel ajándékot meg az FTP mint a mai is... [NL25 SH]

(#15032) L|zsidoboz válasza attiati (#15028) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Hát, azt kell mondjam, a tavalyi évben kiegyeztem volna ennyivel, ennek sokszorosa sikerült... :(

Good to be good, but better to be lucky.

(#15033) concret_hp válasza (#15021) üzenetére


concret_hp
addikt

pedig kessáoutoltam is :D :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15034) attiati válasza L|zsidoboz (#15032) üzenetére


attiati
veterán

Don-ban és omaha-ban nagyobb a szórás is nem?
De gondolom, hogy semmi extra nincs ebben 5 maxon se.

(#15035) concret_hp válasza attiati (#15034) üzenetére


concret_hp
addikt

donba mitől lenne nagy a szórás?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15036) L|zsidoboz válasza attiati (#15034) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Attól lehetnék ugyanúgy EV felett is valamiben a fene nagy szórásban. :D

Omahában tényleg nagyobb a variancia, többször kerül be a pénz középre, DoN-ban nem hinném.

Good to be good, but better to be lucky.

(#15037) attiati válasza concret_hp (#15035) üzenetére


attiati
veterán

Igazából nem is tudom, hogy don-nál mit néz az EV. Ott is minden allin-t, vagy itm-be éréssel is összekombinálja?
passz, hüyle vagyok hozzá :D

akkor legyen az, hogy omaha don-ban nagyobb :D

Uzsi: naja, bánná most már a fene, hogy csak azért nyerem magam rommá, mert ev felett van az ember

[ Szerkesztve ]

(#15038) concret_hp válasza attiati (#15037) üzenetére


concret_hp
addikt

ebből csak az látszik, hogy nem tudod mi a szórás :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#15039) janos1988 válasza Koczka (#15025) üzenetére


janos1988
addikt

Ma? Jo par hete. Annyira szanalmas mar. :(

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#15040) válasza concret_hp (#15038) üzenetére



addikt

Nálunk a számvitel szigorlaton volt a legnagyobb a szórás. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15041) attiati válasza concret_hp (#15038) üzenetére


attiati
veterán

pedig tanították, vagy mi :D

(#15042) Koczka válasza janos1988 (#15039) üzenetére


Koczka
tag

most ott tartok hogy AK-ra nem merek hívni mert tuti lemakkolnának egy 4,7el

(#15043) attiati válasza Koczka (#15042) üzenetére


attiati
veterán

Ezzel az a baj, hogyha nem emelsz, 3betelsz vele, akkor te játszol rosszul.
Ha lemákolnak, akkor meg az ellenfél.

(#15044) attiati válasza Koczka (#15042) üzenetére


attiati
veterán

minden topikban duplázza a hsz-eimet :F

[ Szerkesztve ]

(#15045) janos1988


janos1988
addikt

Egyik nagymester kiprobalhatna azt a termet, hogy mi vagyunk a fishek, vagy tenyleg vmi zur van az urben. :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#15046) válasza janos1988 (#15045) üzenetére



addikt

Hát ha magadtól nem tudod ki a fish, akkor van egy rossz hírem... :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15047) föccer válasza (#15046) üzenetére


föccer
nagyúr

Várj! Ha valaki 200 handből 80/65-öt játszik, akkor csak nagyon jó lapjárása van nem? :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15048) válasza föccer (#15047) üzenetére



addikt

Igen, ha ezekkel a statokkal túlélt 200 handet, és még megvan a stackje, akkor gyanítom, hogy jöhetett a zsuga rendesen. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15049) föccer válasza (#15048) üzenetére


föccer
nagyúr

Rágyúrt a deposit bónuszokra :)

Apropó deposit bónus: a Fulltilten nincsen semilyen reload bonusz? Az elején volt first deposit, amit szépen ki is játszottam. Osztán indult a rush póker, oszt nem bírtam magammal, oszt jól eltapsoltam az összekapirgált dollárocskákat. Ha betolok még pár dodót, akkorr meg jó lenne valami bónusz rá.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15050) concret_hp válasza föccer (#15049) üzenetére


concret_hp
addikt

van 27% rb
azon kívül néha adnak reloadot, ill az ironmanért adnak bónuszt

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.