Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17951) adalbert1 válasza attiati (#17949) üzenetére


adalbert1
veterán

Azokkal vajon mi lesz akik partyn és bwinen is regelve vannak? Amíg ez az összeolvadás nem zajlik le, addig gondolom lehet még úgy a bwinre is regelni hogy a partyn már van regem, nem?

(#17952) concret_hp válasza adalbert1 (#17951) üzenetére


concret_hp
addikt

őhát ezzel sztem kb. idén még nem kell foglalkozni. amúgy elég régi történet ez, és tudtommal az a terv, hogy a party brandet nyomják usában, a bwint euban (ott ismertek, partyn ugye régen rengeteg usák volt uiega előtt, bwin meg csak euban ismert kb.)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17953) concret_hp


concret_hp
addikt

nah most nekem is az fbi szöveg jön be

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17954) válasza concret_hp (#17953) üzenetére



addikt

Végre, elértek hozzád is. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17955) attiati válasza adalbert1 (#17951) üzenetére


attiati
veterán

Addig lehet ja. A hírben azt olvastam, hogy júliusig akarják, és szerintem nem az ongame kliensét tartják meg. Egy olyan megoldásnak örülnék, hogy party fisheket és bwin fisheket összeterelnék, a többi mehet külön :D

Concret: nálam még mindig a szokásos oldal jön be. 2 nap alatt nem frissített a netszolgáltató?

[ Szerkesztve ]

(#17956) alienpapa


alienpapa
senior tag

Valaki használ ongamen pokertarckert?
Mert a statok nekem nem csak a hozzájuk tartozó asztalon látszanak, hanem mindig. Szoval ha behúzok 3-4 asztalt, akkor összefolynak a számok a monitoron, és nem tudom h melyik hová tartozik. :F

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#17957) attiati válasza Polacheck (#17948) üzenetére


attiati
veterán

Ha jó vagy üzleti angolból, akkor meglesheted itt vagy itt a hírek között, hogy volt e valami rendkívüli esemény, amitől ennyire beszakadt az elmúlt két hétben (részvényfelezés, új részvény kibocsátás...). Nem tartom kizártnak, hogy pár bennfentes tudott a ps, fulltilt, ub akcióról, és gyorsan kiszálltak bwin-partyból is. Ha így van, akkor hétfőn már nem a hírre kereskednél.

Reutersen valami német szabályozásról írnak, de attól nem hiszem, hogy lefelezné magát két hét alatt :D Party-t amúgy is helyzetbe akarják hozni amcsi piacon.

[ Szerkesztve ]

(#17958) adalbert1 válasza attiati (#17957) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha jól értelmezem a grafikont akkor durva hogy 5 év alatt mennyit esett a Party...

(#17959) adalbert1


adalbert1
veterán

Psop PLO versenyén 46. lettem, de igazából az bosszant ahogy kiestem, majdnem az egész stackem visszatoltam egy restealre (pre én voltam az emelő hátulról), és kiderült hogy nem csak move volt, hanem lapja is van az ellennek (konkrétan AAK2, nálam meg AK2x).

Azt jól látom hogy a bwin-en nincs auto rebuy? :F

(#17960) sonar válasza alienpapa (#17956) üzenetére


sonar
addikt

nálam is szarakszik. Olyat csinál, hogy FR-en mindig eggyel kevesebb embernek látom a statjait. Ebbe a 3.10-be kicsit sok lett a bug. Még némelyik AI-t is rosszul számolja...

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17961) adalbert1 válasza adalbert1 (#17959) üzenetére


adalbert1
veterán

Na a bwin software máris kezd tiltre tenni... Addig szarakodtam görgővel a bet beállításán (ugyanis ott folyamatosan növekszik az 1 görgetésre jutó növekedése a bet méretének), amíg sikeresen becheckelte a lapomat - természetesen az ellennél nagyobb air volt, így a 78 bb-os pot persze az ellenfél elé került... :W

(#17962) föccer


föccer
nagyúr

Pokerstrategy második 50$ kezdőtőkét osztogat, amit a william hill termében lehet megkapni. Erről a teremről valakinek valami infó?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17963) alienpapa válasza sonar (#17960) üzenetére


alienpapa
senior tag

De legalább neked működik. Nekem meg van 40db statisztika a monitoron, aszt döntsem el h melyik kihez tartozik. Van egy olyan opció a trackerben az ongame beállításoknál h "stats always on top" vagy valami ilyesmi. Gondolom ezt kéne kikapcsolni, de amint megteszem azonnal szól a tracker, h a pokerkliens összeomolhat tőle. Úgy voltam vele h egy próbát megér. Kilőttem, és az europoker kliense ki is fagyott..... hihetetlenül idegeseít....

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#17964) adalbert1


adalbert1
veterán

Tudom hogy inkább olvassak utána, de bwinen nincs normális filterezés a lobbyban és waiting list se az asztaloknál? :Y :F

(#17965) alienpapa válasza adalbert1 (#17964) üzenetére


alienpapa
senior tag

sajnos ez így van

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#17966) concret_hp


concret_hp
addikt

holdam manager >>>> poker tracker
bwin <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< bármelyik másik szoftver :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17967) adalbert1 válasza concret_hp (#17966) üzenetére


adalbert1
veterán

Sajnos igaz. :DDD
Még több hiányosság: a bónuszt külön aktiválni kell, a shopba külön regelni kell, és hogy a cashier csak böngészőben nyílik meg. Pedig gondolom nem lenne túl nagy költség pár extra funkciót beletenni a szoftverbe. :(((

(#17968) misirulez válasza adalbert1 (#17967) üzenetére


misirulez
senior tag

Legalább sok reg emiatt nem játszik ott. :D
Várólista hiánya meg akár pozitívum is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#17969) attiati válasza adalbert1 (#17958) üzenetére


attiati
veterán

+31% ma :)

(#17970) attiati


attiati
veterán

Ezek a vádak elég nevetségesek ps/ftp/ub ellen, nem?
Party-t is vádolták, meghurcolták a fickót, leperkálta a 300 misit, és lehet a party lesz az usa legalizáció után a pártfogolt terem.
Most azon múlik, hogy ps,ftp,ub milyen mélyen hajlandó a zsebébe nyúlni?

(#17971) concret_hp válasza attiati (#17970) üzenetére


concret_hp
addikt

megeshet, de volt miből kifizetnie a partynak 300 misit, akkor a stars + fulltilt kombó se fog bedőlni nagyon valószínű

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17972) attiati válasza concret_hp (#17971) üzenetére


attiati
veterán

A party elleni per 2007-ben kezdődött.
Komolyan 3-4 évig tartott nekik, mire levadászták azokat a termeket, akik pókerezési lehetőséget kínáltak amerikaiaknak is? És ha jól tudom a PS éppen a vádolt party-tól vette át az amcsi részleget. Eléggé bűzlik ez a történet.
Ha jól tudom, a Man-Sziget vezetői elfogadták, hogy a bankjaik idén nyártól együttműködnek és kiadják a pénzügyi tranzakciók adatait.

(#17973) viharhozo válasza concret_hp (#17971) üzenetére


viharhozo
addikt

Nagyon jelentos kulonbseg, h a Partyt csak illegalis szerencsejatek szervezesevel vadoltak, most viszont a vadpontok kozott ott a penzmosas ill. a csalas is.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17974) concret_hp válasza viharhozo (#17973) üzenetére


concret_hp
addikt

ez tény, a pénzügyi részre értettem.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17975) adalbert1


adalbert1
veterán

PSOP 6max eventen meg 20. hely... Az a baj hogy itt a vége felé már volt 1-2 sokkal skillesebb játékos, és hát eléggé underdogként sikerült betenni a pénzt a 46/44 mellé 80%-os steallel játszó chipleader ellen...
Mondjuk így legalább a következő 2 eventre is megvan a belépő. :))

(#17976) viharhozo


viharhozo
addikt

PS-en kifizettek a magyar promot es meg reload is van. Nagyon porog a biznisz.

Vagy megint a tavalyi bonuszt hoztak elo, mert a Promotions menuben semmi sincs.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17977) concret_hp válasza viharhozo (#17976) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem is kifizették, pedig az oldalon még nincs is végeredmény, de mb-re még nem jött meg a kessem

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17978) válasza viharhozo (#17976) üzenetére



addikt

Reloadról van valami info?
2+2n is írták, de én nem találtam róla semmit Starson. :F

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17979) bandus


bandus
veterán

ma az összes olyan rohadt handemet, ahol az enemynek nem épp eggyel nagyobb kickerje volt a riveren vesztettem el, mindig esett egy második pár ha tp-m volt, egy set, ha kétpárom volt, vagy esetleg egy flöss is. igaz, hogy a legnagyobb veszteség egy potban 40bb volt, de így is sikerült eltaposolni 350 hand alatt 6 bi-t...
pl ilyenekkel: [link] még jó, hogy az előző handben egy AK vs KQ-ban alulmaradtam, és elfelejtettem reloadolni :)

bazira nem sikerül így ottragadni nl20on... hiába verem az nl10-t még mindig 25 bb/100zal...:/

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17980) adalbert1 válasza bandus (#17979) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ha van elég nagy rollod akkor ne problémázz ezen...
Ma amúgy nekem se adta a bwin, majdnem 9 bi minusz, igaz ez PLO SH volt. Viszont egyre inkább azon gondolkozom hogy egy kényelmes PLO SH játékhoz nem elég 50 bi, 100-nál már kevésbé gondolkoznék ezeken a swingeken...

(#17981) viharhozo válasza (#17978) üzenetére


viharhozo
addikt

Ugyanaz a marhasag, amit tavaly is eljatszott vmi okos, belinkelte a tavalyi promo oldalat.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17982) robi0604 válasza bandus (#17979) üzenetére


robi0604
őstag

Ugyan így jártam Én is a tegnapi nap nl10-en. :W
5$ mínusz...

[ Szerkesztve ]

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#17983) bandus válasza adalbert1 (#17980) üzenetére


bandus
veterán

igen, én is egyre inkább afelé tendálok, hogy 50 bi-nként fogok szintlépést rendezni, mert így eléggé bizonytalan vagyok, és nem érzem magam kényelemben a limiten. szóval következő szintlépés 50bi-nél, addig meg esetleg beülök 20-ra, ha látok 1-2 hatalmas halacskát :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17984) Lespaulka001


Lespaulka001
csendes tag

Hello!
Europokerről van valakinek tapasztalata? Azt olvastam elég trágya a sw nemtom hogy bírnám ps/ftp kliensek után, de nem lenne rossz kipörgetni a 200%os fd bonust. Játékosok megosztva vannak az ogname hálózatról igaz?

[ Szerkesztve ]

(#17985) viharhozo válasza concret_hp (#17977) üzenetére


viharhozo
addikt

Kinn van a vegeredmeny, vegul a 2M vpp se jott ossze, pedig eleinte ugy tun, joval tobb is lehet.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17986) concret_hp válasza viharhozo (#17985) üzenetére


concret_hp
addikt

ja de csomóan játszottak hó végén, hogy megmaradjon a vip szintjük +pár nap után enm jó a kép, mert a többség nem játszik minden nap :)

mondjuk egy 105-110K-ra próbáltam gyúrni, dehát ember tervez... :U

mindenesetre itt a kelet eu race :C

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17987) sss válasza Lespaulka001 (#17984) üzenetére


sss
senior tag

Szoftver elég gyenge ja néha kifagy/kidobál/sitoutoltat, az ilyen 20+ asztalozás sztem ott felejtős, játékoson ongame háló igen, egyedül bwinnek vannak saját asztalai is.

(#17988) attiati válasza sss (#17987) üzenetére


attiati
veterán

Sztem a bwin-t is el fogják sz*rni, ha összeeresztik party asztalaival nyártól és az ongame hálózatot meg eladja bwin.

(#17989) concret_hp válasza attiati (#17988) üzenetére


concret_hp
addikt

mit lehet még elsz@rni azon? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17990) attiati válasza concret_hp (#17989) üzenetére


attiati
veterán

az egyetlen jó pontot, a játékosállományt :D

(#17991) adalbert1 válasza attiati (#17990) üzenetére


adalbert1
veterán

Múltkor játszottam egy kicsit partyn, hát nem úgy tűnt hogy az a hatalmas nagy színvonal lenne ott is (mondjuk csak PLO-t játszottam és csak 25-ön, ugyanis az volt a legkisebb limit). Mondjuk az a forgatókönyv tényleg gáz lenne ha az összes amerikai pro rászabadulna a bwines halakra. :D

(#17992) attiati válasza adalbert1 (#17991) üzenetére


attiati
veterán

sose omaházok, van ahol az erős 25-ön?

(#17993) concret_hp válasza attiati (#17992) üzenetére


concret_hp
addikt

van ahol bármilyen játék erős 25ön? :U
nem lenézésből meg ilyenek, de eddig 2ből 2 arcot kiokosítottam 1 hónap alatt kb. a teljesen nulláról úgy, hoyg a 25öt verik :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17994) concret_hp válasza viharhozo (#17981) üzenetére


concret_hp
addikt

most télleg van rilód látszik a cashierben is :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17995) adalbert1 válasza attiati (#17992) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem sok helyen játszottam én se 25-ön (sosincs elég nagy rollom, ez is csak alkalmi bónuszkiszedés volt). Bosson a 30 így utólag visszagondolva nem tűnt egy nagy számnak (persze akkor még sokkal fishebb voltam én is, pl. br managment kvázi 0, ilyen 10-20 beülőkkel játszottam szerintem ott, ami nem igazán egészséges), az i4-on a 20 se... Starson csak 10-en játszottam, de ott pár nap alatt sikerült egy 17 bi-es bukóba belefutnom, és azután újraértékeltem az omaha pályafutást arra a konklúzióra jutva hogy egy darabig pihentetem, amíg nem lesz elég nagy rollom.
Vicces hogy pont tegnap jutottam el magamtól addig hogy a legjobb 100 bi lenne egy tétre (de azóta már azon is kattogtam hogy lehet inkább 150 kellene :) ), erre este elkezdtem a leszedett DC omaha videókat nézni és a legelsőben kb. ezzel kezdi a gyerek, szóval jó tudni hogy mennyi felesleges szopást meg lehet spórolni megfelelő oktatóanyagokkal. :D
Szóval egyelőre megint ott tartok hogy HE-en próbálom majd meg a megfelelő kezdő rollt kiépíteni az omahás pályafutáshoz, de az PLO10-re is akkor 1k$ :( .

concret_hp: ezeknek a kiokosításoknak a részletei szerepelni fognak a további videókban? Simán tudtam újat tanulni az első részből is, egyszerűen van olyan amin nem álltam neki még sose gondolkodni, ez is mutatja hogy kb. milyen a hozzáállásom. :((

[ Szerkesztve ]

(#17996) concret_hp válasza adalbert1 (#17995) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem érdemes lesz megnézni őket (mégis milyen választ vártál? :DD) :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17997) attiati válasza concret_hp (#17993) üzenetére


attiati
veterán

starson, FR? milyen bb/100-al tolják, és hány asztalon?

(#17998) válasza concret_hp (#17993) üzenetére



addikt

Valaki engem is kiokosíthatna, hogy verjem az NL200/400-at. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17999) concret_hp válasza (#17998) üzenetére


concret_hp
addikt

engem is :DDD

Ati: nicket nyilván nem fogok beírni, az egyik szeptember óta mindenestől pluszolt 16-17K-t (már rég nem 25ön tolja), a másik 5-6 hét alatt:

$0.1/$0.25 NLH 29,358 $465 3.17
$0.1/$0.25 PLH 7,274 $79 2.16

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18000) adalbert1 válasza concret_hp (#17999) üzenetére


adalbert1
veterán

Az szép... Nagyjából meg tudod mondani, hogy a játékon kívül te hány munkaórát tettél bele, és ők mennyit (heti/havi lebontásban is jó)?

Pá-nak is: ti pl. nem gondoltatok coachingra? Mármint a 200/400 veréséhez. Vagy vettetek már igénybe?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.