Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) viharhozo válasza concret_hp (#17300) üzenetére


viharhozo
addikt

Echelon.

Bonusz most volt decemberben, sztem evvel az eves keret ki is merult.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17302) bandus válasza concret_hp (#17299) üzenetére


bandus
veterán

az... de nem tudok még egy termet ahol K magas rainbow flopon insta allin mennk ellened K7o-val, 3bet potban :D legalábbis nem nl10-en.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17303) bandus


bandus
veterán

enyhe hotrun, 400 hand, 6,5 bi plusz :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17304) bandus válasza (#17298) üzenetére


bandus
veterán

mijaza reload bonusz?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17305) válasza concret_hp (#17300) üzenetére



addikt

Steve arra utalt, hogy esetleg a buy-in struktúra fog megváltozni, január végén lesz a bejelentés, ha lesz és most mindenki erre vár.

Elvileg a PCA-n volt is meeting a jelenlévő SNE-kkel, de elég nagy a titkolózás, senki nem mondhat semmit. Egy SNE elkotyogott valamiket, de az elég ködös volt és bizonytalan, szóval most várás van.

reload bónusz: az olyan mint a first depo bónusz, csak nem kell az első befizetésed legyen, hanem mindenki kikérheti.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17306) concret_hp válasza (#17305) üzenetére


concret_hp
addikt

tudom, de konkrétan vmi promót is írtak jan végére, de az is ilyen ködös infó

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17307) válasza concret_hp (#17306) üzenetére



addikt

Promoról nem tudtam.
Most a buyin változásért szorítok nagyon, ha megvalósulna, amit az SNE elhintett, az ****jó lenne.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17308) concret_hp válasza (#17307) üzenetére


concret_hp
addikt

mer az mi volt?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17309) válasza concret_hp (#17308) üzenetére



addikt

Nem találom az eredeti hszt. Konkrétum nem volt benne, de olyanokat írt, hogy a Stars célja, hogy minél egyszerűbb legyen a lobby kinézete, szóval ne 20 féle asztal legyen, mint most. Pl nem lenne fast meg normál, meg ilyenek. Buyin szempontjából pedig a 35-100 szimpatikus nekik, mert a stars.fr-en bevált, meg az euros asztalok is így futnak.

Shortiknak meg valszeg CAP asztalok lennének, ami azért lenne jó, mert oda talán nem olyan szívesen ülnek be majd a fishek. (ez magánvélemény)
Meg arról is spekulálnak, hogy a shorty asztaloknál csökkentenék a rake-t (legyen az cap vagy shallow), bár ez annyira nem oszt nálam.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17310) concret_hp válasza (#17309) üzenetére


concret_hp
addikt

hát a 35-100bb + 20bb capnél elég félő, hogy a fissek nagy része a 20bb capen tolná sztem :U most is egyértelműen több fiss van a 20-50bb asztalokon

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17311) viharhozo válasza concret_hp (#17310) üzenetére


viharhozo
addikt

Ebben kulonosebben nem hiszek, a fish oda ul be, ahol azonnal tud jatszani, nem fog waiting listtel szorakozni. Ezert van tobb fish a 100-250-es ill. a frissen indult asztalokon.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17312) concret_hp válasza viharhozo (#17311) üzenetére


concret_hp
addikt

valami oka csak van, hogy 200+ kb. mindig több 20-50bb asztal megy mint 40-100bb

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17313) válasza concret_hp (#17310) üzenetére



addikt

1. A fishek nem szeretik a fura nevü asztalokat. cap meg ilyenek. Sokak szerint már az is nagy előrelépés lenne, ha a 20-50bb asztalokat megcímkéznék shallownak és a 100bb asztalok lennének a normál-ok.

2. A fish majd nagyon csalódott lesz a CAP asztalon, amikor AA-t kap és nem tud allin menni.

3. Most azért van sokkal több fish az 50bb asztalokon, mivel ott a ratholer shortik miatt folyamatosan van szabad seat és a fish meg oda ül be, ahol van hely. Ha CAP asztalok lesznek, ott a shortiknak nem kell állandóan kiülniük, szóval nem lesznek folyamatosan üres helyek, emiatt talán nem oda fognak beülni a fishek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17314) concret_hp válasza (#17313) üzenetére


concret_hp
addikt

3.ba van valami 1-2 nézőpont kérdése :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17315) nepszter1


nepszter1
addikt

Üdv esetleg valaki utalt már ki pokerstarsról k&h bank számlára ha igen írjon köszi :) mert nem fogadja el az iban számot.

(#17316) concret_hp válasza nepszter1 (#17315) üzenetére


concret_hp
addikt

nem lehet hogy kéne elé swift kód is?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17317) nepszter1 válasza concret_hp (#17316) üzenetére


nepszter1
addikt

Beírom a swift kodot elé és nem fogadja el ... Vagy mit hogy kellene beírnom ?

(#17318) eXodus válasza nepszter1 (#17317) üzenetére


eXodus
őstag

[http://www.bankkartya.hu/?oldal=hatter_nemzutal_iban]

ellenőrző

Ill keress infót a bankod honlapján. 100% h írnak rólóa. pl.: "IBAN Generálás"

[ Szerkesztve ]

(#17319) nepszter1 válasza eXodus (#17318) üzenetére


nepszter1
addikt

okés eddig oké . És a bankazonosító miaz? 104-et nem fogadja el.

(#17320) eXodus válasza nepszter1 (#17319) üzenetére


eXodus
őstag

Nem használom a magyart iylen okokból....

bankazonosító = "A SWIFT (más néven BIC) kódok a nemzetközi átutalási forgalomban az egyes bankokat jelölik. "

K&H Bank: OKHB HU HB
(Ez is le van írva a bankod honlapján, ill ami tlinkeltem.)

(#17321) #27441408


#27441408
törölt tag

hali igérem nem megyek az agyatokra csak 1 kérdés. :U fulltilten megadtam a valódi címem. ugye rendelkeznek a szükséges adatvédelmi azonosítóval.? köszi.

[ Szerkesztve ]

(#17322) concret_hp válasza #27441408 (#17321) üzenetére


concret_hp
addikt

nem értem a kérdést, de nem kell fosnod :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17323) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv,
kaptam ma 1 emilt a Partypokertől,

"It’s been a while since we saw you at PartyPoker.com. We’ve made some big changes while you were away.

We’ve listened to our players and as a result now have fantastic new tables, a more generous loyalty programme as well as bigger and better tournaments worth $10 million guaranteed each month. What’s more, you can now choose Canadian dollars as your account currency. Visit your Party Account to find out more.

Keeping your account active couldn’t be easier! All you have to do is log in to Party Poker and play 1 raked hand and or any MTT or STT.

As you’ve not used your account recently*, we wanted to remind you that after six months of inactivity we charge an administration fee of 5 Euros each month. The first charge will be deducted in 15 days.
Make sure you aren’t charged: just buy in with as little as 50 cents and play one raked hand at our limit micro-limit tables."

Korábban játszottam, de a bonusokat játszottam csak el ami volt néha, illetve frerollokon indultam. Aztán született gyerek sok a meló stb, hozzá se nyúltam már 1 éve. Pénz nincs a számlámon, 1x nyertem többet egy 2. hellyel, azt meg kivettem, komolyabban nem érdekelt a dolog. Hogy lehet számlát megszüntetni, v akármit csinálni, hogy ne legyek 5 eurora "büntetve"? Havi 5 eur-t nem ér nekem, h félévente elinduljak egy freerollon.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#17324) Bandit21


Bandit21
addikt

Még 1 dologt nem értek, azt a havi 5 eur-t hogy akarják beszedni tőlem? Megadtam anno a kártyaszámom, amikor a frerollon nyert pénzt kivettem, de eléggé felidegelne ha a számlaegyenlegemen mostantól ott lenne havi -5 eur tőlük.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#17325) válasza Bandit21 (#17324) üzenetére



addikt

Ha a számládon nincs semmi pénz, akkor nem tudnak mit csinálni.
Vagyis annyi történik, hogy mínuszba megy a számlád és ha esetleg a jövőben valamikor befizetnél, akkor levonnák belőle.

Ha a jövőben nem kívánsz többet ott játszani, akkor ne csinálj semmit, dögöljenek meg.
Ezzel kb semmit sem vesztesz, mert a Partysok ritka nagy ge*ik.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17326) válasza (#17325) üzenetére



addikt

Azért ha van valami ászf vagy ilyesmi, akkor fusd át, mert amit mondtam én csak hallomás alapján tudom.

Érdekes mert nekem is van party számlám, már vagy két éve nem játszottam rajta. Most direkt beléptem és nincs rajta semmi mínusz. A leveleiket olvasás nélkül szoktam törölni, szóval kitudja.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17327) concret_hp


concret_hp
addikt

ezzel szépen átkönyvelik maguknak az alvó accokról a pízt, ennyi okosság van az egészben, minuszba nem lehet menni.
nekem poén, mert valamikor a nyáron adtak nodepo bónuszt, amit némi funnal felvittem 100pár dodira, aztán nem is foglalkoztam vele, erre a napokban nézem ugyanezt a mailt (már régebben is kaptam ilyet), azt' látom ám, hogy még ott figyel a lé és már 6.x$-t le is vontak :( , na mind1 könnyen jött könnyen megy alapon depóztam annyit, hogy a vasárnapi 250K-s versenyükön tudjam tolni, ahol kaptam is 2 coolert, jól becsapdáztak :DDD

na a lényeg, ha 0n vagy akkor nem kell vele foglalkozni. sztem tuti csak arra van, amit fentebb is írtma, hogy átkönyvelik maguknak a lét vmilyen jogcímen. ugye pl elüt a villamos, ha otthagyják a lét, akkor azt 20 év múlva is számokérheti rajtuk a jogos örökös, ha viszont szépen levonogatják valamilyen jogcímen, akkor az övék lesz...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17328) #27441408 válasza Bandit21 (#17323) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nincs a GYIK-jkban erről infó? Az everesten is le van írva hogy hogy kell zároltatni. Meg a pokerstarson is utóbbin korrektül órákon belül inaktiválták a számlám a kéréstől számítva és így állítólag nem méri az 1 évet. (és azt írták ha akarom kinyitják)

(#17329) Bandit21


Bandit21
addikt

Köszi mindenkinek, leesett a dolog, van még másik 2 reg a családban, Ők nem kaptak ilyen emilt, mert 0,0 áll a szlájuk, nekem viszont van rajta kemény 1 cent. Gondolom csak azoknak megy a mail, akinek van bármi is a szláján. Ebből az okból, amit írtatok, hogy 10 évig ne legyen rajta senkinek 2000 dollárja, érthető a dolog, szép lassan elszedik. (bár az évi 60 eur, kb 80 dollár levonással elég sokáig tart.)
Akkor nekem szépen levonják az 1 centemet, és kész. Minuszba meg nem tudok átmenni úgysem.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#17330) #27441408 válasza Bandit21 (#17329) üzenetére


#27441408
törölt tag

De egy év alatt 1játékpénzes hand-et se tudtál vinni? Gondolom 1 játékpénzes belépés is elég hogy lássák nem vagy inaktív.

(#17331) válasza #27441408 (#17330) üzenetére



addikt

Nem elég. 1 raked handet kell játszani.

Nem hiszem, hogy azért van ez a szabály, hogy átírják a beregadt pénzeket maguknak (azt simán benyelik), hanem hogy így kvázi kényszerítsenek, hogy ülj be játszani, mindig kezd újra stb. Ezért nem elég csak simán bejelentkezni. Elég prosztó szabály amúgy, de szerencsére visszanyal, mert ezzel legtöbbször kb azt érik el, hogy elüldözik azt is, aki még talán lehet, hogy visszament volna valamikor.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17332) #27441408 válasza (#17331) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor nekem pl az everesten mit kell tennem ha más terem jobban tetszik de az everstes számlát sem se szeretném zárolni? Többször menjek be play moneizni?
(befizetni ugye fogok még 1 db-ig) mert a gyik jukban kerek perec le van írva az 1 éves inaktivitás szabály, asszem ott az van hogy törlik.

[ Szerkesztve ]

(#17333) #27441408 válasza (#17331) üzenetére


#27441408
törölt tag

És ez minden pókeroldalon így van? És mit kezdenek azokkal akik csak play money-znek? :DDD

(#17334) concret_hp válasza (#17331) üzenetére


concret_hp
addikt

ja azért is... rafinált suttyó banda :U
ja az se gyenge, hogy csak oda lehet kifizetni, ahonnan az utóbbi 6 hónapban befizettél.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17335) válasza #27441408 (#17333) üzenetére



addikt

Nincs mindenhol így.
Everestben nem tudok segíteni, ott nincs számlám.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17336) #27441408 válasza (#17335) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mindegy írtam a supportnak az everestre is meg a fultiltre is. Fulltiltnél az imél témája üres maradt véletlenül ettől még válaszolnak? tudom hülye kérdés de nem vagyok nagy imélezős kb 1 évben 3-at írok ezért nem tudom hogy ez hogy van az ilyen helyeken. Everesten ugye az üzenőrészükre írtam ott nem kellett imél.

[ Szerkesztve ]

(#17337) válasza #27441408 (#17336) üzenetére



addikt

sztem nem gáz, hogy kimaradt a téma, ne izgulj ha nem jön válasz 1-2 napig, mert a Full Tilt híres arról, hogy piszok lassan válaszol az emailekre. bár mintha az utóbbi időben valamivel fürgébbek lennének.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17338) #27441408 válasza (#17337) üzenetére


#27441408
törölt tag

ok köszi. más .

fulltilten mit kell tennem ha ingyenes versen szeretnék menni? Ehhez kell pénzt befizetni? Ha nyerek mi van?mármint ha nyerek 1 kis pénzt nem ha leverem a többit.
léccy részletesen írjátok le köszi.

(#17339) sonar válasza #27441408 (#17338) üzenetére


sonar
addikt

Általában az ingyenes versenyeknek is feltétele, hogy vmennyi fizetős leosztást már játsszál előtte. Ha nyersz kivenni is csak úgy tudod ha már fizettél be egyszer, ezzel validálod a számládat. Free versenyen amúgy se valószínű, hogy nagy pénzt nyersz, de legyen szerencséd ;)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17340) misirulez


misirulez
senior tag

Kiváncsiságból elkezdtem olvasgatni Dan Harrington újabbik könyvét, de már a második oldalon elment a kedvem tőle.

..."különböző színű AK kap a acélkeresztben. A legtöbb versenyszituációban ezekkel a lapokkal a játékosok automatikusan emelnének....bla-bla, Harmetz azonban most csak tartja a tétet, ami elfogadható játék"....

UTG AK limp elfogadható, köszi.

(#17341) #27441408 válasza sonar (#17339) üzenetére


#27441408
törölt tag

sg-n meg azt mondták bátran mehetek fizetés nélkül. És más fórumokon is olvastam olyan véleményeket hogy emberek úgy nyernek lóvét hogy 1 fillért nem utalnak be a pókeroldalra.
és minő igaz full tilten be se kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#17342) adalbert1


adalbert1
veterán

Mostanában inkább újra Omaházok, találkoztam pár érdekes arccal :) :
-54,67 BB/100 50K hand alattt
-45,79 BB/100 43K hand alatt

(#17343) concret_hp válasza adalbert1 (#17342) üzenetére


concret_hp
addikt

valamilyen húzója mindig van, az meg elég ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17344) válasza concret_hp (#17343) üzenetére



addikt

erről szól az omaha, nem? :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17345) sonar válasza #27441408 (#17341) üzenetére


sonar
addikt

Igen nyerni lehet, ki is fizetik, de addig nem tudod átutalni a saját számládra.
[link]
"Biztonsági okokból nem hajtható végre pénzfelvétel egy újonnan regisztrált pénzügyi rendszeren keresztül, amíg onnan nem végeztek el befizetést."

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17346) #27441408 válasza sonar (#17345) üzenetére


#27441408
törölt tag

Igen rájöttem, de ezt csak 1szer kell ahogy olvasom. és állítólag kivehetem azt is amit befizettem, tehát ráfordítás kb 0.

(#17347) sonar válasza #27441408 (#17346) üzenetére


sonar
addikt

Olyan biztos vagy benne, hogy nyerni fogsz? :P

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17348) misirulez válasza sonar (#17347) üzenetére


misirulez
senior tag

olvasd el az aláírását, ő a -nem akar vesz i teni- kategória... :D

(#17349)



addikt

jájájájájá :))

Six-handed and nine-handed tables

The following buy-in options will be offered at No-Limit Hold'em (NLHE) tables with six or more seats:

0.01/0.02 and 0.02/0.05 blinds

• 40-250bb tables, unlabelled. This offering is unchanged.

0.05/0.10 and 0.10/0.25 blinds

• 40-100bb, without lobby labels. This will include all Euro currency tables.
• 100-250bb tables, labelled as 'deep'

0.25/0.50 blinds and above

• 20bb CAP, allowing buy-ins of 20-50bb, labelled "CAP"
• 40-100bb, without lobby labels. This will include all Euro currency tables.
• 100-250bb tables, labelled as "deep"

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17350) concret_hp válasza (#17349) üzenetére


concret_hp
addikt

én még nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez nekünk jó, de remélem úgy lesz :)

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.