Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17701) attiati válasza misirulez (#17700) üzenetére


attiati
veterán

és a K6 missclicked? :) sok lesz kicsit :)
tegnap AQ-val toltam raise allint K magas flopon, azt hittem AA-om van, mutatott egy KK-t :D

(#17702) misirulez válasza attiati (#17701) üzenetére


misirulez
senior tag

Jó végülis nem misslick, mert azt hittem 357FPP, szóval benézés vagy nemtudom micsoda. :D

szerk.:
Amúgy a K6 osnál AJ-je volt. :D :D turn 5, river 5
Egész jól rídelek, csak luck is kéne :D

[ Szerkesztve ]

(#17703) concret_hp válasza misirulez (#17700) üzenetére


concret_hp
addikt

ezé' kell filterezni a lobbyt :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17704) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Vannak ilyen ingyenes póker versenyek, ezek hogy működnek?
Kap mindenki fejenként 5000 pontot, aztán hajrá, akinek a legtöbb pontja lesz a verseny végén az nyer?
Illetve mennyi ideig tart egy ilyen verseny?
Valamint mennyire kell profinak lenni ahhoz, hogy az ember, így a semmiből pénzt csináljon? Vagy felejtsem el ezt, nem fog menni?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#17705) bandus válasza syl5 (#17704) üzenetére


bandus
veterán

vannak, freerolloknak hívják őket. rendszerint elég sokan, akár 2-3 ezren is elindulnak rajtuk, azonos (pl 1500) kezdőzsetonnal. jellemzően az első tíz hely fizet valamennyire jól. igazán jól keresni nem ezekkel lehet, hanem rendes pénzbe folytatott játékkal, de ez nem egyszerű éssok tanulást igényel. én már csak tudom, fél éve alig-alig sikerül feljebb jutnom :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17706) misirulez


misirulez
senior tag

Sikerült beállítani "table of interest" progit, úgyhogy nyomtam is egy 32 asztalos villámsessiont, sok értelme volt :D:D:D [link]

(#17707) concret_hp válasza misirulez (#17706) üzenetére


concret_hp
addikt

32 hogy?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17708) attiati válasza misirulez (#17706) üzenetére


attiati
veterán

hogyne lett volna, -ev kör letudva :D

(#17709) adalbert1 válasza concret_hp (#17707) üzenetére


adalbert1
veterán

2 teremben? :F
Grat a pro státuszhoz :C , lesz még HM-es írásod vagy videód (engem legjobban az érdekelne, hogy a megszerzett adatokkal mit kezdünk - ofc nem az ilyen egyértelműekkel mint a VPIP :) -, ill. milyen következtetéseket lehet több adat összefüggéséből levonni, milyen eddig esetleg fel nem tárt új dolgokra lehet következtetni, stb.)?

(#17710) misirulez válasza concret_hp (#17707) üzenetére


misirulez
senior tag

ps+ftp.
ps-en meg a table select kimerült a "seat me at similar table" gomb nyomkodásában.. :D
Ilyet se fogok többet csinálni. :D

[ Szerkesztve ]

(#17711) bandus


bandus
veterán

jóó 6max nl könyvet tud valaki ajánlani ryan feen és balugán kívül? harrington on online cg milyen?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17712) misirulez válasza bandus (#17711) üzenetére


misirulez
senior tag

Miért nem nézel videókat?

(#17713) bandus válasza misirulez (#17712) üzenetére


bandus
veterán

nézek én szorgalmasan, elég sok dc sorozatot sikerült letölteni, konkrétan vagy 10et, de az írásos anyag jobban megmarad bennem valahogy...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17714) concret_hp válasza bandus (#17711) üzenetére


concret_hp
addikt

ha a balugawhale könyvet olvasgatod alaposan az simán elég jó sokáig :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17715) bandus válasza concret_hp (#17714) üzenetére


bandus
veterán

szuper :)

amúgy bazira tetszik, már sokkal több kiemelés van benne, mint a legtöbb kinyomtatott jegyzetemben :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17716) bandus


bandus
veterán

hamarabb fel kéne ismernem, hogy amikro laphalál van, akkor nincs értelme játszani :) 1k hand alatt sikerült elbukni 4 bi-t, mindemellett a legnagyobb összeg amit nyertem az kemény 6$ volt...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17717) sonar


sonar
addikt

Mikró tétes Full ringhez milyen könyveket érdemes olvasgatni?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17718) viharhozo válasza sonar (#17717) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha mar nagyon unalmas, inkabb nyiss tobb asztalt vagy nezz filmet, az olvasas tul sok figyelmet igenyel!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17719) attiati


attiati
veterán

Pola: lelépsz sógoréktól?

(#17720) bandus válasza viharhozo (#17718) üzenetére


bandus
veterán

állat :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17721) Polacheck válasza attiati (#17719) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

jah, bepróbálok valami mást, kell egy kicsit a változatosság.

less qq more pewpew!

(#17722) sonar válasza viharhozo (#17718) üzenetére


sonar
addikt

Alapjában véve röhögök az ilyen postokon, de mikor nekem írják akkor azért ************ elmormolok magamban

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17723) attiati válasza Polacheck (#17721) üzenetére


attiati
veterán

Lehet tudni, hogy hova? Több a hal, vagy kevesebb hal+több visszajuttatás miatt váltasz?

(#17724) misirulez válasza sonar (#17722) üzenetére


misirulez
senior tag

Nézzél pár videót, mondjuk bojanika kezdeti lépések, asszem ez a címe az NL10FR videójának.

(#17725) Polacheck válasza attiati (#17723) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

több visszajuttatás miatt váltok.

rámfér, hogy kipróbáljam magam máshol is, mert gőzöm nincs, hogy mennyit fejlődtem/butultam az elmúlt 1-1,5 évben a bwinen.

Tegnap egyébként már játszottam egy sessiont az új teremben, annyira nem rossz a helyzet.

less qq more pewpew!

(#17726) bandus válasza Polacheck (#17725) üzenetére


bandus
veterán

én sem vagyok teljesen elégedett... :/ nem akarnak összejönni a dolgok, pedig elég sok időt beleölök most az elmélet elsajátításába...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17727) bandus válasza bandus (#17726) üzenetére


bandus
veterán

na megint -4bi bukás... asszem szüneteltetem az nl20 projectet. vissza nl10-re br-t építeni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17728) Phvhun


Phvhun
őstag

Már egyszer kérdeztem régebben, de nem kell valakinek egy fulltiltes kártyapakli ?

(#17729) misirulez válasza bandus (#17727) üzenetére


misirulez
senior tag

Szerintem lépjél fel 20Bi-vel és 15Bi-vel vissza. Bala meg több SH reg is írja, hogy mikrón SH4 asztalhoz elég a 20Bi-s BR. Főleg, h most 8bb/100-ad van elméletileg simán verned kéne akkor 20-at is csak valszeg rágörcsölsz és nem az A játékot hozod. Ha elkezdesz rollt építeni NL10-en nem fogsz annyit fejlődni.

(#17730) attiati válasza misirulez (#17729) üzenetére


attiati
veterán

-5BI-nél vissza? Az egy rosszabb session. Így lehet, hogy feljárnál NL20-ra elbadrunolni az NL10-en összehotrunolt zsetont. :)

(#17731) sonar válasza misirulez (#17724) üzenetére


sonar
addikt

A kezdeteken már túl vagyok. Most épp Skalinsky könyvét olvasom.
Csak ha lenne esetleg vmi kifejezetten FR-es olvasmány azt szivesen venném.

Ami mondjuk nagyon érdekelne, hogy milyen szituációban hogyan emeljünk.
Próbálom fejben összerakni meg eddigi tapasztalatok alapján egy stratégiát kialakitani, de vhogy még nem találtam meg a profitáló megoldást.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17732) concret_hp válasza attiati (#17730) üzenetére


concret_hp
addikt

van akinek működőképes úgy (és persze van akinek nem)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17733) bandus válasza misirulez (#17729) üzenetére


bandus
veterán

most pontosan ezt csinálom (csak 30bi-vel)... nagyon hullámzó a játékom nl20-on. de valószínűleg a görcsölés miatt van, egyelőre elég nagy összeg nekem egy 4bi-s bukó session. elképzelhető, hogy majd csak 40 bi-nél ugrok fel, fenetudja. úgy nagyobb biztonságban érezném magam talán :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17734) misirulez válasza attiati (#17730) üzenetére


misirulez
senior tag

"Az egy rosszabb session."

Nekem mondod? :D
Múlthéten egyetlenegy sessinom se volt aminek az alja nem legalább -5 Bi volt, de SH más eleve a 4 asztal miatt lassab plusz nem fordul elő olyan, mint FR-nél, hogy mondjuk meg van nyitva 15 asztal amiben csomó asztalon deepen ülök, és valszeg nem lenne elég rá 20 BI, de sokszor mondjuk 18 asztalban van összesen 30Bi-m a session vége felé.

Ha meg rosszul sikerül a session -5Bi vel akkor 2 nap múlva újra megpróbálkozol, valszeg nem fog örökké tartani, meg a másik hogy ha 8bb/100, megy 10en akkor menni fog az 20on is.

"NL10-en összehotrunolt"
10-en csak hotrunolni lehet?:D

Másik meg, hogy minél több időt töltesz egy limiten annál hamarabb kezded el "megunni" kevésbé komolyan venni, míg ha fellépsz egy limitet akkor sokkal jobban odafigyelsz, több kérdésed merülhet fel amiket ha felteszel okosodhatsz.:D

[ Szerkesztve ]

(#17735) attiati válasza misirulez (#17734) üzenetére


attiati
veterán

"minél több időt töltesz egy limiten annál hamarabb kezded el "megunni" kevésbé komolyan venni" Akkor előbb utóbb halálra van ítélve, mert valahol úgyis megállsz :)

(#17736) bandus válasza attiati (#17735) üzenetére


bandus
veterán

vazze, túlságosan szeret engem ez a bwin nl10, és nem akarta, hogy feljebb lépjek. sikerült most hozni 1k hand alatt 5bi-t :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17737) attiati válasza bandus (#17736) üzenetére


attiati
veterán

Sztem túl gyorsan feladtad NL20-at, illetve sztem túl gyorsan is mentél fel, főleg, ha ilyen gyorsan feladtad :D Ha annyi handet játszottál NL10-en összesen, amit küldtél, akkor sztem ne menj fel azzal a NL10 winrate-tel NL20-ra.
Azt sem értem egyébként, hogy miért lépeget fel mindenki odáig, ahol szinte már elfogy a bb/100? Az elején még értem, mert mindenki keresi a képességeinek a határát, fejlődés, stb... de lehet, hogy ugyanazt a teljesítményt órabérben könnyebb összehozni egy nevetségesen alacsony limiten, és a swingek is kisebbek abszolút értékben.

[ Szerkesztve ]

(#17738) válasza attiati (#17737) üzenetére



addikt

kit érdekel a bb/100, ha magasabb limiten nagyobb a rakheeeebaaacckkkhhhhhh

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17739) misirulez válasza attiati (#17735) üzenetére


misirulez
senior tag

A mikrós limitekre gondoltam NL2/4/6/10/20/25/30/50.
NL100 tól már nem annyira játszik ez, bár valszeg embertípustól és (nemjuteszembeazaszó,hogyvalakijobbratörelszik,mintskill) is függ.

(#17740) concret_hp válasza attiati (#17737) üzenetére


concret_hp
addikt

pl. mert kizárod a fejlődés lehetőségét?
nem azt kell maximalizálni, hogy mennyit keresel a következő 1 hónapban, hanem mondjuk 1 év múlva mennyit fogsz keresni 1 hónap alatt

Pá: :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17741) misirulez válasza attiati (#17737) üzenetére


misirulez
senior tag

Mert ez csak Mo.-n van így, mert itt egy jobb NL10-es hónap (mi számít annak? pl fr-en 90k hand 8bb/100 + némi rakeback) már egy jobb átlag fizuval vetekedik, míg amcsiban ugyanezt kb, megkapja egy félmunkaidős mekdönci pultos.

(#17742) concret_hp válasza misirulez (#17741) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk fele annyi hand nl25ön és ugyan ott vagy :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17743) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Fellépkedés terén nekem is lenne mit tanulnom, kb 1 éve játszom 50-en, ami alatt 3x próbáltam fellépni, mindhárom óriás pofon lett (volt olyan, hogy az első sessionben buktam 10 BI-t és visszaléptem). Júniustól lesz időm komolyabban koncentrálni a fejlődésre (véget érnek a tanfolyamok), úgyhogy akkor újra belelendülök.

less qq more pewpew!

(#17744) viharhozo válasza sonar (#17731) üzenetére


viharhozo
addikt

Ami mondjuk nagyon érdekelne, hogy milyen szituációban hogyan emeljünk.

Ket lehetoseg van, a csuszka ill. a manualisan beirt osszeg. Sztem nincs koztuk jelentos kulonbseg.

Jol van, konstruktiv leszek. Sklansky konyve jo, de ahogy az a cimeben is szerepel, elmelettel foglalkozik, ergo onmagaban keves lesz az udvosseghez. CG-re egyebkent is eleg nehez konyvet irni illetoleg ha legalabb nagy vonalakban erted a jatekot, akkor felesleges is.

PS-en vpp race magyaroknak!

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17745) concret_hp válasza viharhozo (#17744) üzenetére


concret_hp
addikt

ingyen manyt lájkolom erősen, főleg, hogy neomorf brit színekben játszik ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17746) bandus válasza concret_hp (#17745) üzenetére


bandus
veterán

ti próóók, arany életetek van :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17747) misirulez válasza sonar (#17731) üzenetére


misirulez
senior tag

Nézz meg egy indulókéz táblázatot, micro fullringre pl.: NL2-re kb elég 9/6.
Ha eltalál a flop hajrá, ha nem akkor fold.

Kb ennyi, a többi majd jön magától.:D

(#17748) concret_hp válasza concret_hp (#17745) üzenetére


concret_hp
addikt

lol nem én vezetek ;] (sőt lehet még holnap se fogok :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#17749) misirulez


misirulez
senior tag

Hogy kell beállítani, hogy a HM replayerjében a hero mindig ugyanott üljön?

Üdv,
Misi

(#17750) attiati


attiati
veterán

Gyönyörű, 3 bet partiban AKs-em megkapja combodrawját, turnon érkezik is a nuflush, emberünknek meg a 4-es setjéhez a 4. négyes :)

Plusz egy atomfishnek áttoltam session végén 5 perc alatt 3.5 beülőt. Az is mindig öröm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.