Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12551) tope válasza Verus (#12550) üzenetére


tope
addikt

Itt ?, fogjukrául,de volt jobb is nem olyan régen, de most ép inkább a sehogy

(#12552) Z0C! válasza Verus (#12550) üzenetére


Z0C!
őstag

igen elkéstem.
vagyis nem mert felcseréltem a késést :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12553) fokukac


fokukac
nagyúr

Nagymellű kolléganő tapadós pólóban egész nap fázik...
Így én se igazán tudok a munkára koncentrálni ebben a hidegben... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12554) Z0C! válasza fokukac (#12553) üzenetére


Z0C!
őstag

hello. my name is Boo Bim Boooooo :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12555) fokukac válasza Z0C! (#12554) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hiába, nehéz a bányászok élete... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12556) pohár válasza fokukac (#12553) üzenetére


pohár
félisten

most kell üveget vágatni :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12557) Tothgera30 válasza ngabor2 (#12535) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én is így érzem...

#12536 venember83: Dehogy, a változékony időjárás.

#12538 tildy: Igen, tisztára ugyan az, ezt valahogy nem bírom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12558) tope válasza fokukac (#12553) üzenetére


tope
addikt

És képet meg nem tetszik feltenni, hát nooormáliiiisss ? :U

(#12559) tildy válasza ClayMore (#12547) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem a sajtos változatvolt ma meg! Jóarcoka srácok, csak nekem van kisebbségi komplexusom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12560) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mose Allison Young Man's Blues Mose Allison Sings 1959

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12561) pohár


pohár
félisten

vajon holnap éjszaka nem fogok fázni egy pólóban a RIO-ban? a hajnaltól nagyon tartok, a dzsekit meg letenni se tudom a RIO-ban, ha rajtam marad akkor meg úgy beleizzadok mint annak a rendje :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12562) Mawyx válasza pohár (#12561) üzenetére


Mawyx
senior tag

Szerintem fázni fogsz. Nincs egy minire összegyűrhető zsebbe tehető vékony széldzsekid? Valami táska, szütyő csak lesz nálad amibe bele lehetne gyűrni. Az nem vastag ugyan, de sokat jelent, ha fázik az ember, mégis egy réteg lenne rajtad.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12563) pohár válasza Mawyx (#12562) üzenetére


pohár
félisten

nincs sajna, minek vinnék magammal táskát ha szórakozni megyek? :Y :DDD
de itt sincs túl meleg, 20 fok van és szeles az idő, szóval úgy néz ki marad nappalra is a dzseki

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12564) Mawyx válasza pohár (#12563) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csakhogy ez a szórakozóhely nem az utca végén van, hanem többszáz km-re tőled. Én nem megyek sehova táska nélkül, mondjuk szórakozni meg pláne nem járok :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12565) pohár válasza Mawyx (#12564) üzenetére


pohár
félisten

hát azért táskát nem viszek magammal, nem suliba megyek :D
de viszem a dzsekit, itt sincs túl meleg, bár nem tudom most milyen az idő Pesten :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12566) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Új net bekötve, a régit még le kéne mondani. 8 megás Invitel ADSL volt, speedtest 6,x megát mutatott mindig. 25 megás T-s kábel lett, olcsóbban.
8/0,5 vs 25/5

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12567) Z0C! válasza Winner_hun (#12566) üzenetére


Z0C!
őstag

UPC 30/3ról 50/5 és ócsóbb lett...
de az ügyintézés még mindig 0 a UPCnél.

Kedden alvállalkozó jön. Szerzi megköt.
Mondja hogy Szerdán vigyem be a modemet kicserélik és helló.

Szerdán bemegyek...viszem a modemet, töltőt.
csaj aztmondja hogy majd holnap (Csütörtökön) kimennek és beszerelik.
mondom mit? 1 koax és egy Lan kábelt nem nagy dolog bekötni, a modemet meg regelni...

Csütörtökön kijön a srác. ellenőrizni kéne a kábelt meg ezeket..
gyere. srác bejön. rákérdez megtudod csinálni? naná. oké csá.

ennyi volt :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12568) bandus válasza pohár (#12565) üzenetére


bandus
veterán

hideg, pulcsis, este még szarabb lesz, hozzál kabátot. alapozi meg gyerte a kármánba, ócsó hely.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12569) Dylen


Dylen
aktív tag

huh, nehéz hétköznapok vannak mögöttem :U és végre itt a hétvége :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12570) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kifizettek rendesen és tartani akarnak, de a fizu kevesebb lesz, mint amiben először megállapodtunk, viszont valszeg lesz kocsi :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12571) bandus


bandus
veterán

jeeee, megjött a sennheiser fülhallgatóm :) kár, hogy az egyik fele néma :( pedig a másik olyan szépen szól..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12572) Dylen válasza Mawyx (#12570) üzenetére


Dylen
aktív tag

akkor végülis gratulálok :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12573) kételkedem válasza Dylen (#12569) üzenetére


kételkedem
addikt

Úgy gondoltam, hogy jó üzletet csinálok. Egy kis befektetéssel a befektetett pénz négyszeresét tudtam volna tisztán kivenni. Sajnos nem jött össze, így buktam a befektetésem teljes összegét. Ha valamikor tudok belőle valamennyit kivenni, az akkor is csak a befektetett pénz töredéke lesz. Így hát huh, nehéz hétköznapok vannak mögöttem :U és végre itt a hétvége :)

Miért most akarnak sokan az ING biztosító honlapján reálhozamot lekérdezni? :F :O

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12574) Tothgera30 válasza bandus (#12571) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Gari van rá, vagy valami ilyesmi?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12575) fokukac válasza pohár (#12561) üzenetére


fokukac
nagyúr

lehet, hogy fogsz fázni, elvégre Rióban most tél van... :DDD
[Rio weather forecast]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12576) Mawyx válasza Dylen (#12572) üzenetére


Mawyx
senior tag

Másfél hete dolgozok és tetszik, eddig nem kellett megszakadni se, mondjuk laza volt amikor szabin volt a főnökség, most látványosan mindenki tüsténkedik :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12577) Dylen válasza Mawyx (#12576) üzenetére


Dylen
aktív tag

Ja, én is jól elvagyok a melóhelyen, vannak nagy hűtők, tele kajával, meg jó fotelek, lehet netezni, és ha unatkozom akkor bekapcsolom a discovery-t :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12578) Mawyx válasza Dylen (#12577) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ezt munkaidőben? Uhh :D
Hát nálunk azért dolgozni kell és a netet is dugva bújom, kaja nincs, de még mikró sem...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12579) Dylen válasza Mawyx (#12578) üzenetére


Dylen
aktív tag

Eleinte én se mertem nagyon netezgetni, de azóta elfajultak a dolgok :DDD
Egyébként nálunk is dolgozni kell természetesen... nem is kicsit, zombi üzemmódban vagyunk napi 8-9 órában.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12580) pohár válasza bandus (#12568) üzenetére


pohár
félisten

Andersenbe kezdtünk, egy fényig jutottunk mert srác aki bevitt minket a RIO-ba 2 hónap múlva lesz 18... elmentünk az Akácosig, az teljesen fullon volt, így a Nagy Diófa utcában a Diófa kocsmát keresve rátaláltunk egy koktél/biliárd szalonra, így ott iszogattunk, drága se volt nagyon :N

dzsekit vittem, kellett is hajnalban :U

na húzok is aludni, rég volt már tegnap 10 óra :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12581) ClayMore


ClayMore
aktív tag

az utóbbi pár hét fényében csak a mi kiccsaládunk gyermekvállalási indexe csökkent statisztikailag kimutathatónál nagyobb mértékben?

anyamaci és én egymásra néztünk a fejlemények olvasgatása közibe és egyszerre bólogattunk, h nem baj. ő még csak 21 én meg mérnök vagyok, hova siessek a gyerekkel 27 évesen. a főnökeim is mind 32 környékén csinálják az elsőt...

úgy ámúgy meg hubertusos jóreggelt! S-esőőő EEEEEE SSSSSSS :C

kételkedem: szval miattad nem tud apum belépni, te szemét! :P

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12582) Mawyx


Mawyx
senior tag

A kaját már megint elnéztem, ez nagyon sok lesz, de már fő, nem tudom megfelezni, jó lesz ez így már.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12583) ClayMore válasza Mawyx (#12582) üzenetére


ClayMore
aktív tag

tesdvírem! há té sem tudsz kicsi adagban főzni! rokon lelkek vagyunk! :R

rekordom->csak egy kis leves magamnak 1-2 napra. mindenből csak kicsit vettem. szárny, zöldségek stb. mire összedobtam lett belőle 1 db 7 literes meg egy5 literes fazékravaló :B

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12584) Dylen válasza Mawyx (#12582) üzenetére


Dylen
aktív tag

elteszed fagyasztóba?
a mennyiségekkel én is hadilábon álltam sokáig.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12585) Mawyx


Mawyx
senior tag

Legalább már átöntöznöm nem kell nagyobb edénybe, mint régen :D
A husit le lehet fagyasztani, de a tésztát nem és miért is ne, beleöntöttem fél csomaggal a vízbe. Pedig mindig megfogadom, hogy nem, de amikor a kezemben van, valahogy mindig addig- addig, hogy bemagyarázom gyorsan, hogy kevés lesz és fél zacskónál kevesebbet egyszerűen képtelen vagyok főzni és csak 1főre kell.
És oké, ma eszek belőle 3-szor, de akkor holnap már nem kell ez a kaja.

Szó mi szó, lefagyasztom, kiadagolom, pl szerdán majd jó lesz vinni melóba.

Szerk: A levessel már teleettem magam, ha elkészül is a kaja, most nem kell, csak délután, 1adag fog ma elfogyni a finom friss kajcsiból, már látom.

(#12583) ClayMore: és elég volt a 7+5liter? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12586) ClayMore válasza Mawyx (#12585) üzenetére


ClayMore
aktív tag

egy hétig ettem. reggel délben este és maradt kb 2 liter. :DD

kb a 4 dik napon döntöttem úgy h kicsit átalakítom, akkor még ment bele gomba meg vettem hozzá tejfölt. így nem untam meg annyira.
erről eszem bejutott egy régi kolis esemény. történt h csináltam három napra való bolognait. legyűrtem. hazamentem hát otthon mi volt Sz-V nap? bolognai. ok. mamám felé mentem vissza koliba V-nap mivel pakolt fel? bolognai. a végén a sok paradicsomsűrítményes piros megfogta a budit és cloroxolni kellett. :C

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12587) Mawyx válasza ClayMore (#12586) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D
Azt mondig mondom anyuéknak, hogy csak olyan kaját kérek, amit sokáig tart és nehéz megcsinálni, mert akkor tuti nem az lesz, hogy magamnak is azt csináltam, hazamegyek és otthon is az vár. Sült csirke, bolognai, pörkölt ne várjon otthon, mert ilyeneket csinálok magamnak.

Imádok a tűzhely mellett állni és enni a fövésben lévő jó borsos husiból, mennyei ahogy a végén sűrűsödik. Tulajdonképpen pörkölt pirospaprika nélkül.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12588) ClayMore válasza Mawyx (#12587) üzenetére


ClayMore
aktív tag

na ugyan ezen oknál fogva igen gyakran ugyan azokba a kajákba futottam bele hazajöve anno. hisz ami nekem 5 perc az nekik is 5 perc és miattam a kicsit lusta szüleim (ez van) nem változtatnak a naaagy hétvégi terven. és ez érthető is vhol.

én azt imádom amikor a husik pörzsanyagát felszeded vmi jó borral és utána mártást csinálsz belőle. olyankor a pezsegő-forró bor és a már ott lévő hús-fűszerek....ááá az fölött gőz kúrázni tudnék. ;)

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12589) .bableWes


.bableWes
őstag

ma találkoztam elöször PH!-s kollégával.
Lajkó volt a szerencsés ;]

kölcsönkért egy giga ramot, én meg adtam :)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12590) Mawyx válasza ClayMore (#12588) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálunk pont mondják, hogy döntsem el mit kérek, így nem nekik kell kitalálni, mert úgyis főznek valamit és ha pl épp sült hús lett volna soron, de nálam is ez volt, akkor lesz más és esznek sült húst pl hétfőn, tehát a terv sose kőbevésett.
Sütőm nincs, ezért gyakran kérek rakott krumplit meg amiket csak sütőben lehet sütni, panírozott dolgokat, mert ahhoz nagy hely kell meg pepecselős, sokáig tart.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12591) Winner_hun válasza .bableWes (#12589) üzenetére


Winner_hun
félisten

860 nap alatt? Azigen. Jobb később mint soha:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12592) .bableWes válasza Winner_hun (#12591) üzenetére


.bableWes
őstag

pontosan ;] majd jönnek még a többiek is :D

(#12593) lorcsi majd ott is jaja, de a tanulás lesz a fontosabb nem a ph...

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12593) lorcsi válasza .bableWes (#12589) üzenetére


lorcsi
veterán

nem semmi ....
ha majd debrecenben leszel szept-től besűrítheted...ott régebben elég sűrű volt a ph-s élet
feltéve ha a suli mellett lesz rá időd

[ Szerkesztve ]

(#12594) ClayMore válasza .bableWes (#12589) üzenetére


ClayMore
aktív tag

:Y

azzz egen! anticociális-e vagy? :K

mawyx: amint mondtam, szüleim nem éppen átlagosak :W

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12595) Mawyx válasza ClayMore (#12594) üzenetére


Mawyx
senior tag

Amióta elköltöztem és csak havonta- kéthavonta látnak, azóta látványosan jobban szeretnek :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12596) ClayMore válasza Mawyx (#12595) üzenetére


ClayMore
aktív tag

volt h két évig nem láttak diploma után. fősuli alatt is csak kb 3 havonta. szted? :N

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12597) Mawyx válasza ClayMore (#12596) üzenetére


Mawyx
senior tag

Erre nincs ötletem sajnos :(

Folyamatosan esik, nem hagyja abba, a bicajozásnak lőttek, pedig egész héten ezt vártam :(

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12598) .bableWes válasza ClayMore (#12594) üzenetére


.bableWes
őstag

én? nem csak az ország végén lakok ahol nem nagyon vannak ph-sok :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12599) NoLF válasza .bableWes (#12598) üzenetére


NoLF
addikt

nem csak az ország végén laksz, hanem másutt is? :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12600) Lortech válasza NoLF (#12599) üzenetére


Lortech
addikt

Még az is lehet, hogy földik vagytok Degecen. :))

Thank you to god for making me an atheist

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.