Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12101) fokukac


fokukac
nagyúr

édes fiam, dinnyére sört...??? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12102) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Lassan készülődöm, 8-tól indulok, csak este jövök :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12103) ngabor2


ngabor2
nagyúr

kellemes reggelt mindenkinek. ezt az időt csak klímával lehet elviselni. akinek nem muszáj, ne menjen a napra.

(#12104) Winner_hun válasza ngabor2 (#12103) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm szóval olyat csinálok amit nem lehet. Szóval szőke nő vagyok, mert nem tudta hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

mod: az

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12105) ngabor2 válasza Winner_hun (#12104) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem lehetetlen, csak nem ajánlott :D nagy különbség...

(#12106) kételkedem


kételkedem
addikt

Láttam néhány munkást, akik egy raktár (vagy üzem?) csarnok tetejét lemezeli! Na kérem az a munka! :Y

Hétvégén leveleki tónál pihenés, grillparti, sörözgetés. Ehhez képest a munkahely kissé ingerszegény! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12107) Winner_hun válasza kételkedem (#12106) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az kellemes ha megsüti a nap. Egyből forró.. tavaly szereztem egy kis lindabozással tapasztalatot ilyen téren is:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12108) ClayMore


ClayMore
aktív tag

tanulás, reggeli boltbamenetel, aztán este óra. remélem marad ez a szeles idő és akkor nem fogok megsülni.

jól vettem észre h nincsenek most ellenőrök 4-6 villiken? már 2 hónapja használom őket és semmi, egy darabot nem láttam. :))

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12109) fokukac válasza ClayMore (#12108) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én a múlt héten többször is találkoztam velük, szóval nem árt lyukasztani :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12110) ClayMore válasza fokukac (#12109) üzenetére


ClayMore
aktív tag

lyukasztok, csak nem jönnek. :W

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12111) ToBeY válasza ClayMore (#12108) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A meleg forró szélnél nincs undorítóbb.Akkor inkább legyen simán krva meleg :)

[ Szerkesztve ]

(#12112) ClayMore válasza ToBeY (#12111) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nem olyan forró itt. este fázott a talpam mert átment a szél a lakáson és fázott a talpam. most is fújja a lábamat az erkélyajtón át. és I must say nagyon kellemes! :C

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12113) ClayMore


ClayMore
aktív tag

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!

meghirdették annál a cégnél azt a pozit amit nem kaptam meg anno mikor a válság beütött!
elég jó esélyeim voltak a kismadarak szerint de skippelve lett a felvétel abban a pillanatban h jött a válság! még ma jelentkezek :C

nagyon akartam, iszonyatosan, csak jókat hallok mérnököktől meg ex-tanáraimtól akik oda mentek dolgozni. karácsonyra kis kétütemű helikoptert kaptak a mérnökök pl. :C

bódottág! nagy!

ez most nagyon meghozta az életkedvem. a TÖKÉLETES répa a csacsi elé :C

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12114) fokukac válasza ClayMore (#12112) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem gyorsan menjél el orvoshoz, mert valószínűleg keringési zavarod van, ha most fázik a talpad... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12115) ClayMore válasza fokukac (#12114) üzenetére


ClayMore
aktív tag

már bemelegedett a lakás, változtak a viszonyok, most max a fülcimpám lengedezik :(

DE reggel 8-9-10 körül még ment a huzat a talpamra :K

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12116) ToBeY


ToBeY
nagyúr

És isten feltalálta a klímát yess :C

(#12117) tope válasza ToBeY (#12116) üzenetére


tope
addikt

És a nagy energiaigénytől lekapcsolnak a biztik. :B

(#12118) pohár válasza ClayMore (#12108) üzenetére


pohár
félisten

remélem 22/23-án se lesznek, nem tudom akarok-e jegyet venni :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12119) fokukac válasza pohár (#12118) üzenetére


fokukac
nagyúr

aztán vigyázz, mert nem akarásnak nyögés a vége... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12120) kételkedem


kételkedem
addikt

Vettem a Hervisben egy Nike futócipőt. A polc címkén 12999 szerepelt, a dobozokon random eloszlásban 12999 és 7999. Olyat választottam, amin a kisebb ár szerepel (naná!), majd mentem a pénztárhoz.

A pénztáros lány csippant, a pénztárgép kiírja, hogy 12999 Ft. Mondom a lánynak, hogy ha a dobozon 7999 Ft van, akkor miért 12999 Ft-ot hoz a pénztárgép (álnaív kérdés ;] )? Azt mondja, hogy akció után valószínűleg nem minden dobozt sikerült visszaárazni. Ezek után kézzel simán bevitte a 7999 forintot!

Mindenképpen a kisebb áron kellett volna ideadniuk a cipőt, de azon azért meglepődtem, hogy ez ilyen egyszerűen megy! Egy kis kreativitással bármire bármekkora kedvezményt beüthet önállóan a pénztáros? Vagy ez így hogyan?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12121) pohár válasza fokukac (#12119) üzenetére


pohár
félisten

ettől félek én is, ha jól számolom 3x minimum villamosra kell szállnom 22-én éjszaka, és 23-án hajnalban :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12122) tildy válasza ClayMore (#12113) üzenetére


tildy
nagyúr

De msot mar legalabb megerted a british accentet is, ha veletlen olyan mernokokkel hozna ossze a sors:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12123) ClayMore válasza tildy (#12122) üzenetére


ClayMore
aktív tag

korábban is megértettem, de ha nagyon akarom utánozni is tudom már. és british kiejtés is sok féle van. :K
a liverpool-i ír dokkmunkás a kedvencem. :B

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12124) zolynet válasza kételkedem (#12120) üzenetére


zolynet
addikt

elkapkodtad, még próbafutást is tehettél volna nike cipőkkel: katt
vagy ezt a vonalat nézem meg vagy veszek Saucony-t :K

Life is too short to stay stock!

(#12125) kételkedem válasza zolynet (#12124) üzenetére


kételkedem
addikt

Többször körbejártam Nyíregyháza belvárosának több cipőboltját, valamiért pont az én 42-es lábamra nem kaptam cipőt, elkapkodás esete nem áll fenn! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12126) pohár válasza kételkedem (#12125) üzenetére


pohár
félisten

ekkora lábra ilyen nehezen találsz cipőt?? akkor mit szóljak az én 47-es lábamhoz?? :DDD
bár a Pumánál mindig van ekkora cipő :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12127) ToBeY válasza pohár (#12126) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor lábra már nem is cipő kell hanem csónak :DDD

(#12128) kételkedem válasza pohár (#12126) üzenetére


kételkedem
addikt

Nyíregyen az Átrium Nike a te üzleted! Állandóan akcióznak, de még sosem kaptam a lábamra cipőt! Gondolom a mérethiányos készleteket vásárolják fel, azt adják tovább! 40 után 44 jön, a köztes méretek nagyon ritkák!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12129) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szerencsére hazaértem, borzasztó meleg van kocsiban :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12130) fokukac válasza Tothgera30 (#12129) üzenetére


fokukac
nagyúr

Olyan, mintha az életed közvetítenéd ide, sose beszélgetsz másokkal, csak benyögöd mindig, hogy mit csinálsz...

Miért nem írsz blogot..? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12131) Tothgera30 válasza fokukac (#12130) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Kéne mi :DDD ? Igen, néha csak bepattanok a gép elé és benyögöm a gondolataimat :U . Most beszélgetek veled, szerintem már változtattam is egy kicsit ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12132) fokukac válasza fokukac (#10685) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na gyerekek, nem tudom, ezt még hova lehet fokozni, 29 milliárdért... :DDD Valaki mondja meg, mit jelent ez a tábla...! :))

eddig egy megoldás érkezett:
"ha rám kacsingatol a kocsidból te rossz buzi, akkor szétváglak a kalapommal" :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12133) ClayMore válasza fokukac (#12132) üzenetére


ClayMore
aktív tag

1, az autócska odafigyel a biciklis kalaposra, mert a szeme oda feléje hajlik rája
2, a biciklis udvariasan odafigyel a Verdákról kilépő szemmel rendelkező személygépjrműnek látszó fiat-lada klónra

a kettő lova-egyenletéből az jön ki h az autós jobban szereti és óvja a bringást mint fordítva mert a szívecskének látszó krokodil kardiovaszkuláris-pumpa alsó csücsökre az az utó fölött van és a kerékpáros-kalapos felé hajlik

szub-liminal message-> mindenki udvariasan és kulturáltan közlekedik járműtől függetlenül. és amúgy nagy a jólét mert van láv!

mit nyertem? még sört?

ps.: mindezt sárga-jól láthatós árnyalattal ábrázolva-> aki nem így közlekedik az az így közlekedőkre nagyon irigy. hisz a sárga-rózsás pofon óta tudjuk h sárga az a zirigy.

továbbá a margith bridge nagyon bjutiful ezekkel a lámpa oszlopokkal!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12134) pohár válasza fokukac (#12132) üzenetére


pohár
félisten

nem Kung Lao ez fiam :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12135) zolynet válasza fokukac (#12132) üzenetére


zolynet
addikt

óriási :))
csak 40nél lehet kalapot emelni, kizárólag bicikliről :DDD

Life is too short to stay stock!

(#12136) pohár válasza zolynet (#12135) üzenetére


pohár
félisten

akár ezt is jelentheti :DDD
a kalapos bácsi belövi a tempomatot 40-nél, aztán jöhet a kalap :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12137) kételkedem válasza fokukac (#12132) üzenetére


kételkedem
addikt

A vidékről feltévedt, nyúlszőrkalapot lengető fickó csajozni szeretne, de a mellette autóban elsuhanó nők csak néznek rá, mint játékautó a pálcika bicajra!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12138) ClayMore


ClayMore
aktív tag

a biciklisnek amugy furán kifelé hajlik a térde. elég fura. nekem elpre felé szokott nézni a térkalácsom :U

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12139) Lortech válasza fokukac (#12132) üzenetére


Lortech
addikt

A szívecskés luftballon segítségével az égbe emelkedő, tériszonyos kisautót megelőzi az égigérő létrán felmászó szegénylegény a mini domboldalban való elérésben.

Thank you to god for making me an atheist

(#12140) fokukac válasza Lortech (#12139) üzenetére


fokukac
nagyúr

kurvajók vagytok... :D))
mééég :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12141) Tim82 válasza fokukac (#12132) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről csak ez jutott eszembe:

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12142) Tim82


Tim82
nagyúr

Ja, meg egyáltalán nem kalap formája van annak a kalapnak. Gyanús, hogy inkább óriáskígyót lenget.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12143) ClayMore válasza Tim82 (#12141) üzenetére


ClayMore
aktív tag

akinek kéz van a táskáján az kihívó sminkben van és jól tátja a száját ;]

ja és még rasszisták is mert fekete a tenyér ami a táska felé nyúl! :U

tim82: de csak ha egy afrikai fecske ide tudja hozni azt az óriáskígyót!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12144) Tim82 válasza ClayMore (#12143) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem szurkos kézzel nem nyúlunk fehér táskához, mert nyomot hagyunk rajta! Mindig moss kezet!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12145) ClayMore válasza Tim82 (#12144) üzenetére


ClayMore
aktív tag

bontócsíkos kisbaba pólyával vidékiek háton hordva ne utazzanak, mert már amúgy is sok helyet foglalnak a kígyóval és bajusszal!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12146) tildy válasza fokukac (#12132) üzenetére


tildy
nagyúr

Vigyázat! Szembejövő forgalom szerelembe taszíthatja a menetirányt közlekedő biciklistákat, mely ellen csak a kalap ad megbízható védelmet:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12147) fokukac válasza Tim82 (#12142) üzenetére


fokukac
nagyúr

szólíthatlak mostantól Kishercegnek, ó, feneséges Henceg? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12148) Tim82 válasza fokukac (#12147) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, Te csak azt mondhatod nekem, hogy "Főnök, kapás van!" ;] :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12149) pohár válasza fokukac (#12140) üzenetére


pohár
félisten

nem tudom volt-e már :))

hatalmas :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12150) fokukac válasza Tim82 (#12148) üzenetére


fokukac
nagyúr

Főnök, backuphatja..! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.