Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12301) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A meleg monnyon le, most. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12302) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nektek se megy a msn?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12303) Ramius válasza Mawyx (#12302) üzenetére


Ramius
őstag

Itt megy. Még.. :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12304) Mawyx válasza Ramius (#12303) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kösz, hogy írtál, olvastalak egyből.
Nálam nem ment és most se, a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető.
Beszélgetni szerettem volna, persze másnak is megy, így ebuddyn beléptem gyorsan.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12305) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Hazajöttem Sóstófürdőről, mindenkinek nagyon ajánlom, felújították, nagyon szép lett. Az árak is tűrhetőek, nekem nagyon bejött a Ten Palm's PoolBar nevű kis létesítmény.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12306) bnss válasza Ramius (#12300) üzenetére


bnss
veterán

Szeptemberben megteheted, várhatóan nagyobb mezőny lesz a mostaninál köszönhetően az IRC futamnak.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12307) Ramius válasza bnss (#12306) üzenetére


Ramius
őstag

Jó lenne. Táborban megbeszéljük :D
Már persze ha jössz.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12308) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Cook your meal,
have no fear!
Gazprom gas is here!

ezt most találtam ki. nem rossz szlogen. és kis egyberuhás mammer ahogy rezsi csekk az asztalon és 10 literes fazék a gázon. ül az asztalnál csóválja a fejét mert nem tudja befizetni és a gáz el van zárva. erre egy gazprom ruhás mérnök belép az ajtón (hátán gazprom felirat)
és elkezdi nyomni a sorokat. széttépi a csekket és feltekeri a gázt a rezsón. közeli a lángra lobbanó rezsó fejre. kép elsötétül. Mi: mi gondoskodunk az alacsony árakról, XY köbméter gázt termelünk ki és XY%ban hazai gázt használunk.

üres sötét kép majd fehér felirat megint->gazprom.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12309) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon a gabonapehely mennyire hizlalhat?Csak mert mindenhol azt nyomják mennyire egészséges,de közben van benne cukor bőven szerintem.

(#12310) bnss válasza Ramius (#12307) üzenetére


bnss
veterán

Úgy fest, hogy ott leszek a nulladik naptól.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12311) Winner_hun válasza zoltanz (#12301) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az északi és a déli sarkon esetleg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12312) ClayMore válasza ToBeY (#12309) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ha ilyent veszel nem vészes, ha reggel eszedcukrozatlan, és se fruktóz, glukóz szir szar

ez+light kola ->imádom

egészséges mert rostban gazdag. keményítő bőven van benne, de vmennyi kell.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12313) Cicero


Cicero
őstag

Sziasztok! Valaki tud személyes tapasztalattal szolgálni gyorsolvasással kapcsolatban? Azt hallottam, hogy a legelső dolog lekűzdeni a szubvokalizálás rossz szokását - amit olvasás közben fejben számolgatással, mondókázással lehet elérni.

(#12314) pohár


pohár
félisten

hú ez jó volt, csak ne lenne 39 fokos lázam... :U :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12315) Mawyx


Mawyx
senior tag

Sülnek a pipicombok, este bepácoltam :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12316) tope válasza Mawyx (#12315) üzenetére


tope
addikt

Sütőt bekapcsoltad ? ;]

Szép napot mindenkinek

(#12317) zolynet válasza tope (#12316) üzenetére


zolynet
addikt

hát ha úgy látja h sülnek és az illatok is arra utalnak....

tgif! :K

Life is too short to stay stock!

(#12318) Mawyx válasza tope (#12316) üzenetére


Mawyx
senior tag

Most igen :D már itt ülök melóban, ébredezek :D
Neked is szépet ;)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12319) ToBeY válasza ClayMore (#12312) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van egy haverom aki napi 1dobozt elfogyaszt belőle 250g :DDD

(#12320) venember83 válasza ClayMore (#12312) üzenetére


venember83
nagyúr

ez+light kola ->imádom

Tiszta egészség. :))

(#12321) ClayMore válasza venember83 (#12320) üzenetére


ClayMore
aktív tag

senki se tökéletes. + én az izéért eszem nem azért mert olyan egészséges. még simán vízzel is szeretem :B génhiba.

ToBeY: hát ha minden másnap marathonig kell futnia. :C

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12322) venember83


venember83
nagyúr

A kukacfőnöknek küldeném szeretettel: [link]

(#12323) kételkedem


kételkedem
addikt

Öregecske gépen 3 éve telepített xp(frissítések kikapcsolva ;] ). A 80 GB-os vinyó felét az ie temp mappa teszi ki. A vinyó töredezettsége 53%-os.
Valamiért lassú a gép :U
Csak a temp fájlok törlése több mint egy óráig tartott! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12324) Tothgera30 válasza kételkedem (#12323) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Újra kéne rakni :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12325) kételkedem válasza Tothgera30 (#12324) üzenetére


kételkedem
addikt

Dehogy!
Jó ez így! ;]

Vagy 20 percig meg sem mozdult az állapotjelző, aztán a törlés felénél volt olyan, hogy egy órát írt ki hátralévő időnek:

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12326) Tothgera30 válasza kételkedem (#12325) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Persze, neked, én már rég kivágtam volna a zárt ablakon keresztül :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12327) kételkedem válasza Tothgera30 (#12326) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekem se jó, de most már jobb! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12328) venember83 válasza kételkedem (#12325) üzenetére


venember83
nagyúr

Alt+Prt Scr, és akkor csak a kiválasztott ablakot vágja ki. ;)

(#12329) Winner_hun válasza kételkedem (#12325) üzenetére


Winner_hun
félisten

Alt + Print Screen

Ja hogy ja, kicsit meg lettem előzve. Lehetne még finomítani ezen az utolsó hozzászóláshoz ugrik részen hogy ne csak a blokkot mutassa hanem többet, mint sima fórumozás közben.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12330) kételkedem válasza venember83 (#12328) üzenetére


kételkedem
addikt

#12329) Winner_hun is

majd legközelebb :K :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12331) fokukac


fokukac
nagyúr

szükségem lesz egy switch-re, nem értek hozzá, tud valaki ajánlani vmilyen jó ár/érték arányút?
thx előre is :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12332) Mawyx válasza Winner_hun (#12329) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hogy van ez az utolsó hozzászólásra ugrás?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12333) ToBeY válasza kételkedem (#12323) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én éppen tegnap eme logout cikk után kaptam kedvet a tisztogatáshoz.[link]

(#12334) kételkedem válasza fokukac (#12331) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt nem érdemes megkérdezned, 5 év alatt 26 hsz született :N
Ez sokkal pörgősebb!
Én olykor márka szerint vásárolok, ha hálózat, akkor Cisco, vagy TP-Link
Persze lehet, hogy nem ezek az ár/érték bajnokok :U
Ezért ha rám hallgatsz, azt veszed meg, amelyiket akarod! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12335) Winner_hun válasza Mawyx (#12332) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az első olvasatlan hozzászóláshoz ugró rész csak blokkon belül dolgozik, míg a fórum böngészésénél van néhány plusz hozzászólás a blokk kapacitásán felül.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12336) kételkedem válasza ToBeY (#12333) üzenetére


kételkedem
addikt

Én is olvastam! :)

A saját gépeimet rendszeresen karbantartom. Nagyjából negyedévente portalanítom, a felesleges fájlokat szükség szerint törlöm, töredezettségmentesítést szintén alkalmanként indítok. Én is a CCLeanert használom, töredezettségmentesítéshez pedig az Auslogics Disk Defragot.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12337) pohár válasza ToBeY (#12333) üzenetére


pohár
félisten

a link nem jó

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12338) ToBeY válasza pohár (#12337) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Címlapos írás a Logouton szal megtalálható.De akkor a kedvedért [link]

(#12339) fokukac


fokukac
nagyúr

A villanyszerelő 8-ra ígérte magát, de 9-re ért ide, és prognosztizált 2 óra hossza helyett délután 2-ig itt volt, behúzta a földelt 220-as kábelt, berakott neki új biztosítékot, csinált kábelcsatornát annak, meg az utp-nek, koax-nak, sőt a mosógép konnektorát is fikszálta. Alig 27 ezer ft-ba fájt, asszem pályát tévesztettem :)

2-re ígérték magukat a klímások, de ők még nem értek ide.
Kicsit már most a bögyömben vannak...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12340) venember83 válasza fokukac (#12339) üzenetére


venember83
nagyúr

Anyagköltség villanyszereléshez mennyi volt?

(#12341) pohár válasza venember83 (#12340) üzenetére


pohár
félisten

hát ebbe az összegbe nagyon remélem hogy benne volt... :((
nekünk cakkumpakk, anyagárral, mindennel kb 100k volt egy 110nm-es ház áthúzása, vésés, faragás, vágás, 6db kismegszakító...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12342) ClayMore


ClayMore
aktív tag

kicsit kiszáradt állapotban olyan kellemesen elbódított egyetlen üveg cider h az vmi faaantasztihkusch!

szerda-csüt. álltam rá melókeresésre köv héten már mehetek is interjúra két fejvadászhoz. :C

amúgy iszonyat sok mérnök meló van. de annyi! látni h az iparban bizony már baromira nincs szopóka és h a cégek szépen pörgetik föl magukat. :C

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12343) ClayMore válasza fokukac (#12331) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nekem 3 betony falon át is majdnem max a jel. fizikai távolság kb 5 méter

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12344) Mawyx válasza ClayMore (#12343) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem vmi ilyen van, csak zölden világít. Tetszett a modern formája, azért ez lett :) Régi fővárosi bérház, az udvaron is van jel, amihez 3 vastag falat kell átvinnie. kb 2 éve van meg.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12345) ToBeY válasza ClayMore (#12343) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem a nagy tesó van 1043ND az is teljesen jó

[ Szerkesztve ]

(#12346) tildy válasza Mawyx (#12344) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nálunk még egy routert sem láttam, ami át vitt volna két 80 centis vályogfalat. Kénytelenek voltunk plusz egy routert felrakni, hogy a teljes lakás le legyen fedve wifivel, pedig kb. 70 nm-ről van szó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12347) Mawyx válasza tildy (#12346) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálam azért sztem nem 80cm egy fal, az túl vastag lenne.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#12348) ClayMore válasza tildy (#12346) üzenetére


ClayMore
aktív tag

mondom panelban sima panel vasbetony 3 db-simán átviszi. :C

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#12349) tope


tope
addikt

EFOTT, 5km-re elhalatszik, nem semmi

(#12350) tildy válasza Mawyx (#12347) üzenetére


tildy
nagyúr

Na jó, egyik lehet csak 50-60 cm...

Az meg álom lett volna, hogy a konyháig is elérjen.....
egy kis reszlet a routeres topikbol:

Az én szobámban van jelenleg egy router, de a 8 méterre lévő konyhában , de már a 4 méterre lévő fürdőben sincs jelenleg jel. A szobámban akárhova raktuk a routert, a pirossal keretezett előszoba volt az utolsó , ahol jel volt , utána már sehol.

A fal persze vagy 50-80 centis vályog . Igazából ilyenből egyet kéne átlőni, mert utána mögötte már ajtók vannak.

Kis magyarázat : jelenleg a piros karikánál van a router , amelynek a jelet meg lehet fogni az alatta lévő szobában , meg a pirossal keretezett előszobában.

A két kék csillaggal jelölt helyig kéne ellőni, a legszélső kék hugom szobája, oda most jön le utp kábel, de jó lenne ha addig elérne a wifi.
a másik kék a konyha.

Ja es a router volt a szoba jobb sarkaban is... Ott sem volt jobb a helyzet...

Nehezítő tényező, hogy a szobám meg a konyha közti fürdőben van egy fémváz, ami a wc-t leválasztja a fürdőtől.

Végül hugom szobájába került a második router, így a teraszon is van jel...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.