Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10301) tildy válasza ClayMore (#10298) üzenetére


tildy
nagyúr

Újságot más miatt hgyák az ülésen, pl. hogy az utánad jövő is el tudja olvasni. Akólásdobozt, szemetet nem értem, azt viszont tudom, hogy itt az utcát naponta többször takarítják, nem szemetes.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10302) ClayMore válasza tildy (#10301) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Woodgreenben elég vastagon gázoltam sokszor a szemétben az utcán...

tudom h sokan elolvassák az újságot még utána a végeredmény ugyan az lesz mert nyilván mindenki ott hagyja VKI másnak->a nap végére szemét lesz.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10303) venember83 válasza fokukac (#10299) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem.

(#10304) tildy válasza ClayMore (#10302) üzenetére


tildy
nagyúr

No igen, Woodgreen erdekes ilyen szempontbol, bar arrafele ugye fokepp Kelet-Europaiak laknak. :U
Itt Hackney nyugati-deli reszen , Hoxtonnal rend van , hala egnek:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10305) ClayMore válasza tildy (#10304) üzenetére


ClayMore
aktív tag

kelet és közép jorópaiak, pakik, meg a kosárlabdában és marathoni futásban kiemelkedőek.

de van sok minden ami hiányzik. :O

MÁS: jövök hazafelé, látom h kissrác a kocsijával odaáll a szelektív gyűjtősök mellé és a lenyitott ablakon át pakolja a cumót a kocsiba. totál telerakta a kocsit. hívom Bobbykat-elmondom a tényállást..ŐŐŐŐ és ezzel mi is a baj? hát h ez lopás! őőőő miért lenne már az?

frankó buta rendőr hangleejtéssel, sikeresen meg tudtam állni h ne röhögjem szét magam.
talán azért mert ha vmit belerak vki akkor az onnantól a konténert kihelyező xy tulajdona, ha onnan vki kiveszi az lopás->ja?!?! ŐŐŐ jó kiküldünk egy járőrt.

még jó h vágják a jogot :DD

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10306) pohár válasza ClayMore (#10305) üzenetére


pohár
félisten

- facepalm -

azért a tudás befigyel

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10307) fokukac válasza venember83 (#10303) üzenetére


fokukac
nagyúr

nemigen...? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10308) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Egész nap nyomott meleg van, izzadom és elegem van a hőhatásból, most meg szinte fázom rövid gatyában és pólóban. Ugye, milyen érdekes az időjárás?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10309) fokukac válasza Tothgera30 (#10308) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te valami ultimate topic-killer vagy :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10310) Tothgera30 válasza fokukac (#10309) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ugye hogy alakul... ;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10311) 7 válasza Tothgera30 (#10310) üzenetére


7
addikt

Nem ;]

(#10312) Mawyx


Mawyx
senior tag

remegek az idegtől, de jó nap lesz :U

amúgy meg jó reggelt

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10313) tope válasza Mawyx (#10312) üzenetére


tope
addikt

Mit csinálsz ?

Szép napot mindenkinek

(#10314) kételkedem válasza tope (#10313) üzenetére


kételkedem
addikt

Remeg az idegtől! :U

A népi jóslás szerint Medárd napján ha esik, utána 40 napig esik. Otthonról verőfényes napsütésben indultam el, Demecsernél szakadt az eső, Nyíregyen akkor állt el, mikor leszálltunk a vonatról. Most akkor milyen idő lesz az elkövetkező 40 napban?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10315) 7 válasza kételkedem (#10314) üzenetére


7
addikt

Nálunk fél 6 körül volt irgalmatlan égzengés és hasonlók, talán az idei legnagyobb vihar. :P

Medárd napjánál nincs olyasmi, hogy ahol esett, ott fog is? :D

Apropó, most néztem, brutális topikgyilkolást hajtottam végre.

[ Szerkesztve ]

(#10316) McKane


McKane
senior tag

szép napot !

húú, milyen vihar volt itt az éjjelfél kettő fele.. csapkodott lefele,dörgött,zuhogott .. :Y
állítólag több helyen házat is eltalált.
a minap is volt egy jó nagy vihar az egyik házban kifüstöltek a villanyvezetékek,másnál meg a számítógép füstölt el ,szószerint.. :U

más, gondolkodom továbbfejleszteni a képességeimet, érdekelne, hogy egy targoncás-tanfolyam mennyibe kerülne, úgy átlagba, és a vizsga része mennyire nehéz?

[ Szerkesztve ]

(#10317) kételkedem válasza McKane (#10316) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt
Tanfolyami díj: 25.000.-Ft/fő
OKJ vizsgadíj: 30.000.-Ft/fő
Hatósági vizsgadíj: 25.000.-Ft/fő

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10318) ClayMore válasza McKane (#10316) üzenetére


ClayMore
aktív tag

apum hibapont nélkül csinálta meg szval nem lehet vészes ;]

Fehérvár->kellemes kis eső, semmi vihar vagy hasonlók. csak kis nedves. az elaltatós fajtából. madárcsicsergés közben és a közeli rétről jönnek fedezékbe a gólyák és kócsagok.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10319) bobsys


bobsys
addikt

Hetfon Queen`s birthday.
A 3 napos hetvege alatt extra rendori jelenlet. Ov nem bekapcsolasa eseten ugrik a jogsi. Nem szaroznak. Elleneben 1 hete folyamatosan mondja a radio es irjak ki az utak melletti elektronikus tablakra.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10320) fokukac válasza McKane (#10316) üzenetére


fokukac
nagyúr

Van a youtube-on egy targoncás oktatófilm, azt nézd meg, és mindent tudsz... :D

"targonca oktatófilm (csak erős idegzetűeknek)" - erre keress rá, most mobilról nem tudom linkelni... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10321) fokukac válasza bobsys (#10319) üzenetére


fokukac
nagyúr

ausztráliában miért tartanak queen's birthdayt? Kit érdekel?

Ui. Mi van, ha az utas nem kapcsolja be az övet? Ez az ausztrália is a szabadság földje lehet, az usa-ban is mindig indenhova ki volt írva, hogy mit csinálj, mit szabad, mit tilos, és mit kötelező.... Egész külön táblagyűjteményem van ámerikából :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10322) 7 válasza fokukac (#10321) üzenetére


7
addikt

Ha nem tévedek, Ausztrália is brit fennhatóság alá tartozik, és ott is II. Erzsébet az uralkodó.

[ Szerkesztve ]

(#10323) ClayMore válasza fokukac (#10321) üzenetére


ClayMore
aktív tag

azon sem lepődnék meg ha indiában is megtartanák...pedig ők nem csipálják az angolokat.

amúgy az Anyu nagyon kedves hölgy. Nehéz nem szeretni :B
Volt szerencsém a lányához az is normális. Poén volt mikor mondták h Ő princess Ann én meg nem tudtam h az ki :DDD

bobsys: így senki se felejti el a pint lehúzása közben h God bless Mom!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10324) tildy válasza 7 (#10322) üzenetére


tildy
nagyúr

Commonwealth , es igen Erzsebet az uralkodo, ahogyan Kanadaban is.
Nekunk be volt irva a naptarunkba, hogy bar hetfoa kiralyno szulinapja, nem Bankholy.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10325) fokukac válasza 7 (#10322) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ausztrália nem tartozik brit fennhatóság alá, hanem a brit nemzetközösség része, és mint olyan, a királynő az államfő. De hogy a születésnapját miért kell ,egtartani, rejtély. Ilyet sztálinnak csináltak anno...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10326) bobsys válasza fokukac (#10325) üzenetére


bobsys
addikt

Nem tartjak meg, nem lesz itt :), csak public holiday [link]
Es iden volt, hogy husvet hetfo keddre esett :DDD

Es ha az utas nem koti be magat, akkor is az en jogsimat veszik el. Az van errefele, hogy vannak szabalyok amikre harapnak es kemnyen betartatjak mint peldaul kozlekedes, parkolas.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10327) Mawyx válasza tope (#10313) üzenetére


Mawyx
senior tag

panaszkodás on: összevesztem a barátommal, mert lementek a haverjával Agárdra. Mondtam megyek én is, azt mondta ki van zárva. Nah vajon miért akar 2 hapsi édeskettesben strandra menni bnő nélkül? :U Kiakadtam hogy a sikeres szigorlatra sem érdemlek enynit, hogy elmenjünk, de még azt se mondta ha sikerül az államvizsga, akkor elmegyünk valahová, hogy meglep vele és visz, arról álmodni se mertem, de még ez se jön össze.
Persze ő örökké csak vádaskodik, hogy biztos megcsalom. Írta reggel nem megy mégse, mondom nem hiszem el úgyse, nem látom egész nap, azt csi amit akar, honnan tudjam, de ezt már nem olvasta, azt hittem elment pl boltba.
Erre délben jött sms, hogy elmosta őket az eső, jönnek haza.
Ennyit erről ki hazudik, azt mondta nem megy.
Soha nem csaltam meg, őt meg 2szer is rajtakaptam, hogy ölelgetett 2 csajt a szemem láttára. De szerinte ez természetes, régen látta őket. Mondom én senkit nem szoktam ölelgetni :U
Hát le van xarva, ha hív valaki valahová, menni fogok, egy kis kikapcsolódás nekem is jár.
panasz off

(#10314) kételkedem: pontosan :D már kidühöngtem magam, mert esett a eső :C

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10328) kételkedem válasza Mawyx (#10327) üzenetére


kételkedem
addikt

Én is öleltem, pusziltam már meg a feleségem előtt régen nem látott nő ismerősömet, de még sosem mondtam neki olyat, hogy nem ott vagyok, ahol ténylegesen vagyok. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10329) 7 válasza Mawyx (#10327) üzenetére


7
addikt

Nem nagyon követtem a hozzászólásaidat, csak néha volt olyan érzésem, hogy nem úgy fogalmazol/gondolkodsz, mint egy átlagos férfi, de az arcképed keltette illúzió erősebb volt ezeknél a sejtelmeimnél.

Ebből a posztodból csapott arcon a felismerés, hogy valószínűleg nálad sem tükrözi az arckép a nemedet. :P

[ Szerkesztve ]

(#10330) tope válasza Mawyx (#10327) üzenetére


tope
addikt

Gyere akkor ide, medence van :B

yetike: nálam már régebben leesett :D

(#10331) Mawyx válasza tope (#10330) üzenetére


Mawyx
senior tag

de Szolnok messze van :P

(#10329) yetike: van akinek ez még újdonság?! múltkor megkaptam a magamét, hogy nyugodjak meg, hogy már nincs egy lélek se, akinek az lenne :o

(#10332) kételkedem: köszönöm, ez jólesik a lelkemnek :K

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10332) kételkedem válasza 7 (#10329) üzenetére


kételkedem
addikt

Szolgálati közlemény:
Kérjük Mawyx nemi hovatartozását nem firtatni! :N
Komoly adok-kapok volt belőle az elmúlt néhány évben! A fórum gyakorlatilag anonim, beleértve a nemi hovatartozást is! Ő ragaszkodik /ragaszkodott/ ehhez az anonimitáshoz. Egyébként igen, nő! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10333) Mawyx


Mawyx
senior tag

Melóhoz küldtek kérdőívet, valaki vállalná, hogy segítene a legmegfelelőbb válaszokat kiválasztani, amiket valószínűleg várnak?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10334) kételkedem válasza Mawyx (#10333) üzenetére


kételkedem
addikt

küld át priviben, nem állítom, hogy tudom a tutit, de egy véleménynek jó lesz.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10335) fokukac válasza 7 (#10329) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, a női nem és a női igen között óriási a különbség... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10336) 7 válasza Mawyx (#10331) üzenetére


7
addikt

Nekem újdonság volt. :P

(#10337) Mawyx válasza kételkedem (#10334) üzenetére


Mawyx
senior tag

Elküldtem mailben, köszi ;)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10338) Dylen válasza Mawyx (#10327) üzenetére


Dylen
aktív tag

gonoszkodás on:

jól meg kell bosszulni ;]

off

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10339) kételkedem válasza Mawyx (#10337) üzenetére


kételkedem
addikt

re

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10340) Pisztillus válasza Dylen (#10338) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Egyetértek, büntibe a pasival! ;]

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#10341) fokukac válasza Dylen (#10338) üzenetére


fokukac
nagyúr

jajjdegonosz ez a Sziszus! :U
Nem lennék a kandúrod helyében...! :P
:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10342) Mawyx válasza Dylen (#10338) üzenetére


Mawyx
senior tag

ötlet? ;]

Ilyenkor jön azzal, hogy legyünk csak barátok, mert nem birja kezelni a féltékenységét és ha csak barátok vagyunk, akkor nem féltékeny. De ő féltékeny, könyörgöm, amikor ő a sáros?! Én meg rágjam a küszöbjét, hogy jajj bucikám ne mááár, hát így cejetlek meg úgy... miközben ő bánt meg mindig.

(#10339) kételkedem: köszönöm :K

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10343) Tothgera30 válasza Mawyx (#10342) üzenetére


Tothgera30
Ármester

"ötlet? ;] " - Gyújtsd fel a kocsiját ;] !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10344) Verus válasza Mawyx (#10342) üzenetére


Verus
senior tag

Férfi és nő között nem működik a barátság, csak nagyon kivételes esetekben. A féltékenység meg egyrészről jó jel másrészt meg a falra lehet mászni tőle. Ha úgy érzed megbánt akkor gondold végig megéri-e?! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10345) Ramius válasza Tothgera30 (#10343) üzenetére


Ramius
őstag

Ilyet csak egy nő találhat ki... ;] :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#10346) Mawyx válasza Tothgera30 (#10343) üzenetére


Mawyx
senior tag

nem jó :( nincsen kocsija
egyéb? ;]

(#10344) Verus: ezt én már mondtam neki, már vagy 20szor szakított velem :DDD sok álmatlan éjszakám volt, de csak mert nem tökéletes valami, attól még nem dobom ki. Néha olyan képtelenségeket kitalál, hogy csak meredten állok és nézek miből sikerült ezt a sok baromságot összekombinálnia.
Ha nem érdekelném, egészen egyszerűen eltűnne az életemből, de nem teszi, én is fontos vagyok neki, csak nem tudja kezelni a féltékenységét.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10347) Tothgera30 válasza Ramius (#10345) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...Gondolkozz női ésszel ;) ! Még jó hogy mindennapjaimban nők között vagyok :P ...

#10346 Mawyx: A tiszta az lenne ha a szemébe mondanád (természetesen személyesen) a véleményed, és meghallgatnád az ellenérveket, majd egy kis filózás után döntenél hogy legyen-e tovább vagy sem. Mikor velem utoljára hasonló történt akkor végül is bevállalta hogy ő egy felületes személyiség, és nem érdekelte komolyabban a dolog, míg én tartósabb dologra számítottam, nem arra hogy egyik napról a másikra összepakol és lelép, azóta barátok vagyunk (mármint férfi-női barátság).

"...ezt én már mondtam neki, már vagy 20szor szakított velem :DDD sok álmatlan éjszakám volt, de csak mert nem tökéletes valami, attól még nem dobom ki. Néha olyan képtelenségeket kitalál, hogy csak meredten állok és nézek miből sikerült ezt a sok baromságot összekombinálnia.
Ha nem érdekelném, egészen egyszerűen eltűnne az életemből, de nem teszi, én is fontos vagyok neki, csak nem tudja kezelni a féltékenységét..." - hagy már, veszett ügy ha sokszor lelépett, itt ő irányít. Állj a sarkadra és mond meg neki a véleményedet, ha fontos vagy számára akkor úgy is visszamegy.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10348) Ramius válasza Tothgera30 (#10347) üzenetére


Ramius
őstag

Igyekszem én is nők közé keveredni, de Isten ments, hogy úgy is gondolkozzak :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#10349) Dylen válasza Mawyx (#10342) üzenetére


Dylen
aktív tag

fontos vagy neki, túl féltékeny <<--->> megbánt, hazudik, azt mondja legyetek csak barátok

Csak nekem lóg ki a lóláb? :U
így már nincs ötletem a bosszúra, mert nem érdemes :(

fokukac: rajta nincs miért bosszút állni :P mellette tényleg királylány vagyok :K

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10350) Mawyx válasza Tothgera30 (#10347) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem lépett le! Csak párszor eljátszotta már, hogy szakítsunk, de sose akart szakítani, csak élvezi a körbehízelgést.
Elmondtam már ezt neki és döntöttem, hogy van tovább, eszem ágában sincs szakítani vele.
Most morcog, hogy kifogásoltam, hogy "fiú napot" (a csajos nap analógiájára :D ) tartottak és ezzel akar fordítani a szitun, hogy nehogy már neki kelljen engem kiengesztelnie, ahnem hízelegjek én, elvégre én vagyok a macska, az én dolgom.

(#10349) Dylen : én nem így gondolom
de ha szakítunk majd jövök úgyis ide nyavajogni ;]

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.