Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9351) BlacKSouL válasza lujó55 (#9349) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha tehetnéd mely emberi tulajdonságokat törölnéd ki az emberekből? Mi lenne a következménye szerinted?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9352) Mawyx válasza tope (#9344) üzenetére


Mawyx
senior tag

ez nagyon aranyos :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9353) kételkedem


kételkedem
addikt

A feleségemmel és a gyerekeimmel közösen megnéztük a Fűrész VII című filmet. Tudom nem éppen családi film, de úgy gondolom, így közösen nézve egészen más hatása van, mintha lopva, egyedül néznék. Tudatosul bennük, hogy ez csak film, amit látnak az nem valódi.

A film végeztével átkapcsoltam a TV2-re, ahol Vujity Tvritko (bocs, ha nem így kell írni) éppen lelkesen arról beszélt, hogy mindjárt beleshetünk a Nagy Duett (bocs, ha nem pont ez a címe) kulisszái mögé és megtudhatjuk, hogy Kasza Tibi, Hajdú Péter, Klárika bla bla bla....

A gyerekeim egyszerre nyúltak a távkapcsolóért! Nem érdekli őket Tvritko, Kasza, SP. Sem egyetlen "celeb". Az sem, hogy mi történik ezekkel a "médiaszemélyiségekkel". Mi lesz így velük? Hogyan tudnak majd beilleszkedni a társadalomba? :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9354) Tothgera30 válasza kételkedem (#9353) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Engem sem érdekel, rögtön kapcsolom kis a TV-t ha meglátom/meghallom őket, sőt a legtöbb értelmes ember ezt teszi :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9355) kételkedem válasza Tothgera30 (#9354) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem mondanám, hogy nem értelmesek, akik vevők az ilyen típusú műsorokra, újságokra de örülök, hogy a srácaimat totál hidegen hagyja az összes celeb! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9356) Tothgera30 válasza kételkedem (#9355) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Végül is vannak közöttük értelmesek akik azért nézik hogy elüssék az időt vagy csak jót szórakozzanak rajtuk. Az újságokkal pl.: Blikk és társai, szóval ezek a szennylapok egyszerűen meg sem ütik az alsó szintet, néha elborul az agyam mikor a legfrissebb "celebről" készült képek vannak a címlapon, magánjellegű dolgaival együtt, ezért egyiket sem veszem meg, mert nincs értelme pletykákat olvasni. Bár sok értelmét nem látom egyik műsornak sem, inkább (ha már TV-znek akkor) nézzenek a srácok értelmes, ismeretterjesztő műsorokat.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9357) pohár válasza kételkedem (#9353) üzenetére


pohár
félisten

ők fogják seperni a jövőben az utcákat, lecsúszott alakok lesznek :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9358) ToBeY válasza pohár (#9357) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tudod mekkora szám kukásnak lenni?Vagy ismerősöm, aki kukás autót vezet és az mondta,hogy csak úgy lehet bekerülni ha valaki kiöregszik stb

[ Szerkesztve ]

(#9359) bnss


bnss
veterán

Innék egy sört hangulatjavításként, de már nem lehet... :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9360) BlacKSouL válasza bnss (#9359) üzenetére


BlacKSouL
addikt

de nekem igen :K
már meg is ittam a harmadikat

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9361) ToBeY válasza BlacKSouL (#9360) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én egy ilyen Soproni narancsot ittam,nem sok köze van a sörhöz de finom volt legalább :K

(#9362) ToBeY válasza ToBeY (#9361) üzenetére


ToBeY
nagyúr

De szép nagyot sikerűlt megint topic gyilkolnom :D

(#9363) tope válasza ToBeY (#9362) üzenetére


tope
addikt

Hát ilyen fejjel, nem csoda ;]

Szép (?) napot mindenkinek

(#9364) kételkedem válasza ToBeY (#9362) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez igen! Este 10-től reggel 9-ig! :D

Esik az eső és erős hideg szél fúj, tiszta október! Remélem gyorsan elmegy ez a front és ismét szép idő lesz!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9365) NoLF válasza zolynet (#9311) üzenetére


NoLF
addikt

mire számítottál, gyermekem? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9366) kételkedem válasza NoLF (#9365) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem szar nem reszelős nem dámendbéz zenére! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9367) NoLF válasza kételkedem (#9366) üzenetére


NoLF
addikt

akkor nem oda kellett volna mennie :) de gondolom ezt ő is tudja, csak épp oda sikerült.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9368) bandus


bandus
veterán

[link]

szabad hozzászólni, remélem minél több ember elolvassa és minél kevesebb teszi be a lábát eme csodás jelen bisztróba.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9369) kételkedem válasza NoLF (#9367) üzenetére


kételkedem
addikt

Biztosan nem olvasta ezt a hozzászólásom! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9370) NoLF válasza bandus (#9368) üzenetére


NoLF
addikt

a magyar emberek még mindig irtózatos tévedésben élnek az itthoni vendéglátást illetően. hidd el, a "borravalód" a legkevésbé sem érdekli a felszolgálódat, hisz a legtöbb esetben nem is az ő zsebébe vándorol. arról meg végképp nem ő tehet, hogy arra a napra egykét kollega lebetegedett, nem ért be, az üzletvezető nem jól osztotta be a munkavállalókat aznapra, stb stb.

az ételed előállítási költsége pedig kb 400 ft lehet, az ő bérével és rezsivel kiegészítve kb 1000 ft, tehát elenyésző kárt okoztál nekik. a rosszhír keltéssel annál többet, ez szíved joga.

(félreértés ne essék, sosem jártam ott, nem ismerek onnan senkit, az is lehet hogy tökéletesen a levegőbe beszélek, ugyanakkor többet álltam a másik oldalon, mint vendég oldalon, így kvázi tökéletesen tudom hogy mi, hogyan működik. főleg a büdös rohadt nagyfaluban)

no offense, uff! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9371) fokukac válasza kételkedem (#9339) üzenetére


fokukac
nagyúr

az eredmény egyéb, országimázsos okai

Szerintem van benne valami...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9372) bandus válasza NoLF (#9370) üzenetére


bandus
veterán

a te véleményedre számítottam, mivel tudom, hogy van tapasztalatod bőven. alapvetően nagyon türelmes vagyok az ilyne szituációkban, ha velem szemben is normálisak... ugyanakkor megértem, hogy tele volt a *****a mindennel, mert annyi embert egyedül vinni nem lehetett kellemes. csak ezt nem így kéne kommunikálni kifelé szerintem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9373) kételkedem válasza fokukac (#9371) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekem nem jön be az oldal, de sejtem mit szeretnél mondani!

több alternatíva van:

1; még mindig nem tudjuk a helyén kezelni a dalfesztivált és olyan versenyzőt küldünk ki, aki felkészült, énekelni is tud és a szám is jó. Neki semmi esélye sincs a giccsparádés, gagyi travi sóban
2; számít az adott ország megítélése, hazánknak ezek szerint nagyon rossz a külföldi megítélése, hiszen állandóan a futottak még kategóriában vagyunk.
3; a szavazóknak fogalmuk sincs az épp aktuális magyar belpolitikáról (mint ahogy nekünk sincs fogalmunk az aktuális belpolitikai helyzetről pl Finnország esetén), szavaznak ahogy akarnak.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9374) lorcsi


lorcsi
veterán

kellen eegy kis help...:
[link]

(#9375) frame>24 válasza fokukac (#9371) üzenetére


frame>24
addikt

Ebben is van igazság, de tudod, min röhögök?!

Úgy utálnak minket, de azért bassza meg fél (egész) Európa itt képezi ki az orvosait, a németek, franciák(!)*, svédek, norvégok, hollandok, spanyolok, PLUSZ amerikai diákok tömkelegei, és újabban már Délkelet-Ázsia is.

Tehát belénk rúgni jó, mert beszóltunk Brüsszelnek, de azért elég olcsók vagyunk, hogy a leendő itt képzett dokik az otthoni muttert vágják ketté?

Ez csak egy kis részlete nézőpontoknak, de akkor is érdekesnek találom.

* a franciák mindenkit utálnak

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9376) Tothgera30 válasza frame>24 (#9375) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...mert a fent említett országokban az e.ü.-i képzés elég sorjás az ittenihez képest, bezzeg ott van felszerelés, itthon meg semmi sincs mikor szükség lenne rá.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9377) ToBeY válasza frame>24 (#9375) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Fogorvosom (vagy is csak volt) is kiment Bristolba 3 hónapra tanulmány útra.Ennek több mint 3éve már....

(#9378) NoLF válasza ToBeY (#9377) üzenetére


NoLF
addikt

akkor odakint hozzá fogok majd járni, priviben jöhetnek az elérhetőségei :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9379) pohár


pohár
félisten

valaki tudna mondani egy HIVATALOS adatot/oldalt hogy mennyi pénzzel/apporttal lehet alapítani KFT-t, BT-t, RT-t?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9380) 7 válasza pohár (#9379) üzenetére


7
addikt

[link]

Ha ez nem megfelelő, akkor az alaptőke és jegyzett tőke kulcsszavakkal keress. Én mondjuk ha választani lehetne, inkább Kft-ben gondolkodnék (még a magasabb alaptőke mellett is), mert egy csúnya bukásnál a Bt-re rámehet a gatyája is az embernek.

(#9381) pohár válasza 7 (#9380) üzenetére


pohár
félisten

időközben én is találtam pár adatot, összevetem ezekkel, aztán meglátom majd :K
ha alapítanék, én is azt alapítanék, de most kivételesen a csütörtöki vizsgámhoz kellene, ha netán rákérdeznének, ami elég valószínű lesz, mivel egy munkajogos tesztlapot is meg kell csinálni a projektmenedzsmentes mellé, a harmadik, infós részről nem is beszélve, ahol kb a határ a csillagos ég, a WiFi titkosítástól a Hamming-távolságon át a 100Base-TX hálózatokra is rákérdezhetnek :Y

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9382) ToBeY válasza NoLF (#9378) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egy nagyon kedves fiatal nő Ha van iwiw-ed akkor elküldöm az adatlapját. :)

(#9383) neduddki


neduddki
nagyúr

hi!

etteremhet van, ennek oromere elmentunk a Zorbas-ba, es azt kell mondanom kivalo volt a kaja, de a vacsora csucsa a mentas almaspite volt, megerte elmenni, ajnlom mindekinek:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9384) BlacKSouL válasza frame>24 (#9375) üzenetére


BlacKSouL
addikt

jók voltunk mi megfogni a törököt is már annakidején is...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9385) Mawyx


Mawyx
senior tag

Segítsetek egy vitát eldönteni, bár úgyis tudom, hogy nekem van igazam :D :DDD
Bkv bérletre rá kell írni a diákigazolvány vagy felnőtt bérletre az akármi számát?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9386) BlacKSouL válasza Mawyx (#9385) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kellene. Régen kellett (volna)
Én sose írtam rá. Egyszer ellenőr leb.szott. Akkor ráírtam. Soha többé. 7 évet kihúztam így.

de annak már vagy 6 éve.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9387) lujó55 válasza Mawyx (#9385) üzenetére


lujó55
őstag

igen, rá kell irni, hogy ne lehessen átruházni (odaadni másnak).
Velem ott kekeckedtek Újpest Városközpont metrolejárónál. Azt mondták, nem büntetnek meg (vernek agyon, köpnek le, stb.) ha ott előttük ráirom a számot. Amúgyis ráirtam volna, még toll is volt nálam.

(#9388) Pisztillus válasza Mawyx (#9385) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ahogy a többiek is mondták előttem: igen, rá kell írni.

Amúgy meg: Szép estét mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9389) pohár válasza Mawyx (#9385) üzenetére


pohár
félisten

megbüntetni nem fognak érte, nem szokásuk :N
na de biztos ami biztos

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9390) Mawyx


Mawyx
senior tag

Köszönöm mindenkinek, rá kell írni, én megmondtam :K Csinálok egy kakaót és örülök magamnak :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9391) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Idézet az egyik apróból:

"Filmware 3.30 azaz OKOSÍTHATÓ !!!" :D

(#9392) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

miért kell az üvegvibrátort leszopni???

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9393) pohár válasza BlacKSouL (#9392) üzenetére


pohár
félisten

hogy jobban csússzon befele

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9394) tildy válasza BlacKSouL (#9386) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt sosem fogom megérteni. Egyszerre úgyis csak egy ember utazhat vele. Itt nem nézik tied-e az oyster.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9395) venember83 válasza BlacKSouL (#9392) üzenetére


venember83
nagyúr

Mer' a rendező szerint az úgy néz ki jól.

(#9396) tope válasza tildy (#9394) üzenetére


tope
addikt

Mert nehogy már egyik nap X, másik nap meg Y használja, vegye meg mind2.

Szép napot mindenkinek.
Tegnap délutáni fejfájás (hányinger, meg a fene tudja mi még kombó) nem hiányzott, szerencsére estére elmúlt, na meg jöhet az 5. meccs holnap :DD

(#9397) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Thyű de utálok programozás órán ülni :O :O Valaki használ innen Turbo Delphi-t?

(#9398) kételkedem válasza BlacKSouL (#9392) üzenetére


kételkedem
addikt

miért kell az ajtónkat leköpni?
én nem tetszem, a cég nem tetszik vagy mi nem tetszik?
végül is mindegy, csak nem értem!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9399) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tegnap este másmál az rtl híradó hangja nem ment el úgy a felétől?

(#9400) pohár válasza Lacazr93 (#9397) üzenetére


pohár
félisten

én turbo pascalt nyúzok, egy évig Delphiztem is, hát nem a szívem csücske :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.