Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9401) kételkedem válasza pohár (#9400) üzenetére


kételkedem
addikt

Én nyulat, esetleg kecskét nyúzok! Egy évig én is Delphiztem, de sajnos nem sikerült elsajátítanom! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9402) tope


tope
addikt

Lehet megtaláltam Dave-t :D

(#9403) kételkedem válasza tope (#9402) üzenetére


kételkedem
addikt

Á, ő nem Dave, csak egy Dave!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9404) Mawyx


Mawyx
senior tag

Be akartam menni a fővárosi ítélőtábla épületébe :D de nem engedtek be.
Ottan kik csinálnak és mit? Ki mehet oda be?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9405) kételkedem válasza Mawyx (#9404) üzenetére


kételkedem
addikt

Táblabírók ítélkeznek.

Miért szerettél volna bemenni? Szerintem már egy városi bíróságra sem lehet úgy bemenni, hogy meg ne kérdeznék az embertől, hogy hova és kihez jött!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9406) Mawyx válasza kételkedem (#9405) üzenetére


Mawyx
senior tag

Szemben a bíróságra be lehetett menni, táskát átküldték az átvilágítón, fémtárgyakat ki kellett rakni a zsebből és be lehetett menni.
Amikor onnan kijöttem megtetszett az ítélőtábla épülete, gondoltam oda is átmegyek és szétnézek, de morcona katona? (fura zöld sapija volt) utamat állta, kérdeztem be lehet-e menni, azt mondta nem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9407) kételkedem válasza Mawyx (#9406) üzenetére


kételkedem
addikt

Látod, ma is tanultunk valamit! Az ítélőtábla épületébe nem lehet csak úgy az utcáról bemenni, mert fura zöld sapkás fickók ezt nem engedik. :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9408) venember83


venember83
nagyúr

Érdekes, de korántsem meglepő: [link]. Nem kell félteni az oroszokat, ha a törvények és korlátozások kijátszásáról van szó.

(#9409) kételkedem válasza venember83 (#9408) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem senkit sem kell félteni, ha szabályok kijátszásáról van szó!

Az a szomorú, hogy az emberiség történetében mindig a pénz és a hatalom elérése, megtartása volt a cél. A linkelt cikkben is felvetik, hogy a háttérben a szálakat mozgató oligarchák az állammal és a politikusokkal összejátszva hihetetlen pénzeket nyúlnak le, miközben a kistermelő esetleg éhen hal.

Míg korábban ez a tevékenység egyes királyságokra, birodalmakra korlátozódott, ma a globalizáció miatt az egész világra kihat. A spekulánsok az egekbe tornázzák az árakat, miközben a termelő alig lát valamit a pénzből. Most éppen az élelmiszer van terítéken. A jövőben ki tudja, talán a víz lesz soron!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9410) tope válasza kételkedem (#9409) üzenetére


tope
addikt

talán a víz lesz soron!
Eláraszt minket ? :U

(#9411) kételkedem válasza tope (#9410) üzenetére


kételkedem
addikt

Kevés lesz az iható víz, ráadásul a jó minőségű iható édesvíz területi eloszlása még szeszélyesebb, mint az olajé. Már most is nélkülözi az egészséges ivóvizet a Föld népességének egy része, mi pedig azzal öblítjük a wc-t. Ez éveken belül meg fog változni, ebben biztos vagyok. Olyan magas víz és csatorna díjak jönnek, hogy ahol lehetőség lesz rá (családi ház) ott elgondolkodnak az emberek valamilyen víz visszaforgató rendszeren. A mosógépből vagy a kádból leengedett víz nem olyan szennyezett, hogy szűrés után ne lehessen wc öblítésre használni. Szerintem ez kb 50 ezer forintos beruházással simán megvalósítható. Ennek ma még talán hosszú a megtérülési ideje, de ha drágul a víz, akkor a megtérülési idő csökkenni fog.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9412) venember83 válasza kételkedem (#9409) üzenetére


venember83
nagyúr

Ahhoz nem is kell sok, mivel az ívóvízkészlet rendkívül korlátozott.

(#9413) Mawyx


Mawyx
senior tag

Komplex nyelvvizsgánál pl ha csak a szóbeli része sikerül, akkor csak arról is adnak egy igazolást? Nem a papír maga a kérdéses, hanem hogy akkor az megvan, vagy újra kell szóbelizni, ha az írásbeli nem sikerült? Vagy ha csak az írásbeli lesz meg, akkor abból nem kell újra menni?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9414) tope válasza kételkedem (#9411) üzenetére


tope
addikt

Alapítani kéne rá 1 céget aki ezzel fog foglalkozni, micsoda biznisz lesz ebből (egyébként tényleg a zuhany és fürdés utáni víz nagy része wc-hez tökéletes lenne)

(#9415) kételkedem válasza Mawyx (#9413) üzenetére


kételkedem
addikt

Igen, ha valamelyik része sikerül, az akkor már megvan csak a másik részéből kell vizsgáznod.

tope nem érdemes rá céget alapítani, bármelyik vízvezeték szerelő fél nap alatt összeállít egy rendszert, sőt barkácsoló kedvűek akár maguk is megcsinálhatják. Némi pvc cső, 1db 1m3-es műanyag tartály, egy kezdetleges, egyszerű szűrő és egy házi vízmű kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9416) Lortech válasza Mawyx (#9413) üzenetére


Lortech
addikt

Ha A, B részek valamelyike sikerül, akkor azt már nem kell újra csinálni.

Thank you to god for making me an atheist

(#9417) Mawyx válasza Lortech (#9416) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csak mert most mondta egyik tanárom az egyetemen, hogy szerinte ha csak a szóbeli van meg, az akkor nincs meg, újra kell szóbelizni (ha csak az írásbeli, akkor az megvan sikeres írásbeliként és csak szóbeliből kell újra menni), de ez akkor más, amiről ő beszélt vagy régen volt csak így.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9418) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Holnap elég light lesz, szerencsére letudtam a hét nehéz részét.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9419) pohár válasza kételkedem (#9401) üzenetére


pohár
félisten

nocsak, készül a kecskepörkölt?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9420) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

aggyisten, mostantól lakásfelújítás...2 hétig megszűnök..
kikapcs

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9421) venember83 válasza BlacKSouL (#9420) üzenetére


venember83
nagyúr

Kitartást!

(#9422) kételkedem válasza pohár (#9419) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem, de olykor előfordul!

BS: az szörnyű, én még egy egyszerű festést is megszenvedek! :((

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9423) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A tejföl és a sör hogy viszonyulnak egymáshoz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9424) Tothgera30 válasza Winner_hun (#9423) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elég sz@rul :DDD . Szó szerint is érthető, egy komoly kis székletürítési habitus fog létrejönni (konkrétan és vulgárisan: összefosod magad), székrekedés kipipálva, ezzel se lesznek gondok ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9425) Winner_hun válasza Tothgera30 (#9424) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ok, akkor jöhet a sör. Úgyis hasmenésezek meg fingok pár napja, fel se fog tűnni:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9426) Tothgera30 válasza Winner_hun (#9425) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ha a mindennapi közéletben, metrón/buszon/villamoson/vonaton/utcán vagy boltban nem tűnt fel neked, attól még mások érzik/hallják a hátulról tomboló szelet, ami hasonlíthat egy sugárhajtómű erejéhez ;] . A hasmenésezés már sokkal kellemetlenebb dolog, mert ha összefosod a gatyádat és éppen csorog ki a fekália, te pedig nyilvános helyen vagy, szóval az már rég rossz :DDD . Ilyet nem életem még át, de valahogy nem kívánom senkinek :N . Jobb ezen túl lenni minél hamarabb, próbálj otthon maradni, ha gyorsan túl akarsz lenni rajta, akkor tej + lekvár vagy rostos baracklé sokszor segít a népi gyógymódban, mielőtt még hashajtó (és társai) gyógyszerekhez nyúlnál ami a májad/veséd pusztítja ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9427) Winner_hun válasza Tothgera30 (#9426) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jóformán egész nap itthon vagyok, így nem igazán tud zavarni ha épp hív a természet:)
A hasmenéses móka meg majd elmúlik. Lehet egy kis fokhagymával rá kéne segíteni, de azt hiszem már mindegy. Különösebben amúgy nem zavar.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9428) Dylen válasza Winner_hun (#9427) üzenetére


Dylen
aktív tag

te aztán béketűrő ember vagy :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#9429) venember83 válasza Dylen (#9428) üzenetére


venember83
nagyúr

A békét én is tűröm. :U

(#9430) FehérHolló válasza Tothgera30 (#9426) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pálinka.

Eh, off.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#9431) vikvuk válasza venember83 (#9429) üzenetére


vikvuk
aktív tag

a nadrágodba(n)? :D

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#9432) BlacKSouL válasza kételkedem (#9422) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ehh, betyárkutyaélet. Most aztán minden a laptop és a wifi. Ha nem veszek anno routert, és nem kerül hazára egy laptop is a pc mellé, akkor most ülnék vagy feküdnék és bámulnék magam elé az üres szobában az ágyon. Így legalább valami összeköt az élettel. Mondjuk egy Löwen is itt figyeli mit pöttyögök épp.

Apám kitalálta hogy le kéne cserélni a dupla szárnyas, kétszárnyas, bukóablakkal is rendelkező, fakeretes, 45 éves ablakokat és ajtót. Ez 9 db, dupla ablakszárny, azaz 18 ablaktábla, 3 bukóablak, meg egy dupla kétszárnyas erkélyajtó, és egy rendes eredeti fa bejárati ajtó, vastokos. Ennek a cseréje kezdődik holnap 8-kor.
Ehhez mindent az ablakok közeléből el kellett pakolni, az elmúlt másfél hétben mást se csináltam, csak pakoltam.
Ugyanis anyám kitalálta, hogy ha cseréljük az ablakokat, úgyis szétverik, akkor le kéne szedetni a tapétát, és újrafestetni az összes szobát, konyhát. Ehhez a bútorokat elég kikönnyíteni, és betolni középre. Csakhogy az enyém eléggé összetett bútor, amolyan elemes, viszont a szobám meg kicsi. Nem lehetne hova tolni. Ergo nekem mindent, de szószerint mindent ki kell pakolnom, és szétszedni a szekérnyt. Akkor már szőnyegcsere, az is 17 éves mint a tapéta. Magyarul holnapra kb a szobám felét, jövő keddre az utolsó csavarig mindent ki kellett/kell pakolnom. Ma hazajöttem melóból, most végeztünk az ablakhoz való pakolásokkal, ha az ablakok a helyén, akkor jöhet a maradék, hogy tapétát kaparni meg festeni tudjanak.
Előszobába linóleumot rakunk, az én szobámba ugye szőnyeget...meg efféle csámcsogások.

És én annyira utálok pakolni, pláne így, egyszerre mindent, mindenhonnan, dobozolni, eldobálni, emlékektől megválni, kiüresíteni, életteleníteni a szobát...Most úgy néz ki mintha valaki után aki lelakta most költöztem volna be. Ha már majd kaparnak meg festenek, akkor lesz izgi. Lehet hogy átmenetileg elköltözöm..
Szal még legalább így van net, keddtől már így se lesz.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9433) Mawyx válasza BlacKSouL (#9432) üzenetére


Mawyx
senior tag

Emléxem engem is mennyire feldúlt a szobafestés, nagyon ragasszkodtam a szobámhoz, átmenetileg elmentem bnőmékhez aludni. Amint bekerült az új szőnyeg, amit egyébként én választhattam végre a fal színéel együtt, kértem be az ágyamat a szoba közepére, jó ahogy akárhogy, csak minél hamarabb legyen már bent és nagyon jó érzés volt újra nálam aludni :K Aztán szépen visszakerült minden és örülltem a szép szobának, itt a vége, fuss el véle, megyek aludni, jó éjt :)
ui: internetről meg azt se tudtam mi az :U

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9434) bobsys válasza BlacKSouL (#9432) üzenetére


bobsys
addikt

Mikor jottunk ki szerdan indult a gep, de hetvegen elkezdtuk lehordani a szulokhoz a cuccainkat az alberletbol. Vasarnap estere maradt egy agy, egy tv meg ruhak szekrenyek nelkul, volt 1 darab pohar meg egy kis labas valamint kave :).
Hetfon lekapcsoltak az internetet es a kabel tv-t is, igy kedden mikor mar minden kivolt pakolva es csak takaritottam meg vartam asszonyra, hogy hazaerjen ultem egy par orat a tok ures lakasban egyedul. Erdekes volt

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#9435) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Magyar meki honlap kinek jön be a rendeszergazdáján kívül? Hogy tudok ócsósági kupont nyomtatni így?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9436) zolynet válasza Dylen (#9428) üzenetére


zolynet
addikt

békegalamb tűrő ember :U

Life is too short to stay stock!

(#9437) Dylen válasza BlacKSouL (#9435) üzenetére


Dylen
aktív tag

ne egyél mekit :N

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#9438) kételkedem válasza BlacKSouL (#9435) üzenetére


kételkedem
addikt

Vicces, ahogy felhasználói nevet és jelszót kér! :D Így tényleg csak a webfejlesztőnek lesz nyomtatott kuponja! :K

Lakásfelújításhoz vissza térve: Bútorok ki a garázsba, mikor az megtelik, a maradék a szoba közepére. A létező összes szükséges holmi megtalálhatatlan helyen, a család egyetlen szobában.

A mester mikor felméri a munkát azt mondja, hogy anyag 50 ezer, munkadíj 100 ezer. Mikor nekilát a munkának, minden nap venni kell anyagot. Utólag az összesítésnél derül ki, hogy az anyag költség minimum a duplája az eredetileg kalkuláltnál. Azt a sok anyagot be is kell dolgozni, ezért a munkadíj is legalább 50%-al több, mint amennyivel eredetileg számoltunk. A rengeteg munka bizony időbe telik, tehát a 4 napos munka két hetesre nyúlik.

Az eredeti összeg duplájának kifizetése után (persze zsebbe, számla nélkül), két hét idegőrlő nyomorgás után szembesül az ember azzal, hogy a mester inkább kontár. A fal nincs átcsiszolva, az ajtón megfolyt a festék stb stb. Ilyenkor szentül megfogadom, hogy mester hozzám többé nem teszi be a lábát!

Szeretném, ha egyszer lenne annyi pénzem, hogy írásos szerződésben rögzítsek mindent és számlára csináltassam meg a festetést!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9439) zolynet válasza kételkedem (#9438) üzenetére


zolynet
addikt

Ajánlották a 'szakit' vagy úgy találtad? :F

Life is too short to stay stock!

(#9440) kételkedem válasza zolynet (#9439) üzenetére


kételkedem
addikt

A feleségem munkatársának a fia. A nejem szerezte, volt benne egy kis szociális szál is, mert fent nevezett munkatárs bedőlt lakáshiteles és nehéz körülmények között él. Mondjuk a fia meg egy svihák kontár, de hát ez van! :D

Tavaly kifestettem egyedül a hálószobát, kicseréltem a radiátort. idén a nappali tapétázása és az ottani radiátor cseréje aktuális, ezt is sk fogom csinálni!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9441) ToBeY válasza kételkedem (#9438) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Látom nem csak minket találnak meg a "szakbarbárok" :)
Év elején gondoltuk ki kéne festetni előszoba-fürdőszoba-wc kombót.Szomszéd srác azt mondta,hogy megcsinálja ért hozzá! (mert festő mellett dolgozik.:) )
Elkezdte csinálni majd a felénél azt mondta,(mikor a falról lehullott a glettelés 1nap után) hogy még sem ért hozzá bocs. (persze a lét eltette) Hívtunk egy másik festőt, aki kicsit többért de megcsinálta rendesen.Így kb 2,5x annyiba volt ez kis móka

[ Szerkesztve ]

(#9442) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Részben, visszatérhet a hadkötelezettség, de sztem még most okosabb lenne visszaállítani 3-6 hónapra, mert így fenyegetésnek veheték a szomszédos (nagyon barátságos :DDD ) országok ha behívás lenne egyszer csak...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9443) BlacKSouL válasza kételkedem (#9438) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na, a internet azt mondja: [link] Ez lehet a dolog hátterében. Itt nálunk már márciusban átalakították a Mekit.

De mármeg működik.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9444) kételkedem válasza zoltanz (#9442) üzenetére


kételkedem
addikt

Nevezzük ezt az egészet gumicsontnak.

Én voltam katona, de én is csak 12+2 hónapig. Szakácsként szolgáltam, fegyverekről, harcászatról, harcjárművekről a 13 éves fiam is többet tud mint én, ő ugyanis szereti a különböző lövöldözős, katonás játékokat.

A honvédség személyi állománya nem éri el a 30 000 főt tisztekkel, tiszthelyettesekkel, köztisztviselőkkel és közalkalmazottakkal együtt. Ebből a 30 000 főből talán ha 5000 fő az aki bármilyen szinten hadra fogható, tehát lövész, helikopterpilóta vagy bármi más. A 13 db Gripen a hangárban csücsül, van olyan hét, hogy összesen 6 órát repülnek. Erre a honvédelmi miniszter azt mondja, hogy béke van, minek repüljenek? (sic!)

Tehát összegezve: rendkívüli védelmi helyzetben behívnák a 18 - 40 közötti embereket (kivéve aki egészségileg alkalmatlan, vagy legalább három kiskorút nevel. Szintén nem mozgósítható még rendkívüli helyzetben, aki egyenes ági rokonát ápolja, vagy gyermekét egyedül neveli. Mentesülnek a szolgálat alól továbbá a politikai elit tagjai, vagyis európai parlamenti, országgyűlési képviselők, polgármesterek és az önkormányzati testületek tagjai.), aztán gyorsan haza is engednének mindenkit, mert ennyi embernek még májkrémet se tudnánk adni, fegyvert pláne nem. Talán jobb is, hogy nem adnának fegyvert, még belegondolni is rossz, hogy ennyi kiképzetlen ember mit művelne!

Az adatok többnyire az indexről vannak!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9445) kételkedem válasza kételkedem (#9444) üzenetére


kételkedem
addikt

Én személy szerint az Izraeli rendszerhez hasonlót tartanék jónak. Minden (!) nagykorút bevinni 3 hónapra. Származásra, nemre, egészségi állapotra, magasságra, súlyra vagy bármire tekintet nélkül. Aki nem alkalmas lövészárok ásásra, vagy harckocsi vezetésre, az attól még tanulhatna elsősegélynyújtást, konzervszámolást, vagy bármit. Mindenkinek lenne fogalma a legszükségesebb alap dolgokról. Aztán ha nagy baj van, akkor be lehetne rendelni az embereket és mindenki tenné azt amire képes.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9446) Mawyx válasza ToBeY (#9441) üzenetére


Mawyx
senior tag

ilyenkor nem kéne kifizetni

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9447) ToBeY válasza Mawyx (#9446) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az a baj hogy ő mélyen magába tudja hogy kontár,és előre elkér X összeget valami kamu szöveggel (anyagok,felszerelés stb)

(#9448) Winner_hun válasza Tothgera30 (#9424) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hát, inkább keményített:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9449) kételkedem válasza Winner_hun (#9448) üzenetére


kételkedem
addikt

Akkor enyhe hasmenés esetén neked nem étcsoki, keksz, főtt krumpli javallott, hanem valami tejfölös és sör! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9450) Tothgera30 válasza Winner_hun (#9448) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Pedig nem kéne. Esetleg gyanakodhatunk vírusfertőzésre is, akkor irány az orvos, ő majd "szétantibiotikumozza" az agyad. De ha szerencséd van akkor még 1-2 nap és kiürül a szervezetedből, én is húzom-halasztom a betegségeket, szerintem igyál még egy kis tejet + gyümölcslevet, és ha a széklet eltávozott akkor pálinkával mosasd át a rendszert. Azután pár óra múlva pirítós + tea kombóval kezdheted emésztgetni a dolgokat. Egy próbát megér szerintem, ha más nem, menj orvosoz, bár nem igazán foglalkoznak vele, csak írnak hashajtót/hasfogót/antibiotikumot, oszt' jólvan...

Amúgy szép idő van, szinte már-már nyárias. Hétvégén gokartmeccset vívunk majd, legalább tapad a pálya.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.