Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10701) forol válasza Z0C! (#10700) üzenetére


forol
csendes tag

Nem is beszélve arról, hogy a "apukamegvetteabringátakettesátlagra" féle Tesco gazdaságos csodák nagy százalékán már első indításkor sem működik a váltó...

(#10702) bobsys válasza fokukac (#10680) üzenetére


bobsys
addikt

Ne kivand mert meg valaki megcsinalja hisz 4 sav van abbol siman kijon 1 buszsav es 1 bringa sav es meg igy is marad 2 az autosoknak.
Zebrat meg gondolom azert toltak a hid kozepere is, mert igy akadalymentesitik az aluljarokat (Ferenc korut pl.)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10703) fokukac válasza bobsys (#10702) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te se érezted az iróniát, az előzményekre való tekintettel?

Amúgy, ha meg kis hazánkban ez az akadálymentesítés, hogy mindenhol szintbeli kereszteződéseket hozunk létre, akkor nem jósolok nagy jövőt ennek az országnak....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10704) bobsys válasza fokukac (#10703) üzenetére


bobsys
addikt

Erzem az ironiat, probaltam humorosan megkozeliteni a hozzaszolasodat.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10705) venember83 válasza fokukac (#10703) üzenetére


venember83
nagyúr

"...akkor nem jósolok nagy jövőt ennek az országnak...."

Mert amúgy te aztán nagy jövőt jósolnál. :))

(#10706) Z0C!


Z0C!
őstag

reggelt topiklakók.

álmomban majdnem elkéstem. gyakorlatilag majdnem, volt még 3percem :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10707) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nos, akkor most biciklis is és autós is elkezdhet nekem drukkolni, ha épp ráér :D :U

és jó reggelt :))

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10708) tope válasza Mawyx (#10707) üzenetére


tope
addikt

druk-druk, bár én motorral jöttem

(#10709) fokukac válasza venember83 (#10705) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát igen, híresen nagy jóstehetség vagyok... :DD

Ui. 5 perce álltam békésen a Dráva utcai lámpánál, várva a zöldre. Aztán egyszer csak érkezett egy dinamikus biciiklis, és egyszerűen elesett mellettem, ott az úttesten. Tőle 2 méterre ott volt a bicikliút.... :)
Persze semmi szabálytalant nem tett, egyszerűen csak eldőlt. Egyszer véletlenül elé dől, és átmegyek rajta, én megyek a börtönbe...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10710) tildy válasza pohár (#10634) üzenetére


tildy
nagyúr

Elegge. Most nezhetek szet....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10711) kételkedem válasza Mawyx (#10707) üzenetére


kételkedem
addikt

vonattal jöttem...
persze azért drukkolok!

tildy mikor derül ki, hogy a munkahelyed megmarad-e?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10712) tildy válasza kételkedem (#10711) üzenetére


tildy
nagyúr

Miután visszamentem , utána nem sokkal, július 1-ig. Szerintem mar most is tudjak, melyikünknek kell menni, de bízom abban, hogy mivel már legalább 5-6 projektben már voltam, és frontendesük rajtam kívül nem nagyon van, így maradhatok. Nem egy jó érzés így sem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10713) bobsys


bobsys
addikt

Ekkora gigadugoban en meg nem ultem. 1 oraja indultam el a munkahelyemrol es Meg sehol nem vagyok

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10714) fokukac válasza tildy (#10712) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez hogy jött most így, ilyen hirtelenséggel:.?
Most kaptál fizuemelést, talán ez azt jelenti, hogy elégedettek Veled, és megtartanak...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10715) Matekb


Matekb
csendes tag

Sziasztok,

derékfájással milyen orvoshoz kell fordulni?

(#10716) Z0C! válasza Matekb (#10715) üzenetére


Z0C!
őstag

mindenképp javaslom a földön alvást 1-2napig. :)
nekem segített :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10717) neduddki válasza Matekb (#10715) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bator ember vagy Te??? akkor keznel vannak a kezeim:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10718) Dylen


Dylen
aktív tag

Ez a meeting csodás volt. A végére már azon gondolkoztam, lehet hogy rossz tárgyalóba ültem be, olyannyira sok új feladatról volt szó, amiket így hirtelen ránkakasztottak... :U
3x ennyi emberrel napi 24 óra is kevés lenne :F :O

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10719) Matekb válasza Z0C! (#10716) üzenetére


Matekb
csendes tag

Így naturban, matrac nélkül? Párna az mehet, nem?

(#10720) tildy válasza fokukac (#10714) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyszeruen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10721) fokukac válasza Dylen (#10718) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ilyen ez a popszakma...
:)

Ui. De teher alatt nő a pálma...! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10722) kételkedem válasza Dylen (#10718) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha megcsináljátok a feladatokat, akkor "Na ugye, hogy meg lehetett csinálni!"
Ha nem tudjátok megcsinálni, akkor "Nem igaz, hogy ennyit se tudtok megcsinálni! Mindenki tegye oda magát, szedjétek össze magatokat!"

Több feladat persze több fizetéssel jár! Ha mostantól kb háromszor annyit fogsz dolgozni, mint eddig, akkor a fizetésed is a háromszorosa lesz! Vagy rosszul gondolom? :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10724) zolynet válasza Dylen (#10718) üzenetére


zolynet
addikt

csúnyán be kell horkolni, és ijedten sikoltozva felébredni, az a leghatásosabb :DDD

nekem elmarad a mai tanfolyamom, útépítők elnyesték az üvegszálat :((( :C :W
építik a Kultúra utcáját az antitalentumok :(

Life is too short to stay stock!

(#10725) Z0C! válasza Matekb (#10719) üzenetére


Z0C!
őstag

fontos az 1enes gerinc. kispárna talán.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10726) Dylen válasza kételkedem (#10722) üzenetére


Dylen
aktív tag

Az a baj, hogy egy éve folyamatosan nő a backlog. Az új főnök viszont bizonyítani akar, ezért mindent elvállal. 2 megoldás van. Kevesebb munka vagy plusz ember. Elvileg a második lesz, csupán hónapok kérdése...

Ennél többet már nem tudunk dolgozni, szóval ami eddig szuper illetve megaurgent volt, azt lesöpörjük és lesz helyette olyan, ami gigaurgent :D

Fizuemelés ilyenekért nemvan, elégedjünk meg a 13. havival, ezt szokták mondani :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10727) fokukac válasza kételkedem (#10722) üzenetére


fokukac
nagyúr

:))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10728) fokukac válasza Dylen (#10726) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ha nincs motiváció, akkor az ember előbb vagy utóbb beleszarik... :)
Nálunk is ugyanez van, ennyi alulmotivált, apatikus ember között rég dolgoztam... :)
De mindenki elmegy máshova, és vesznek föl a helyükre olyat, aki onnan jött, ahonnan az új nagyfőnök, másfélszer v. kétszerannyi pénzért :) Így működik egy nagy szervezet, a fluktuáció az egyetlen jelzés, ami hat rájuk... :- )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10729) zolynet válasza fokukac (#10728) üzenetére


zolynet
addikt

az a furcsa hogy Svájcban is elég gyenge a munkamorál, haver a pumánál vmi ker.ig vagy mi a csuda és csak tologatják el maguktól a munkát ... nem gondoltam volna h pont ők a precízenpontosan emberei

Life is too short to stay stock!

(#10730) Mawyx válasza fokukac (#10727) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D

A drukkolóknak köszönöm, sikerült a vizsga :))

És az írásbeli nyelvvizsgám is :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10731) fokukac válasza Mawyx (#10730) üzenetére


fokukac
nagyúr

grat!

Ui. "Te rohadt stréber...!" :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10732) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Hazajöttem, meleg van, bringán pedált cseréltem, motort tankoltam, zenéltem, Moped rally videót néztem. Most megyek Simpson családot nézni, már unom magam...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10733) venember83 válasza BlacKSouL (#10723) üzenetére


venember83
nagyúr

Tetszik.

(#10734) tildy


tildy
nagyúr

A franc essen ebeb a hosegbe . :((( :((( :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10735) Mawyx válasza tildy (#10734) üzenetére


Mawyx
senior tag

Egy polár plédbe vagyok takarózva az irodában, mert fullon megy a légkondi, q jól nézek ki :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10736) molnarpeter válasza Mawyx (#10735) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Prime 95 + esetleg furmark. Minden egyes gépen, ami a közeledben van! :DDD

mp

[ Szerkesztve ]

(#10737) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na már ilyen is van?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10738) Mawyx


Mawyx
senior tag

újabb meló elutasítás, hogy szakadnának meg :W
de jelentkeztem igazgatónak is, ha már lúd... :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10739) Winner_hun válasza Mawyx (#10738) üzenetére


Winner_hun
félisten

És mi lesz ha összejön?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10740) molnarpeter válasza Winner_hun (#10739) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kövér lúd? :D

mp

(#10741) pohár válasza molnarpeter (#10740) üzenetére


pohár
félisten

vagy kövér igazgató :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10742) kételkedem válasza molnarpeter (#10740) üzenetére


kételkedem
addikt

Ne politizáljunk! Nem lúd, hanem házelnök.... :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10743) Mawyx válasza Winner_hun (#10739) üzenetére


Mawyx
senior tag

A feltételeknek megfeleltem, tehát olyan nagy baj nem érhet :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10744) Verus


Verus
senior tag

Az az igazság, hogy ha megiszok egy fél üveg Martinit (valahogyan) akkor egyből szebb a világ :U

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10745) pohár válasza Verus (#10744) üzenetére


pohár
félisten

nálam az valahol fél liter házinál kezdődik :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10746) Verus válasza pohár (#10745) üzenetére


Verus
senior tag

Van akinek a kevesebb több :P

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10747) kételkedem válasza Verus (#10744) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha megiszol fél üveg Martinit, nem fáj utána a fejed?

Ő meg ügyes!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10748) bnss válasza Verus (#10744) üzenetére


bnss
veterán

No Martini, no party!

Fel a fejjel, keresd a pozitívumokat, mert általában vannak. Én is így gondolkozom. Legalábbis megpróbálok. :K

---

Szép estét!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10749) Verus válasza kételkedem (#10747) üzenetére


Verus
senior tag

Furcsa mód nem.

Bonbaby: Keresem én csak nem találom :P

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10750) Z0C!


Z0C!
őstag

Jóóóreggelt Vietnám..izé On Topik! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.