Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10351) Verus válasza Mawyx (#10346) üzenetére


Verus
senior tag

Mi nők kombinálunk, velünk született tehetség amellett hogy mindig igazunk van :D
Nézd próbáld meg külső szemmel nézni az egészet. Ha szenvedsz egy kapcsolatban akkor miért éri meg? Mert fontos? A kettő egymást érzésem szerint nem egyenlíti ki. Igazából Te sem akarod hogy eltűnjön az életből, ezt veszem ki a szavaidból, mondod mondod (írod), de ténylegesen nem így gonolod. Igazam van? :P

Jessszus :D Fiú nap. Hát akkor nálam mindig az van, szerintem többet járok sörözni mint sok férfi :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10352) Mawyx válasza Verus (#10351) üzenetére


Mawyx
senior tag

Így van, mindig igazunk van :D
Nem akarom, hogy eltűnjön, nem- nem :N És jobb ha féltékeny, mint amikor nem az, ha már a kettő közül kell választani.

(#10353) Verus: és megvan a bosszú, veszek sört és megiszom ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10353) Verus válasza Mawyx (#10352) üzenetére


Verus
senior tag

Hát akkor ezt is megoldottuk és boldog mindenki a végén :)

Nagyon bölcs vagyok mostanság :))

@Mod.: De Citromosat az az igazi bosszú ;]

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10354) 7 válasza Verus (#10353) üzenetére


7
addikt

Á, akkor már az az igazi, ha a srác előtt kortyolgatja el annak a kedvenc sörét, neki meg valami alkoholmentest dob, ha ő is kér.

(#10355) Mawyx válasza Verus (#10353) üzenetére


Mawyx
senior tag

Azt nem szereti, annak örülne ha meginnám előle.
Végig fogja nézni, ahogy a pára szépen gyöngyöződik az üvegen és elkortyolom az egész üeggel, aztán amikor már tényleg kezdi a gutaütés kerülgetni és nem hiszi el, hogy képes vagyok tényleg meginni az egészet, akkor behozom az övét is, amit elrejtek előle ;]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10356) Verus válasza Mawyx (#10355) üzenetére


Verus
senior tag

És még finnyás is..... :U
Kell is szurkálódni és akkor majd idomul. Egy idő után majd Ő adja a kezedbe a sört, mellé a chipset és Ő kapcsol át automatikusan a DigiSport éppen aktuális focimeccsére :D

yetike: Nem leány?:)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10357) fokukac válasza Dylen (#10349) üzenetére


fokukac
nagyúr

Rajta nincs miért bosszút állni? Még.... :P

Ui. Amúgy meg inkább királylánynak érezd magad, mint bagolynak...! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10358) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Basszus, ezt nem rúgták még ki :U ?

Mawyx: Látom megoldódott... :K

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10359) fokukac


fokukac
nagyúr

JAjj, csajok, mi ez itt, a férfiügyek-topic?
Mi férfiak olyan egyszerűek vagyunk... szükségünk van arra, hogy el legyünk csábítva, szükségük van még ezen kívül szexre, és kajára. Ha ez a három megvan, akkor rohadt könnyen lehet minket irányítani, amit persze egy okos nő pontosan tud.

------------------------------

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10360) pohár válasza Verus (#10356) üzenetére


pohár
félisten

nyet

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10361) Verus válasza pohár (#10360) üzenetére


Verus
senior tag

Jóvanna' már leesett, segítettek :P

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10362) Tothgera30 válasza Verus (#10361) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hova gondolsz ;] !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10363) pohár válasza Verus (#10361) üzenetére


pohár
félisten

kis meggondolatlan ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10364) bnss válasza Verus (#10353) üzenetére


bnss
veterán

"De Citromosat az az igazi bosszú"

Bosszú? Inkább megváltás! ;] (Legalábbis számomra.)

---

Szép estét!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10365) tope


tope
addikt

Micsoda pörgés van itt kérem :)

(#10366) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vettem egy sört és a korláton akartam kinyitni.Ahogy kinyitottam,letört kupakkal együtt a szája.Szóval egyből belehelyeztem egy kukába.Ennyit a ma esti sörözésről. :U

(#10367) 7 válasza ToBeY (#10366) üzenetére


7
addikt

:Y

Kidobtad a sört csak azért, mert hülyén nyitottad? Hova süllyedünk... :(

:P

[ Szerkesztve ]

(#10368) pohár válasza ToBeY (#10366) üzenetére


pohár
félisten

és ahhoz hogy pohárból idd meg, ész kell édesfiam? :((( :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10369) Ramius válasza ToBeY (#10366) üzenetére


Ramius
őstag

Ezt a pazarlást :Y
Nem volt semmi pohár féleség a közeledben?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#10370) Verus válasza pohár (#10363) üzenetére


Verus
senior tag

Pohar&Tothgera30: Köszönöm elég lesz értem már ;]

Bon: Van már naris is :D Maradok azért a jó öreg Jimnél :K

@Bon: Tényleg 5 :) Igyunk rá egy sört :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10371) fokukac válasza ToBeY (#10366) üzenetére


fokukac
nagyúr

bibibíím, én már a harmadik coronitánál tartok.

Viszont megint elszállt a nagygépem...
illetve nem a gép, lehet, hogy a monitor. Egyszer csak újraindítottam, és nem volt kép. Aztán megint nem. Aztán szétszedtem, akkor se volt. letörölgettem a port, kiszedtem a ramokat, semmi. A monitor analógon a notiról megy, de a gépen csak dvi és hdmi van, dvi-on se kép, se hang. lehet, hogy megpróbálom még dvi-hdmi átalakítóval, hátha. De lehet, hogy monitorcsere lesz a vége...
A tévére hdmi-n rákötve működik, csakhát plazmán nem az igazi...

Pedig úgy vágytam volna már egy nyugodt estére...
elegem van, hogy hullanak körülöttem a cuccok...
lehet, hogy most már tényleg vennem kell egy monitort... pedig ez még csak 6 éves volt. A szőr a hátamon égnek áll az új wide monitoroktól. 4:3-as moncsit akarok, olcsóér' :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10372) bnss válasza Verus (#10370) üzenetére


bnss
veterán

Tudom, volt hozzá szerencsém?! Vagy inkább balszerencsém. Azt jól teszed, egészségedre! :K

(5 év, hmm...)

szerk.: igyunk, de gyorsan!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10373) ToBeY válasza pohár (#10368) üzenetére


ToBeY
nagyúr

OMSZK-i parton nem nagyon van pohár,max a kukába :U
Akartam egy jó kis feeling-es estét,omszkin wakeboard-kat bámulva sörözni

(#10374) AMD Power válasza ToBeY (#10366) üzenetére


AMD Power
titán

Te mióta iszol?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10375) fokukac válasza AMD Power (#10374) üzenetére


fokukac
nagyúr

A múltkoriban behaladtam a közeli éjjel-nappaliba, úgy éjfél tájékán. Egyszer csak bejött 4-5 részeg, miközben fizettem, és az egyik, mikor meglátta a kezemben a sört, odajött, és azt mondta, jó hangosan, mattrészeg hangsúllyal: "Ne igyál, pajtás! Hidd el, az alkohol nem old meg semmit!" :DD
vinnyogtunk a röhögéstől a boltossal :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10376) ToBeY válasza AMD Power (#10374) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ritkán szoktam úgy fél évente 1-2x

(#10377) venember83 válasza bnss (#10372) üzenetére


venember83
nagyúr

5 év? Te még számolod?

(#10378) fokukac válasza venember83 (#10377) üzenetére


fokukac
nagyúr

14 years of silence
14 years of pain :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10379) bnss válasza venember83 (#10377) üzenetére


bnss
veterán

Dehogy, csak véletlen az adatlapomra tévedtem, akkor láttam meg. :)

szerk.: más perspektívában szemlélve az elmúlt 5 évet, igen, számoltam.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10380) 7 válasza fokukac (#10371) üzenetére


7
addikt

Ha veszel nekem egy normális 16:9-est, megkaphatod az én 1280x1024-esemet. ;]

(#10381) venember83 válasza bnss (#10379) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, remélem, hogy most már nem kell számold, hanem élheted a mindennapokat. :)

kukuc: Épp a Patience ment... Valamennyire csak idevág.

(#10382) AMD Power válasza fokukac (#10375) üzenetére


AMD Power
titán

Ez király! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10383) FehérHolló válasza venember83 (#10381) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egy idő után inkább már letagadná az ember. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#10384) Dylen


Dylen
aktív tag

mit számolunk?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10385) neduddki válasza fokukac (#10371) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

sergio-nal multkor meg volt 214t:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10386) tildy válasza bobsys (#10326) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk erdekes, hogy nalatok public holyday itt meg nem :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10387) tildy válasza tildy (#10386) üzenetére


tildy
nagyúr

Ehh, elírni a holidayt... Fuck...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10388) Winner_hun


Winner_hun
félisten



► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10389) pohár válasza Winner_hun (#10388) üzenetére


pohár
félisten

szép munka! :C :R

a TV Paprikán ez a nő, ááá nem hiányzott nekem ez így lefekvés előtt... :D
akit érdekel: Húshagyók, Balkányi Csilla vezeti, egykori Balaton Szépe - ide valami szerelmes, kanos smiley-t képzeljen mindenki :D -

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10390) vikvuk válasza pohár (#10389) üzenetére


vikvuk
aktív tag

odakapcsoltam, azóta már valami nyelvlecke megy 2 kopaszal

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#10391) bobsys válasza tildy (#10387) üzenetére


bobsys
addikt

:)
A fuakkolasert nekem mar beszoltak. A fonok. Nem illik toljam inkabb a shitet

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10392) Dylen


Dylen
aktív tag

hol van a mára ígért lehűlés? nem találom. Izzadósfülledt meleg viszont van reggel 8kor :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10393) kételkedem válasza Dylen (#10392) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt is olyan ragadós az idő! A vonat műbőr ülése sem valami komfortos ilyenkor. Az ing tiszta víz volt a hátamon mire leszálltam. De inkább ez, mint a tavalyi mindennapos eső!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10394) fokukac válasza Dylen (#10392) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak a szerelem fűt ilyen ragadósra, Sziszus, ma reggel tök jó hűvös volt, végre, 20 fok, és nem fülledt, mint tegnap.
Még fáztam is a legvékonyabb rövidujjú ingemben... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10395) venember83 válasza fokukac (#10394) üzenetére


venember83
nagyúr

Lóhímnemiszervet, azt. Nyomorult meleg volt már reggel is, pedig még a szél is fújt. Ha eláll a szél, vége lesz a világnak, minden szét fog olvadni délre...

(#10396) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Okozhat-e az fogyást,hogy a cukros üdítőket ásványvízre cseréltem?
Úgy tűnik ledobtam olyan 3-4kg-ot, pedig erre aztán nem volt szükségem...

(#10397) kételkedem válasza fokukac (#10394) üzenetére


kételkedem
addikt

A szerelem ragdóssá főzi a macskát? Nofene! :D

Ha már szerelem: Clinton ovális irodában megesett orális ügye óta nem értem, hogy felelős beosztásban levő vagy valamiért világszerte ismert emberek miért nem tudnak parancsolni a farkuknak?
Clinton, DSK, Tiger Woods, Arnold stb stb. Lassan ott tartunk, hogy minden hétre jut valami balfék, aki nem tudja a nadrágjában tartani a farkát, aztán ebbe belerokkan a családja, tönkre megy a karrierje.

#10396) ToBeY ha előtte sok cukros üdítőt ittál, akkor biztosan. Nem mindegy mennyi üres kalóriát viszel be a szervezetedbe.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10398) manoarc válasza ToBeY (#10396) üzenetére


manoarc
senior tag

Szerintem simán :K

{。^◕‿◕^。}

(#10399) venember83 válasza kételkedem (#10397) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez jó lehet figyelemelterelésnek, hírnek, ha éppen uborkaszezon van, vagy éppen választás előtt lejáratásnak is. Akár megrendezett esetek is lehetnek, azonban az sem kizárható, hogy ezek folyamatosan megtörténnek, és csak ilyenkor hívják fel rá a figyelmet az érdekeltek... :U

(#10400) kételkedem válasza venember83 (#10399) üzenetére


kételkedem
addikt

Esetenként eltérő gondolom.

Tiger nem lejáratás, vagy összeesküvés áldozata lett, az IMF vezér DSK ügyében van egy csomó kérdőjel, a legutóbb buktatott magyar diplomata esetében majdnem biztos, hogy megrendelt lejáratás van a háttérben.

Gond, hogy nem ismerem közelről a kiváltságosok életét! Sportkocsik, jachtok, villák, befolyásos haverok. Biztosan a nők is jobban megtalálják ezeket a pasikat, mint azt, aki aprópénzért egy irodai asztalnál feszít. :U

Jut eszembe, van egy lány ismerősöm, akinek eddig csupa olyan pasija volt, ahol láthatóan jól állnak otthon anyagilag. Nem állítom, hogy csak a pénzes srácokat fűzi, de az biztos, hogy eddig a legcsóróbb udvarlójának is S3-as Audija volt.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.