Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10751) Tothgera30 válasza Z0C! (#10750) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...izé On :Y ? Ember, ez csak simán On topik, nem izé ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10752) Z0C! válasza Tothgera30 (#10751) üzenetére


Z0C!
őstag

én kérek elnézést :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10753) zolynet


zolynet
addikt

jóreggelt

illetlenség nőnek (50+, 'családtag') pálinkát adni ajándékba? /ha egyszer azt szereti :) /
tegnap elbizonytalanítottak :F

Life is too short to stay stock!

(#10754) Z0C! válasza zolynet (#10753) üzenetére


Z0C!
őstag

nem hinném, hogy illetlenség.
a mai világban meg pláne...
annak idején még elég prűdek voltak a csajok, most meg....ki mutat meg magából minnél többet.
szóval csak nyugodtan. bár én is kérek :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10755) Tothgera30 válasza Z0C! (#10752) üzenetére


Tothgera30
Ármester

El van felejtve :DDD .

Itthon most 20C van, kicsi szél, kicsi napsütés, jelenleg HIMYM 2. évad 6. részét nézem, nagyon jól kikapcsol, legalább lenyugszom. Holnap pedig újabb vizsga, remélhetőleg az utolsó, bár semmit sem tudok, de bízok a szerencsében.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10756) Mawyx


Mawyx
senior tag

nah, go állásinterjú :K

(#10753) zolynet: azt kell adni, amit szeret, nem amit vadidegen emberek kitalálltak valaha, hogy "illik"
Én a cserepes virágon akadtam ki, azt kértem, de nem kaptam, mert nem illik. Hát mondom tojok bele mit illik, azt kértem, mit kezdjek más kacattal.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10757) tildy válasza Mawyx (#10756) üzenetére


tildy
nagyúr

MAwyxnek totál igaza van. az egy dolog , hogy mi a társadalmilag elfogadott, "mit illik" , az meg a másik, hogy a másik minek örül.

Szálas virágot illik névnapra is ugye, aztán ha esmein rózsaszállal állítana be, lehet jobban tenné, ha vazelint is hozna hozzá, hogy ne fájjon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10758) fokukac válasza tildy (#10757) üzenetére


fokukac
nagyúr

hihetetlen egy csaj vagy, de hát nincsen vazelin tüske nélkül...
:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10759) kételkedem válasza tildy (#10757) üzenetére


kételkedem
addikt

Szegény Lajos! :U

Már ha szabad ilyet mondanom ugye!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10760) tildy válasza kételkedem (#10759) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem nem kell őt sajnálni, csak fejlesztem a kreativitását ;] ;] ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10761) tope válasza tildy (#10760) üzenetére


tope
addikt

Szado-mazo projekt ? :D

(#10762) Dylen válasza tildy (#10757) üzenetére


Dylen
aktív tag

:Y

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10763) tildy válasza tope (#10761) üzenetére


tildy
nagyúr

Abszolúte nem :U Tudja, hogy cserepes virágot szeretem, meg sem fordul a fejében, hogy vágottal állítson be :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10764) tope válasza tildy (#10763) üzenetére


tope
addikt

Kaktusz ?, virágot a virágnak :U :D

Jó étvágyat mindenkinek

(#10765) Z0C! válasza tope (#10764) üzenetére


Z0C!
őstag

viszont kívánom :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10766) fokukac válasza tope (#10764) üzenetére


fokukac
nagyúr

hehe... :DDD

Esetleg valami vénusz légycsapója...? :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10767) Mawyx válasza Mawyx (#10756) üzenetére


Mawyx
senior tag

Adatbázis, photoshop, visual st, hálózatépítés, kér diplomát meg nyelvvizsgát (külföldiül beszélni nem kell senkivel, de legyen meg), sikeres vizsga nem elég, kell a keményfedeles cucimuci közép C, de nem állásba vesz, hanem órabéres lennék, az is csak heti 19órával és lehetne még naponta 30km-t utazgatni ehhez a csodához. És mindezt olyan eszement hangnemben, hogy alig vártam, hogy kijöjjek az arogáns b@xatlan klimaxos macától. Mondtam neki inkább felejtsen el.
Jah és kért a sulis kötelezőn kívül még szakmai tapasztalatot, miközben ő saját maga se vesz fel papír nélkül, jó vicc. Véletlenül éppen volt szerencsém a sulison kívül dolgozni még máshol, mert szerencsére nem mindenki így áll hozzá, mint őnaccsága...

Szerk: Ezek szerint el se olvasta az önéletrajzom...

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10768) tildy válasza fokukac (#10766) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez valami asszociáció lenne? :U
tope: gonoszkodunk, gonoszkodunk, mi?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10769) Z0C! válasza Mawyx (#10767) üzenetére


Z0C!
őstag

van ilyen.

Közlekedés Üzemviteli és Gépjármű Üzemi Technikusi vizsgám van jeles (példás) osztályzattal OSZKT versenyen is indultam...
próbáltam szállítmányozós cégnél elhelyezkedni....hova vettek volna fel?
Kamionmosóba....minimálért...
szerinted?

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10770) fokukac válasza tildy (#10768) üzenetére


fokukac
nagyúr

Húsevő virággal asszociáció?

Minden ilyesmi csak a véletlen egybeesés műve... :PPPP

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10771) tope válasza tildy (#10768) üzenetére


tope
addikt

Csak 1 picit :B
Van valami hír munka ügyben ?

(#10772) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok! Szerintetek ennek a klippnek mi a mondanivalója,üzenete? :R

(#10773) kételkedem válasza Black-core (#10772) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem
Leszbikus nőt nem lehet "gyógyítani", mivel a nemi irányultság nem betegség. Hiába próbálkoznak gatyás pasival, kisbabával, tudatmódosító löttyel az áltudományos homofóbok, ez bizony nem megy.
Szerintem

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10774) Black-core válasza kételkedem (#10773) üzenetére


Black-core
aktív tag

Igen .Tényleg.. A szöveg is utal rá egy kicsit. :R

(#10775) bnss


bnss
veterán

10 éve...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10776) Tothgera30 válasza bnss (#10775) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ranga László [élete] kis darabját eleveníti fel.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10777) 7


7
addikt

Adott egy tavaly nyár közepén vásárolt Bosch fűnyíró, ami már a tél beálltával elkezdett köhögni. Idén már egyetlen fűnyírást sem bírt, így fogtuk, elvittük szervizbe.

A szervizben mondták -- miután meglátták az üzletablakból --, hogy ha nem garanciális, inkább ne is fáradjunk azzal, hogy becigöljük az üzlethelyiségbe, mert a javítás költsége 25%-kal több, mint amiért vettük magát az alkalmatosságot. Szériahibás darabról van szó, így fejből tudják, pontosan mi is a gond. Mondtuk, hogy garanciális, ők meg mondták, hogy akkor rendben, küldik Csehországba.

Gyönyörű példa arra, hogy egy cég hogyan érje el, hogy legközelebb NE az ő termékét vásárolják.

A darab ugye szériahibás, tehát egyértelműen a gyártó baszarintotta el. Ezt a gyártó, a forgalmazó és a szervizesek is tudják, mégsincs termékvisszahívás. De az még hagyján, az nincs, az érthető. Az igazán durva az, hogy még ebben az esetben sincs annyi méltányosság, hogy legalább kedvezményes javítási feltételeket biztosítanának az ügyfélnek. Nem, dehogy... verjük rá a termék eredeti árát és még jónéhány ezrest, hogy véletlenül se érje meg neki javíttatni. A javítás költségét (értsd: gyakorlatilag még egyszer vegye meg a kedves ügyfél a terméket, de még ráverünk egy finom postaköltséget is) akkor is sokallanám, ha nem szériahibáról volna szó, de így pláne.

Fantasztikus. Még jó, hogy mi garanciaidőn belül voltunk. Az viszont biztos, hogy legközelebb kétszer is meggondolom, Bosch terméket vegyek-e, hiába népszerű márka.

[ Szerkesztve ]

(#10778) Tothgera30 válasza 7 (#10777) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...egy kis szösszenet...

Gondolom elektromos, ha Bosch. Ez nagy hiba, ezek nem sokat bírnak ki, hiába a márka, inkább belső égésű motorral hajtottat kellett volna választani, inkább egy olcsó Briggs & Stratton mint egy elektromos. Családban, rokonságban volt már pár, egyik sem bírta, bezzeg a szomszéd mosógépből és fűnyíróvó összeháziasított valamije már jó ideje üzemel, persze neki a motorcsere is olcsón megvan, de ha esős az idő akkor inkább jól elzárja mert életveszélyes. Azután vettünk egy benzines fűnyírót, jól bírta, szerettük, de végül Husqvarna 323R lett belőle, nah ez minden pénzt megér. Tehát nem mondom hogy ruházz be egy 100-150k-s fűnyíróra de ha olyat akarsz hogy ne 2-3 évig bírja, akkor vegyél benzinmotorosat.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10779) kételkedem válasza 7 (#10777) üzenetére


kételkedem
addikt

Faterom vett egy ilyen márkájú akkus fúrót, aminek a tokmánya vagy tengelye vagy nem tudom mije ferde. Nem nagyon, csak pont annyira, hogy a csavarbehajtás nehézkes legyen. Persze én mondtam neki, hogy nehogy valami gagyi vacakot vegyen! Vegyen pl Boscht, mert az minőségi cucc! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10780) NoLF válasza NoLF (#10628) üzenetére


NoLF
addikt

megy is. termelődik a lé :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10781) kételkedem válasza NoLF (#10780) üzenetére


kételkedem
addikt

M ivan, a vendéglátózásból átnyergeltél a sörfőzésre? :DDD :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10782) venember83 válasza kételkedem (#10779) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a ráaggatott címke teszi a fúrót. Se.

(#10783) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Olyan fáradt vagyok, hogy hullámzik a monitor. Érdekes élmény. Kár, hogy tengeribeteg vagyok.
A fránya koffein meg nem hagy aludni.

Tothgera30: Elektromos fűnyírónk 10 év után purcant ki. Idényben esőfüggően 3-6 naponta vágtunk vele, kb 150 m^2 területen.

venember83: Te szoktál címkét aggatni a fúródra? Azért remélem, még nem rozsdált be.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10784) FehérHolló válasza FehérHolló (#10783) üzenetére


FehérHolló
veterán

Na, nem akarom megölni! NEEE!
Beszélgessünk unikornisokról, tündérmanókról, vagy szivárványon ugráló pegazusokról.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10785) venember83 válasza FehérHolló (#10784) üzenetére


venember83
nagyúr

(#10786) FehérHolló válasza venember83 (#10785) üzenetére


FehérHolló
veterán

Majdnem, inkább: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#10787) venember83 válasza FehérHolló (#10786) üzenetére


venember83
nagyúr

Ahhoz képest, hogy nem kívánsz gyilkolni, azért mindent elkövetsz. :K

(#10788) kételkedem válasza FehérHolló (#10786) üzenetére


kételkedem
addikt

A szemem! A szemem! :o

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10789) Kassadin válasza FehérHolló (#10786) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó játék, nyomom neki.

[ Szerkesztve ]

(#10790) molnarpeter válasza FehérHolló (#10786) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Víííjjűűűűűűűűűűűűűűhűhűhhhűűűűűűűű :O :O :O

:DDD

mp

(#10791) venember83 válasza kételkedem (#10788) üzenetére


venember83
nagyúr

Próbáld ezt.

(#10792) Dylen


Dylen
aktív tag

szépjóestét kívánok! részemről letudtam az önkénteskedést :) MS volunteer póló bezsebelve, legális félnap lógás a melóból és az erdő kifestve :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10793) tildy válasza tope (#10771) üzenetére


tildy
nagyúr

Jelenleg Magyarországon vagyok, de még semmi.
kukac: tudod a vénusz....khm...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10794) fokukac válasza tildy (#10793) üzenetére


fokukac
nagyúr

mond, mit csapnál le a Vénusz légycsapója helyében? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10795) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No ma az impresszumban fLeSs helyére bekerült Oliverda.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10796) neduddki válasza Winner_hun (#10795) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hogy mike temg nem tudok Toled:- ) me fless-vel mi let?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10797) molnarpeter válasza neduddki (#10796) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

"Kifáradt" :)

mp

(#10798) Z0C!


Z0C!
őstag

reggelt.
bringával munkába...összekócolta a hajamat a szél :(

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10799) Winner_hun válasza neduddki (#10796) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10800) Winner_hun válasza Z0C! (#10798) üzenetére


Winner_hun
félisten

:DDD Világvége:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.