Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9601) NoLF


NoLF
addikt

kösz mindenkinek első lépés megvan ,a gép nem esett le. most ülök buszon és nyomulok victoria station felé, talizunk esmeinnel és tildyvel míg fel nem ülök az 5 órás bristoli buszra :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9602) Des1gnR válasza FehérHolló (#9596) üzenetére


Des1gnR
őstag

Köszi a választ. És én úgy alkalmazhatom magam? :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#9603) zolynet válasza NoLF (#9589) üzenetére


zolynet
addikt

gúdlákk, jó utat ;)

Life is too short to stay stock!

(#9604) 7 válasza Kalandor (#9599) üzenetére


7
addikt

Akkor most szét lehet verni a fórumot? :D

(#9605) fokukac


fokukac
nagyúr

Rohadt szürreális az idő: süt a Nap oldalról, de ugyanakkor dörög az ég, és csendesen esik az eső,
mindeközben pedig fújja a szél a nyárfák pamacsát, olyan, mintha havazna :))
ilyet még nem láttam, komolyan :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9606) pohár válasza fokukac (#9605) üzenetére


pohár
félisten

városi... ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9607) Tothgera30 válasza 7 (#9604) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...csak átalakítani :K . Megyek is a hegesztőpisztolyért ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9609) tildy válasza NoLF (#9601) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, jo volt latni teged, meg bedobni egy sort:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9610) fokukac válasza NoLF (#9601) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi! Mit fogsz csinálni Bristolban?
Vendéglátóipar megint, v. valami más?
Azt mondják, amúgy, arra elég szép a vidék... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9611) venember83


venember83
nagyúr

Ilyet... Nézhető filmek vannak a tv2-n.

(#9612) fokukac válasza venember83 (#9611) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ha az van, akkor se nézem... A kép fele le van vágva, plusz 10 percenként reklám van :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9613) Csyppa válasza venember83 (#9611) üzenetére


Csyppa
senior tag

Nekem meg pont nincs a közelemben semmiféle televízió.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#9614) Tothgera30 válasza venember83 (#9611) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A műsorújság alapján valahogy régebbi filmek voltak mostanában. Tehát marad a How I Met Your Mother S06E14 eredi nyelven, legalább nevetek rajta egy jót és nem demotivál.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9615) venember83


venember83
nagyúr

Hárman reagáltak a hsz-emre, ez szerintem rekord.

(#9616) NoLF válasza tildy (#9609) üzenetére


NoLF
addikt

szintúgy :)

@: igen, vendéglátás lesz. amit eddig láttam belőle, bizony szép. viszont szétrohadtam az egész napos utazás után, reggel 9kor ettem elsőnek és utoljára, úgyhogy ezt bepótolom, de megágyazok neki egy házi szilvával, nehogy baj legyen :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9617) Winner_hun válasza venember83 (#9615) üzenetére


Winner_hun
félisten

A csúcson kell abbahagyni.. viszlát;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9618) zolynet válasza venember83 (#9615) üzenetére


zolynet
addikt

akkor ezt erre az évre be is húztad :C

Life is too short to stay stock!

(#9619) pohár válasza zolynet (#9618) üzenetére


pohár
félisten

:D
na jó volt házi epret enni, nem a fos egyiptomit :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9620) bnss válasza venember83 (#9615) üzenetére


bnss
veterán

Ezen könnyen változtathatunk, hogy később is meglegyen az öröm... ;]

NoLF: sok sikert kívánok!

---

Szép napot!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9621) glutamin


glutamin
őstag

Budapesten egy jó fagyizót a belvárosban mondana valaki. Olyasmit ami mellett van kiülős rész is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9622) NoLF válasza glutamin (#9621) üzenetére


NoLF
addikt

teréz krt tele van, de az andrássyn is találsz, deákon, vácin, stb.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9623) pohár válasza NoLF (#9622) üzenetére


pohár
félisten

még ha jól rémlik, az Allee-ban is van valami ilyesmi, egy éve voltam ott, dereng hogy a hátsó kijáratnál van valami fagyizós kiülős valami, bár lehet csak kávézó :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9624) NoLF válasza pohár (#9623) üzenetére


NoLF
addikt

a legtöbbször ahol kiülős része van egy kávézónak, ott fagyi is akad :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9625) glutamin


glutamin
őstag

Oksi, köszi, ennyiből már menni fog. Allee meg közel is van:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9626) pohár válasza NoLF (#9624) üzenetére


pohár
félisten

na ez igaz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9627) Mr X


Mr X
veterán

Tud valaki segíteni benne, hogyan tudok youtube videót beágyazva megjeleníteni logout bejegyzésben?

(#9628) Winner_hun válasza Mr X (#9627) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze.
Sehogy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9629) Mr X válasza Winner_hun (#9628) üzenetére


Mr X
veterán

Értem, köszi. :)

(#9630) pohár válasza Winner_hun (#9628) üzenetére


pohár
félisten

:D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9631) NoLF


NoLF
addikt

ez az ország ismét átlépett a hihetetlen kategóriába nálam, pedig 2. napja vagyok itt.

havi 30 font a vezetékes telefon és internet együtt. átszámolva 21 ftos percdíjért hívhatok bármilyen mobilszolgáltató bárhol a világon, és 32 ország vezetékes telefonját pedig ingyen, bármikor. köztük hála égnek a mi kis országocskánkat is.

ha bemegyek egy mobilszolgáltatóhoz, ingyen vágnak hozzám egy simkártyát. ha azt feltöltöm havi 15 fonttal (vagy akár 5), ingyen hívhatok bárkit, aki annál a szolgáltatónál van. vagy ingyen netezhetek egész hónapban, akár folyamatosan.

brrrrrrrr

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9632) FehérHolló válasza NoLF (#9631) üzenetére


FehérHolló
veterán

Magamévá akarom tenni. Azonnal.

Skynet is real. It's called Google.

(#9633) ToBeY válasza Winner_hun (#9628) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért nem semmi ez a segítségnyújtás :D

(#9634) zolynet válasza NoLF (#9631) üzenetére


zolynet
addikt

elég lesz, köszönjük
tulajdonképpen frílícs országba mentél :DDD

Life is too short to stay stock!

(#9635) venember83 válasza Winner_hun (#9617) üzenetére


venember83
nagyúr

Kb., utóbbira már csak ketten, ideje visszavonulnom.

(#9636) tildy válasza NoLF (#9631) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy kepzeled ezt, hogy jol erzed itt magad? :U :Y :DDD Es hogy kvazi ezzel leszolod Magyarorszagot!
:N

Pedig nem, neha tenyleeg ugy erzem , mukodnek itt a dolgok:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9637) pohár


pohár
félisten

Pesten nem tud valaki egy kiadó pincehelységet? stúdió lenne belőle :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9639) NoLF


NoLF
addikt

nyamm után egy kis nyammnyamm :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9640) Mawyx válasza pohár (#9637) üzenetére


Mawyx
senior tag

De, többet is, de semmi nincs benne, felújítandó mindegyik, sok tőke kell hozzá. Eladó is és kiadó is van.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9641) Mr X válasza Kalandor (#9638) üzenetére


Mr X
veterán

Köszönöm. :)

(#9642) pohár válasza Mawyx (#9640) üzenetére


pohár
félisten

nem is kell hogy legyen, nem kell hogy tele legyen mindenféle kacattal... a felújítandó alatt mit értesz? festés?
azt hiszem a kiadó lenne a nyerő, bár ha neten hirdetik, pár linket betehetnél :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9643) Mawyx válasza pohár (#9642) üzenetére


Mawyx
senior tag

A felújítandó alatt azt értem vakolni is kéne, nézni nincs mit rajta, mert az égvilágon semmi nincs benne, de fehér falak se, a leendő tulajra vár eme feladat, mert nincs pénzünk, amiből meg birnánk ezeket csinálni, pedig úgy kapósabb lenne :( de bérleti díjba beszámítható persze a felújítás. Hívd fel párom, priviben küldök számot és elmondja az adatokat, ha érdekel.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9644) zolynet válasza NoLF (#9639) üzenetére


zolynet
addikt

lefutottam helyetted azt amit beszürcsöltél, ~4km
ezt a párás estét, nagyobb zuhé is lehetett volna
egs

Life is too short to stay stock!

(#9645) pohár válasza Mawyx (#9643) üzenetére


pohár
félisten

ja értem :K
igazából nem nekem kéne, hanem két barátomnak, csak én elkezdtem előre nézegetni :K
de átküldheted, és majd továbbítom az érintettek felé az elérhetőséget, és majd jelentkezik ha minden igaz :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9646) Mawyx válasza pohár (#9645) üzenetére


Mawyx
senior tag

Azt hittem neked kell, de végülis mindegy, elküldtem, hátha :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9647) ClayMore


ClayMore
aktív tag

hali mindenki!

ha túlettem magam akkor hányni avagy nem hányni ez itt a kérdés :U

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#9648) ClayMore válasza glutamin (#9621) üzenetére


ClayMore
aktív tag

google->szamos marcipán budapest. egyet tudok h hol van de ott nem emlékszem h van e kiülős..talán. a kiskörúton van a jobb oldalon ha a blaháról mész a moszkvics tér felé.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#9649) NoLF válasza ClayMore (#9647) üzenetére


NoLF
addikt

hideg víz, mászkálás, nem ülés/fekvés, esetleg google és emésztést elősegítő házi praktikák

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9650) pohár válasza ClayMore (#9647) üzenetére


pohár
félisten

igyál rá egy kis házit, az segíti az emésztést, vagy gyomorkeserűt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.