Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10951) Winner_hun válasza bandus (#10939) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van annál is gyorsabb meg jobb:) Igaz csak böngészőben működik de nekem szinte csak itt kell. Jobb klikk lenyomva és ahogy húzom az egeret úgy halad az oldalon. Görgő meg 1 sorra van beállítva, ne fél oldalakat lapozzon nekem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10952) FehérHolló válasza ToBeY (#10950) üzenetére


FehérHolló
veterán

A sebességnek semmi köze ahhoz, hogy a Google közben esetleg lopja a személyes adataidat. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#10953) fokukac válasza FehérHolló (#10926) üzenetére


fokukac
nagyúr

ó, az én igényeim mindig is véresen komolyak... Kell az irányzék, hogy merre lőjek :)))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10954) FehérHolló válasza fokukac (#10953) üzenetére


FehérHolló
veterán

Sajnos ez olyan, hogy egyet megölsz, kettő lép a helyébe. Egyszerűbb az összessel végezni, és akkor még irányzék sem kell. :P

Skynet is real. It's called Google.

(#10955) venember83 válasza FehérHolló (#10948) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs is azzal semmi baj, én is szeretem. De csak kisebb mennyiségben, mivel hajlamos gyomorsavtúltengést okozni.

(#10956) fokukac válasza ToBeY (#10950) üzenetére


fokukac
nagyúr

A firefix 4 az első FF az elmúk 6-8 évben, ami júzer-felületében, apróságokban kimondottan idegesít. A 3.6-ost rakd fel, az jó.

Amúgy meg, aki a xxi. Században IE-t használ, sikeres ember nem lehet.... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10957) tildy


tildy
nagyúr

A haza ízek kissé megterhelik a szervezetem. isteni finomak, de olyan szinten nem vagyok hozzászokva, hogy az durva..... :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10958) bobsys válasza tildy (#10957) üzenetére


bobsys
addikt

En mar Magyarorszagon sem birtam az igazi videki konyhat a zsiros csirkeporkoltet es a tobbit. Hetvegenkent ment a zabalas aztan meg a rosszullet. Hiaba na, asszony mashogy foz mint a videki szulok.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10959) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Kikapcsolódáshoz... ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10960) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Dumáltam néhány hollanddal neten. Az első dolog, ami országunkról eszükbe jutott meglepően nem Bukarest volt, hanem az Unicum. Vannak még normális emberek. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#10961) Mawyx


Mawyx
senior tag

:D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10962) FehérHolló válasza Mawyx (#10961) üzenetére


FehérHolló
veterán

Skynet is real. It's called Google.

(#10963) tildy válasza bobsys (#10958) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja, jű kis rakott krumpli, rántott hús. Nem is nagyon bírja a gyomrom. Ízre finomak, de ha nem is földön fetrengés, de hasfájás az van tőle.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10964) molnarpeter válasza Mawyx (#10961) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ami nem nő, az sörnyitó. :D Apum pl vascsővel is megoldotta :D

mp

(#10965) McKane


McKane
senior tag

na,holnap első napom lesz a karikás gyárban Győrben.. :U

(#10966) Winner_hun


Winner_hun
félisten

_FH_proba_
kamu@zol.tan

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10967) FehérHolló válasza Winner_hun (#10966) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csak elkaptad azt a 10 másodpercet, amíg látszott. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#10968) molnarpeter válasza FehérHolló (#10967) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mindent figyelünk. ;]

mp

(#10969) Winner_hun válasza molnarpeter (#10968) üzenetére


Winner_hun
félisten

Magad nevében beszélj:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10970) molnarpeter válasza Winner_hun (#10969) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

(#10971) pohár válasza FehérHolló (#10967) üzenetére


pohár
félisten

mi?
új gomb talán?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10972) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nem hittem, hogy ekkora zavart fog kelteni a mátrixban.

Skynet is real. It's called Google.

(#10973) pohár


pohár
félisten

makói csirke, sült krumpli, bazsalikomos paradicsomsaláta, óje

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10974) Dylen


Dylen
aktív tag

tudja valaki, hogy miért nem működik ez a kereső? én csinálok valamit rosszul? a keresésre kattintok oldalt és ez jön be [link]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10975) fokukac válasza Dylen (#10974) üzenetére


fokukac
nagyúr

biztos elrontottad! :)

ui. költözöl?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10976) venember83 válasza bobsys (#10958) üzenetére


venember83
nagyúr

Zsíros csirkepörkölt?

(#10977) dragonfx


dragonfx
veterán

nem tudjátok egy skandináv lotto szelvényt emnnyiért lehet feladni illetve lehet ekombinálni?
lehet elkezdek játszani.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10978) pohár válasza dragonfx (#10977) üzenetére


pohár
félisten

itt van minden infó

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10979) dragonfx válasza pohár (#10978) üzenetére


dragonfx
veterán

nincs kedvem kibogarászni de köszi

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10981) bobsys válasza venember83 (#10976) üzenetére


bobsys
addikt

pontosan, zsir is van benne meg csirke is, ranezek a labasra es elkezdek emelyegni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#10982) molnarpeter válasza Kalandor (#10980) üzenetére


molnarpeter
nagyúr


Invitel 5/0,5 :) Láv Invitel, néha 6 megával is hasít :D

mp

(#10983) pohár válasza molnarpeter (#10982) üzenetére


pohár
félisten

úgyszint 5/0,5

ja igen, az oldal írja hogy váltsak gyorsabb böngészőre --> Chrome
na mondom megnézem azzal is a tesztet, a ping a 3 mérés alatt mindig 525-550 közt volt :Y
nesze neked gyors böngésző...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10984) Tim82 válasza Kalandor (#10980) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam tűrhetőbb, meg ritkán is hal meg a net, de akkor a lehető legrosszabbkor. Ezért van egy Tés mobilnet is mellé.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10985) molnarpeter válasza pohár (#10983) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Chrome-ot használok :D Benne megnyitva vagy 50-100 tab, komolyan :D Most épp Opera Minivel nyomom. ;]

mp

[ Szerkesztve ]

(#10986) Matekb


Matekb
csendes tag

Sziasztok,

ha a MÁV-nál veszek menettérti jegyet (oda-vissza), akkor azt meddig lehet felhasználni? Úgy értem, ha ma megveszem, akkor azzal még szerdán haza is lehet jönni, ugye? Vagy csak egy napra szól? Bocs, de nem vagyok otthon ebben a témában.

(#10987) venember83 válasza Matekb (#10986) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtommal rövidebb távon is igen, száz kilométeren felül pedig egy hónapig érvényes a jegy. De ha még nem vetted meg a jegyet, akkor akár a jegy megvásárlása előtt rákérdezhetsz, az a tuti.

(#10988) kételkedem válasza Matekb (#10986) üzenetére


kételkedem
addikt

Ahogy venember is írja, a 100 km a vízválasztó, de szerdáig mindegyik érvényes. Persze jegy vásárláskor kérdezz rá, nehogy pofára ess!

52. KF. a/ A menettérti jegy érvénytartama az 1 - 100 km távolságra kiadott menettérti jegy esetében: az érvényesség első napját követ! harmadik nap 24. órájáig; a 100 km-en felüli távolságra kiadott menettérti jegy esetében az érvényesség első napjától számított egy hónapig (a következő hónapban az érvényesség első napját megelőző naptári nap 24. órájáig) tart.
b/ A menettérti jeggyel az odautazást az 1 - 100 km távolságra az érvényesség első napján; a 100 km-en felüli távolságra az érvénytartamon belül kell megkezdeni.
c/ A menettérti jeggyel a visszautazás az érvénytartamon belül bármikor megkezdhető, és azt az érvénytartam utolsó napjának 24. órájáig be kell fejezni.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10989) Dylen válasza fokukac (#10975) üzenetére


Dylen
aktív tag

talált :K

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10990) kételkedem válasza Dylen (#10989) üzenetére


kételkedem
addikt

Azt hittem, csak keresni akarsz, erre kiderül, hogy költözni is! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10991) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Soha többet nem iszom alkoholt.

Skynet is real. It's called Google.

(#10992) Winner_hun válasza molnarpeter (#10982) üzenetére


Winner_hun
félisten

Láv Invitel

Ja, a stabilság miatt. Ár miatt viszont hamarosan otthagyom őket, a régi ügyfeleknek kedvezményt maguktól nem adnak, csak plusz szolgáltatást próbálnak rátukmálni az emberre. Stabil, de a sebességhez más szolgáltatókhoz képest drága. Nyári akciójuk meg semmire se jó, az se kell. Pedig reménykedtem benne, hátha lesz valami normális.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10993) venember83 válasza FehérHolló (#10991) üzenetére


venember83
nagyúr

Soha többet? De azért kevesebbet se. :)

(#10994) ToBeY válasza pohár (#10983) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Chrome-ra váltás nálam működött ;]

(#10995) kételkedem válasza FehérHolló (#10991) üzenetére


kételkedem
addikt

Dehogy nem! :K

Winner_hun: Nekem a Shellel van tele a tkm. Bár látszólag semmi köze az Invitelhez, de a magatartás hasonló, egyre rosszabb a Shell kúton tankolni! Tegnap is beállok a tök üres kútra, szalad a benzinkutas. Legalább 5 percig próbált győzködni, hogy a prémium árú naftát had töltse a tankba. Nehezen, de mégis az én akaratom érvényesült, ment a sima 95-ös. Bementem fizetni, itt először katalógust kellett volna vásárolnom, majd üdítőt. Ismét hosszas küzdelem csupán azért, hogy ne sózzanak rám olyasmit, amire a világon semmi szükségem.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10996) Dylen válasza kételkedem (#10990) üzenetére


Dylen
aktív tag

Egyszer egy szép napon, tudom, hogy elhagyom a lakást, ahol élek :)
Ez a szép nap valamikor augusztus végén lesz, ha minden igaz :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#10997) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Egész reggel fát pakolunk a tárolóból a pincébe, kicsit elfáradtam, és még a 3/4-e hátra van.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10998) FehérHolló


FehérHolló
veterán

wtf: [link]
Én 25%-át adózom az árfolyamnyereségemnek, mert tudom, hogy mit mikor érdemes venni és eladni. Akik pedig milliókat buktak deviza árfolyamon (=hitel), nekik effektíve pénzt fizet a kormány? Kifordult egy világban élünk.
Arról már nem is regélek, hogy mégis hogyan képzelik az euro és a CHF devizaárfolyamának a befagyasztását... Ráadásul a jelenlegi árhoz képest 20%-kal alacsonyabban.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10999) kételkedem válasza FehérHolló (#10998) üzenetére


kételkedem
addikt

Ne feledd el, hogy aki igénybe veszi az árfolyam rögzítését, az a valós és a törvényben megállapított árfolyam különbözetére forint alapú hitelt vesz fel, amit 3 év múlva el kell kezdeni törleszteni a már meglévő deviza hitelének törlesztése mellett. Tehát a kormány nem fizet pénzt az eladósodott devizahitelesnek, hanem a bankot kötelezi arra, hogy a fizetésképtelen, vagy rosszul fizető adósnak újabb hitelt nyújtson, ha ezt az adós kéri. Korábban még vadabb számok, 150-160 HUF/CHF árfolyam is szerepelt a tervekben.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11000) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Jó reggelt! :) Kb 3:45-ig ébren voltam :U

mp

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.