Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46701) venember83 válasza bolondember (#46700) üzenetére


venember83
nagyúr

Füstölgő puskacsővel lerendezni divatosabb. Persze sör mellett is lehet így rendezni, szó se róla. :U

(#46702) tildy válasza Tim82 (#46698) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát so-so, nem vagyok oda érte , főleg ha 5-10 hsz csak arról szól:U Csak tudod vagy mindenkinek, vagy senkinek, nem?

nolf: te meg a bunkóság... Szvsz két külön fogalom :U

Jeeeee jön a bolond söröcs:D

BITBOYS: jaja, nyanya. Azt már csak félve mutatom meg, mit jelent a népszótár szerint a nyanyázás :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46703) NoLF válasza bolondember (#46700) üzenetére


NoLF
addikt

tudom, csak megemlítettem.

de majd sör közbe lejátsszuk. ezexerint jössz? ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46704) Tim82 válasza bolondember (#46700) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szavaid, mint a szél fütyülése, el a fülem mellett... :U ;]

Tildy: mindenkinek, csak ma 1 2

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46705) BITBOYS válasza tildy (#46702) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pff... :DDD

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#46706) Verus válasza Racecam (#46696) üzenetére


Verus
senior tag

Komolyan csinálhatok egyet :) Szeretek ezekkel foglalkozni. :) Ajtódíszt is én fogok csinálni. Ha készen veszi meg az ember annak nincs meg az a varázsa :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46707) bolondember válasza NoLF (#46703) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ööö, asszem - de hoznám anyámat is, had igyon fini staroprament :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46708) NoLF válasza bolondember (#46707) üzenetére


NoLF
addikt

jó lenne hamarosan eldönteni, 4:10kor telózok a serpába hogy foglaljak asztalt nagyjából pontos emberkére. már ha lesz még helyünk, merugye péntekről van szó... ma estére akartam foglalni tegnap, és már nem sikerült.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46709) Bubu79 válasza Verus (#46706) üzenetére


Bubu79
addikt

Hangulatos - a gyertyák lobogó lángja mellett az ünnepi várakozás lengi be a szobát :)

Szép napot :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46710) venember83


venember83
nagyúr

Hát akkor menjünk. A viszontlátásra.

(#46711) Verus válasza Bubu79 (#46709) üzenetére


Verus
senior tag

Szépet! :)

Bár sajnálnám ezeket a gyertyákat, a kép nem adja vissza, de nagyon szépen antikolt gyertyákról van szó. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46712) bolondember válasza Bubu79 (#46709) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

még több, mint egy hónap van karajcsontig!:S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46713) Bubu79 válasza bolondember (#46712) üzenetére


Bubu79
addikt

Hol itt a probléma? Lassan a hipermarketekben is előkerülnek az Xmas CD-k :DDD

Véncsont: Viszlát ;)

Verus: Az látszik, hogy nem egyszerű gyertyák - és gyanítom a hangulatról nem csak ez az asztaldísz gondoskodik majd, lesz más, ami beragyogja a szobát ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46714) Tim82 válasza venember83 (#46710) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hát akkor gyere. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46715) bolondember válasza Bubu79 (#46713) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kill az összes X-Mas cédé!

gyűlölöm a karácsonyi dalokat...

2 éve, mikor jöttem haza karajcsontra, köbö 8 órán át minden rádióból Németo.-ban és Ausztriában ezek szóltak.. :S :O
az úton megőszültem. :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46716) 7 válasza bolondember (#46715) üzenetére


7
addikt

Akkor te is venember lettel? :Y

(#46717) Bubu79 válasza bolondember (#46715) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak Neked: [link]

Karaoke verzióban is van ;] :))

Szia Pisztillus :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46718) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok! (Még mielőtt szó éri a ház elejét, ez mindenkinek szól!)

Jó dolog ez a szabi... Édes kis semmittevés :) Ennek örömére - miután végeztem a 44-es off-al - belenéztem a nőügyek utolsó szériájába. Hát, vannak érdekes dolgok, így egy év távlatából...

Tim kollégát pedig megkövetem. Utánagugliztam ennek az ubi problémának, és úgy tűnik, mégiscsak a madwifi driver lesz a megoldás. Bocs, Tim, ezt benéztem!

Verus: Ez gyönyörű!

Race: A Postát nem ajánlom, ki tudja mi marad belőle... Esetleg PH!uvar, vagy GLS?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46719) Racecam válasza Verus (#46706) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Komolyan csinálhanál (ajtódíszt is), de hogy fog az ide kerülni?? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46720) Tim82 válasza Bubu79 (#46717) üzenetére


Tim82
nagyúr

Britni Bélának ilyet... ;]

Pisztillus: én a Thinkwiki-ből indultam ki, ahol utánanéztem, hogy a saját Atheros-karimat hogy tudom majd Ubi alatt beüzemelni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46721) Bubu79 válasza Tim82 (#46720) üzenetére


Bubu79
addikt

Demos'mér? Szélesítem a látókörét - az is bűn? :DDD

Mod: Az nem baj - csak vigyázzon be ne pereljék miatta ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46722) Tim82 válasza Bubu79 (#46721) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én pont attól félek, hogy elkaraokizza. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46723) Pisztillus válasza Tim82 (#46720) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én meg benéztem ezt az új ath5k vagy milyen drivert - egyebek között pont ezt a karit, ami nekem van, nem viszi... De nemsokára próba... :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46724) elmoraan (r) válasza Pisztillus (#46718) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Azért ez már masszív mazochizmus. :R

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46725) Tim82 válasza Pisztillus (#46718) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tényleg, miket látsz ott? :DDD Egyébként csatlakozom Elmóhoz. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46726) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Elmo, Tim:

Hajajj... Ha azt csak így le lehetne írni... :DDD
Egyébként meg nincs semmi különös. Én sem csináltam másképp, velem is megtörténtek ugyanazok a dolgok, mint másokkal.
Meg kíváncsi vagyok arra is, hogy egy év alatt ki mit változott. Már most látszik, a többség semmit (maradt az, aki volt), de van olyan is, aki nem. Az is vezérel, hogy miként változnak az emberi kapcsolatok - mert amit naponta látok a patikában és körülötte, az nem túl szívderítő.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46727) Tim82 válasza Pisztillus (#46726) üzenetére


Tim82
nagyúr

Általában olyan megnyugtató tudni, hogy nem a mi banális sztorink az egyetlen banális sztori ezen a sárgolyón. :DDD

Egyébként meg le lehet. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46728) Bubu79 válasza elmoraan (r) (#46724) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát hiába no - hogy gyógyítani tudj, nem árt, ha ismered a kínokat, mikkel szembekerülhetsz ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46729) elmoraan (r) válasza Pisztillus (#46726) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát az biztos, hogy néhány fórum alapján pár szociológus és társadalomtudós nagydoktoriját össze lehetne hozni... :U

Bubu: :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46730) tildy válasza Pisztillus (#46726) üzenetére


tildy
nagyúr

No és hogy változtak? :U
Hát öö az off44 vs. on hasonlítása azért érdekes lehet :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46731) Pisztillus válasza elmoraan (r) (#46729) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pontosan. Rengeteg értékes anyag gyűlik így össze. Akár könyvet is lehetne írni belőle, vagy legalábbis felhasználni hozzá. S az sem hülyeség, amit Bubu mond.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46732) elmoraan (r) válasza Pisztillus (#46731) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Kár, hogy nem lehet úgy szűrni egy fórumban, hogy csak egyvalaki hozzászólását mutassa. Vagy lehet? :F

Bubu meg sosem mond hülyeséget. :K

(Vagy ha mond is, csak én jövök rá. :P )

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46733) Racecam válasza elmoraan (r) (#46732) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Topicban lehet.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46734) elmoraan (r) válasza Racecam (#46733) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Howto?

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46735) Bubu79 válasza elmoraan (r) (#46732) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem akadna, aki ezt cáfolná, de nem vitatkozom :DDD

A friss helyett kell beírni a címsávba ezt: /keres.php?suser=felhasználónév ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46737) Racecam válasza elmoraan (r) (#46734) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Majd válaszolnak...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46738) Pisztillus válasza tildy (#46730) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem is az ON-t hasonlítom az OFF-hoz, mert azt így tényleg nem lehet. Ott mindössze azt próbáltam megtudni (és megérteni) hogy miért volt a szétválás. Race elmagyarázta ugyan az 1. hsz-ben, de engem érdekeltek az előzmények is. Kicsit nehéz dolgom volt, mert az OFF-ból kimaradtam, de azért így is sikerült.

Ami a változásokat illeti: ez alatt nem azt kell érteni, hogy valakiből, aki akkor jó tündér volt, mára házisárkány lesz, vagy fordítva. Én inkább azt nézem, hogy a dolgokhoz való hozzáállás hogyan változott, azaz ki mennyire tud megmaradni annak, aki akkor volt. S mivel még az elején tartok a dolognak (4601-es hsz, 2007. 12.01.) korai lenne bármit is mondani.
Amúgy Elmo nem tévedett nagyot. Hamarosan a gyógyszerészek is doktori címet kaphatnak (talán). Ehhez nekem utólag kell egy disszertációt írnom - még az is lehet, hogy felhasználom az itt (és ott) leírtakat. Persze a megfelelő keretek között. Ezzel az úgymond "kutakodással" az ilyen folyamatok vizsgálata is a célom.

Elmo: Az egy felhasználó hozzászólása egy fórumban c. témában Winner_hun tud segíteni. No meg Yetike, mert látom, már beírta a tutit...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46739) kételkedem válasza 7 (#46736) üzenetére


kételkedem
addikt

Keress rá így az én hsz-aimra ;]

:F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46740) 7 válasza kételkedem (#46739) üzenetére


7
addikt

(#46741) bolondember válasza Tim82 (#46727) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

banános sztori?

minek újságra banán?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46742) Pisztillus válasza kételkedem (#46739) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tessék: Kételkedem

Bacca meg elkéstem... De akkor is így marad! :P

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46743) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Köszönöm. :R

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46744) kételkedem válasza Pisztillus (#46742) üzenetére


kételkedem
addikt

Köszönöm uraim! :D
kételkedem=>k%C3%A9telkedem ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46745) Bubu79 válasza kételkedem (#46744) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazán fantáziadús emberek voltak a keresztszüleid ;] :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46746) kételkedem válasza Bubu79 (#46745) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezek ilyenek, hallod... - Tim82 :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46747) bolondember válasza kételkedem (#46746) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

TE milyen vagy, hallod?! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46748) Verus válasza Racecam (#46719) üzenetére


Verus
senior tag

Komolyan megcsinálom, csak mondd meg milyen színösszeállítást szeretnél stb stb. Mert akkor úgy szerzem be hozzá az anyagot. :)
El tud az kerülni oda, biztos akad olyan ember aki leszállítja Neked. ;)

Bubci: Persze hogy lesz :) Most csak ez adja meg a hangulatot, később majd lesz sok más is a koszorún kívül.:)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46749) 7 válasza Bubu79 (#46745) üzenetére


7
addikt

Csak ketelkedtek :U
Vagy ha ugy jobban tetszik: LLkedtek

[ Szerkesztve ]

(#46750) kételkedem válasza bolondember (#46747) üzenetére


kételkedem
addikt

Igyekszem :B

----------

Verus : Megfordul a világ, nem a mikulás szállítja házhoz az ajándékot, hanem a Mikulásnak viszik :U :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.