Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12001) Bubu79 válasza Verus (#12000) üzenetére


Bubu79
addikt

Lemaradtam valamiről? :U

Qka: 12k :F

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12002) Thrawn válasza Bubu79 (#12001) üzenetére


Thrawn
félisten

Jah, a 12k-ról :)
szerk: Link ;)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12003) 7 válasza Verus (#12000) üzenetére


7
addikt

Miért, nem maradsz csöndben? ;]
(ne haragudj, magas labda volt :D)

(#12004) Verus válasza Bubu79 (#12001) üzenetére


Verus
senior tag

Gondolj csak a Shrekre.....Most éjszaka van :U

yetike: Ha már lúd legyen kövér :D

#12005: Szamár? És olyan jópofa, beszédes is? :))

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12005) Bubu79 válasza Verus (#12004) üzenetére


Bubu79
addikt

Ogre lány lennél? Kizárt ;)

De ha mégis, ismerek egy Ogrét - de akad Szamár is a környéken ;]

Mod: Háttööö... Ritkán szól, de akkor nagyot :DDD

Qka: Ja, hogy a számláló... :U Pedig rá akartam vetni magam a kerek 1000 tucatos hsz-re... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12006) Bubu79 válasza Verus (#12004) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt el is felejtettem, hogy macskát is tudnék kölcsönözni, csak hogy kilegyen az összes főszereplő :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12007) Verus válasza Bubu79 (#12005) üzenetére


Verus
senior tag

Hm....meggondolandó :D Vörös és csizmás? :)

Figyelj én szívesen Neked adom azt a kereket... :U Kérnék is itt egy moderálást a végére hogy a Bubué :)
Vagy egyszerüen tagadjuk le :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12008) Dylen válasza 7 (#11986) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nembaj, nekem nagyon tetszik :C

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12009) Bubu79 válasza Verus (#12007) üzenetére


Bubu79
addikt

Per pillanat egy fehér van raktáron, fekete foltokkal, meg egy szürke, fehér zoknikkal - de ha gondolod valamelyikre adhatunk csizmát is - nézni tudnak úgy, mint a Csizmás Pandúr ;)

Meg egy medve, de az nincsen a mesében :U

A 12k-s így már nem kell :U :P

Qka: Az nem olyan :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12010) Thrawn válasza Bubu79 (#12009) üzenetére


Thrawn
félisten

Majd a következő 12k-s a tiéd lehet

Persze csak ha odafigyelsz ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12011) Verus válasza Bubu79 (#12009) üzenetére


Verus
senior tag

Jók lesznek ők is. :) Aranyosak, mennyit bírnak beszélni :D

Ok, akkor tudod mit? Nekem se kell. Vegyék vissza!!! :U

#12012: Bizony, tudnak valamit a kis drágák :)
Valahogy engem se hatnak meg :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12012) Bubu79 válasza Verus (#12011) üzenetére


Bubu79
addikt

Hajjaj - be nem áll a szájuk ha telefonálok :U Bár a pizzás balhé miatt még mindig zabos vagyok a szürkére :U

Meg amiatt is, hogy egy óvatlan pillanatban a fehér megkóstolta a bögre tejeskávémat :U

Kit érdekelnek a kerek hsz számok... ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12013) Thrawn válasza Bubu79 (#12012) üzenetére


Thrawn
félisten

Utána Te is belekóstoltál a fehérbe? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12014) Verus válasza Bubu79 (#12012) üzenetére


Verus
senior tag

Meg amiatt is hogy helyetted az egyik cicu reggelizett. :U Tudom én :U

Na alvás - Jó éjt Nektek! :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12015) Bubu79 válasza Thrawn (#12013) üzenetére


Bubu79
addikt

Volt némi nézeteltérésünk - én rávilágítottam, hogy nem kéne, mert csak felpörög tőle, meg különben is , el a betevő kávémtól, mire ő megmutatta a hetvenhét karmát az orromnak :U

Ezek után volt némi &@#/@&, majd közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy ő nem karmolja szét a fejemet én pedig lemondtam az adott adag kávéról, csináltam másikat :U

Verus: Megesik az ilyesmi, pedig kapnak enni is, inni is :U Ha a küszöböt rágcsálnám, abból is kéne egy falat, ezek ilyenek :U

Ja, és a csokit is szeretik :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12016) bolondember válasza VoDaFoNe (#11987) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem kicsit, nagyon.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12017) 7


7
addikt

(#12018) Thrawn válasza Bubu79 (#12015) üzenetére


Thrawn
félisten

Meg tudlak érteni, a kávémra én is piszkosul allergiás vagyok :(((
Bár a karmoktól azért tartok, szóval én is egy új kávé mellett kötöttem volna ki :D

Jó éjt Tita! :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12019) Bubu79 válasza 7 (#12017) üzenetére


Bubu79
addikt

Mikulás? :U ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12020) 7 válasza Bubu79 (#12019) üzenetére


7
addikt

(#12021) Bubu79 válasza 7 (#12020) üzenetére


Bubu79
addikt

Azok Mikulá-sok :U

Elteszem magam én is holnapra - jó éjt Mindenkinek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12022) tiv61us válasza 7 (#11986) üzenetére


tiv61us
őstag

:U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#12023) Dylen


Dylen
aktív tag

0:00

Úgyhogy megyek is aludni, sziasztok!

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12024) RoyalFlush válasza Dylen (#12023) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Jó éjt! :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#12025) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó reggeltet!

fel bírtam kelni!

(#12026) csapos2 válasza ngabor2 (#12025) üzenetére


csapos2
addikt

Ne fényezd itt magad, minden reggel felkelsz. ;-]]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#12027) tiv83us


tiv83us
veterán

Vazze de keso van. Eszek meg egy kis faken fuszeres gulyast /nem lett olyan rossz, sot... :K/, oszt' szevasztok :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12028) ngabor2 válasza csapos2 (#12026) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem reggel szoktam fényezni magam... de az a topik már el van rejtve ;]

(#12029) venember83


venember83
nagyúr

Sok óra alvás után is álmos vagyok... Nemjóezígy. Most meg kapkodhatok, hogy ne késsek el. Szép reggelt mindenkinek.

(#12030) bolondember válasza ngabor2 (#12025) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én már nehezebben - este költözködés...

csajszi, akivel cserélünk körülbelül olyan örömmel fogadta, h MÉGIS tudunk költözni ma, mintha azt közöltem volna vele, h összenött neki ot tlenn... ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12031) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Jó reggelt!! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12032) tildy válasza bolondember (#12030) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha már költözködés: úgy néz ki lesz szeptembertől albim :K :U :C
Kétszobás :DDD Ma nézem meg.
No majd beszerzek valami funkcionális pasit a másik szobába :D :D

Racecam: hm, jahm, olyan aki csak "arra" kell :D Csak poénkodom. Szobatársam szavajárása amúgy ez a "funkcionális pasi " . azt mondja jó az mikor az embernek ninc spárkapcsolata. :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12033) Racecam válasza tildy (#12032) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Milyen az a "funkcionális pasi", olyan, mint a guminő? :F :D

mod: Ez jól hangzik, de akkor zárd rá az ajtót és csak akkor engedd ki, ha a funkcióira szükséged van. Esetleg etetni, itatni lehet. :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12034) Verus


Verus
senior tag

Jó reggelt! :)
Hm....ma szaporodtak a telefonjaim.... :U
Hozzám fognak beérkezni a hibajelentések ;] :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12035) NoLF válasza Verus (#12034) üzenetére


NoLF
addikt

jóröggelt.

pacsizhatunk Verus, ma én is hibabejelentősdit játszok :|

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12036) Verus válasza NoLF (#12035) üzenetére


Verus
senior tag

Na akkor jó napod lesz Neked is. :U

Mondjuk ez még nem csörgött..... :U De ismerem már a kis ravaszt, először csöndben van aztán jön a bolondokháza.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12037) NoLF válasza Verus (#12036) üzenetére


NoLF
addikt

igazándiból ezen a héten, meg a múlt hét végén is ez volt, már megszoktam. csak így a saját melómat nem tudom végezni, nekem menni kellene erre-arra...

hibabejelentéskor elég kevés adat kell, mégis sosincs hogy mindegyik meglegyen :| okos júzerek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12038) ngabor2 válasza Verus (#12034) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ivarosan, vagy vegetatív úton? hogy melyik mit jelent, azt inkább ne mírom le, mert emberek is olvassák a topikot :D

(#12039) Bubu79


Bubu79
addikt

Cseresznyepárlatos jóreggelt :)

Telefon? Az a kis szerkezet, ami képes akár éjszaka is megszólalni, ha egyedül érzi magát?

Olyankor jól a lelkére kell beszélni és akkor megnyugszik. :U

Képes halál idegen emberek hangján megszólalni és holmi Kingákat keresni rajtam ( sosem volt Kinga nevű ismerősöm ), majd még fenyegetőzik is, hogy tudja, hogy nálam van és már úton van felém, hogy jóóól megverjen. Győrből. Merthogy állítólag két utcányira lakunk egymástól :U

Most pediglen kávé :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12040) NoLF válasza Bubu79 (#12039) üzenetére


NoLF
addikt

hihi nekem is volt már pár ilyen, a sokadiknál már mondtam hogy jó akkor jöjjön, itt és itt ekkor és ekkor váromm akkor megbizonyosodhat róla hogy nem én vagyok az akiről beszél, ha meg még az sem elég, akkor továbbvisszük a dolgot.

nem jött

azóta nem hívott :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12041) Verus válasza NoLF (#12037) üzenetére


Verus
senior tag

Én csak a mai napra kaptam meg, hála az égnek.
De már várom az ilyet hogy nem működik a kódom, mindig ez van.....Nem bírják megjegyezni hogyan kell bepötyögni.....Meg a nem csörög a készülék...mondjuk vissza kéne rakni a helyére a kagylót és talán akkor csörögne....Na mindegy....

Gábor: Nekem ilyen szavakat ne írj, nyomokban tartalmazok szőke tincseket :DDD

Jó reggelt Bubu!

Kávé itt már megvolt, tejszínhabbal, csokival :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12042) Racecam válasza Verus (#12041) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nyomokban, mi? :U :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12043) Bubu79 válasza Verus (#12041) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát hiába, élni tudni kell - tejszínhab, csoki... :)

NoLF: Ez nem mostani történet, de még mindig jót vigyorgok rajta, ha fejembe jut :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12044) Verus válasza Racecam (#12042) üzenetére


Verus
senior tag

Nyomokban szőke hajszálakat tartalmazhat :DDD Mint ami majdnem minden csokin rajta van, nyomokban mogyoró.....
De amúgy nem értem ezt sem...Hogy hogy nyomokban? És miért pont mogyoró? :U

Bubu: Hát élvezem az életet, más dolgom nincs is :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12045) NoLF


NoLF
addikt

hááháháháhh, egy ősrégi vicc ismét eljutott hozzám, megint megtette a hatását :D

Külföldi házaspár Pestre érkezik, a szállodában a 222-es szobát kapják.
Felmennek, a férj észreveszi, hogy a minibárban nincs rum, telefonon
leszól a recepcióra: -"Two rum, to room 2-2-2!"
Mire a recepciós: "Tuttuttururúrum... a krva anyád!"

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12046) Tim82 válasza bolondember (#12030) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindez lakáson belül zajlik? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12047) NoLF válasza Verus (#12044) üzenetére


NoLF
addikt

nyomokban mogyorót/tejet/szóját/magvakat/stb tartalmazhat:

a lényeg, hogy a gyár nem csak olyan terméket gyárt, amit épp a kezedben tartasz, hanem ugyanazon a gyártósoron más műszakban más termékek, a fent említett alapanyagot tartalmazó termékek is gyártásra kerülnek. hiába tisztítják le a műszak után a szalagot/gépeket stb. attól még megbújhat itt-ott ilyen-olyan alkotóelem, ami a következő műszakban gyártott terméknek nem alapanyaga, de elkerülhetetlen hogy belekerüljön, kis mennyiségben. uniós szabály szerint ezt fel kell tüntetni a csomagoláson, hiszen allergének.

ezért.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12048) Tim82 válasza NoLF (#12047) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szemléletes példával:

Vigyázat! Bizonyos emberek nyomokban intelligenciát is tartalmazhatnak, mert a szüleik más műszakban egészen intelligens embereket is képesek voltak legyártani ugyanabból a rendelkezésre álló génanyagból, ugyanazon a helyszínen.

:DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12049) Verus válasza NoLF (#12047) üzenetére


Verus
senior tag

Köszi, jobb volt ezt eddig nem tudni. :U

Tim: Most tudod hány embernek rontottad el a napját? :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#12050) Bubu79 válasza Tim82 (#12048) üzenetére


Bubu79
addikt

Velem ilyen szempontból nem kell vigyázni :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.