Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) Bubu79 válasza Sianis (#20998) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez tiszta sor - ezek szerint csakis és kizárólag szabad ég alatt művelendő elfoglaltság...

Még jó, hogy 13 évesen leszoktam a cigiről is ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21002) Ticsi. válasza ladybug (#20999) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Ladybug köszi a receptet. Sianék megelőztek és ma megcsinálták a chilis babot, nagyon jól sikerült.
Sian: Ne játszál már!!! Itt vagyok náluk és ő játszik... Ez normális? :)

[ Szerkesztve ]

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#21003) Sianis válasza Ticsi. (#21000) üzenetére


Sianis
addikt

Jöhet...

MOD: Te is játszhatnál, van mivel ...

Sianis

[ Szerkesztve ]

(#21004) ladybug válasza Ticsi. (#21002) üzenetére


ladybug
őstag

Igazán nincs mit. Most én is ennék egy adaggal. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#21005) Sianis válasza ladybug (#21004) üzenetére


Sianis
addikt

Gyere van még, jut neked is.

Sianis

(#21006) nike_ válasza Bubu79 (#21001) üzenetére


nike_
addikt

ejj, nem lehettél mintagyerek...

;] :D

(#21007) Bubu79 válasza nike_ (#21006) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem voltam különösebben rossz gyerek - a dohányzást speciel kipróbáltam, de még időben kaptam egy atyai nyakast az egyik Bátyámtól és világossá lett téve, hogy nem igazán nézik jó szemmel a dolgot, ilyesmit pedig meg lehet próbálni tagadni, de eltitkolni úgysem tudod.

Abbahagytam - Ő azóta is dohányzik - vajon melyikünk járt jobban? ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21008) RoyalFlush válasza Ticsi. (#20992) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Azt mondta az ügyeletes hölgy, hogy valószínűleg a sok köhögéstől van. Tudod írtam, hogy nem voltam jól, aztán javult kicsit, de végül nem múlt el. Azt tanácsolta vegyek be egy Algopyrint, tegyek vizesruhát a torkomhoz, és igyak teát. Ha holnapig kibírom, menjek be délelőtt, mert akkor van járóbeteg rendelés .. :)

szerk: amúgy kissé zsúfolt volt az elmúlt 1,5 hetem.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#21009) nike_ válasza Bubu79 (#21007) üzenetére


nike_
addikt

én is kipróbáltam már ;] de nem volt jó. mondják hogy elsőre rossz is.

lehet flamelni ;] :D

(#21010) Tim82 válasza nike_ (#21009) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kérsz egy taslit? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21011) nike_ válasza Tim82 (#21010) üzenetére


nike_
addikt

óó, bezzeg én kapok de bubu nem :O ez nem fair.. ;]

(#21012) Bubu79 válasza nike_ (#21009) üzenetére


Bubu79
addikt

A saját szervezetedet úgy teszed tönkre, ahogy akarod - bár erősen kétlem, hogy ha a Szüleid tudnának a dologról ne tennének meg mindent azért, hogy eldobd a koporsószöget...

Egy erős dohányos elszív egy nap 1,5-2 doboz cigit - ez a durvábbikkal számolva egy ezres körüli összeg.

Rengeteg pénz és még a tüdőnek is használ... Megéri? Aki nyakig benne van és nem tudja letenni annak talán - nekem biztosan nem ;)

#21011: A medve nem játék - és Tim tudja ezt :U ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21013) RoyalFlush válasza nike_ (#21011) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Téged még lehet nevelni ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#21014) nike_ válasza Bubu79 (#21012) üzenetére


nike_
addikt

nem cigizek. csak kipróbáltam, ennyi.

(#21015) Ticsi. válasza RoyalFlush (#21008) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Remélem, hogy tényleg csak ennyi a probléma. A vérnyomásodat nem mérted meg?

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#21016) Bubu79 válasza nike_ (#21014) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem mondtam, hogy cigizel - vázoltam, hogy mit gondolok a dohányzásról ;)

Höhhnye - mikor változott meg a topik alcíme :F

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21017) RoyalFlush válasza Ticsi. (#21015) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Hét közepén. Már nem emlékszek pontosan mennyi volt, de magas.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#21018) nike_ válasza Bubu79 (#21016) üzenetére


nike_
addikt

ja, rendben. :)

(#21019) AMD Power


AMD Power
titán

Na én megyek vedelni egy kicsit. Elvégre szombat van nem? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#21020) nike_ válasza AMD Power (#21019) üzenetére


nike_
addikt

Éld ki magad :D

Nosza, akkor mindent bele! Ha már az a topik (al)címe... :)

(#21021) venember83 válasza AMD Power (#21019) üzenetére


venember83
nagyúr

Időzóna-függő.

(#21022) Thrawn


Thrawn
félisten

Mi mindent? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21023) nike_ válasza Thrawn (#21022) üzenetére


nike_
addikt

Nem tudom...

TibiRace írta át?

(#21024) Verus


Verus
senior tag

Új alcím? :F

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#21025) venember83 válasza Thrawn (#21022) üzenetére


venember83
nagyúr

Tárgy-függő. Kedvező "áldozat" esetén vállalom a melót. :K

(#21026) Racecam válasza Thrawn (#21022) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akármit.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#21027) Bubu79 válasza venember83 (#21025) üzenetére


Bubu79
addikt

Micsoda önfeláldozás :DDD

Szia Verus :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21028) venember83 válasza Bubu79 (#21027) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez van, szívesen feláldozom magam, csak legyen kin, vagyis kiért. :)

(#21029) nemma válasza ladybug (#20999) üzenetére


nemma
addikt

Itt még nem. De fog? :)

AMD Power: Megyek én is, tényleg szombat van!

[ Szerkesztve ]

(#21030) Bubu79 válasza venember83 (#21028) üzenetére


Bubu79
addikt

Legyen ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21031) Thrawn válasza Racecam (#21026) üzenetére


Thrawn
félisten

És tényleg! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21032) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na jó, akkor én kiszedtem, amit beleírtam. Innentől kezdve vagy így marad, vagy akinek van jobb ötlete és lehetősége, majd betesz másikat, én már nem foglalkozom vele.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#21033) RoyalFlush válasza nike_ (#21023) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Neked már ágyban lenne a helyed, nem? :F

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#21034) Ramius


Ramius
őstag

Kell alcím. Így furcsa :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#21035) Harman kardo


Harman kardo
csendes tag

Sziasztok.Remélem tud valaki segíteni.Gom playerrel játszom a Hd-s filmeket.Nekem nagyon bejön.De a dts hangot nem játsza le.Kodek kell esetleg hozzá?Már próbáltam sokmindet,de nem sikerült eddig behozni a dts hangot.Csak a HD-s filmeknél.A dvd-nél tökéletessen lejátsza a pover dvd a dts-t.Elvileg kodek is van hozzá.De mégse játsza le.Segítsetek légyszi.

(#21036) Bubu79 válasza RoyalFlush (#21033) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy 13 éves fiatalembernek azért még nincsen pizsiosztás fél nyolc után - szerintem ;)

Köpött a Maci, mehet aludni? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21037) nike_ válasza RoyalFlush (#21033) üzenetére


nike_
addikt

Miért? Még nem vagyok álmos.. majd ha suli lesz. Bár, akkor se fogok még ilyenkor lefeküdni.

(#21038) nemma válasza nike_ (#21037) üzenetére


nemma
addikt

A gyerekek nevében! Ne hagyd magad! ;]

(#21039) nike_ válasza nemma (#21038) üzenetére


nike_
addikt

Nem is ;] Majd ha piros hó esik...

Tényleg, jut eszembe.. Apukám mondta, hogy itt Palkonyán (egy falu innen kb. 5km-re) van/volt salakgyár, és télen felrobbant benne az egyik gyártógép. És piros salak esett Palkonyára.. ;] Na akkor beválhat ez.. :)

[ Szerkesztve ]

(#21040) Verus


Verus
senior tag

Na mivel újra van új alcímünk így nem állok neki a hisztizésnek habzó szájjal :D

Szia Bubu!

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#21041) Tim82 válasza nike_ (#21014) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én igen és nem fogok leszokni szerintem. Ezért kell Neked - esetleg - egy pedagógiai célzatú pofon. ;]

Egyébként a medve játék, de ellene sörétessel megyek. Mennék. Ha nem lennék vele nagyon jóban. Medvebarát vagyok. :DDD

Harman kardo: kereső. Vagy ha nem keresel, kattints ide. [link] Némileg hamarabb kapsz ott szakmai segítséget, ez egy közösségi topik, még ha megtévesztően "Mindent bele!" is az alcíme. ;]

Bubu: bevágódni? Nem vagyok zoofil irányultságú. :U Sajnos nálam még mindig a "two tits, one pussy, no tail, no beard" a nyerő. :O

ngabor2: próbáld infúzióval, máris értelmét veszti a kérdésed. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21042) Bubu79 válasza Verus (#21040) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig nincs is szebb egy habzószájú, morcos amazonnál - lehetőleg villámló tekintettel :DDD

Tim: Ha nem tudnám az igazságot, azt hihetném, hogy próbálsz bevágódni :D

Mod: Már megint ez a cinizmus :U :P :DDD

Lumpy: Igyál kettőt - én úgysem ihatok most :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21043) ngabor2


ngabor2
nagyúr

igyak egy sört, vagy kettőt igyak?

(#21044) nike_ válasza ngabor2 (#21043) üzenetére


nike_
addikt

ketőt szvsz. ;]

(#21045) Ramius


Ramius
őstag

legalább 3-at

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#21046) ngabor2 válasza Ramius (#21045) üzenetére


ngabor2
nagyúr

annyi nincs. pontosabban van, de az kell holnapra.

(#21047) Thrawn válasza Bubu79 (#21042) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt mondod? ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21048) venember83 válasza ngabor2 (#21046) üzenetére


venember83
nagyúr

Ríííszájkling.

(#21049) ngabor2 válasza venember83 (#21048) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az nem az igazi. különben is, a vese okos szerv, nem választ ki alkoholt.

viszont a mai napon végre befejeztem egy régi projektemet: [link]

(#21050) Tim82 válasza Bubu79 (#21042) üzenetére


Tim82
nagyúr

Cinizmus? Hol? Ki? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.