Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45001) Thrawn válasza Bubu79 (#44998) üzenetére


Thrawn
félisten

Inkább azzal játszok, mint az életemmel :P :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45002) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép napot mindenkinek!

Kicsit ki vagyok az irodalmi önkéntes szorgalmi házitól. Megígértem, hogy verset írok. Évek óta nem írtam verset. Talán pont ezért vállalkoztam rá? Áh, hülye kalandkedv... Nulla ritmusérzékkel csak Poe bácsi tanácsait követve lehet verset írni. Kemény meló a recept követése. :O

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45003) kételkedem válasza Bubu79 (#44998) üzenetére


kételkedem
addikt

Pedig "kifordítom-befordítom, mégis bunda a bunda"

tildy a gépemen nincs audió output :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45004) Verus válasza Bubu79 (#44992) üzenetére


Verus
senior tag

Sziaaa Maci! :))

Szia Mindenkinek! ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#45005) Bubu79 válasza Verus (#45004) üzenetére


Bubu79
addikt

Nicsak egy Hejcegnőő :)

Sziaaa :)

Thrawn: Csak meg ne égesd Magad közben ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45006) nike_ válasza Verus (#45004) üzenetére


nike_
addikt

Szia!

(#45007) kem


kem
addikt

hihetetlen...
fórumfüggő vagyok évek óta, de még mindig nem vagyok addikt:D

Köszi!

(#45008) 7 válasza kem (#45007) üzenetére


7
addikt

En sem :(

;]

(#45009) Verus válasza Bubu79 (#45005) üzenetére


Verus
senior tag

Nicsak bizony :K

Nézd csak - itten vanni a mi a Mitarbeitereink dojcslandba :D

És ami nem maradhatott ki a fényképezésből, csak Nektek csak most, de már Prágából - [link] ;] :D

Szia kiscipőcske :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#45010) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nyitva hagytam egész napra az ablakot, hogy hadd szellőzzön, most meg 2cm hideg van. :(
Hogy nekem semmi sem jó...

Verus: Potenciális vásárló lépett a színre: [link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45011) Bubu79 válasza Verus (#45009) üzenetére


Bubu79
addikt

Abetyárját - mekkora két hűtőtorony terpeszkedik az első képen :)

Picipuha, csak nekünk? :D Még jó, hogy belelóg egy C Vectra feneke a képbe, van ami kicsit feldobja a látványt :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45012) nike_


nike_
addikt

Nem találok egy videót :(

(#45013) Verus válasza Bubu79 (#45011) üzenetére


Verus
senior tag

Vegyi gyár, elég érdekes - olyan savas a levegő a környéken.

No de, az úton hiába foltozgatva van, nem is érzi meg az ember. Nem értem nálunk miért nem tudják így megcsinálni, nem hinném hogy túl nagy mérnöki tehetség kell vizszintbe hozni a foltot az aszfalttal. :K Na de a magyarázat - jó magyarok vagyunk :D

Hát na ezt a képet nem hagyhattam ki. :DDD

FehérHolló: Napkollektoros? Mennyit akar költeni rá? Nem lesz ócsó :U

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#45014) tiv83us válasza Str8 sk8r (#44896) üzenetére


tiv83us
veterán

Van a képernyőnk közepén egy nagy banfa (C), ami alá a csúnya embereket állítjuk, majd az épp jelenlevő modok közül a legerősebb, legtoldimiklósabb arc nekifutásból belerúg a fába hogy jól megrázza. :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#45015) kételkedem válasza nike_ (#45012) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt van mögöttem a polcon egy Panasonic NV-FJ628, 12k HUF az ára. Lehet, hogy rajtunk marad :F :DDD

tiv: a "banfa" szónak kétszer ugrottam neki, először banán volt :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45016) Bubu79 válasza Verus (#45013) üzenetére


Bubu79
addikt

Hiányzik a német precizitás a kivitelezésből, talán azért olyanok a foltozott útjaink, mint a hullámvasút ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45017) venember83 válasza bolondember (#45000) üzenetére


venember83
nagyúr

Itt meg 220. De ez úgyis névleges, szóval kb. az esetek 1 százalékában annyi. Vagy akkor sem. De erről a póznamókus többet tud mesélni. Ha akar. Tehát lényegében mindegy, hogy 220 vagy 230, ha sose annyi. :)

(#45018) FehérHolló válasza Verus (#45013) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tudja a fene, hogy mennyit szán rá. Kérdezd meg privátban tőle.

Én személy szerint úgy oldanám meg, hogy vennék külön egy normális hálózati áramról etethető kamerát és mellé külön egy napkollektort, ami akkut tölt és a végén van egy inverter, amivel hálózati áramforrásként lehet használni. Így valószínűleg olcsóbb lenne.

Az aszfaltfoltozásról annyit, hogy szerintem mérnöknek köze nincs hozzá. Kivezérlik a jómunkásembert, hogy be kéne tömni a likat, azt csókolom.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45019) Bub0rek válasza tiv83us (#45014) üzenetére


Bub0rek
tag

Sziasztok!

"belerúg a fába, hogy jól megrázza"

Ezt betehetném az aláírásomba, mögötte a szerzö nevével? :DD

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#45020) 7 válasza tiv83us (#45014) üzenetére


7
addikt

Igen, de kifelejtetted, hogy mindegyikunknek egyedi a felulete. En pl. Panthertol olyan forumfeluletet kertem, amin ugy van elhelyezve egy csomo RandomBAN gomb, hogy nagyon nehez nem rakattintani (pl. valasz linken, forum linken, stbstb). ;]

[ Szerkesztve ]

(#45021) kételkedem válasza 7 (#45020) üzenetére


kételkedem
addikt

Véryeti :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45022) tiv83us válasza Bub0rek (#45019) üzenetére


tiv83us
veterán

Hát mi régen így szedtük le a szilvát a fáról a telken; nekimentünk a dombtetejeről, majd két láb a levegőben és paff a bűvös sárkány, mi elhasaltunk, a szilva meg a fejünkre hullott :U /Persze, tegyed ha tetszik :)/

yetike: Nálad a tartózkodás gomb kitölti a mod felületet ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#45023) nike_ válasza tiv83us (#45014) üzenetére


nike_
addikt

Ékezet?!?! WTF?! :Y

[ Szerkesztve ]

(#45024) NoLF válasza kételkedem (#44990) üzenetére


NoLF
addikt

Ede! De bedezodoroztad magad...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45025) 7 válasza tiv83us (#45022) üzenetére


7
addikt

Az csak a donteseknel kerul elo ;]

(#45026) tope válasza kételkedem (#45021) üzenetére


tope
addikt

Eléggé megtévesztő az Avatar-ja, békés macinak néz ki, de közben meg vérengző vadállat. ( :) )

(#45027) frame>24 válasza Bub0rek (#45019) üzenetére


frame>24
addikt

l!nk

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#45028) Bubu79 válasza tope (#45026) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi mást tanulhatott volna, mint vérengzést és a másik lealázását Garfield mellett? ;] :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45029) 7 válasza tope (#45026) üzenetére


7
addikt

Nem csupan te gondolod igy. [link] :DDD

(#45030) kételkedem válasza tope (#45026) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem is tudom miért nem valami efféle az avatarja?

Tényleg yeti miért nem? :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45031) Bub0rek válasza tiv83us (#45022) üzenetére


Bub0rek
tag

Jó persze,értem én,csak annyira jól hagzott,hogy nem bírtam kihagyni,és lecsaptam a magaslagdát. :B Mi a barátnőimmel eső után csináltunk hasonlót, hogy a másik nyakába essen egy csomo víz. ;) Nem teszem, csak röpke gondolatfoszlány volt.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#45032) 7 válasza kételkedem (#45030) üzenetére


7
addikt

Mert Mici sokkal jobb. :K

(#45033) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szia Verus! Szia Bub0rek!

Nike_: Tiv83us nem használ ékezetet, mivel angol a billentyűzetének az alapbeállítása. (S ha jól tévedek, akkor Amerikából - igen, ott él és dolgozik - ott meg nem a magyar az alap.)

Nike_ 2x: Én meg megszoktam nála is, másoknál is. Ha a helyében lennék, én is hasonlóképpen cselekednék.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45034) nike_ válasza Bubu79 (#45028) üzenetére


nike_
addikt

Szed Ön C-vitamint?

:U

Pisztillus: Azért furcsállom én is.

[ Szerkesztve ]

(#45035) bolondember válasza tope (#45026) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, még azt se tudja, h kell nőt az ölébe ültetni... :P

@Szőri: hiába mentegeted magad AMATŐR! :P

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45036) 7 válasza bolondember (#45035) üzenetére


7
addikt

[link] :P

@szerk: Dehogy mentegetem magam, csupan megemlitettem, hogy en humanus vagyok, es szeretnem, ha a nok eletben maradnanak az olemben, es meg paralizist sem kellene elszenvedniuk, mert a nekrofilia nem is olyan jo, mint amilyennek latszik. :D

[ Szerkesztve ]

(#45037) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Megint én vagyok a torkosborz, annyi a hétvégének...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45038) kételkedem válasza Pisztillus (#45033) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem figyelsz!
nike épp azon lepődött meg, hogy tiv ékezetekkel írt. :)

Bon: szívsz? :((

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45039) Bubu79 válasza nike_ (#45034) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi köze a C vitaminnak Micihez, Garfieldhez, vagy akár hozzám? :U

A C vitaminnak Szentgyörgyi Alberthez van köze :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45040) NoLF válasza kételkedem (#45038) üzenetére


NoLF
addikt

én majd este, most még meló van.

Bubu: meg a paprikához, káposztához, brokkolihoz, citromhoz, narancshoz, limehoz...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45041) Pisztillus válasza kételkedem (#45038) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bakker, ezt benéztem, de jól!!! :W :DDD (De a többi még attól igaz, ugye tiv?)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45042) tiv83us válasza Pisztillus (#45033) üzenetére


tiv83us
veterán

Át tudok váltani bármikor ékezetre és néha (egy fél évben egyszer) van kedvem ékezettel írni, de elég nagy erőfeszítésembe tellik, fél óra még összeszedek egy két soros ékezetes hsz-t.

Ugyhogy maradjunk is a jol bevalt us angol billen ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#45043) bolondember válasza 7 (#45036) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ádehogy,

akkor fanénikkel akadtál össze - ennyi hajlékonyság defaultnak kell, h legyen, nem? :U ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45044) kételkedem válasza NoLF (#45040) üzenetére


kételkedem
addikt

A tudósok hosszas kutatás után kimutatták, hogy a patikában található a legtöbb vitamin. by kéxarvas, de ezt Pisztillus is tanusíthatja :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45045) 7 válasza bolondember (#45043) üzenetére


7
addikt

De nem olyan kenyelmes, ahogy elgondolom. :)

(#45046) bnss válasza kételkedem (#45038) üzenetére


bnss
veterán

A hétvégi programnak lőttek...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45047) Pisztillus válasza kételkedem (#45044) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Úgy bizony! Bár ha jól emléxem, Kékszarvasnak csak az aláírása volt ez, maga a megállapítás mástól származik. Most nem ugrik be, hogy kitől, de majd - ha lesz érkezésem - utánanézek.

Tiv: Akkor jól tévedtem. :DDD (Meg az az igazság, hogy pont nemrégen évődött itt asszem BE, hogy a szavaknak csak az első és utolsó betűjét nézzük, és így is megvan az értelmes szöveg. Ebből a szempontból nem oszt, nem szoroz az ékezet. Fel sem tűnik, mert aki anélkül ír, mint pl. Te, vagy édesapád, annak általában jó oka van rá. :) )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45048) Bubu79 válasza Pisztillus (#45047) üzenetére


Bubu79
addikt

Yettenetes, hogy egyesek flancolnak és itthonról is spórolnak az ékezetekkel ;]

#45049: Mintha eddig is az lett volna, mégis voltak ékezeteid :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45049) 7 válasza Bubu79 (#45048) üzenetére


7
addikt

Dvorak :P

(#45050) Pisztillus válasza Bubu79 (#45048) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kivetel erositi a szabalyt... :DDD (De valamit ő is fel tud hozni a mentségére, miért nem magyar alapbeállítással dolgozik... :) )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.