Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47251) neduddki válasza föccer (#47244) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nedda egy utkaparo, hatTemeg???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#47252) Esmein válasza 7 (#47152) üzenetére


Esmein
nagyúr

papó ám az öregapád nagynénje :D a ziket meg megkérdezem, minden nap tolom vele :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47253) Esmein válasza tildy (#47249) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mi ez a rengeteg szmájli hetek óta, csak nem szerelmes vagy valakibe? :) Lehet tudni ki a szerencsés nyertes ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47254) NoLF


NoLF
addikt

nahát, micsoda hóvihar volt pöstön... itt kecsón nyugis az idő, nem érzem olyan hidegnek se.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47255) föccer válasza neduddki (#47251) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Hu, hirtelen megint elő kellett vennem a neduddki -> magyar szótárt :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#47256) tildy válasza Esmein (#47253) üzenetére


tildy
nagyúr

:P
Nem :P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47257) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Bakker, micsoda hóvihar volt itt... Orromig se láttam... Sőt, már az út másik oldalát sem. Egyenlőre több hó maradt meg, mint a tavalyi télen összesen, de olvad is rendesen. Mostanra már kitisztult az idő, de bármikor jöhet a következő adag.

Tildy: Kutyaharapást szőrivel? :) (Végül is, lehet, hogy egy háromgombócos fagyi lenne a megoldás... :) Édesanyámnak anno ez a kúra bejött...)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47258) ladybug


ladybug
őstag

Idejét sem tudom, mikor volt időm leülni úgy a gép elé, hogy PH-ztam.
Amúgy szervusztok, szép télies estét. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47259) Pisztillus válasza ladybug (#47258) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!
Neked is szép téli, havas táj díszítette estét!
Valóban régen jártál erre.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47260) ladybug válasza Pisztillus (#47259) üzenetére


ladybug
őstag

Nehéz időszakon vagyok túl: szakdolgoztaírás, gyakorlat+csomó jegyzetelés, házidolgozatok, és persze munkakezdés. De most már alakulóban vagyok.
Szerintem most egy nyugisabb időszak következik.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47261) Pisztillus válasza ladybug (#47260) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tudom, hogy nem egyszerű az élet Neked sem. (Bekukucskáltam a logout oldaladra is... :) ) Viszont - ahogy akár itt, akár máshol a hozzászólásaidat olvastam - le a kalappal előtted, ahogyan a dolgokat kezeled. A férjed igazán büszke lehet Rád. :K (Szerintem az is.) (A feleségemnek meg nagyon tetszik az aláírásod. :) )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47262) ladybug válasza Pisztillus (#47261) üzenetére


ladybug
őstag

Köszönöm a dícsérő szavaidat, igazán jólesnek (feleségednek is). Szerintem sokan teszik ezt, amit én, csak azokról nem tudunk, mert nincs így feketén-fehéren leírva. nyitott könyv vagyok. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47263) föccer válasza Pisztillus (#47261) üzenetére


föccer
nagyúr

Csak óvatosan az udvarlássasl, mert a drága férjecskéje még a végén tesz róla, hogy ne bókolgathass.... ;]

(no offenz pls)

üdv, föccer

ps: ja, részemről a munka mára ennyi. igaz maradt vagy egy órányi, másfél órányi meló, de már nincs cérnám ma megcsinálni. Majd holnap. Vagy hétfőn megdumálom az öreg pistabát, hogy csinálja meg nekem :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#47264) Pisztillus válasza ladybug (#47262) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Rászolgáltál. :) Tudod, azt tapasztaltam, hogy manapság a férfiaknak - tisztelet a kivételnek - borzasztó nehezükre esik kimondani egy-egy jó szót, vagy dicséretet. Elképesztő, hogy miket látok a patikában - s iszonyú nehéz megállni, hogy ne avatkozzak közbe. Feleségem egy másik patikában dolgozik, de az ő tapasztalatai sem jobbak. Minden erőmmel küzdök a jelenség ellen - de hát egy fecske ugye... Ezért is örülök, ha olyan harmonikus és szeretetteljes kapcsolatokat látok, mint a Tiétek PeterkeT-vel. Ez most kikívánkozott belőlem...

Föccer: Szerintem meg PeterkeT most büszkén kihúzza magát. Teheti is, van kire büszkének lennie.
Jó pihenést!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47265) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Be(le)fagyasztottam a topicot? :O

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47266) bnss válasza Pisztillus (#47265) üzenetére


bnss
veterán

Nem, én nem rég olvasztottam ki magam. ;)

Szia rarri! Ekkora hógolyó után lehet majd takarítani... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47267) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok !
Bettike ekkora hógolyót gyúrt! :Y :D [link]Kint már sötét volt, azért bent fényképeztem le./ az 5 éves telefonommal, azért ilyen a minőség. :) /

Bon: már én is olvadok ! :D Kicsit megfagytam kint, de azért jólesett a levegőn lenni, és látni, Bettike milyen boldogan készíti a hógolyót. :)

ui : Nem kellett takarítani, mert rögtön kivitte az udvarra, mihelyst lefényképeztem. :P :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#47268) ladybug válasza rarri (#47267) üzenetére


ladybug
őstag

Hű, de nagy! :C

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47269) Pisztillus válasza rarri (#47267) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia Bon! Egy forró tea rummal, tea nélkül? :)

Szia, Rarri! Kicsit tovább esik a hó, meglett volna a hóember is! :D De ami késik, nem múlik...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47270) bnss válasza rarri (#47267) üzenetére


bnss
veterán

Az más, mondjuk valamilyen alkoholtartalmú italba épp jó lenne "jégnek". :D

Szia Pisztillus! Csak sima tea, és forró fürdő (alkoholizálni nem szabad most). :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47271) rarri válasza ladybug (#47268) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm Bettike nevében is. Sokat " dolgozott " vele, míg ekkorára görgette. :)

Piszti : Remélem holnap azt is tudunk készíteni. :)

Bon : Ne hígítsuk azt a drága alkoholt ennyire ! :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#47272) werttzui válasza rarri (#47267) üzenetére


werttzui
őstag

Hmm Bettike már most szereti a nagyot! :DDD :DDD

PENTAX

(#47273) rarri válasza werttzui (#47272) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt meg sem hallottam ! :((( Legközelebb téged haraplak meg, nem a Rafit ha buliba leszünk ! :D

most mennem kell, Bius itt tombol, mert msn-ezni akar.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#47274) bnss válasza rarri (#47271) üzenetére


bnss
veterán

Akkor csak a poharat kell a hóba rakni. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47275) werttzui válasza rarri (#47273) üzenetére


werttzui
őstag

Harapás álló vagyok !(A tény az tény :DDD :DDD ).
bocs :)

PENTAX

(#47276) 7 válasza werttzui (#47275) üzenetére


7
addikt

Biztos? :U Tápláléklánc. Megyek is enni ;]

(#47277) Pisztillus válasza 7 (#47276) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Te ezen az ábrán hol vagy? ;] Jó étvááááá......

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47278) máyköl


máyköl
veterán

Ez a topik is süllyed? :DDD :DDD :DDD

(#47279) 7 válasza máyköl (#47278) üzenetére


7
addikt

Pisztillus megölte :O

[ Szerkesztve ]

(#47280) Pisztillus válasza máyköl (#47278) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bármilyen furcsa, úgy tűnik, az embereknek más dolguk is akad - főleg így hétvégén - mint az, hogy orrba-szájba PH-zzanak... :DDD

Korábban gondolkoztam, hogy kellene indítani egy PHatika topicot itt a Fáradt Gőz-ben. Ma véletlenül elvetődtem ide, és végigolvastam. Nos, még inkább gondolkodóba estem... Remélem, szegény MarKoo azóta meggyógyult.

Yetike: :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47281) Csyppa válasza Pisztillus (#47280) üzenetére


Csyppa
senior tag

az orrba-szájba stimmel, csak ugye nem a ph-val kapcsolatban...

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#47282) TexT-BoY válasza Pisztillus (#47280) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem már csak ez maradt:D annyi lemaradásom van fotós téren hogy ihajja:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47283) bnss


bnss
veterán

Jó éjt mindenkinek, leragadnak a szemeim.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47284) máyköl válasza bnss (#47283) üzenetére


máyköl
veterán

:D Én még bírom... :DDD

(#47285) tildy


tildy
nagyúr

No mi lassan lépünk bulizni :D akinek kedve lenne jönni, annak egy kis tánclecke:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47286) rarri válasza tildy (#47285) üzenetére


rarri
senior tag

Jó bulizást tildy ! Aztán hülyítsd ám a fiúkat ! :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#47287) máyköl


máyköl
veterán

Megtelik nemsokára ez a topic is!!! ;)

(#47288) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na akkormekkezdem sozaso szombat esti hszgyujtogetesem:- )

asus p3b-f p3-700e@466 /sl3xm/ ~450Mram wd 80g s3_v379 fps900-glc60 ~38w ~50w

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#47289) neduddki válasza neduddki (#47288) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Na akkormekkezdem sozaso szombat esti hszgyujtogetesem:- )

asus p3b-f p3-700e /sl3xm/ ~450Mram wd 80g s3_v379 fps900-glc60 ~40w ~58w

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#47290) neduddki válasza neduddki (#47289) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

francba pedig mar majdnem megvolt a mod:- (

asus p3b-f p3-700e /sl3xm/ ~450Mram wd 80g s3_v775 fps300-glc60 ~33w ~52w

udv

neduddki

mod: juppi sikerult!!!

asus p3b-f p3-700e@466 /sl3xm/ ~450Mram wd 80g s3_v775 fps300-glc60 ~32w ~43w

Grrrr, most latom a tap teremszeteen 300-as:- (

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#47291) tildy válasza rarri (#47286) üzenetére


tildy
nagyúr

Többesszám? ;] ;]
Nem, néha egy is sok(k) :DDD :DDD Amúgyis kapnék én a sejhajomra , ha így tennék:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47292) rarri


rarri
senior tag

Csak úgy..:-))

tildy: Kitől kapnál ? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#47293) tildy válasza rarri (#47292) üzenetére


tildy
nagyúr

:B Hát az titok :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47294) Esmein válasza tildy (#47293) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem olyan nagy titok az, a tbs igérte be még tegnap :D ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47295) 7 válasza Esmein (#47294) üzenetére


7
addikt

Hajh, sajnálom, hogy nem voltam ott. TBS-t is marha rég nem láttam már :)

@tildy: Ezeknél a tbs-eknél sose lehessen tudni ;]

[ Szerkesztve ]

(#47296) tildy válasza Esmein (#47294) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért mert pasizok? :Y
Ő szerintem nem azért ígérte be a paskolást :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47297) vágányzár


vágányzár
tag

gxyrekekhukkkkk, subidubilangsammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

felsővezeték

(#47298) máyköl válasza vágányzár (#47297) üzenetére


máyköl
veterán

vagyis?

(#47299) 7 válasza vágányzár (#47297) üzenetére


7
addikt

glubrgrh?

sejehujadajdanadoj, milyen sört ittál?

(#47300) neduddki válasza neduddki (#47290) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

asus p3b-f p3-550e /sl3n7/ ~450Mram wd 80g s3_v775 fps300-glc60 ~33w ~46w

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.