Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46501) Csyppa válasza ádyz (#46498) üzenetére


Csyppa
senior tag

Igen

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#46502) nike_ válasza ádyz (#46498) üzenetére


nike_
addikt

Ja, fúj a szél is :(

(#46503) kételkedem válasza Verus (#46497) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez nem ér, most akartam belinkelni: S3

----

nike: nem sok ideje van gondolkodni. A 12. hétig , kivételesen a 18. hétig engedélyezik a terhességmegszakítást. Azt viszont elhiszem, hogy sok gondja van. :((

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46504) venember83 válasza Verus (#46497) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha 3,2 és V6, akkor Alfa. Teszt.

(#46505) Bubu79 válasza Verus (#46497) üzenetére


Bubu79
addikt

Értem a koncepciót - viszonylag kicsi, könnyne parkolható, de azért akad némi kraft is, ha mondjuk a sportkipufogós jaszkari emberkék versenyre szeretnének kelni Veled :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46506) tope


tope
addikt

Jelentem itt is hideg van, bár a radiátorhoz közel viszonylag jó idő van.

Jó napot (kinézve, sőt kint mászkálva nem így éreztem :D )

(#46507) Pisztillus válasza rarri (#46496) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Rarri!

Kételkedem: Hát még nyalhatna egy kicsit az a fagyi...

Verus: De ugye a Mini marad? :)

Bubu: Fenőkő? Bah! Már kiültem egy jégtáblára a tenger közepén... Remélem, nem tudsz úszni... :DDD

Ádyz és Tope: Na igen, ilyen az, amikor Tél tábornok benéz az ajtón... :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46508) rarri válasza nike_ (#46499) üzenetére


rarri
senior tag

Minél előbb beszélni kellene a lánynak az anyukájával, nőgyógyászatra menni, és utána egy mindenki számára elfogadható döntést hozni. Azért nem mondom, hogy jó döntést, mert ebben az esetben nincs jó döntés szerintem. /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46509) nike_ válasza rarri (#46508) üzenetére


nike_
addikt

Nem tudom.. Bár ezt szerintem neki kell eldöntenie, hogy akar-e szólni vagy hagyja hogy később észrevegyék.. :F

(#46510) Pisztillus válasza rarri (#46508) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ezzel tökéletesen egyetértek.

Nike_: Ezen nincs mit eldöntögetni. Szólni kell és kész, mert mire maguktól észreveszik, késő. Visszavonhatatlanul. Itt nincs Game Over, csak egyszer lehet az utat végigjárni. Nagyon nem mindegy, hogy most merre indul, mert hiába szeretne később visszafordulni, akkor már nem lehet.

Tildy: Ezt mintha magam mondtam volna. Minden szavaddal egyetértek, elsőtől az utolsóig. :R

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46511) Verus válasza Bubu79 (#46505) üzenetére


Verus
senior tag

Persze, most gondolj bele beállna mellém a pirosnál valami sztrítfájter és azt hiszi hogy na majd lenyomom, a 3,2-es V6-os motor pedig beleduruzsolná a fülébe hogy ezt elcseszted öcsém. :D

Pisztillus: Igen, az marad :)

Vénember: Hát ő már nem az én világom :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46512) NoLF válasza venember83 (#46504) üzenetére


NoLF
addikt

nemnem, ha 3,2 V6, akkor nsx :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46513) tildy válasza kételkedem (#46494) üzenetére


tildy
nagyúr

Kár hogy nem hallott arról, hogy 14 éves kor alatt megrontásnak minősül a dolog. Egyáltalán egy 13 éves mi a facért szexel?

Egyébkétn van jó döntés: 13 éves gyereknek még nem kell gyerek, hisz maga is gyerek. Ha megtartja két - három ember életét teheti tönkre.

nike_ : hátha akkor belement és nagylány volt, most is legyen nagylány:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46514) nike_ válasza tildy (#46513) üzenetére


nike_
addikt

Gondolom a barátja erőltette neki a szokásos szöveget, hogy vagy a szex vagy elhagylak.. Ő meg imádja, úgyhogy belement...

mod: Na ja, akkor most már kötelessége végigcsinálni. Vagy pedig nézzen szembe a tényekkel, és vetesse el.

[ Szerkesztve ]

(#46515) venember83 válasza tildy (#46513) üzenetére


venember83
nagyúr

A kérdésben a választ is megadtad. Azon kívül meg egyszerűen azért, mert buta.

Verus: Ja, csak az a motor az első kanyarban le is dobna az útról, vicc ekkora motort tenni ilyen kisautóba, "kicsit" alulkormányzottá teszi.

NoLF: Már megint a rizsrakétákkal jössz Kenny? De egye fene, a Honda NSX-et elfogadom, jó autó. Kár, hogy eladhatatlan volt.

[ Szerkesztve ]

(#46516) kételkedem válasza tildy (#46513) üzenetére


kételkedem
addikt

Biológiailag alkalmas volt rá.
14 alatt tényleg megrontás akkor is, ha a beleeggyezésével történt. Viszont ha a fiú nem töltötte még be a 14-et akkor a gyermekkor büntethetőséget kizáró ok.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46517) Bubu79 válasza Verus (#46511) üzenetére


Bubu79
addikt

Kis méregzsák - bár úgyis tudom, hogy nem élnél vissza vele :D

Nagyon :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46518) Pisztillus válasza nike_ (#46514) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mégis: milyen lehetőségei vannak? Elveteti, és így marad esélye arra, hogy később - amikor már alkalmas rá - boldog családban éljen.
Megtartja, felvállalva annak kockázatát, hogy valamilyen rendellenessége lesz a gyereknek - erre az anya (és az apa) kora miatt minden esély megvan. Kockáztatja a szülés közbeni komplikációt - ennek az lehet az eredménye, hogy több gyermeke nem lesz.
Csonka családban fog felnőni a gyerek - mert az apa nem tudja (vagy akarja) felvállalni a jelentősen megváltozott helyzetet.
S a saját lehetőségeit is jelentősen befolyásolja - sajnos rossz irányba. Mert nem tagadhatjuk, de nem túl rózsásak a lehetőségei egy gyermekét egyedül nevelő nőnek - ő még idáig el sem jutott! - úgy a munka, mint a magánélet, kapcsolatok terén. És akkor még a szüleiről egy szót sem ejtettünk.

Kételkedem: Biológiailag esetleg. De még annak is az elején jár. Kockázat: lásd fent.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46519) NoLF válasza venember83 (#46515) üzenetére


NoLF
addikt

nem volt az eladhatatlan, csak nem jól csinálták hondáék, nomeg akkor még nem volt ilyen presztízse a gyártónak, mint most. komoly ellenfél volt a nagyobb, drágább luxus sportkocsiknak, pedig nem azért gyártották. azokhoz képest puritán volt, viszont vezetési élményben szinte utánozhatatlan. 2010ben jön az új nsx, kíváncsi leszek.
egyébként mióta nem gyártják, iszonyatos kultusza van :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46520) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hubakker, ez így egy KICSIT durva...

cekcuális felvilágosítás, ilyenek?!
józan gondolkodás, hasonló?

besz@rok, ez rettenetes.

nem is idegesítem magam tovább - 13 évesen!
Ugye aránylag kicsi az esélye, h elsőre összejön, tehát egy ideje már..

abbahagyom, mert... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46521) tildy válasza kételkedem (#46516) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet , hogy biológiailag alkalmas rá, de én alapból a gyerekvállalást is kb. egy kötelező vizsgaletételéhez kötném. tudom durva vagyok, meg ez a szemlélet leginkább a II. világháborús német dolgokra hajaz, de basszus, egy embernek sinc sjoga tönkretenni egy másik - konkrétan a gyereke - életét. Ha mentálisan alkalmatlan a gyereknevelésre (egy 13 éves még az) az ne csináljonés ne vállaljon gyereket.
Nem kell jönni a taigetosszal, nem ezt mondom. nade azért egy gyerek az életben az egyiklegnagyobb felelősség, illene úgy kezelni a dolgot...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46522) Pisztillus válasza bolondember (#46520) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ebbe a részébe már bele sem mertem gondolni. Most ugyanis arról megy a beszélgetés, hogyan lehetne kezelni a kialakult helyzetet. Csak utána jön, hogyan jutottunk el idáig.

Tildy 46521
: Megint csak egyetértek. Az off résszel meg különösen. Túl korai még ez, mindkettőjüknek. A lehetséges forgatókönyveket meg már korábban vázoltam.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46523) Verus válasza Bubu79 (#46517) üzenetére


Verus
senior tag

Ááááááááááá egy picit sem ;] :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46524) kételkedem válasza tildy (#46521) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha biológiailag alkalmas, akkor szül.
Ha valaki biológiai (esetleg más okból, de ez most hosszú lenne) okból nem tud gyereket szülni, de mégis gyereket szeretne, akkor örökbefogad. Örökbefogadásnál szakemberek hada próbálja kideríteni, hogy ki alkalmas és ki nem.
Nagyon sok olyan embert láttam, aki totálisan alkalmatlan szülőnek, de mivel biológiailag minden rendben, így megadatott neki a gyerek.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46525) bolondember válasza tildy (#46521) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én kurvára liberális vagyok, de ebben, ha nem is adok igazat, de mindenképpen kijelenteném, h "ö, eléggé így kéne, az lenne a jó".. :(

na, meg a cekcuális felvilágosítás...

szülők is elég keményen felelősek - meg, izé, ha csak a cekc-szempontból közelítem meg: ahhoz, h jó legyen, kell NÉMINEMŰ inteligencia is...

kicsit off: annó, mikor ilyen felügyelő-jellegű valami voltam fősulin nyáron címerezéskor középiskolások között, akkor volt, h azért rákérdeztek, h szex, ilyenek, és MINDEGYIK azt mondta, h kipróbálták, egyszer, de nem volt jó, stb...
inteligencia, stb.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46526) Pisztillus válasza kételkedem (#46524) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen, azzal amit írtál, nincs is baj. Csak ebben az esetben a biológiai alkalmasságot is megkérdőjelezem. Mert lehet rám csúnyán nézni, de a peteérési rendszer is olyan, mint a frissen elindított gyártósor: nagyon nagy az esély, hogy az első darabok selejtek legyenek, s így korrekcióra legyen szükség. Ahogy a gyártósornál a szerelők, úgy a női szervezetnél a hormonrendszer szabályzókörei elvégzik a finomhangolást.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46527) elmoraan (r) válasza tildy (#46521) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

A dolog Glaserért kiált. Nem kicsit. :(

Ja, és Nike, akinek tudomása van a dologról, azt hiszem a minimum, amit megtehet, az az, hogy értesít valakit, akinek esetleg halavány lila segédfogalma van arról, hogy mit is kellene tenni. Itt nincs olyan, hogy az "anya" joga a döntés.

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46528) tildy válasza kételkedem (#46524) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem így működik. Aki biológiailag alkalmas , annak sem kötelező szülni. És ez így van nagyonis jól.
Nagyon sok olyan embert láttam, aki totálisan alkalmatlan szülőnek, de mivel biológiailag minden rendben, így megadatott neki a gyerek. Sajnos :((( :(((

elmo :glaserért? :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46529) NoLF válasza bolondember (#46525) üzenetére


NoLF
addikt

ha már intelligenciáról beszélünk... :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46530) Esmein válasza tildy (#46528) üzenetére


Esmein
nagyúr

A vonaton rendszeresen látok ilyet, hogy anyuka apuka vonszolja a három csemetét babakocsi mittudomén, és nyilvánosan ordít a 4 éves forma kissráccal. Teljesen megértem, hogy aki gyerekkel utazik azt szétvágja a stressz, de ezt jelenti szülőnek lenni. Csinálunk kellemetlen dolgokat, fárasztó dolgokat, de a gyerek az első.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#46531) Tim82


Tim82
nagyúr

finom volt a rakottkrumpli. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46532) Bubu79 válasza Verus (#46523) üzenetére


Bubu79
addikt

Elviszel azért egy körre? :U :))

Tim: Gesundheit :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46533) elmoraan (r) válasza tildy (#46528) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Igen. Azért.

(Átvitt értelemben szokás használni olyan elvetemült körökben, mint amilyenben én is meg szoktam fordulni. A Glaser olyan biztonsági lövedék, amit pl. túszmentők használnak. A lövedékben apró fémgolyócskák vannak, folyadékban. A hatása olyan, hogy ha eltalál valakit, az energiája 100%-át le is adja. Nem fordulhat elő, hogy átlövöd a rosszfiút, és az átmegy még két jófiún is. Szóval a precíziós "büntetés" egyik jól bevált formája. Kár, hogy ebben az esetben eléggé úgy tűnik, hogy nincs ilyen. De maga az eset azért még kiált érte. :(( )

Bár ha sokat gondolkodom, jó lenne a szó szoros értelmében is. :(

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46534) nike_ válasza elmoraan (r) (#46527) üzenetére


nike_
addikt

Mit tudok tenni?

10 km-re lakik innen, nem ide a városba jár suliba, nem látom mindennap :(

(#46535) kételkedem válasza Pisztillus (#46526) üzenetére


kételkedem
addikt

Természetesen, a 13 éves szervezet nem kimondottan alaklmas. Valóban lehetnek gondok már a petesejttel is, a lány szervezete sincs még vélhetőleg felkészülve egy terhesség kihordására. Összességében elmondható, hogy felelőtlenség 13 évesen szexelni, a védekezést elmulasztani pedig óriási hiba.
Van nőgyógyászaton, csecsemő osztályon ismerősöm, rengeteg hihetetlen történetet hallok. 13 évesen 6.(!!) abortusz :Y , 14-16 éves lányanyákon már fenn sem akadnak. Amióta a TB támogatás csökkent a fogamzásgátlóknál, még rosszabb a helyzet.

A munka, kilátás és jövőkép nélkül elő fiataloknál a gyerek egy olyan produktum, amiért megdícsérik a környezetében élők,- "Jaj, de szép ez a gyerek!"- tehát egyfajta sikerként élik meg. Elszegényedő, teljesen leszakadó falvakban figyelték meg, hogy megnő a születések száma, amit ezzel magyaráznak.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46536) bolondember válasza NoLF (#46529) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tipikus félregépelésem - konzekvensen elcseszem :DDD

jogos, köszönöm.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46537) ádyz válasza kételkedem (#46535) üzenetére


ádyz
addikt

Mennyibe kerül az óvszer? Pár száz forint.

A fiatalok ilyen felelőtlenek, de az ilyenek meg is érdemlik. Szvsz.

(#46538) Markgx10 válasza nike_ (#46534) üzenetére


Markgx10
őstag

Nagyon komoly avatarod van :R , a fiamnak ez a kedvenc meséje, minden részét betéve tudom én is :D

(#46539) elmoraan (r) válasza nike_ (#46534) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

E-mail, telefon, levél, szikratávíró? :F

Privát véleményem, hogy a dolog sürgető természetét figyelembe véve minden eszközt be kéne vetni, ideértve a sípot, dobot, nádihegedűt is.
(Nem úgy értem, hogy feltétlenül neked kellene meglépned, de segítséget akár te is kérhetsz egy értelmes felnőttől. Azt sem muszáj világgá kürtölni, hogy tőled tudja, de utána ő már léphet.)

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46540) Pisztillus válasza kételkedem (#46535) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Amit a kilátástalanságról írtál, azt sajnos magam is látom, nap mint nap. Mint ahogy korábban már írtam, csak azt sajnálom, hogy nem vagyok abban a helyzetben, hogy ezen változtatni tudjak. Mert ha abban a helyzetben lennék, már másról szólnának a hírek.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46541) Esmein válasza ádyz (#46537) üzenetére


Esmein
nagyúr

Senki nem érdemli meg 13 évesen. 18 éves kortól mondanám ezt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#46542) bolondember válasza ádyz (#46537) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy darab minimum 100HUF.

és az legjobb esetben is egy alkalomra szól - ha egy hónapra nincsen 2-3k bogyóra, akkor valszeg gumira se lesz...

meg tudod, az olyan, mint zokniban lábat mosni, satöbbi. :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46543) ádyz válasza Esmein (#46541) üzenetére


ádyz
addikt

Ha van olyan hülye, hogy elkezdi ilyen fiatalon, akkor vállalja a következményeit. Szerintem.

bolondember: Cigire, piára van pénz. Meg szórakozóhelyre. Sajnos ezt látom minden nap.

[ Szerkesztve ]

(#46544) venember83 válasza NoLF (#46519) üzenetére


venember83
nagyúr

Jól csinálták, mert így lehetett igazán kultusza, a ritka autók valahogy jobban megbolondítják az embereket. Aztán, hogy pénzügyileg nem érte meg nekik, az más kérdés.

(#46545) Esmein válasza ádyz (#46543) üzenetére


Esmein
nagyúr

Pontosan ezért mondtam. 13 évesen hülye az ember és nem gondolkodik felelősségteljesen. Ilyenkor talán a szüleié a felelősség , de még ez sem biztos. Nem olvastam el minden postot, lehet tudni a pasija hány éves?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#46546) Bub0rek


Bub0rek
tag

Sziasztok!.Na milyen jó témát hozztatok fel. Aki megszüli a gyerekét a Wc-be, és aztán beledobja :((( ,ja és nem vette észre, hogy terhes. Ez nem ember. :(

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#46547) nike_ válasza Markgx10 (#46538) üzenetére


nike_
addikt

Köszi :R

Másoknak: Asszem 17 éves a pasija, mint mondtam roma. A lánynak nincs meg a telszáma, csak az msn-e, egy hónapban kb. egyszer jött fel, most is mondtam neki hogy miért nem jössz fel gyakrabban, azt mondta rá, hogy mivel terhes sok gondja van.. Szóval már lehet hogy tudják a szülei.

(#46548) Pisztillus válasza Esmein (#46545) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A pasi életkora nem derült ki, csak az, hogy roma, míg a lány nem. Mod.: Közben Nike_ beírta. Itt kezdődött a dolog.

Szia, Bub0rek!
Pedig az ilyen esetében működik az örökbefogadás. Az ilyennek fogalma sincs, hányan várnak örökbefogadásra...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46549) bolondember válasza ádyz (#46543) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

rám ne nézz, nem dohányzok, italt olcsó helyen próbálok venni, van talonban még 4 óvszerem. :U Ami mondjuk rámrohad, de kettő legalább világítós - az is mekkora egy parasztvakítás.... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46550) ádyz válasza nike_ (#46547) üzenetére


ádyz
addikt

Szerk.: Inkább nem.

bolondember: Rád sem nézek. :D

Inkább gyönyörködjünk ebben a Pandában. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.