Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32001) Ramius


Ramius
őstag

Ha már almás palacsinta. Nekem sokkal jobban bejött úgy, hogy ha nem a tésztájában van, hanem ráreszelem, fahéjat dobok rá és összetekerem.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32002) Timocicu válasza Ramius (#32001) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem mindkettő finom. De talán a Te verziódban, még a vitamin sem sül ki belőle. :U

Nekem a fahéj a lényeg. :K

Kávéra is teszek a tejszínhabra. Sütőtökre is szórok. ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#32003) Sátán44


Sátán44
addikt

Tragédia – Meghalt Albert Györgyi :( Lehetett érezni hogy nem lesz jó vége :(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#32004) fero02


fero02
veterán

Kellemes késő délutánt a jelenlevőknek!

(#32005) Bubu79 válasza fero02 (#32004) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked se mellé ;)

Sátán44: Szomorú, de elég instabil volt már az utóbbi időben - nem hiszem, hogy a nyilvános cívódás sokat használt Neki mostanában... R.I.P.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32006) Verus válasza Timocicu (#32002) üzenetére


Verus
senior tag

Én nem szoktam kérni a fahéjat a kávéra, csak ha hideg van kint, egyébként nem esik jól :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32007) Bubu79 válasza Verus (#32006) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig a fahéj jó :K ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32008) Ramius válasza Verus (#32006) üzenetére


Ramius
őstag

:K

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32009) Verus válasza Bubu79 (#32007) üzenetére


Verus
senior tag

Hm...Hosszú téli esték... ;]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32010) Bubu79 válasza Verus (#32009) üzenetére


Bubu79
addikt

Bezony - el kell ütni valami igazán jóval az időt :K :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32011) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm ma semmi nem jelent meg az IT Café-n:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32012) venember83


venember83
nagyúr

Az ember elmegy más fórumba s rögtön rossz helyre írja az első hsz-ét, ejnye. :((( Nem szép bemutatkozás. No mindegy. Csak szülessen válasz...

(#32013) Bubu79 válasza venember83 (#32012) üzenetére


Bubu79
addikt

Hol jártál báránykám?:)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32014) Timocicu válasza Sátán44 (#32003) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Sajnálom Őt! Egy időben nagyon szerettem , okos nő volt. De mióta ilyen labilis, depressziós lett, már nem néztem meg olyan műsort, amiben szerepelt. :U

Végül is ezt akarta, nem véletlen volt már többször is öngyilkos, amire büszke is volt. És ismét meg is akarta tenni. Dániel betette Neki a kaput.

Verus: Én teában is a fahéjasat szeretem. :K
Most készítettem almás - fahéjasat. ;)

Bubu: Te is szereted? :U

Ramius: Ezt már el sem hiszem. :Y Ilyen nincs! :U
Vagy mégis van? ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#32015) Ramius válasza Timocicu (#32014) üzenetére


Ramius
őstag

Én is az almás-fahéjas teát iszom egyfolytában :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32016) bnss válasza Bubu79 (#32007) üzenetére


bnss
veterán

egy kis gold tequila-val és naranccsal. ;]

---

nézzenek oda, villámlik... :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32017) Verus válasza Timocicu (#32014) üzenetére


Verus
senior tag

Teában narancsos-fahéjas van, de általában menta, hársfa és jázminos zöld teát iszok. :K

Bubci: És itt a mese az a része amikor beporoz a méhecske :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32018) Timocicu válasza bnss (#32016) üzenetére


Timocicu
aktív tag

nem lehet rossz ... ;)

Verus: Pickwick: Nyugodt percek
Sir Morton: Almás fahéjas
Milford: Téli, na az a csúcs! Olyan finom! Az íze leginkább egy forraltborra hasonlít, alkoholmentes kivitelben. :K Próbáld ki! Vagy majd, ha jössz, készítek Neked! ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#32019) Bubu79 válasza Timocicu (#32014) üzenetére


Bubu79
addikt

A fahéjat, vagy Albert Györgyit?

A fahéjat igen - szilvásgombócra csakis fahéjas cukor jöhet szóba, ha kotyulok tejbegrízt ( amit itt Valaki alighanem nem szeret, mert tejes ;] ) akkor azt is azzal hintem meg inkább, mint kakaóval :)

Albert Györgyiről pedig nagyjából hasonló a véleményem, mint Neked - kár, hogy labilissá vált pár éve, nem volt rossz abban, amit csinált...

Bon3ss: Lassú vagyok - míg pötyögtem Te is pötyögtél - és igazat kell adnom Neked :K :D

Verus: Márminthogy engem poroz be valaki? A méhek jó fejek - csinálják a mézet - és van Közöttük egy, aki különösen jó fej, a méh-Hejcegnő - na Ő porozhatna napestig :D :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32020) dragonfx válasza bnss (#32016) üzenetére


dragonfx
veterán

na még az hiányzik csak...

a gold tequila jöhet szeressük őtet.. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32021) bnss válasza Timocicu (#32018) üzenetére


bnss
veterán

nem az, a só, citrom "sima" tequila-nal - szvsz - finomabb. :)

---

Albert Györgyi nyugodjon békében, a maga nemében nem "kis pályázott" (6 kvázi anyanyelvi szinten beszélt idegen nyelv, stb...)

Bubu: nem is mernél mást mondani. ;]

dragonfx: a vihar nekem sem hiányzik, viszont egy tequila-t legurítanék, ha már ennyit emelgettem. :D

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32022) Timocicu válasza Bubu79 (#32019) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Speciel a fahéjra gondoltam. ;) Ki nem szereti? :U A madártej is csak úgy finom, fahéjjal. :K

Albert Györgyiről, tényleg jó volt, amit csinált ...

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#32023) Ramius válasza Timocicu (#32014) üzenetére


Ramius
őstag

pedig van :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32024) Bubu79 válasza Timocicu (#32022) üzenetére


Bubu79
addikt

Hej-hej - beszélnem kell Mamamacival - ezer éve volt szerencsém utoljára madártejhez - de most, hogy így emlegetted :U :K

Bon3ss: Kicsit le vagyok lassulva - miért is ne helyeseltem volna némi szittyóhoz? ;]
Jó, elismerem van két kritikus, amit bottal sem piszkálnék meg, na de a többi... :U :D
Persze csak mértékkel - és itt mérték gyanánt vödörtől jóval kisebb ibrikre gondoltam :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32025) bnss válasza Bubu79 (#32024) üzenetére


bnss
veterán

Mégis mi az, amihez hozzá sem nyúlsz? :DDD

Én sem vödörből szoktam inni, nem vagyok én ló... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32026) Bubu79 válasza bnss (#32025) üzenetére


Bubu79
addikt

Az egyik régi történet, nagykorúvá válásom idején történt - sikerült elég csúnyán eláznom holmi Amstel sörtől, azóta az üvege látványától is a hideg ráz, a másik a Jägermaci - alattomos pia - itatja magát, aztán meg üt, mint az ipari áram :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32027) bnss válasza Bubu79 (#32026) üzenetére


bnss
veterán

pedig az "agancsoskóla - by Bödöcs" jó. ;] nem ittál még abszintot? az üt mint az ipari áram.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32028) Bubu79 válasza bnss (#32027) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem tervezek aromásított tisztaszeszt fogyasztani, köszi :P ;)

Nem saválló az emésztőrendszerem ugyanis :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32029) fero02


fero02
veterán

Csak nekem van ilyen semmilyen kedvem? :U

Bon3ss: Nem szeretem a sört... :( és inni sem szoktam alkoholt

[ Szerkesztve ]

(#32030) bnss válasza Bubu79 (#32028) üzenetére


bnss
veterán

Nem is úgy gondoltam, hogy rendszeresen, hanem egyszer mindent ki kell próbálni elv alapján... :D

Majd alkalmazkodik az emésztőrendszered... ;]

fero02: majd a második sör után javul a helyzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32031) Bubu79 válasza bnss (#32030) üzenetére


Bubu79
addikt

Egyszer majd lehet, hogy még megpróbálkozok vele ;)

Fene essen Beléd - nincs itthon söröm, csak egy üveg bor... De ha azt kibontom, akkor azt meg is iszom és akkor vége a világnak :U :DDD A szokásosnál is érzelmesebb leszek :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32032) bnss válasza Bubu79 (#32031) üzenetére


bnss
veterán

bort ne is emlegesd, lassan fürödhetek benne, annyi lett idén. :D nem is beszélve a vörösborról, ami olyan kis sunyi lett, ha iszod nem tűnik fel, finom, édes, de egy idő után szépen üt. ;]

fero02: az más, én sem szoktam annyit inni mint egy gödény, néha egy-egy sör (tudom, nem ez jön le az elmúlt 15 percben történt hozzászólásaim alapján...;]).

venember83: főleg télen tesz jót, melege lesz az embernek tőle. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32033) venember83 válasza Bubu79 (#32028) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem annyira erős az. Főleg az első pohár. Utána erősödik. :))

(#32034) fero02 válasza bnss (#32032) üzenetére


fero02
veterán

Én idén a fesztiválok alkalmával ittam (de akkor is mértékkel, hiszen dolgoztam), azelőtt pedig szilveszterkor.

Több alkalomra nem emlékszem. Még tnap sem ittam a születésnapomon... :U :B

(#32035) Bubu79 válasza venember83 (#32033) üzenetére


Bubu79
addikt

A pia nem nekem való - az már kiderült néhányszor :)

Bon3ss: Én télen sem szeszkazánnal fűtök be magamnak :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32036) bnss válasza fero02 (#32034) üzenetére


bnss
veterán

legtöbb családi összejövetelen én sem iszom, mert szinte biztos, hogy valakit haza kell vinni. :)

Bubu: pedig az is melegítene, mármint a kazán... :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32037) fero02 válasza bnss (#32036) üzenetére


fero02
veterán

Dettó.

Na megyek egy kis karikát a városban...

(#32038) Verus válasza Bubu79 (#32019) üzenetére


Verus
senior tag

Akár be is porozhatna valami Hejcegnő féle, nemde? ;] :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32039) Bubu79 válasza Verus (#32038) üzenetére


Bubu79
addikt

Mikor jössz Hejcegnőm? Vagy repüljek én Hozzád szerelmünk szárnyán? :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32040) Ramius válasza Verus (#32038) üzenetére


Ramius
őstag

Hát ezért valljak én neked szerelmet, hogy aztán medvebőrrel takarózz? :U :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32041) dragonfx


dragonfx
veterán

ma akar senki inni??sokat :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32042) tope válasza Bubu79 (#32039) üzenetére


tope
addikt

Ezt egy kicsit késöbb kellene :B

U.I.: Dúl a lamúr.

(#32043) Bubu79 válasza tope (#32042) üzenetére


Bubu79
addikt

:K Kibontottam a bort - én mondtam... :DDD

#32045: Menj csak mi elleszünk addig, úgysincs esélyed ;] :DDD

Verus: Szívemből szóltál Kedvesem :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32044) Verus válasza Bubu79 (#32039) üzenetére


Verus
senior tag

Vágyam kísérjen utadon Egyetlenem :D

Ramius: Drágám, nem tetted meg és tudod nem vagyok türelmes :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32045) tope válasza Bubu79 (#32043) üzenetére


tope
addikt

Akkor megyek inni ;]

(#32046) Ramius


Ramius
őstag

dörög-villámlik

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32047) Janoska26 válasza Racecam (#31806) üzenetére


Janoska26
addikt

aztaaaa.... ennyi szmájlit még nekem sem sikerült 1hsz-be tömörítenem :Y Taníccs mester :R :R :R :DD

(#32048) bnss válasza Ramius (#32040) üzenetére


bnss
veterán

ha medvebőrrel takarózik, akkor a maci már nem szólhat közbe... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32049) ngabor2 válasza Janoska26 (#32047) üzenetére


ngabor2
nagyúr

fogaggyunk, hogy visszaolvastál! :P

(#32050) Bubu79 válasza bnss (#32048) üzenetére


Bubu79
addikt

A helyzet a következő - Hejcegnőnek per pillanat maci a párnája :P :D Kompletten :U

tope: Jó éjt ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.