Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46401) Tim82 válasza Verus (#46399) üzenetére


Tim82
nagyúr

Biztos? ;] (mai napi féltégla, de csak lájtosan, nincsen vadászidény :D )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46402) Racecam válasza Verus (#46399) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hol voltál, báránykám? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46403) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Jó dolog ez a szabi, csak mindjárt vége...

Ngabor2: Van valami ötleted az Atheros AR5007 wifi és az ubi 8.10 összeházasítására? Betölti neki ugyan a zárt meghajtót, de használni nem tudja... (Vagy ezt inkább az ubi topicban?)

Szia, Verus! Szia, Tim!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46404) bolondember válasza Racecam (#46393) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pont, h nem - ezért örül... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46405) Tim82 válasza Pisztillus (#46403) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szia! :)

Ne feledd: itt semmi sem off. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46406) Verus válasza Tim82 (#46401) üzenetére


Verus
senior tag

Hát na, bár ez a nap is a szar és a fos közötti széles sávban mozog, ahogy ezt egyszer shtml kolléga is megmondta. :D

Zoltanz: Ahogy érzed, ha pálinka kell, akkor legyen az. :K

Mikuka: Auditra készültem, auditáltam meg ilyenek, de legalább lassan tanúsítanak is minket. :U

Szia Pisztillus! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46407) tildy válasza Racecam (#46393) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogyis:D
Én a hónak mindig örülök , főleg ha Magyarországon esik:U :U Lehet eszkimó őseim voltak :DDD :DDD

Jut eszembe: hétvége felé lesz valami sörövicses beülős ph összefutás? Nolf, bolond?
Bolondember ne magadból indulj ki. Én imádom a havat

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46408) Racecam válasza Verus (#46406) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én szívesen auditálnálak, akár mit is jelent ez. :B :D

tildy: Hát még én, gondolhatod. :) (Különben a szarvasaim összecsinálják magukat, amikor húzzák a szánkót és az kinek jó? :U :D )

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46409) neduddki válasza Tim82 (#46405) üzenetére


neduddki
nagyúr

hi!

na megvan a ~15w procim:- )))

udv

neduddki

mod: este? randis???:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#46410) NoLF válasza tildy (#46407) üzenetére


NoLF
addikt

én pénteken elvileg ráérek sört inni valahol, legjobb lenne a közelemben :D a serpában, ahol 20% kedvezményt tudok biztosítani a fogyasztó emberkéknek, viszont akkor tudnom kell hogy megyünk-e meg hányan, mert akkor asztalt foglalok, tudván, hogy mennyien szoktak ott lenni pénteken.
de ha máshova, tőlem az is mehet, de ne legyen nagyon messze tőlem, mert lusta dög vagyok, másnap meg suli :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46411) Pisztillus válasza Tim82 (#46405) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszi! Akkor már csak Kékszarvas-nak kell megint erre tévednie... :)

Verus: Fel a fejjel, lesz ez még jobb is! :) Engem az egyetemen anno csak akkreditáltak, de azért az is szép baleset volt...

Race: :DDD (É.K.E!)

Verus 46412: Akkor sem ütöm le ezt a magas labdát! :DDD De egy kicsit mégis... :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46412) Verus válasza Racecam (#46408) üzenetére


Verus
senior tag

Az audit szó jelentése „vizsgálat”. Általában egy működő rendszerre, folyamatra, termékre vonatkozik, megvizsgálva, hogy az mennyire felel meg az elvárásoknak, előírásoknak.

Az audit a minőségügyi ellenőrzések része...

A többi már csak értelmezés kérdése ;] :P

Pisztillus: Egyrészt hideg van, másrészt elfáradtunk, harmadrészt várom az ebédem, de még nincs itt meg még stb stb stb :))

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46413) Pisztillus válasza Verus (#46412) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nyugi, ahol Te ott vagy, ott nem lehet semmi baj. Ezért itt is minden rendben lesz. :)
(Na, Race viszont leütötte. Teljes mértékben egyetértek vele. ;) )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46414) tildy válasza NoLF (#46410) üzenetére


tildy
nagyúr

Jegyeztem... Magam részéről ha tényleg leszünk többen, akkor két embert felírhatsz:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46415) NoLF válasza tildy (#46414) üzenetére


NoLF
addikt

launcsert megkérdezem, napközben bolondot is, esetleg Tim is eltévedhetne egy sörölésre már...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46416) Racecam válasza Verus (#46412) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne félj, tudom jól értelmezni. :K :D
(Egyébként is, már auditáltalak és megfelelsz a legmagasabb minőségi követelményeknek, minden elvárásnak és előírásnak. ;) )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46417) Verus válasza Pisztillus (#46413) üzenetére


Verus
senior tag

Köszi, ez jól esett! :B Mindenütt minden rendben lesz. :K Ez így van jól :)

Mikuka: Sejtettem, azért is böktem a végére ;] :D
(Igen? Ki(k)? Milyen szabvány alapján? :D )

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46418) Racecam válasza Verus (#46417) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi ki? :F Hát én, Miku. :U :)
(ISO 10 000 000 ;) )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46419) Verus válasza Racecam (#46418) üzenetére


Verus
senior tag

Mikuka :) De ugye tudod, hogy újra és újra kell belső auditot végezni? ;] :DDD
(Én kértem elnézést)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46420) Tim82 válasza neduddki (#46409) üzenetére


Tim82
nagyúr

:K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46421) ngabor2 válasza Racecam (#46389) üzenetére


ngabor2
nagyúr

bezony, ha már nem ihatok, akkor legalább uptime-mizéria legyen :D miért baj, ha örülök annak, hogy több, mint 100 napja megy egyfolytában a gép?

Pisztillus: asszem az én (egyik) notimban is ilyen huncutkodik, és működ rendesen. az ubi topikban valszeg többet tudnak mondani, ha többet mondassz róla. az, hogy "nem működik" nagyon vindózos hibaleírás. linux alatt vannak rendes hibaüzenetek.

(#46422) kételkedem válasza Verus (#46419) üzenetére


kételkedem
addikt

nőgyógyász (sűrű elnézéskérő szmájli)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46423) Pisztillus válasza ngabor2 (#46421) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszi! Akkor most gyorsan tolok valami kaját, beletolok a gépbe egy pót hdd-t és megyek az ubi topicba. Ugyanis ez akkor tényleg oda való - nem lesz egyszerű eset...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46424) ngabor2 válasza Pisztillus (#46423) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg megyek vissza melózni... már megint van bőven.

(#46425) Racecam válasza Verus (#46419) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tudom, hogyne tudnám! :U
Az auditálónak is hiányzik az a belső vizsgálat. :K :D

u.i.: Pláne, ha rászokik. :U :B

(Izé, bocsesz!! :B )

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46426) venember83


venember83
nagyúr

Vajon minden FSS (fixed satellite service - fix műholdas szolgálat) műhold geoszinkron pályán van, és ezért fix? Tehát földi szempontból ugyanott van mindig, s így a műhold a fix? Hmm...

(#46427) ngabor2 válasza Racecam (#46425) üzenetére


ngabor2
nagyúr

cientológusék is szeretnek óditálni, csak az kicsit mááás :D

(#46428) Racecam válasza venember83 (#46426) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Geostacionárius pálya.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46429) bolondember válasza tildy (#46407) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a havat én is szeretem - csak nem BP-n... :U

Beülés - ha nem kapok 7főre szabit nem megyek haza, AKKOR mindenképpen.. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46430) venember83 válasza Racecam (#46428) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha pályasíkja a Föld egyenlítõi síkjában fekszik, geostacionárius pályáról beszélünk.

forrás.

Mozoghat egyszerre úgy is a Földdel, hogy nem az egyenlítő fölött található mindig, nem? :U

[ Szerkesztve ]

(#46431) elmoraan (r) válasza venember83 (#46426) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Jaja. Azér' néznek a vevők olyan csálén felfelé, mert csak az Egyenlítő "felett" van ilyen pálya, a magassága 36000 km.

Mod: geostacionárius akkor, ha egyáltalán nem mozdul el a földi megfigyelő szempontjából. Geoszinkron akkor, ha a keringési ideje azonos a Föld forgási idejével, de a látszólagos "magassága" változik, vagyis nem állandó az inklinációja.

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46432) Verus válasza Racecam (#46425) üzenetére


Verus
senior tag

Hm, a Vezetőségi átvizsgálást vállalom! :D

Auditor Mikuka, auditor :)

u.i.: Hm, ezzel én is így vagyok. ;)

(Bocsesz? Bocsikácska! :D )

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46433) venember83 válasza elmoraan (r) (#46431) üzenetére


venember83
nagyúr

Értem, köszönöm. Neked is Racecam bácsi.

(#46434) Racecam válasza Verus (#46432) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miért van olyan érzésem, hogy ebben a Vezetőségben én nem vagyok benne? :U

Akkor auditor. Most már úgyis mindegy... :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46435) Verus válasza Racecam (#46434) üzenetére


Verus
senior tag

Hm, a Házigazdák pláne a főszerkesztő Mitulásbátik nem tartoznak bele a vezetőségbe? :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46436) zoltanz válasza tildy (#46407) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Lehet eszkimó őseim voltak.

:))

Én véletlenűl tudom kik voltak a felmenőim 10/8 részt magyar vagyok 1 német (dédszülő) nagyszüleim anyanyelv szinten beszélik is és 1 angol (dédszülő).

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46437) Verus válasza zoltanz (#46436) üzenetére


Verus
senior tag

Az szép :)
Nekem nagyon sok német felmenőm van, lényegében onnan származik a családunk. Ezért is van apukámnak igazán németes arcberendezése és ebből én is nagy szeletet örököltem, legalábbis az arcberendezésből, sajnos már a szőke haj kék szem elkopott az idő múlása során :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46438) Pisztillus válasza Verus (#46437) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmm. Nálam is vannak sváb felmenők...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46439) zoltanz válasza Verus (#46437) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem a legszebbek a kreolos félvér nők külnömben, igaz magyaroknak sincs ezen a téren mit szégyenkezni. :R

Szerintem a közös (sokszáz éves) múlt miatt magyar-német (osztrák) majd mindenki valamely szintenten összetartozik.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46440) tildy válasza zoltanz (#46436) üzenetére


tildy
nagyúr

Én meg... Tót, kun, jász, minden:)
Német talán nincs:F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46441) Racecam válasza Verus (#46437) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi kopott el az idők múlása során? :Y
Ja, a szőke haj, meg a kék szemek.

De nekem már mindegy is. :(
Nem koptathatok én már semmit sem rajtad..... :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46442) Verus válasza Pisztillus (#46438) üzenetére


Verus
senior tag

Sokaknál vannak - ugye sok nemesi család élt itt, ebből rengeteg német. :)

Zoltán: Nincs bizony, szépek a magyar nők :) Mondjuk csodálkozva néztük a német nőket a múltkor, hihetetlenül fehér bőrük van :)
Talán pont ezért ragaszkodom a német nyelvhez, belém van kódolva genetikailag :D

Mikuka: Hát az, kiskoromba kék szemem volt és szőke hajam - most zöldes,kékes, szürkés behatárolhatatlan meg bebarnult a hajam :D
Hm, rájöttem, átugrasz néhány fontos kérdésen :U [link]

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46443) zoltanz válasza Verus (#46437) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szegény öreglány, gondolom hogy nézhetsz ki :)

Egyébként a barnahajú lányok nekem sokkal jobban bejönek. ;)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46444) Pisztillus válasza zoltanz (#46443) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Uhhh, mi lesz ebből... :DDD ;)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46445) Verus válasza zoltanz (#46443) üzenetére


Verus
senior tag

Hát erre annyit mondok, hogy az avatarom én vagyok :D

Öreg még nem vagyok, szemtelen fiatalságommal pimaszkodok itt a Mitulásbátival is :))

Juteszembe, ahol megszálltunk a felszolgáló Fraeulein gyönyörű természetes szőke hajjal büszkélkedhetett. Szó mi szó, irigylésre méltó. ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46446) ngabor2 válasza Pisztillus (#46444) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy látom, a fejletépés és folytatása elmaradt :D

(#46447) zoltanz válasza Verus (#46445) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Isten nem bottal ver nekem eddig az összes nő az életembe vörös hajú volt. Nem minha az valamit különösebben is számított volna nekem.

Hány éves vagy akkor 17 és fél :DD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46448) NoLF válasza Verus (#46442) üzenetére


NoLF
addikt

nahát, kiskoromban nekem is kék szemem és tejfelszőke hajam volt, most meg zöldes, kékes, szürkés, de főleg barnás árnyalatokkal domináló szemhez barna haj tartozik. :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46449) ngabor2 válasza zoltanz (#46447) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miért félne? :F ;]

(#46450) bolondember válasza NoLF (#46448) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bolond meg kiskorában kompnak készült, de nem komplett... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.