Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46851) Bubu79 válasza Xpod (#46850) üzenetére


Bubu79
addikt

Kínai hamiszítványosz, óccó coki nem játszik, szült lizzsel sem :P

Originál, kolomptól fuldoklósan lila színű, alpesi bocis, dajcs terméket fogadok csak el ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46852) 7 válasza Bubu79 (#46851) üzenetére


7
addikt

Akarod mondani svajci, ugye? :)

(#46853) ngabor2 válasza nike_ (#46840) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tudjuk, hogy alulmúlhatalan vagy ;] (ekkkkora magaslabdát nem lecsapni :U)

(#46854) nike_ válasza ngabor2 (#46853) üzenetére


nike_
addikt

Kösz ;]

(#46855) elmoraan (r) válasza 7 (#46852) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

- Du svájci?
- Da.

:U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46856) Bubu79 válasza 7 (#46852) üzenetére


Bubu79
addikt

Gyóvanna - igazad van [link]

De lehetne osztrák is - ennek az alján például az van, hogy Osztrákiában készült :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46857) lakisoft


lakisoft
veterán

Jó estét!

- Árad -

(#46858) 7


7
addikt

Irtam egy negysorost. Azon gondolkodom, lesz-e egyaltalan valaki, akinek tetszik :D

(#46859) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, ismét elnéztem városunk legújabb bevásárlókomplexumába... feleslegesen. gondoltam, veszek valami sapkaszerű dolgot, esetleg egy fejpántot, ami védi a fülemet, és a biciklis sisakot is fel tudom tenni... no egyik se volt. pontosabban olyan, amilyet én szerettem volna nem volt. még szerencse, hogy olyan sok ruházati és sportbolt van :U ja, hogy ezek nagyrésze inkább csak divatbolt... így jártam. ha már ott voltam, gondoltam veszek valami sajtot magamnak, bementem a spar-ba. más élelmiszerbolt nem nagyon van ott. no sajtválaszték az nincs. ami van, az majdnem minden drágább, mint a nem az alacsony árairól híres match-ban. asszem egy darabig hanyagolni fogom eme közintézményt.

(#46860) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Üdv emberek!

Ma reggel majdnem lekéstem a vonatot, mert a vonat 3 perccel korábban (!) jött. :(((
Az ilyen nagyon ritka, 90%-ban kési szokott, és 9%-ban "pontos" a maradékba sorolom a kimaradást, és korai érkezést. Elértem, de akkoris :O

(biztos sz*rnia kellett a vezetőnek :DDDD)

(#46861) Pisztillus válasza Hujikolp (#46860) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Vagy gyakorolt a menetrendváltozásra... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46862) nike_ válasza ngabor2 (#46859) üzenetére


nike_
addikt

Tényleg, Neked még van robogód? Vagy nem is vettél régebben sem (arra gondolok amikor nyitottad a robogós topicot)?

(#46863) NoLF válasza 7 (#46858) üzenetére


NoLF
addikt

alapvetően nem lenne rossz, de a vége valahogy nem jön be nekem. lehet, túl egyszerű vagyok?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46864) Verus válasza Pisztillus (#46820) üzenetére


Verus
senior tag

Kicsit visszapostolok.

Na igen, sosem egyszerű lefogyni, mindig kemény munkával sikerülhet csak. Arra kell figyelni hogy ne félúton hagyja az ember abba. Végülis ha valaki kicsit testesebben érzi jól magát, ám legyen, de hosszútávon az egészségének is árt vele, de ezt nem Neked kell ecsetelnem.

Volt olyan osztálytársnőm, aki általánosban meg később már középiskolásan is elég kövér volt. 2 évig küzdött vele, de végülis sikerült lefogynia és nagyon büszke rá. Odafigyel magára, nem eszi zsákszámra a csokit, cukrot, helyette inkább gyümölcsöt és kevéske csokit, ételekből sem válogat, de persze nem olyan adagot eszik meg mint előtte.
Tisztelem a kitartását, mert tényleg sokat küzdött érte.
Ezért vagyok én azon az állásponton amin, aki akar lead, aki meg nem az nem.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46865) Janoska26 válasza Verus (#46864) üzenetére


Janoska26
addikt

így van ez a sörhassal is ugye, mert hát nem születünk vele, keményen kell küzdeni érte :DD :))

(#46866) Thrawn válasza Janoska26 (#46865) üzenetére


Thrawn
félisten

Várjál csak, hogy is van?

Inkább egy pocakot a sörtől, mint egy púpot a melótól! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46867) dragonfx


dragonfx
veterán

Abban az esetben mia teendő ha felteszem a legujabb whql nv forceware-t 180.xxest...amit a letöltő központ ajánl és telepítés után mikor bejöna winxp eza duma szöveg>>" az nv control panel.exe kritikus hibát észlel ezért leáll az alkalmazás újratelepítése megoldhatja apróblémát, vagy lépjen kapcsolatba a gyártóval".... :W :W ...levélbomba??? :K :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46868) bnss válasza dragonfx (#46867) üzenetére


bnss
veterán

El kell adni az nV kártyát. ;] (Bocs.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46869) rarri válasza Thrawn (#46866) üzenetére


rarri
senior tag

Robotka, neked az életben nem lesz sörpocakod ! :D

Vissza kellene olvasni, még a délelőttit sem néztem át... :U :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46870) tildy


tildy
nagyúr

Nohát akkor.Rám fog. tablettától anno felugrott 2 hónap alatt 10 kiló, azóta sme ment le, sőt jött fel rá még egy tizes.
Akárhogy eszem (igaz éna zöldségeket rühellem, így marad a a fehérjedús táplálkozás) egyszerűen nem megy a 80 alá fogyás. Mikor edzettem akkor sem ment. Nem tudom mivel mehetnék le 64-re de én spec nem hiszek abban, hogy minden ember pikkpakk le tud adni 2 hónap alatt 20 kilót. :U
Nem is tudom mit eszenk azok az emberek akiknek sikerül... Merthogy nem eszem durva kajákat, csokit sem, kenyeret sem meg semmi ilyen durvát, max egy héten egyszer ...Norvégiában sikerült egyszer 2 hónap alat t6 kilót leadnom, de akkor egy hónapig kb narancson éltem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46871) Thrawn válasza rarri (#46869) üzenetére


Thrawn
félisten

Amennyi sört iszok, biztos nem lesz :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46872) Bubu79 válasza Janoska26 (#46865) üzenetére


Bubu79
addikt

De megéri, mert megáll rajta a korsó sör és a távlökő is :DD

Bon3ss: Micsoda jó kis flame-et lehetne indítani a vesszen az nVidia, éljen az ATI ( AMD ) témakörrel :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46873) rarri válasza Thrawn (#46871) üzenetére


rarri
senior tag

i

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46874) rarri válasza Thrawn (#46871) üzenetére


rarri
senior tag

Vodka !!! :DD

Hol vagy ???

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46875) Thrawn válasza rarri (#46873) üzenetére


Thrawn
félisten

Vodkahas? :DDD
Na az csúnya lenne, ha annyit kellene meginni belőle mint sörből ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46876) Janoska26 válasza tildy (#46870) üzenetére


Janoska26
addikt

Dehogynem lehet 2 hónap alatt huszat, Norbi rudi ;) A Jani rudival 30-at elértek már :o :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#46877) rarri válasza Thrawn (#46875) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem sincs vodkahasam , pedig...... :DDD

Jánoska : az biztos hogy az ilyen jellegű mozgás amire gondolsz, nemcsak hogy fogyaszt, hanem szép alakot is ad ! :D :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46878) föccer


föccer
nagyúr

Üdv mindenkinek.

Majd ezer éve nem írtam a PH!-ra (no, ez nem teljesen igaz, mert most vlt egy sikeres biznicen, de ezt leszámítva nem voltm fent).

Remélem a közeljövőben egy picit több időm lesz az itteni társaságra, de sajna az életem jelenleg egy expressz vonat, amit masszívan kapaszkodnom kell, hogy fenn maradjak.

Röviden, hogy akik ismernek tudjáák, hogy mi van velem:

- melóhelyet váltottam
- megházasodtam
- vettünk egy lakást
- szívok a CHF-es lakáshitel miatt
- melózom ezerrel (most is tolom)
- járnom kellen az egyetemre mint hallgató (nem sok eredménnyel)
- Ezen kívűl valami elvetemült módon igyekszünk a kedvesemmel kirakni egy 3000 db-os puzzle képet. (ez lesz a 9. vagy a 10 puzzle amit kirakunk, de eleddig ez a legnagyobb)

No, így hirtelen ennyi. Remélem a következő hozzászólásom nem várat magára 3 hónapot, de madj meglátjuk.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#46879) tildy válasza Janoska26 (#46876) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ahhoz tudod mi kéne...Ha vóna:U :D

Jánoska: úgy érted belső audit? Minap volt már itt a topikban szó róla :D

Föccer: jó téged látni :D Örülök hogy alakul az életed, és ... ja fel a fejjel :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46880) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Minden volt itt délután... :U
Most értem haza. :(

Jééé, Kukácskának van nete!! :))

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46881) Janoska26 válasza tildy (#46879) üzenetére


Janoska26
addikt

mondtam hogy nem nősülök :U különben is, velem járni kell, nem így csak hipp hopp, fontosak a belső értékek :DD

(#46882) rarri válasza Racecam (#46880) üzenetére


rarri
senior tag

Az a lényeg, hogy itt vagy ! :-)

Szia föccer ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46883) Racecam válasza rarri (#46882) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jaj, megfulladok!!! :Y :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46884) Janoska26 válasza tildy (#46879) üzenetére


Janoska26
addikt

konkrétan a hűtő belsejére gondoltam, hogy mennyi söre van a jánynak :DD :))

(#46885) rarri válasza Racecam (#46883) üzenetére


rarri
senior tag

Most panaszkodsz, vagy örülsz ? :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46886) Racecam válasza rarri (#46885) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szerinted? :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46887) föccer válasza tildy (#46879) üzenetére


föccer
nagyúr

nincs semmi baj. sőt, nincs okom arra, hogy lógassam az orrom. csak pörgés van ezerrel, oszt nem igazán jut mindenre időm, amire szeretnék.

egyébként mi ez az ontopik? valamiröl nagyon lemaradtam? :F

no, mindegy, holnap megpróbálok visszaolvasni egy picit, bár már látom előre, hogy időm nem lesz egy perc sem. de legalább ma megcsináltam mindent, amit szerettem volna. igaz eltartott este nyolcig, de most békében alszom otthon :D

üdv, föccer és jóccakát.

[OFF]ja, jut eszembe tildy: (bár már eléggé régi sztorí,de én még itt tartok: amikor mondtam aszonynak, hogy táborban elmetunk kajálni, szegényke totál kivolt :) )

na mindegy, ez most nem tudom, hogy honnan jutott eszembe[/OFF]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#46888) Janoska26 válasza föccer (#46887) üzenetére


Janoska26
addikt

gondolom mély benyomást tett ez a kajálás Tildyre is :U

(#46889) Xpod válasza 7 (#46858) üzenetére


Xpod
addikt

Yelentem elolvastam a veysedet. Nem yossz, de ez még tőled is a szay volt. ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#46890) Pisztillus válasza Verus (#46864) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No, akkor egy újabb vissza-post...

Én is úgy vagyok vele - noha a környezetemben mindenki elfogad így, ahogy vagyok - hogy már nem jó ez így. Alapjában véve nem nagyon szeretem a változtatásokat, de mivel a dohányzás abbahagyása is eléggé felrúgta a mindennapjaimat ez akkor már belefér. S az egészségemre is csak jó hatással lesz.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46891) Pisztillus válasza tildy (#46870) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Újabb vissza-post:

Ez a tabletta dolog már nehezebb ügy... Könnyen meglehet, hogy az abbahagyása után egy másik szintre állt be a hormonrendszer és úgy stabilizálódott - ezért nem tudod leadni olyan gyorsan a fölös kilókat. Egy biztos: a hirtelen fogyás sokkal többet árt, mint használ, s nagy a veszélye a yo-yo effektusnak is. Nem véletlen, hogy a patikában is mindenkinek a fokozatos fogyást javaslom - ha gondolja a paciens, szedhet mellé csodabigyókat is - meglehet, attól fog fogyni, hogy hisz benne.
Ha megvolt a teljes életmódváltás (mármint kajában), akkor előbb-utóbb meglesz az eredménye is. Én még a folyamat elején tartok, de hiszek abban, hogy sikerülni fog. Pl. nincs esti zabálás és/vagy nassolás, többször kevesebbet, nincs "mozdulni sem tudok" mennyiség, stb. Ez olyan mint a dohányzás teljes abbahagyása: akaraterő kérdése az egész.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46892) Bubu79 válasza Pisztillus (#46890) üzenetére


Bubu79
addikt

A dohányzás elhagyásával nem sokat veszítettél - az extra kilók pedig majd rendeződnek idővel ;)

10 kilót erősen észre lehet venni - szuszogás nagyobb séta közben, fáradékonyság - ez elég sokat kivehet az emberből :K

Akárki is törölte a duplámat - köszönet érte :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46894) BlacKSouL válasza Pisztillus (#46891) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És van valami háztartásban fellelhető anyag, vagy technika, amivel elő lehet segíteni az érzéstelenítő felszívódását? Vagy semlegesíteni? Ma megint kaptam duplát, és múltkor 4 óra kellett neki hogy eltűnjön, most viszont dél óta nem ettem, így meg nem birok, mert a fél nyelvem, állkapcsom, mindenem béna. Gondoltam bekenem erőspaprikával, az értágító, de befecskendezni úgysem tudom, bár érezni nemigen érezném hogy csíp. Viszont ellenkező esetben megint 11-ig várhatnék míg elmúlik, addig meg éhenhalok. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46895) Winner_hun válasza föccer (#46878) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46896) Pisztillus válasza Bubu79 (#46892) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Észre bizony - ezért nem is maradhatnak. Szuszogás séta közben meglepő módon nincs. Azaz nem is olyan meglepő mert ahogy szép lassan tisztul a tüdő, sokkal jobban bírom a mostani kilókat, mint dohányozva a 10 kilóval kevesebbet. Így két hónap után sem bánom, az akkor jó döntés volt. Főleg, hogy nem sok választott el attól, amit Jag kolléga átélt. A fölös kilóktól is meg fogok szabadulni, most ez az új cél.

BlackSoul: Azt ne akard, hogy az érzéstelenítő felszívódjon - azaz bekerüljön a vérkeringésbe! Bomoljon csak el ott, ahol van! Ugyanis az ilyen vegyületek egyben szívritmus szabályzók is - úgy megkergetnék a ketyegődet, hogy abban nem lenne köszönet!
Folyékony táplálékot (pl. joghurt) már nyugodtan ehetsz.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46897) tildy válasza föccer (#46887) üzenetére


tildy
nagyúr

PEdig oka nem volt rá :U
Igaz abban a táborban engem már ... szal összehoztak pár emberrel.. Esmein uyge adott hosszú vastagot (puma pulcsi volt :D ) , te meg elvittél kajálni...
Hát tiszta rossz imagem van :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46898) Bubu79 válasza Pisztillus (#46896) üzenetére


Bubu79
addikt

Jag sztoriját olvastam - nem egy szívderítő történet - pár dohányos ismerősöm megkapta az írás linkjét ;)

Hogy állsz a cigifüsttel? Kollégám mesélte, hogy pár hónapra rá, hogy letette a bagót egyszerűen nem tudta elviselni a dohányfüstöt maga körül, rosszul lett tőle és inkább kerülte a füstös helyeket.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46899) Pisztillus válasza Bubu79 (#46898) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Most már egyre nehezebben tolerálom - de egyenlőre nem teszem szóvá, mivel nemrég magam is füstöltem.
Nemrég a patikában elém állt egy erős dohányos - komolyan megrettentem, hogy korábban nekem is ilyen szagom vot? Nehéz elhinni, de igen. Azóta viszont már érzem azt is, hogy ez lassan teljesen elmúlik.

Jag történetét meg pont azért hozom elő újra és újra, mert hátha valaki olyan is okul belőle, aki csak olvas inket, de nem ír be.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46900) Bubu79 válasza Pisztillus (#46899) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi hiányzott jobban, amikor letetted a cigit? A mozdulat, vagy az érzés, ahogyan a füst nikotin elárasztotta a tüdődet?

Én nem sokáig dohányoztam, nem is voltam különösebben nagy dohányos, úgyhogy csak haloványan sejtem, hogy milyen lehet erősebb dohányosként átélni egy ilyen "sokkot" :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.