Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

oáááá emberek vodinak agymenése vaaaan

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#7002) Csyppa válasza VoDaFoNe (#7001) üzenetére


Csyppa
senior tag

és ez nekünk miért jó/rossz?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#7003) VoDaFoNe válasza Csyppa (#7002) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

bbah most egész tűrhető :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#7004) Thrawn válasza VoDaFoNe (#7003) üzenetére


Thrawn
félisten

Rossz :(
De az látszik, hogy ha nem lenne füled körberöhögnéd a fejed :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7005) nike_ válasza VoDaFoNe (#7003) üzenetére


nike_
addikt

Gyáá :Y :D

Olyan nagy vállad van, mint egy férfinak. :D (ez bók akart lenni)

(#7006) bolondember válasza VoDaFoNe (#7003) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de csúnya, ki ez? :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7007) VoDaFoNe válasza Thrawn (#7004) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

köfff.. amúgy ott a biztosítótű akar lenni a lényeg, de az nemláccik hogyottvana fülemben..
Nike: köszi :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#7008) Olcsi válasza VoDaFoNe (#7007) üzenetére


Olcsi
senior tag

Jujjj...minek biztosítótű a fülbe? :F Meg is őrülnék, ha olyannal szaladgálnék... :Y

(#7009) Csyppa válasza VoDaFoNe (#7007) üzenetére


Csyppa
senior tag

biztosítótű, lol.

asszem magamhoz veszem a notit és kiülök vele a napra

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#7010) Olcsi válasza Csyppa (#7009) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ehhe...ölembe veszem a 19"-os monitort, és kiülök a kerti padra! :DDD

(#7011) nike_ válasza Olcsi (#7010) üzenetére


nike_
addikt

Az jó lenne.

Bár ki lehet vinni az elosztót. ;]

(#7012) Csyppa válasza Olcsi (#7010) üzenetére


Csyppa
senior tag

Hát, én inkább az asztalra raktam a notit, az asztalon van hely az egérnek is.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#7013) NoLF válasza Gambit (#7000) üzenetére


NoLF
addikt

mostanában egyre többször van ilyen, meg kell edződni :) egyébként a titka az, hogy mértéket kell tartani. legalábbis megpróbálni :D vagy kell egy barátnő aki ha látja hogy már elég lesz, akkor beléd tolja a soksok vizet a végén, vagy lefekvés előtt, így elkerülhető a másnaposság. na meg tényleg, nem kell annyit inni mintha másnap semmi dolgod nem lenne.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7014) ladybug válasza fokukac (#6963) üzenetére


ladybug
őstag

Nem nőtt, de a srác ügyes. Kellemes zene. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#7015) Gambit válasza NoLF (#7013) üzenetére


Gambit
őstag

Hát ja, de nekem nem csak a pia okozna problémát, hanem a kialvatlanság is. Ha nem alszom ki magam, nyűgös vagyok. És ha nyűgös vagyok, akkor még a szokásosnál is bunkóbb vagyok. Most képzeld el... ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#7016) venember83 válasza AMD Power (#6921) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez se angol, tuti... :U Lásd: [link]

(#7017) 1010


1010
őstag

odakint süt a nap
egyre melegebb van most már én se nagyon viselem
lehet csak berakatom a kílmát
mert aludni is alig tudok,meg már a nap is jön fel fél négy körül reggel

(#7018) tildy válasza 1010 (#7017) üzenetére


tildy
nagyúr

Én a hőségre való tekintettel ma bikinit akartam venni, mert holnap strandolni akartam.
De ismét rájöttem, hogy az elöl deszka hátul léc csajok vannak előnyben, normális kosarú bikinit vagy nem kapni, vagy megfizethetetlen az ára.
Csak azt nem tudom a szilikonmellűek mit vesznek fel? (Jajj mondjuk nekik nem kell, hogy tartsa, nekik jó a 3szögféle is).

Most szomorú vagyok... Mert oké súlyból még épp le tudok adni, de mellből?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7019) 7


7
addikt

Hétfőn értesítenek. Kár, hogy izgultam és zavarban voltam. Mindenesetre azt hiszem, a 4 szituáció jól ment. :)

Az elsőt állítólag rekordidő alatt oldottam meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7020) 1010 válasza tildy (#7018) üzenetére


1010
őstag

én szeretm ha egy lányon van mit fogni :P
hmm asszem pont az átlagosat szeretm se nem sovány se nem kövér
sportos lehet

(#7021) nike_ válasza 7 (#7019) üzenetére


nike_
addikt

Mik voltak?

(#7022) Tim82 válasza Olcsi (#7010) üzenetére


Tim82
nagyúr

Legalább CRT?

;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7023) nike_ válasza tildy (#7018) üzenetére


nike_
addikt

Nekünk azt mondták, hogy a mell nagy százaléka zsír.

Szóval ha leadsz, a melled is kisebb lesz elvileg. :F

(#7024) 7 válasza nike_ (#7021) üzenetére


7
addikt

1: Egy teljesen elektronikai analfabéta ismerősöm felhív, hogy valami gond van a hűtővel. Személyes megoldás nem opció, mások hívása nem opció, telefonon kell rájönni a problémára, és megoldani azt.

2: Egy embernek problémája van a Lotus Notes-szal. Problémáról jelentés készítése beszélgetés közben, troubleshooting, továbbítás, ha nem sikerül megoldani.

3: Egy ember nem találja a reggel elmentett Excel-es dokumentumát. Problémáról jelentés készítése beszélgetés közben, troubleshooting, továbbítás, ha nem sikerül megoldani.

4: Egy idősödő ismerősöm felhív, mert fel akarja tölteni a telefonegyenlegét ATM-en keresztül, de nem tudja, hogyan kell, segítsek neki.

(#7025) 1010 válasza 7 (#7024) üzenetére


1010
őstag

őőő
hol dolgozol?

(#7026) 7 válasza 1010 (#7025) üzenetére


7
addikt

Még sehol. :P

(#7027) 1010 válasza 7 (#7026) üzenetére


1010
őstag

ahan

más:

ma kibaszott erős a forint
153ft egy dollár egy euró 239ft

(#7028) Bubu79


Bubu79
addikt

Cép jóestét On Népe :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7029) ngabor2 válasza 1010 (#7027) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és az nekünk jó? monnyuk engem elsősorban a chf érint, mert abban van hitelem...

remélem december végéig kitart az erősség, mert azzal én nagyon jól járnék.

szervusz bubumaci. vótál léget hütteni?

[ Szerkesztve ]

(#7030) venember83


venember83
nagyúr

Üdvözlök mindenkit a zinterneten újból!

Megvan a Linksys, routerhez hűen jól kibabrált velem, alapállapotban zárva voltak a portjai, ezeket az automata konfig program sem nyitotta s beletelt jó másfél órába, mire rájöttem mi is lehet a gond. Lényeg, hogy sikerült, Advanced routingnál Interface WAN-ra állítva s kinyíltak a mennyei portok, minden mükszik szépen. :K

[ Szerkesztve ]

(#7031) Verus válasza Bubu79 (#7028) üzenetére


Verus
senior tag

Szépet Neked is! :K

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#7032) Bubu79 válasza ngabor2 (#7029) üzenetére


Bubu79
addikt

Hajjaj, még kirándulni is voltam... Most értem haza reggel óta - éhes vagyok és fáradt :)

Szia Verus :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7033) Tim82 válasza venember83 (#7030) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek a Linksys routerek már csak ilyenek - én is szívtam a magamé (WRT54G3G) beállításaival... már majdnem feladtam, aztán elmentem dolgozni, este hazamentem, bekapcsoltam és láss csodát, gond nélkül ment. Valószínűleg "human error, change user"-szitu volt - életem első routere.

Egyébként szép jó estét! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7034) ngabor2 válasza venember83 (#7030) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és milyen 3rd party fw-t tettél fel rá? azt ne mondd, hogy a gyárival nyomod, mert akkor kitagadlak a családból ;]

basszusnyúl... megyek, veszek valami orrcseppet/orrspray-t, mert kerülget a takonykór :(

[ Szerkesztve ]

(#7035) nike_ válasza venember83 (#7030) üzenetére


nike_
addikt

Nekem tesóm rakott Linuxot a routerre, ebben Ő a szaki, hardverben meg inkább én. :DDD

Így a WRT54G routerből képletesen WRT54GL lett.

(#7036) 1010


1010
őstag

szóval egy foci mecss kezdődik 15:00kor most van 19:00
miért nincs még eredmény közlés?

hova tünt a pénzem
lehet éhséglázadásba fulladt a meccs
afrikai meccs

(#7037) venember83 válasza ngabor2 (#7034) üzenetére


venember83
nagyúr

Családtag lennék? Ez megtisztelő. :K

Nem nyomtam rá semmi 3rd party fw-t, nekem abszolút alap szolgáltatásokat nyújtó, stabil, a sávszélességet minél jobban kihasználó wireless router kellett, második választásommal remélem sikerült rátalálnom az igazira. :U

Vicc, hogy mikor az ember megtalál egy számára megfelelő melót, akkor hirtelen jön egy meghívás egy interjúra. Ha eddig megvoltak szerény személyem nélkül, akkor ezután is meglesznek. Bezzeg mikor akár utcát is elmentem volna seperni, csak húzhassak el az akkori melóhelyről, akkor mindig max ígéretig jutottam el.

(#7038) Bubu79 válasza venember83 (#7037) üzenetére


Bubu79
addikt

Az előző melómból én is úgy menekültem volna - mindegy hová, csak el... Akkor természetesen nem volt alternatíva...

Sorsszerű... De ez van...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7039) rootkiller


rootkiller
őstag

Megkaptam a lelkes újonc rangot! Utána mi következik?

Artengo TR 990 Pro

(#7040) Winner_hun válasza rootkiller (#7039) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az a lényeg hogy a neked címzett hozzászólásokat elolvastad.
Ülj le, egyes.

Miért van nekem alapszínérzésem:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7041) venember83 válasza rootkiller (#7039) üzenetére


venember83
nagyúr

Ban.

(#7042) Bubu79 válasza Winner_hun (#7040) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet azért, mert a Motkánynak jó az orra...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7043) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Érettségi eredményem: Matek és Fizika 5-ös, Történelem, Magyar és Angol: 4-es.

(#7044) nike_ válasza Hujikolp (#7043) üzenetére


nike_
addikt

Na az jó. :C

Grat.

Én meg megyek lassan, holnap fél 6-kor kell kelnem.

Jövő hét pénteken leszek.

Jók legyetek! Sziasztok.

(#7045) Hujikolp válasza nike_ (#7044) üzenetére


Hujikolp
őstag

köszi! :R

kicsit számolgattam, csak 301 pontom van alapból :O kevésnek érzem, bár most még nem megyek tovább.

(#7046) ngabor2 válasza venember83 (#7037) üzenetére


ngabor2
nagyúr

stabil, a sávszélességet minél jobban kihasználó wireless router kellett,

épp ezért ajánlott pl. a dd-wrt. a gyári sokak szerint eléggé zsengére sikeredett. nekem is első dolgok egyike volt rápakolni.

ha meg szóltál volna, mikor itt vagy, az egyik fonerát hirtelen átflasheltük volna, és meg van oldva a probléma... harmadáron.

(#7047) venember83 válasza ngabor2 (#7046) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem akartam más routert, úgy voltam vele, hogy jó az ami van, akkor is, ha szakadozik, néha csak resettel kelthető újból életre, stb. Ha már voltam olyan hülye, hogy megvettem, akkor élvezzem a szolgáltatásait, legyen az feature vagy bug. De megláttam a napokban, szerdán, azt hiszem, ezt a WRT54GL-t viszonylag jó árban, olyan 3000 forinttal olcsóbban, mint ahogy másképp hozzá tudtam volna jutni s úgy döntöttem annyit megér. Hirtelen felindulásból született döntés volt, ami 3 napig érlelődött bennem.

Fonera ügyben teljesen tudatlan vagyok, azt hiszem utánanézek mire is jó.

(#7048) ngabor2 válasza venember83 (#7047) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a fonera alapból közösségépítésre jó, de aki gonosz, az sima ap-ként is tudja alkalmazni.

(#7049) 1010


1010
őstag

Ethiopia vs Mauritania, 20.06.2008 at 15:00
erről tud valaki valamit?
ma volt de nincs eredmény sehol

(#7050) rootkiller válasza venember83 (#7041) üzenetére


rootkiller
őstag

thx

Artengo TR 990 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.