Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46801) Bubu79 válasza bolondember (#46792) üzenetére


Bubu79
addikt

A kocsiban lévő képen mintha borostásnak tűnne az ara :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46802) tildy válasza tildy (#46791) üzenetére


tildy
nagyúr

Lemaradt egy nem szócska, ejejej....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46803) tildy válasza elmoraan (r) (#46798) üzenetére


tildy
nagyúr

jaja:
A legfiatalabb anya, Lina Medina 5 éves és hét hónapos korában hozta világra fiát császármetszéssel a perui Limában, 1939-ben. A gyermek úgy nevelkedett, mint anyja öccse, és csak 10 éves korában derült ki számára, hogy Lina tulajdonképpen az anyja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46804) frame>24 válasza elmoraan (r) (#46798) üzenetére


frame>24
addikt

hát, 11-15 év között szokott lenni az első, már 10 év is extrémnek számít, nemhogy alatta...
Ennyire megváltozott ez a mese?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#46805) kételkedem válasza NoLF (#46799) üzenetére


kételkedem
addikt

****
Royal kolléga biztos tudna belőle csinálni egy csini avatart :U

Boven eleg volt az linkesitve NoLF hozzaszolasaban, ne sokkoljuk a nepet, ha nem muszaj. :)

[ Módosította: 7 ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46806) Bubu79 válasza kételkedem (#46805) üzenetére


Bubu79
addikt

Degonooosz... :D

Olvasgatván a kommenteket a linkelt topikban felmerült bennem, hogy esetleg nem is a férj rakta fel a képeket - vagy baromira rossz az irónia detektora...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46807) NoLF válasza Bubu79 (#46806) üzenetére


NoLF
addikt

szerintem sem a férj rakta fel...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46808) kételkedem válasza NoLF (#46807) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy ilyen karakterű hölgynél a hozomány új értelmet nyer.

------------

yeti: OK :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46809) Verus válasza NoLF (#46790) üzenetére


Verus
senior tag

Hát nem tudom, elég nagydarab a hölgyemény. :D

Mondjuk sosem tudtam miért van az, hogy valaki nagyon elhízik és utána sirbákol hogy kövér. Persze van olyan amikor betegség miatt hízik el valaki, az teljesen más. De szerintem egy nőnek látnia kell azt hogy mi az ami már csúnya. Nem kell mindenkinek nádszálnak lennie, de azért valljuk be dekoratívabb egy csinos nő mint egy kövér, vagy sok súlyfelesleggel rendelkező.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46810) Bubu79 válasza Verus (#46809) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazat beszélsz Egyetlenem :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46811) ádyz


ádyz
addikt

Szép napot. :)

Ti is boldogok vagytok? :)

(#46812) 7 válasza ádyz (#46811) üzenetére


7
addikt

Termeszetesen :)

(#46813) Pisztillus válasza Verus (#46809) üzenetére


Pisztillus
senior tag

De ahogy írtam egy picit korábban, ez szerintem már genetikai és/vagy hormonális probléma eredménye. Elég csak végignézni a rokonságon, elég egyértelmű, szvsz. Az ilyenek sajnos, akárhogyan próbálkoznak, nem tudnak lefogyni, max pár kilót. Sajnos, a napi rutinomban is van ilyen - az orvosok sem tudnak nagyon mit kezdeni vele.

Amúgy a mondandóddal egyetértek - férfiakra igazítva is.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46814) bolondember válasza ádyz (#46811) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46815) NoLF válasza ádyz (#46811) üzenetére


NoLF
addikt

az talán túlzás, de nagy gond nincs.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46816) kételkedem válasza ádyz (#46811) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha egy picit körbe írnád, Neked mi a boldogság akkor megmondanám.

Amúgy nincs gond, tehát akár boldog is lehetek :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46817) Verus válasza Pisztillus (#46813) üzenetére


Verus
senior tag

Persze, ezért is írtam, hogy ha beteg pl akkor más a szituáció. Ezt én abba a kategóriába tudtam be.
Voltam én 90kg, elfogadtam magam olyannak is, csak aztán rá kellett döbbennem, hogy hosszútávon nem tudnám elviselni, mert én ilyennek szeretem magam amilyen most vagyok. Lefogytam 4-5 hónap alatt 57-59kg környékére és azóta is tartom. Nem igazán figyelek arra mit eszem, eszek én mindent ami jól esik, de rám is felugranak néha plusz kilók, akkor pedig kis diéta, busz helyett séta hazáig meg valamilyen mozgás. Nekem legjobban a tenisz vált be meg a futás, ezek fogyasztanak igazán. ;)
A férfiak is ugyanebbe a kategóriába sorolhatók, de én a női tábort erősítem ezért hoztam fel a hölgyeket :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#46818) ádyz válasza kételkedem (#46816) üzenetére


ádyz
addikt

Az élet szép. :)

bolondember: Valami problematika van?
yetike: Csak így tovább. :)

(#46819) kételkedem válasza ádyz (#46818) üzenetére


kételkedem
addikt

Akkor boldog vagyok én is.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46820) Pisztillus válasza Verus (#46817) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én meg most vagyok kénytelen figyelni magamra, mert amióta abbahagytam a dohányzást, rámugrott 10 kiló. Egyet már sikerült lezavarni, de komoly munkának nézek elébe. Ez már sok.
Ahogy a patkában is szoktam volt mondani: odafigyelés kérdése az egész. Odafigyelés arra, mennyire vagyunk igényesek magunkkal szemben is. Ahogy a buszon és a metrón utazva időnként körülnézek, komolyan mondom, néha félelmetes, hogy mik vannak... Úgy nők, mint férfiak tekintetében.

De hogy valami jót is mondjak: Felment az ubi a FuSi-ra, a madwifi volt a megoldás. Most jöhet a finomhangolás.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46821) NoLF válasza Pisztillus (#46820) üzenetére


NoLF
addikt

te esetleg pénteken sör, mint olyan?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46822) ádyz válasza Pisztillus (#46820) üzenetére


ádyz
addikt

És az mitől van, hogy eszek bőségesen, mégsem hízok? :F

Orvos azt mondta bazira gyors az anyagcserém, de nem hiszem, hogy ettől lenne.

(#46823) kételkedem válasza Pisztillus (#46820) üzenetére


kételkedem
addikt

"Felment az ubi a FuSi-ra, a madwifi volt a megoldás"
Ebből is látszik, hogy az ON-ba minden belefér! :D
Grat a kitartásért :R

ádyz: életkor, életvitel, táplálkozási szokások, genetikai adottságok nagyjából ennyi...

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46824) Pisztillus válasza NoLF (#46821) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszi, jól esne, csak egésznapos vagyok (minden második péntekem ilyen). Így sajna nem tudok menni.

Kételkedem: Nem szoktam egyszerűen feladni a dolgokat. Meg muszáj volt rá valami oprendszert találnom, mert anélkül vettem, a próba XP meg lejárt. A Mandriva 2008 ment rajta szó nélkül, de az meg nekem nem tetszett. Meg ki akarom próbálni az ingyennapon letöltött CrossOver-t, mit tud. Mac-in nem rossz...

Ádyz: Pedig igen, az orvosnak igaza volt. A pajzsmirigyűködés az egyik fő meghatározója az anyagcserének, annak gyorsasága a pajzsmirigy hormonok szintjétől függ. Ne foglalkozz vele, gondot soha nem fog okozni, irigylőt annál töbet... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46825) Xpod válasza NoLF (#46821) üzenetére


Xpod
addikt

Tessék. Már megint alkohol. Mindjárt jön a szex, meg a többi.
Ej ej ej. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#46826) NoLF válasza Xpod (#46825) üzenetére


NoLF
addikt

hát hadd jöjjön, semmi jónak nem vagyok elrontója :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46827) 7 válasza NoLF (#46826) üzenetére


7
addikt

:Y

(#46828) ádyz válasza Pisztillus (#46824) üzenetére


ádyz
addikt

Aha. De jó lenne pluszba 10-15kg. :U

Valaki nem ajánl fel?

Mellesleg, ngabor, már csak 6 nap van hátra. :D

(#46829) bolondember válasza ádyz (#46818) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

life itself?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46830) ádyz válasza bolondember (#46829) üzenetére


ádyz
addikt

Értem értem. Van megoldás? :D

(#46831) NoLF válasza ádyz (#46828) üzenetére


NoLF
addikt

ettől függetlenül még eljöhet a te időd... én már visszasírom a gimis időszakot, mikor a 190 centimre még csak 76-78 kiló jutott... az kemény volt. mondjuk heti 6 edzés, hétvégén meccsek... suli után (sérülés miatt) ennek vége szakadt, 9 hónapba tellett, hogy felkússzak 96 kilóra. azóta 100 vagyok (na persze angliában a sok meló és kevés kaja hatására 89re lementem 2 hónap alatt), vagy akörül. 104 volt a legtöbb, az már nagyon szalonna volt, most küzdök, hogy lemenjek valahova 95 köré, bár ahhoz ezerszer többet kellene mozogni, de ki ér rá ilyesmire...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46832) ádyz válasza NoLF (#46831) üzenetére


ádyz
addikt

Én 180 centi magas, 65kg vagyok. Jól jönne az a plusz. :U

(#46833) bolondember válasza ádyz (#46830) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

suicide.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46834) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

186/80.
Elégedett vagyok. :)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#46835) ádyz válasza bolondember (#46833) üzenetére


ádyz
addikt

That's nem megoldás. :(

(#46836) Bubu79 válasza ádyz (#46832) üzenetére


Bubu79
addikt

Békebeli fadobozos színes TV a hónod alá - 25 kiló plusz és még fitten is tart :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46837) Tim82 válasza elmoraan (r) (#46834) üzenetére


Tim82
nagyúr

192/87.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46838) NoLF


NoLF
addikt

azstal holnapra 8 órára 10 főre lefoglalva a serpa klubban. [link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46839) ádyz válasza Bubu79 (#46836) üzenetére


ádyz
addikt

:DDD

(#46840) nike_


nike_
addikt

143/32 :DDD

Na ezt múljátok alul ;]

[ Szerkesztve ]

(#46841) 7


7
addikt

Ajanlok egy uj autoszerelot nektek:

Hol is lehet a problema?

(#46842) Bubu79 válasza nike_ (#46840) üzenetére


Bubu79
addikt

Van még időd - 22-24 éves korig még fejlődésben leszel, nem vagy lemaradva semmiről ;)

[ Módosította: 7 ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46843) ádyz válasza 7 (#46841) üzenetére


ádyz
addikt

Ez te vagy? :D

(#46844) bolondember válasza ádyz (#46835) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig jó lenne, csak bátorság kéne hozzá.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46845) Bubu79 válasza bolondember (#46844) üzenetére


Bubu79
addikt

Mit szólnál egy b@szott nagy farba billentéshez? :U Acélbetétes bakanccsal :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46846) 7 válasza Bubu79 (#46845) üzenetére


7
addikt

Inkabb egyetek egy sutit

(#46847) Xpod válasza 7 (#46846) üzenetére


Xpod
addikt

Csak ennyit fűznék hozzá.

Éhezek vazz. És még a melóhelyen kell lennem. :(

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#46848) rarri


rarri
senior tag

Szép délutánt szeretnék kívánni mindenkinek !

Csak köszönök, mert szeretlek benneteket, és este jövök ! .

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46849) Bubu79 válasza Xpod (#46847) üzenetére


Bubu79
addikt

Kopirájtos :P

Jössz nekem egy tábla lila tehenes csokival - marcipánossal :U

Szia Rarri :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46850) Xpod válasza Bubu79 (#46849) üzenetére


Xpod
addikt

Annyit megért.
Úgyis most lehet kapni a metró aluljárókban 100Ft-os táblás Milkát ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.