Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46101) ádyz válasza Hujikolp (#46100) üzenetére


ádyz
addikt

Számít az? :)

(#46102) rarri válasza Pisztillus (#46098) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm! :R Egy fogtömésem van, ami azt hiszem hogy az. Lehet, megnézetem. :) Most rohanok dolgozni, jó éjszakát neked, és mindenkinek ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46103) ádyz válasza rarri (#46102) üzenetére


ádyz
addikt

Jó éjt. :)

Megyek én is, bye. :)

(#46104) Pisztillus válasza rarri (#46102) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt Neked! És Ádyz, Neked is!

Szia, Bon!
Nézd meg azt a gépet - ha tudod - egy live linux-al is, hátha más döglik benne. Bár tényleg winyógyanús...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46105) bnss válasza Pisztillus (#46104) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Elhoztam csak a HDD-t, viszont itthon is csak fél konfigok vannak, notebookra meg nem tudom rádugni, holnap reggeli mulatság lesz kideríteni, hogy mi a gondja a HDD-nek.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46106) Racecam válasza Pisztillus (#46104) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Gályázni ment, nem figyelsz? :U :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46107) Pisztillus válasza Racecam (#46106) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Dehogynem. Csak előtte már írtam neki, hogy gyorsan és kevés melóval teljen. Ez csak annak a megerősítése volt. :K
És ha jól tudom, akkor szalag mellett dolgozik. De ha nekem most jó egy kicsit (mert szabin vagyok), akkor szeretném, ha mindenki másnak is az lenne. Én már csak ilyen vagyok... :)

Bon: Milyen winyó a beteg?

Vénember: De csak akkor, ha úgy csinálod, mint Ben Hur - azaz időnként átülsz a másik oldalra is. :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46108) venember83 válasza Racecam (#46106) üzenetére


venember83
nagyúr

Attól még lehet jó éjszakája. Vannak akik élvezik a munkájukat. :U Én szívesen gályáznék, nemsemmi felsőtestet varázsolna rám.

(#46109) bnss válasza Pisztillus (#46107) üzenetére


bnss
veterán

Egy ősrégi Quantum Fireball, remélhetőleg legalább az adatokat le tudom menteni, mert egy pár évnyi kiértékelt tachográf korong van rajta (igaz, elméletileg már nem kérheti KPM).

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46110) Pisztillus válasza bnss (#46109) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor viszont adatmentés és nyugdíj. Kiszolgálta már az idejét.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46111) Tim82


Tim82
nagyúr

'stét.

Mondtam már, hogy nem szeretem a "mintha-mi-sem-történt-volna" hangvételű telefonokat? :(((

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46112) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

6-kor elmentem fogdokihoz. 7-kor belémnyomtak 2 adag érzéstelenítőt, fél 8-kor szétfúrták, gyökérkezelték az egyik, kb 8 éve lyukas fogamat, de nem éreztem semmit, csak az a hülye égett szag ne lenne, meg a hideg víz a torkomban. Na és azóta úgy vagyok mint Deuce a Tök alsóban, hogy a fejlövéstől elszállt a tököm ;] És nyáladzva érthetetlenül beszélek :DD
de komolyan, inkább, mint hogy fájjon az első 2 kezelés, de mikor múlik a hatása? Már kéne az arcom..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46113) tildy válasza Racecam (#46106) üzenetére


tildy
nagyúr

Miért hívják az emberek gályának a munkájukat?
Olyan rossz ezt hallani :((( :(((
Még szerencse, hogy én imádom amit csinálok.(Most is fenn vagyok a szerveren , remélem meg tudom csinálni amit megakarok)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46114) Racecam válasza Tim82 (#46111) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Melyiket szereted? A "ne-csinálj-úgy-mintha-mi-sem-történt-volna" telefonokat? :F :)

tildy: Most erre mit lehet mondani? Lehet, hogy van, aki nem szereti. Vagy csak így szokta meg és nincs mögötte semmilyen mélyebb tartalom. Vagy viccel. Vagy nem viccel. Vagy... :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46115) bnss válasza Pisztillus (#46110) üzenetére


bnss
veterán

Meglátjuk mi sül ki belőle. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46116) Pisztillus válasza bnss (#46115) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sikeres adatmentés után akár még papírnehezék is lehet belőle... :DDD

BlackSoul: Most már azért lassan el kell kezdenie múlni a hatásának.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46117) venember83 válasza Tim82 (#46111) üzenetére


venember83
nagyúr

Tessék másik telefont venni. Bár lehet, hogy nem azzal van a baj. Nézd el ezt az ostoba hsz-t, mintha mi sem történt volna, ok? :U

tildy: Sajnos nem mindenki kereshet azzal pénzt, amivel szeretne. Nagyon szívesen tanítanék síelést, de annyira nem tudok síelni, ráadásul akkor hegyimentésben is jártas kellene legyek, a magas helyektől pedig még igencsak félek. Ja, meg egyensúlyérzékem is csapnivaló. S ez csak egy olyan példa volt, ami hirtelen beugrott.

(#46118) Tim82 válasza Racecam (#46114) üzenetére


Tim82
nagyúr

Olyan nekem még nem volt, tehát nem tudom, hogy szeretném-e. :U

Vénség: el van nézve. Számcserét nem akarok - túl sok embernek kellene szólni, hogy megváltozott...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46119) bnss válasza Pisztillus (#46116) üzenetére


bnss
veterán

Vagy az, vagy hangfalak megsemmisitésére szolgáló eszköz... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46120) tildy válasza venember83 (#46117) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem vágyakról beszéltem hanem vágyakról ÉS képességekről ... Amit te írsz az kicsit más...

Hogymondjam: reális "vágyakról" beszélek, nem hinném, hogy ne lenne mindenkinek olyan munka, amit szívesen is csinálna, és el is tudná végezni. :U
Magyarán meglenne a tudása hozzá.

hegyimentésben is jártas kellene legyek Ezt megkérdem síoktató barátnőmtől.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46121) Pisztillus válasza bnss (#46119) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mármint a szomszéd hangfaláé? :DDD

BlackSoul: Teljesen leállítják az útjukba kerülő idegeken az akciós potenciál, azaz a fájdalominger tovahaladását és így a fájdalomérzet kialakulását. A mellé kevert érszűkítő ráadásul nem engedi messzire menni a beadás helyétől - ezért is tart ilyen sokáig a hatásuk.
Ha tudsz, még maradj fent legalább egy órát, mert kellemetlen élményekben lehet részed (nyelvelharapás, véres nyálfolyás, stb.), tudom milyen, volt benne részem.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46122) BlacKSouL válasza Pisztillus (#46116) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kezdem érezni a nyelvem, már bizsereg, de még mindig féloldalas vagyok, és nem mozog a szám. Reggelre talán elmúlik, de lefeküdni már így fogok.
Egyébiránt ezek az érzéstelenítők pontosan hogy működnek?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46123) BlacKSouL válasza Pisztillus (#46121) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Okés, köszi. Akkor még lógok egy kicsit a világhálón :)

És a vezetéses érzéstelenítés esetén? (pl hónaljba adják és alkar középtől lefelé bénul le)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46124) Racecam válasza tildy (#46120) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Még, ha lenne is ilyen munka, amiről beszélsz, gondolod, hogy ott pont rá várnak? :F
Sokan nem azt a munkát végzik, ami álmaik tevékenysége, de ugye a pénz nagy úr és anélkül nem nagyon lehet élni, ahogy öregember is írta. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46125) Pisztillus válasza BlacKSouL (#46123) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A hatásmechanizmus ugyanaz, csak a bénítandó ideg vastagságától függ a beadás módja.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46126) bnss válasza Pisztillus (#46121) üzenetére


bnss
veterán

Igen, természetesen. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46127) Hujikolp válasza ádyz (#46101) üzenetére


Hujikolp
őstag

Olyan led-et hol lehet még venni? :)

(#46128) dragonfx


dragonfx
veterán

Azért 1 verdát megküldeni :K :C :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46129) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Enntyi hujjet sem lattam meg egyrakason, mindegyik a bornyuvajukat inzutajja atszcse-ben mio engem keres, lassa ma at is iranyittathatom:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#46130) tildy válasza Racecam (#46124) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom miről beszélek. Anno egy jobban kereső állást hagytam ott , 20%al kevesebb fizuért , de olyanra váltottam, amire mindig is vágytam:)
Az a legjobb dolog, ha az ember munkája egyben a hobbija is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46131) bnss


bnss
veterán

No jó éjt, mára ennyi.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46132) Pisztillus válasza bnss (#46131) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46133) Racecam válasza tildy (#46130) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azt tudom, hogy miről beszélsz, ez eddig sem volt probléma, csak azt mondom, nagyon sok embernél ez nem lehetséges valamilyen okból. Például a Te példádnál maradva, bizonyos körülmények miatt, nem elég a 20%-al kevesebb fizetés. Nyilván mindenki boldogabban ébredne, ha olyan munkahelyen dolgozna, azt csinálná, amit szeret, amit akkor is csinálna, ha nem fizetnének érte, Csakhogy ez ritkán jön össze. Örülj neki, hogy Neked sikerült. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46134) tildy válasza Racecam (#46133) üzenetére


tildy
nagyúr

Örülök is:D ÉS mindenkinek ezt kívánom. :K :U
MEg hogy telejesüljenek az álmai, meg találja meg a boldogságát, meg ilyen happy sunshine:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46135) venember83


venember83
nagyúr

No, megyek is aludni, nem kínozom tovább magam a melóval, pedig még max egy óra kellene és készen lennék, de akkor meg holnap mosogatórongy leszek, az meg nem az igazi. Bár így sincsen kizárva a mosogatórongy effektus...

tildy: Sokan azt se tudják, hogy miben lelnék igazán örömüket, ez is alapos indok arra, hogy az ember miért nem találhatja meg legtöbb esetben a számára leginkább megfelelő és örömet okozó munkahelyet.

Jó éjt. El.

(#46136) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Jó éjt mindenkinek, holnap (vagy már ma) jövök!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46137) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nekem is eltűnt a zsibbadás, most már alhatok :)
Jóccak..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46138) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem megérem a holnapot, igazi halal csirkéből készült az ebéd :D
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#46139) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! :) Szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

Én alszom, mert éjszakás voltam. :-)

Tildy : A gályázás szó az egy vicces neve a munkának . :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#46140) kételkedem válasza rarri (#46139) üzenetére


kételkedem
addikt

Valamilyen relytéjes okból 03 - 05 óra között nem aludtam. Kialvatlan, morcos vagyok ráadásul ma leltár. Ennek ellenére szép napot mindenkinek! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46141) ngabor2


ngabor2
nagyúr

én is bejöttem 5:20-ra melózni, és csináltam is a munkát, sikerült is, amit elterveztem. pontosabban félig már kész van, neki kellene esnem a befejezésének, de leragad a szemem. még egy kávét nem biztos, hogy bölcs dolog lenne inni... de az lesz mégis. dél körül hazamegyek, oszt ledöglök alszani.

(#46142) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kellemetes jó reggelt - este 1/4 6kor interjú..
remélem nincs előre lezsírozva...:S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46143) venember83 válasza ngabor2 (#46141) üzenetére


venember83
nagyúr

5.20-ra bemész, 13.20-ra le is járt a munkaidőd. Nem rossz. Csak ne kellene hozzá olyan korán felkelni. :U

(#46144) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szép nap ez a halálra - nem megy a svájci prokszi, így se MSN, se gtalk... :S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46145) kételkedem válasza bolondember (#46142) üzenetére


kételkedem
addikt

Ne engedd, hogy bármit kihúzzanak belőled, tartsd magad! ;]

Persze, ha szeretnéd az állást, akkor inkább mégis próbáld lenyűgözni a hallgatóságot.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46146) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Jó-na-pót-kí-vá-nok! :))

És eddig a mai nap: :DD

Jah, igen, majd' elfelejtettem:

-Mi az? Kék alapon fehér T betű? :DD
-???
-Ingyen Taxi :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#46147) NoLF válasza ngabor2 (#46141) üzenetére


NoLF
addikt

a te kis bioritmusod is rendesen oda van baszarintva, látom

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46148) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Zselés gyertyaöntéssel foglalkozott már valaki? :F

(#46142) bolondember: milyen interjú? mész az mr1-be? :DDD (mint Oszkón, tényleg, az a felvétel merre van, ha van? :U )

(#46144) bolondember: Az első mondatod szerepelt a StarCraft kiegészítőjében, a BroodWar-ban, az egyik unit mondta, ezt inglisül, pontosabban a Protoss Corsair :P És ha már itt tartunk, akkor a warcraft2-nek ez egy csít volt, örökélet mód-ra ;]

[ Szerkesztve ]

(#46149) bolondember válasza Hujikolp (#46148) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:))

nem, meg ha mennék, MR2-be.. :U

Állásinterjú. "Problem Manager"...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46150) bolondember válasza Hujikolp (#46148) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azaz :K , mikor kijön a gyárból - "this is a good day to die!" :U :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.