Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47701) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

köszönöm a szorítást.

de mint mondottam korábban is, nem én leszek.
nem én lettem.

ez va'.

most átfésülöm a CV-m, aztán körbeküldöm... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47702) kételkedem válasza 7 (#47694) üzenetére


kételkedem
addikt

Fekete Özvegy :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47703) Tim82 válasza ngabor2 (#47693) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erre csak azt tudom mondani, hogy (pl.) mi a francért kell tudni azt, hogy a DNA adeninból, timinből, citozinból és guaninból áll? (Remélem, jól írtam le. :B :DDD )

Nem maga az évszámok tudása fontos, de ez az alap, aminek ismeretében látsz összefüggéseket. Hogy mire jó az összefüggések látása? "A történelem ismétli önmagát" - a múlt ismeretében jobban látod a jelent és jobb esélyeid vannak a jövő kifürkészésére. (Ez most nem science fiction. ;) ) Szvsz a történelem széleskörű ismerete nélkül nincsenek állampolgári ismeretek és a demokráciához nagyon is kellő civil kurázsi.

De jó messzire vezető vitatéma. :D

Mellesleg ez a "túl sokan vannak" kérdéskör nem a bölcsészek és még csak nem is az egyetemek hibája: a felsőoktatásra rá lett kényszerítve a fejkvóta-rendszer, aztán meg a bolognai szisztéma, innentől mélyrepülés van. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47704) bnss válasza Bubu79 (#47698) üzenetére


bnss
veterán

Viszonylag színesek, miután felvágták az ereiket? ;] (Én kérek elnézést.)

yetike: vigyázz, hátha medvére vadászik... :DDD

NoLF: sírok a röhögéstől. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47705) Bubu79 válasza Tim82 (#47703) üzenetére


Bubu79
addikt

Dehogy visz messzire - már előkotortam a távcsövemet és kereslek benne Téged ;] :DDD

Bon3ss: Kezdesz gyanús lenni - mi ez a fatalizmus? Mit ittál, amit én nem ? :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47706) Pisztillus válasza Tim82 (#47675) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Így van. De akár elméleti, akár valós síkon vagyunk, én azt vallom, hogy semmilyen rossz nem tart örökké, előbb-utóbb átadja a helyét a jónak, az meg a még jobbnak, és így tovább... De nem elmélkedek tovább... :D (Hmm, de azért medvére vadászni? :D )

Yetike: Akkor ennél már csak jobban leszel.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47707) 7 válasza Tim82 (#47703) üzenetére


7
addikt

Ertem mar, szoval Hari Seldon baberjaira torsz. :K

[ Szerkesztve ]

(#47708) Tim82 válasza Pisztillus (#47706) üzenetére


Tim82
nagyúr

Velem az utóbbi három napban egészen jó dolgok történnek, tehát most :K .

Yettenet: nem, nem nekem való a pszichohistória, ráadásul az kőkemény matematikán és tömegpszichológián alapszik. Ebből a matek kilőve nálam. :U

Bubu: pont két hete volt heves nosztalgiám Brassó után, életem egyik legjobb napját töltöttem ott úgy hat éve. (Nem semmi élmény egy nyári jégesőt átélni a Fekete-templom tövében. :DD ) De ha visszamegyek, akkor ezek után szigorúan a városba. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47709) Bubu79 válasza Pisztillus (#47706) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak gombászni indultam egy unokatesómmal és mi lett a vége? Simogatni akartak, meg babusgatni - gondold el mi történik, ha puskával jönnek nekünk... :U ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47710) 7 válasza Tim82 (#47708) üzenetére


7
addikt

Ejnye, pedig jo dolog is az :D

(#47711) tope válasza Bubu79 (#47709) üzenetére


tope
addikt

Akkor lehet csak 1 áldozat lenne, hacsak nem mond Csütörtököt a puska. :DDD

MOD: tudom sóval-borssal :P

yetike lehet, hogy más fajta naptárat használ.

[ Szerkesztve ]

(#47712) Pisztillus válasza Bubu79 (#47709) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No, most egy kicsit komolyra fordítva a szót: az a medve vagy bocsokkal volt (azokat a közelben elrejtve), vagy orvvadászok sebesítették meg. Szerintem ok nélkül a medve sem támad emberre.

Tim: :C

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47713) Bubu79 válasza tope (#47711) üzenetére


Bubu79
addikt

Eszem azt a nagy szívedet :D

Mod: Naná :DDD

Pisztillus: Lehetséges :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47714) Tim82 válasza Pisztillus (#47712) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy vérmedve volt. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47715) 7 válasza tope (#47711) üzenetére


7
addikt

Pedig 2004.10.16. nem csutortok volt, hanem szombat :U

[ Szerkesztve ]

(#47716) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt kaptam, először azt hittem Télapót árulnak.... :D

Ez a kép jött be először...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47717) Thrawn


Thrawn
félisten

De nem szeretem mikor evés közben csörög a telefon...
Csak mondja és mondja, én meg közben nézem ahogy kihűl a kaja és a táplálkozási kedvem is alábbhagy :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47718) Bubu79 válasza philoxenia (#47716) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha már könyv - ezt ne hagyd ki - letettem a hajam, amikor az illusztrációk között felbukkant a Jägermeisteres üveg címkéje az agancsokkal :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47719) bnss válasza Bubu79 (#47705) üzenetére


bnss
veterán

Nem ittam semmit, ezt teszi velem a krónikus hóhiány egy jó adag stresszel megspékelve. Majd este lesz egy kis ünnepi itóka. :)

---

Jó étvágyat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47720) bolondember válasza Thrawn (#47717) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ilyenkor tolni kell a kaját az arcba, és halkan csámcsogni - headset rulez :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47721) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nagy nehezen kiszedtem a képet, ami engem fogadott Kép

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47722) venember83


venember83
nagyúr

Nem szebb a hull a hó szókapcsolat? Az esik a hó nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#47723) philoxenia válasza venember83 (#47722) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hóesésre sokkal kevesebb kifejezést használ a nyelvünk, mint az esőre. Esik, hull, szakad, hirtelen csak ezek jutnak eszembe.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47724) elmoraan (r) válasza philoxenia (#47723) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem is vagyunk finnek, ugye. :U
Bár ezeket hóra is szokták használni... De attól függetlenül lehet azt mondani, hogy "porka havak esedeznek" ha a hangzás a lényeg. :K

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#47725) bolondember válasza venember83 (#47722) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hullahóéshózik,micimackófázikzikzik...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47726) 7 válasza venember83 (#47722) üzenetére


7
addikt

Hulljon a fergese!

(#47727) Pisztillus válasza 7 (#47726) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azon vagyok... :DDD (É.K.E!)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47728) philoxenia válasza elmoraan (r) (#47724) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezeket a hóra gondoltam, esőre: szemerkél, ködöl, zuhog, pilinckázik /esetleg ez hóra is/, csepereg, ömlik így hirtelen.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47729) elmoraan (r) válasza philoxenia (#47728) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Jaaa, akkor módosítok: ezeket esőre is szokták mondani. :DDD
"Esik eső, szép csendesen csepeeeeereg." :U
A hó egyébiránt még szállingózik is, amit az eső nem tud. :D
Ja, és a hó havazik is, az eső meg nem esőzik. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#47730) NoLF válasza philoxenia (#47728) üzenetére


NoLF
addikt

pilinckázik? :F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47731) philoxenia válasza elmoraan (r) (#47729) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A szállingózik az jó.. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47732) Thrawn


Thrawn
félisten

Kér valaki kávét? :U

#47733: Nem, csak megkívántam, kérhetne nekem is valaki ;] :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47733) kételkedem válasza Thrawn (#47732) üzenetére


kételkedem
addikt

Gondolatolvasó vagy-e :F :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47734) philoxenia válasza NoLF (#47730) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van ilyen szó.... :U :D Innen ered.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47735) Verus


Verus
senior tag

Olvad a hó :O

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#47736) frame>24 válasza bolondember (#47725) üzenetére


frame>24
addikt

"Hull a hó, és hózik, hogy imádkozik nagyanyám,
Micimackó vérzik, halkan sziszeg a szamovár.
Fehér pelenkák lengenek, katonaing, nyög a kötél,
Nyíló öklök, nyíló ölek - élet a világ közepén."

'45 - de ez eredetileg mintha lassabb lenne...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#47737) 7 válasza frame>24 (#47736) üzenetére


7
addikt

A Vidroczki harisnyaja
lecsuszott a bokajara.
Ha lecsuszott, hadd maradjon;
A Vidroczkinak ugyis mindegy.

(#47738) Bubu79 válasza Verus (#47735) üzenetére


Bubu79
addikt

Majd alakul még - ez csak egy demo volt ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47739) Verus válasza Bubu79 (#47738) üzenetére


Verus
senior tag

Demo - majd adok én neki demot... ;]

Viszont én már érezhettem a havat reggel - Feriék megmosták az arcom meg hát bele is ejtettek vagymi :U :))

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#47740) bolondember válasza Bubu79 (#47738) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

demó-démon, vagy mi is?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47741) kételkedem válasza 7 (#47737) üzenetére


kételkedem
addikt

Az nem az a fószer, akinek valamije csörög-morog a Mátrában? Lecsúszott a harisnyája?

Verus itt is csak korlátozottan felhasználható demo hó esett, ami a melegben összeesett, majd olvadni kezdett.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47742) Bubu79 válasza Verus (#47739) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak aztán nehogy az elfekvő raktárkészleteket a nyakatokba zúdítsák a hegyek :DDD

Kell is a mosdatás a csinos Hölgyeményeknek ;] :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47743) Thrawn válasza Verus (#47735) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne panaszkodj, van ahol nem is esett, Te még meg is fürödtél benne ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47744) 7 válasza kételkedem (#47741) üzenetére


7
addikt

De bizony... meghozza a hires nyaja csorog-morog :P

(#47745) Bubu79 válasza 7 (#47744) üzenetére


Bubu79
addikt

HE :F

Nyála csorog-morog, nyája csörög mörög ( WTF? )? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47746) Tim82


Tim82
nagyúr

Valaki nem tudja, hol lelem fel a neten azt a kellemes ügyfélszolgálatos beszélgetéses hanganyagot, az ominózus "DE VAN, DE VAN, DE VAN!!"-mondattal (amit Kékszarvas előszeretettel idéz)?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47747) frame>24 válasza Tim82 (#47746) üzenetére


frame>24
addikt

"tudakozópanasz" a kulcsszó a googlelnak

ng2: csúnya frém bezzeg beírta, mi?! ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#47748) ngabor2 válasza Bubu79 (#47745) üzenetére


ngabor2
nagyúr

biztos nagyon szereti a szárnyalást, esetleg indul az aranyéremért is yetike...

tim: de tudjuk... csak nem mondjuk el :P

(#47749) 7 válasza Tim82 (#47746) üzenetére


7
addikt

Azbeszt.hu :)

(#47750) Verus válasza kételkedem (#47741) üzenetére


Verus
senior tag

Pár órás? :D

Bubci: Hát elvileg az első hóban megmosott arc nagyon szép lesz az évek folyamán :D Nagyimmal mindig megmostuk, kiskoromtól kezdve :)

A titkos készlet is jöhet - már láttam hókotrót, no para :DDD

Thrawn: Nem panaszkodom - lehet ki kellene menni Bánkútra - ott tuti még szánkózni is lehet. :U Lehussanok - huuuuuuuuuusss - hopp egy csipkebokor :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.