Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4433) trassher


trassher
addikt

Kedd óta nem ittam semmit. :D
Szombathy István utcán lakom albérletben. Kinéztem az ablakon,baszott nagy köd. Elnézek a szembenlévő panel felett ahol látok egy fix, jól látható fénygömböt, vmilyen épület tetején. Meg nem mondom mi van ott most hirtelen de a lényeg hogy a Fórum irányába néztem. Egyszer csak egy apró fénypontot látok meg. Majd eltűnt, 1-2 másodperc múlva újra megláttam majd elindult egy véletlenszerű pályán. Rögtön ezután ugyanilyen fénypont, ugyanilyen véletleszerű pályán. A cigi majdnem kiesett a kezemből (mielőtt kérdeznétek nem, nem repülős cigi). Elkezdték egymást követni majd eltűntek. Most visszamentem az ablakba de már a már leírt épület tetején lévő fényt látom.

23:11kor megint kinéztem és ennyit kiáltottam ki az ablakon: Hogy az Isten kapná a f@szára az ilyen hülyéket akik negyed 12kor a panel tetjén ugrálnak ledes fejlámpával.

Egy távolabbi panel tetején ledes fejlámpában emberkék jönnek-mennek. Ritkult a köd és már ki tudtam venni mit is látok. Na erre megyek is szívok egy cigit.
NoLF:Ukrán ufókat gyakran látok. Ukrán vámos a becsületes nevük és imádják lehúzni az embert a határon. :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.