Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5626) Madwe válasza dgyuri0123 (#5624) üzenetére


Madwe
nagyúr

Részemről veled többet nem diskurálok azt hiszem. Olvasod is amire reagálsz könyörgöm? :W

Írom, h majd jön 4k3d, s hogy az jobb lesz, de ugye passzívnál annyit nem számít, hiszen FHD3d 4ks panelen majdnem ugyanakkor felbontású lesz, csak függőlegesen duplázza majd a felbontást, vízszintesen nem.

Erre jön kollega aki írja h nem lesz jobb, hiszen már az rtings is 10pontot adott a c6 3djére.

Erre írom h az, h egy technek 10pontot adnak, nem jelenti azt, h nem lesz jobb - hozok egy régi példát, ami tök egyértelmű h ma már nem jó (úgy látszik nem mindenkinek...) - h ott is voltak biztos 10 pontos tesztek, de senki nem gondolja, h akkor az biztos a legjobb még ma is...

Erre ezen lovagolsz már egész nap, majd a végén kifejted, h nem értelek, h jön ide crt, különben is a 3d kiváló a 910ben, de majd a 4k3d jobb lesz...

INNEN INDULT KI AZ EGÉSZ könyörgöm:D

(Mellesleg a 910 FHD 3djének feleakkora a felbontása mint a 4ks paneleseknek a passzív mivolta miatt)

Netflixes 4kba is bele kellett kötnöd... Onnan tudom h a netflixes 4k (meg annak fele amugy dolby vision) mert kiírja a netflix, és meg is lehet amugy nézni h épp milyen jelet ad. Igen, netflix, igen, tömörít, de ott SOROZATOKRÓL beszéltem. De majd kérlek hozz egy uhd lemezt egy only on netflix sorozatból s akkor jól összehasonlítjuk... Ja meg mert vagyok olyan szerencsés h gigabites netem van s nem probléma a sávszél. :W

De ne aggódj értjük, 4k fasság, hdr fasság, mindenkinek 910et kell vennie, aki nem azt vett az hülye. Sőt a gigabites netem is visszamondom s műholdas 100kbps-et kötök be, csak h átéljem amit te is. Így jó?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.