Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28417) Tulku válasza rothfb (#28408) üzenetére


Tulku
veterán

Én azt hiszem, hogy értékítélet problémával TE küzdesz...minden nap, minden kommentpanelben szerepelsz, amint megírod, mennyire iszonyúborzasztóanrettenetesen f.s az LG, mennyire bajos mindenük, mennyire kell félnie annak, aki megveszi, hogy hipp-hopp elromlik és itt a világvége....

ÉN úgy érzem nem küzdök ILYEN problémákkal ...tehát megértem, hogy Panát vettél, annak ellenére, hogy ÉN nem azt vettem (AZONOS árban volt akkor és ott a C8-al, tehát az ultragazdag poént szerintem ejtsük, mert tömegközlekedéssel járok dolgozni, naponta...)....tehát megértem, elfogadom döntésed...DE nem írom le, valahányszor a panáról esik szó, milyen fapados az irányítása, mennyire háklis a lejátszója, nem keresem a konfliktust...

Elfogadhatatlan számomra, ha az ember a fórum hasábjain a nagy többségnek olyat ír, hogy nem is tudja elképzelni, ki az az ember aki LG-t vesz egyáltalán....szerinted ez nem problémás?

Te barátom Mekkában akarsz klezmert játszani, de rá kell jönnöd, az nem fog menni...

Itt az a különbség, hogy MI meghallgatjuk a klezmert, bólogatunk is, nem fikázzuk, de részünkről a szufi muzsika megfelelőbb...remélem árnyaltan rávilágítottam, melyikünk mit csinál mikor erre téved...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.