Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#481) bepi81 válasza Attila444 (#480) üzenetére


bepi81
tag

Ezért lenne érdekes, ha az áprilisi helyett a május végi FW-vel is meg lehetne nézni.

Nem tudom, mennyire hiteles, de nálam a videó snittek tulajdonságait böngészve is 60 (59,997) fps-t ír.
Oké, hogy a (z 5000-es) típus megjelenésekor az a pletyka járta, hogy ez is duplázik, de, ha llaszlo által leírtakat vesszük alapul (tehát, hogy a hw képes a tényleges 60fps-re, csak szoftveresen van butítva), akkor nem lehetetlen, hogy a frissebb fw-vel EZT orvosolták. Csak ebben az esetben, meg, ezt érdemes lett volna marketing szempontból "világgá kürtölni", elvégre nem egy kis dologról lenne szó.

Én ezért vagyok kissé tanácstalan és nem tudom rámondani egyikre sem, hogy igen, valós a 60fps, vagy, hogy nem, csak dupláz. :U

a szerk.: Esetleg közületek nem használ valaki KMPlayert lejátszónak? Azzal lehet az "f" billentyűvel frame-enként is léptetni a lejátszást. Továbbá, amikor vágtam össze a kisfilmemet, a Windows Movie Makerben is lehetett framenként léptetni a felvételeket. Ezt használtam is, és minden frame különböző volt, folyamatos mozgás látszódott rajtuk. Nem tudom, hogy ez korrekt vizsgálat-e, de ezt tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.