Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9199) #21329600


#21329600
törölt tag

Sziasztok!
Okosórát/sportórát szeretnék venni, főleg futáshoz, túrázáshoz, de hétköznapi használatra is. Nekem elég lenne, ha trackelésen kívül sima óraként funkcionál, futásnál, túrázásnál meg simán trackel, lehetőleg valamilyen módon gpx exportálási lehetőséggel, vagy valamely ismert platformra (pl. strava, runkeeper) tudjon szinkronizálni, valamint mindezt megbízhatóan tegye, és hosszú, GPS trackeléssel legalább 13-14 óra üzemidővel. Na, ilyet nem találhatók legfeljebb 50 ezres áron. Jelenleg Amazfit Bip-em van, ami mindezt papiron tudja, többet is, de totálisan megbízhatatlan. Nézegettem az olcsó kategóriás Polar, Garmin valamint a Decathlon sajátmárkás óráit, futásra elég lenne bármelyik, de a rövid aksi élettartam miatt (6-10 órát ígérnek trackelésnél) túrázásra alkalmatlanok, ráadásul ahogy olvastam, a gyakorlatban ezeket a hivatalos üzemidő adatokat a gyakorlat gyakran alulmúlja. A Garmin Forerunner határeset, mert 13 órát ígér, nyári egész napos túránál ez már bizonyulhat kevésnek, ha meg 1 év múlva már nem bír ennyit az aksi, akkor ez is csak futásra lenne jó nekem.

Tudtok olyan órát, amely ezeknél hosszabb üzemidőre képes GPS használat esetében (óra üzemmódban nem érdekel mennyi az üzemidő), megbízható (Xiaomi kizárva, bármennyire jó telefonjaik is vannak, az én telefonom is Xiaomi, órában hulladék!), és 50 ezernél nem drágább? Ha nincs ilyen, akkor mennyit kellene szánnom rá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.