Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17801) st.habacook válasza st.habacook (#17796) üzenetére


st.habacook
újonc

Bocs, de erre vki? Teljes a tanacstalansag... :W

(#17802) Memmaao válasza st.habacook (#17796) üzenetére


Memmaao
addikt

Én használtam egy évig. Havi 1x töltés, nagyon mutatós a fehér szamlapos, nagyon szerettem, de váltottam garminra.
Feleségem mai napig használ withings steel HR órát.

My name is Bond, James... Dean.

(#17803) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!
Kardió és súlyzós edzéseimhez keresek valami karperecet 15eft környékéig.
A Honor Band 4Pro, és a Band 5 jött velem szemben ebben az árban.
A 4pro nyugodtan megvehető még kora ellenére?

Köszönöm

1.4 T-jet M32

(#17805) szetcsuszott


szetcsuszott
aktív tag

Sziasztok!
A feleségemnek újabban vannak vérnyomásproblémái. Most a fejébe vette, hogy neki vérnyomásmérős okosóra kell. Persze mondtam neki, hogy kb. mind szar az omronig bezárólag, de nem bírok vele, csak hajtja..
Szóval mondjatok már légyszi pár típust olyan 50-70 ezer környékén, az sem baj, ha olcsóbb persze, amiben van vérnyomásmérő funkció és működik is xiaomi telefonnal. "ha anya boldog, mindenki boldog", illetve "ha az asszonynak szar napja van, neked is az lesz" jeligére. Köszi!

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#17806) anrb válasza szetcsuszott (#17805) üzenetére


anrb
aktív tag

Őszinte részvétem :)
Ha ismered a Heartguide-ot, akkor minden ajánlottat ismersz.
Esetleg felbütykölheted a Samsung Health-et a a telefonjára, és akkor megpróbálhatod a Samsung Galaxy Watch 4 családot: [link]
Ha viszont rám hallgatsz, vásárolsz neki egy Omron Elvolv-ot: [link]

(#17807) szetcsuszott válasza anrb (#17806) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Köszi!
Szembesítem ezekkel, nem tudom, mi lesz. Omront nem veszek, az biztos, van itthon rendes felkaros omron vérnyomásmérőnk, nem fogok vagyonokat adni még egyért. Valószínűleg kénytelen leszek venni valamit aminek a speckóiban benne van a vérnyomásmérés, és hagyni, hogy ő tapasztalja meg, hogy sz@r. :((( Watch 4 esélyes, valóban úgy látom a topikjában is, hogy rá lehet hekkelni a health monitort xiaomira, meg az legalább nem noname kínai. Cserébe bír egy napot az akksija :(( . Imádok feleslegesen pénzt kidobni olyan vackokra amikért személy szerint egy forintot nem adnék, yeah. :W

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#17808) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok!

Samsung telefon mellé vennék okosórát, nem feltétlenül Samsungot...akár használtan is.
Ami fontos: értesítések kezelés, órán való telefonálási lehetőség (elég, ha csak a telefonnal működik, tehát nem kell e-sim), alvásfigyelés, lehetőleg szögletes kivitel, lehetőleg legyen Magyar nyelv benne. Ár 100-120k.
Amit néztem az az Oppo watch, de ott nincs Magyar nyelv viszont ha van itt valakinek a véleményére kíváncsi vagyok.
köszönöm.

(#17809) Dwatti válasza Bossi (#17808) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei watch gt2 pro, Huawei watch 3

(#17810) Bossi válasza Dwatti (#17809) üzenetére


Bossi
őstag

Köszönöm. Még annyi jól tudom, hogy a Huawei nem támogat fizetést órával?

köszi

(#17811) Dwatti válasza Bossi (#17810) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem

(#17812) szpeti40 válasza Memmaao (#17802) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem most Withings ScanWatch lóg a kezemen, hát szépnek szép, méri is amit mérnie kell, de ez az értesítés dolog nem nagyon akar összejönni szegénynek.
Egész este, valamint egész délután csatlakozott a telefonhoz, de délután amikor pont hívtak és jeleznie kellett volna, akkor már nem csatlakozott :W
Így sajnos mennie kell. :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#17813) deltaa97


deltaa97
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnénk okosórát venni, de annyira nem vagyok elmélyülve a témában.
Ezeket néztük: Amazfit GTS 2 Mini illetve Amazfit GTS 2e.

Vélemény? Esetleg tudtok jobb alternatívát mondani úgy 30-35k-ig bezárólag?
Lehetőleg szögletes kivitel, értesítéseket kezelje, de ezenfelül nincs semmi komoly elvárás.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#17814) Dwatti válasza deltaa97 (#17813) üzenetére


Dwatti
addikt

(#17815) psion2101


psion2101
tag

Sziasztok!
A huawei gt watch szériából van olyan ami e-simes?
Melyik tud csak bluethooth-n fogadni hivást?
Gondolom a 3 -as széria már tud fogadni hivásokat

(#17816) szente


szente
addikt

Hali!

Tesómnak vettünk egy Zeblaze órát, amihez a Glory Fit app kell. Először minden simán ment, viszont egy pár nap elteltével elvesztette a kapcsolatot a telefon az órával és azóta nem is tud hozzá kapcsolódni. A search device alatt látja az eszközt, de nem tud hozzá kapcsolódni. Újra raktam az appot és reseteltem az órát, de semmi.
Kipróbáltam az én telefonommal, azzal megy egyenlőre normálisan.
Viszont, pár hónapja nekem is volt Glory Fit-et használó órám és ugyan ez a hiba miatt adtam el.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#17817) Dwatti válasza psion2101 (#17815) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei watch gt2 pro /watch 3 BT hivás
watch 3 pro e - sim

(#17818) Badboys válasza szente (#17816) üzenetére


Badboys
őstag

Egyszer már bizonyított az óra, hogy nem jó. Miért kellett megint egy ilyent órát venni úgy, hogy egy ilyennel már ráfáztatok? Lehet hardveres hiba vagy gyenge az antenna. Megcsináltál mindent és mégsem hajlandó csatlakozni. 14 nap elállás van, ha neten vettétek, vissza a feladónak. Én biztosan vissza küldeném. Nem várnám a csodát, hátha jó lesz. Keresnék egy megbízható órát itt a PH án amire van garancia.

(#17819) szente válasza Badboys (#17818) üzenetére


szente
addikt

A másik tök más márkájú óra volt, azért mertünk még egyszer beleugrani. Szinte az összes olcsóbb óra ezt az appot, vagy ennek a klónját használja.

(#17820) Badboys válasza szente (#17819) üzenetére


Badboys
őstag

Elképzelhető, hogy nem az app a hibás. Akkor meg az órával vannak gondok ezért írtam, ha netes vásárlás vissza a feladónak. Ezen az áron megbízható órákat is lehet venni a PH án. Igaz nem új, de akár azt is kilehet fogni lényeg a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#17821) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ismeritek ezt a terméket: Venus okosóra ?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#17822) Badboys válasza HoTaZo (#17821) üzenetére


Badboys
őstag

Ezerszer le lett írva ez az árkategória és a nonémség csak problémákhoz vezet. Fölötted lett róla beszélve. Az pedig a linkeltnél jóval drágább. Ezek a kategóriák csak a pénzkidobás és a csalódás kategória.

(#17823) HoTaZo válasza Badboys (#17822) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm a gyors választ.
Nem követem a topikot, mert nekem nincs igényem okosórára. Nővérem Mi bandja tojta össze magát és az új telójával (Samsung) se barátkoztak össze. Átküldte ezt, hogy mi a véleményem róla, nekem meg az nincs, ezért fordultam felétek, hozzáértőkhöz. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#17824) Black_Raven válasza HoTaZo (#17823) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ez a Ne vegye meg kategória. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#17825) Badboys válasza HoTaZo (#17823) üzenetére


Badboys
őstag

Samsunghoz lehetőleg samu órát. Sajnos az viszont nem ez az árkategória. Mond meg a testvérednek nézem itt a PH án samu órát az SGW3 és az SGW Active eléggé nyomott áron vannak. A lényeg a garancia legyen bőven. A hüvelyek is aránylag olcsók, de nem tudom mennyire kompatibilis a samu telefonnal. Ezért javasoltam a samu órát ott 100% ban minden működik.

(#17826) Black_Raven válasza Badboys (#17825) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Huawei óra tökéletesen műxik a Samuval, volt 2 is(99%}. Egyedül a kamera vezérlése nem megy, kizárólag Huawei telóval.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#17827) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Szerintetek Samsung Watch4 Classic 46 mm, vagy Ticwatch Pro 3 Ultra GPS?

(#17828) Badboys válasza Hauptmann (#17827) üzenetére


Badboys
őstag

Két rossz közül inkább a samu.

(#17829) Badboys válasza Black_Raven (#17826) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm azért írtam, hogy nem tudom mennyire kompatibilis a kettő. Gondoltam valaki megírja a tapasztalatait.

(#17830) Hauptmann válasza Badboys (#17828) üzenetére


Hauptmann
addikt

Miért rossz? mindenképp maradnák a WearOS-nél, nagyon sok variációs lehetőség nincs.

(#17831) HoTaZo válasza Black_Raven (#17824) üzenetére


HoTaZo
őstag

& Badboys

Köszönöm! Átadom neki az infókat.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#17832) szpeti40 válasza Hauptmann (#17827) üzenetére


szpeti40
addikt

Én a samsungot venném inkább.
Én is szemezek egy kisebb Watch4 Classiccal.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#17833) psion2101 válasza Dwatti (#17817) üzenetére


psion2101
tag

köszi szépen :R

(#17834) Badboys válasza Hauptmann (#17830) üzenetére


Badboys
őstag

Nem a Wear ra írtam. Nekem is volt, aztán kipróbáltam a Tizent ez jobban bejött. Viszont a Tizen meghalt. Volt itt tag aki SGW3 ról tért át aTicwatchra, ájuldozott milyen jó óra ez marad sokáig.3 nap múlva már sírt, hogy ez egy mekkora szar. Most, ha jól emlékszem SGW4 et használ. ezt csak azért írtam mert kérdezted. Viszont szíved és pénztárcád dönti el mit veszel. A samu meg a vevőkkel tesztelteti amit neki kellett volna elvégezni.

[ Szerkesztve ]

(#17835) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

Okosórát szeretnék vásárolni a tesómnak, és tanácsot szeretnék kérni. A keret kb 40-50k lenne, az órát illetően nincs különösebb elvárás, ne szögletes forma legyen, inkább klasszikus óra kinézet mintsem túlságosan sportos. Úszáshoz és kerékpározáshoz használható legyen, GPS gondolom ebben az árkategóriában már van. Jelenleg xiaomi telefon van, később tervez samsungot, vagy marad a xiaominal.

Előre is köszönöm! :R

(#17836) Hauptmann válasza Badboys (#17834) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ebben igazad van, de én hányok a zárt óra oprendszertől.

(#17837) Badboys válasza Hauptmann (#17836) üzenetére


Badboys
őstag

Amennyiben nekem kellene választani mindenképpen az SGw4 et választanám. Majd talán levedli a gyerekbetegségeit. A legnagyobb gond egyesek szerint az akksi teljesítmény. Ezen viszont sokat nem fognak tudni faragni. Ez a saját véleményem tükrözi.

(#17838) mackosajt


mackosajt
addikt

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne.
Kollégám benne van a korban, ebből kifolyólag vannak problémái.
Számára keresünk okosóra, vagy okos karkötő közül valamelyiket.
Tudni kell, hogy a kollégám már sajnos saját motorvezérlővel rendelkezik (peacemaker), illetve nagyon gyenge a motorja, ebből adódik, hogy sokszor eszement magas pulzus mellett is alacsony a vérnyomása, illetve gyógyszer szedés pontos kell legyen neki.
Amit tudjon:
- lehetőleg kerek óra forma (ez alapján inkább óra lesz)
- minél pontosabb pulzusmérő
- beállítható időzítő a gyógyszer miatt
- max olyan 40k ár (ez meg gondolom elég sovány).
Ha esetleg vérnyomás mérés is lenne, bár úgyis csak tájékoztató jellegű, az gratisz lenne (öreg Samsung teló van neki, de gondolom ebbe a keretbe úgysem fér be semmi ami ezt tudja)

Válaszokat előre is köszönöm!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17839) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, van valakinek tapasztalata az alábbi órával és esetleg megosztaná velem/ünk?
Köszönöm, Á

70mai Maimo Watch okosóra

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#17840) Keef_Lee válasza padi68 (#17839) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szia! Igen. Elégedettek vagyunk vele, de ezt azért nem szeretem így konkrétan kijelenteni, mert ez az elvárásoktól is függ. Van fent 2 magyar nyelvű video vele kapcsolatban. Az egyik dicséri, ez a Mi store hivatalos bemutatója. A másik lehúzza, leginkább a kijelzője miatt.
Karácsony óta megy. Extra akksi üzemidő és sok funkció. Kérdezz, ha van valami konkrétum.

(#17841) padi68 válasza Keef_Lee (#17840) üzenetére


padi68
senior tag

köszi!
van 2 okosórám/ garmin fénix 6X pro + Honor watch magic2 , illetve egy mi band 6/ de szeretnék egy 1,7" körüli kocka órát ami mutatja a különböző értesítéseket/gmail, messenger, face

Ezeket hogyan jelzi ki, el lehet olvasni pár szó erejéig?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#17842) Keef_Lee válasza padi68 (#17841) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ennél a kb. a Viber, naptár bejegyzés, SMS üzenet van használatban. Ez ékezetes. Hívást kijelzi és elutasítani el lehet. A kijelzője nem amoled, ezért egy kicsit világít a háttér fekete, de nem zavaró.
Az edzés programokban van ugyanúgy bemelegítés, aerob, unaerob fázis, stb. mint a többinél. Stressz szintet, pulzust, véroxigént méri. Alvást figyeli.
Az appja csak angol nyelvű.

(#17843) AtHoS válasza AtHoS (#17641) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bilibe ért a kezem, mert gyári számlappal majdnem 18 napot ment a (non X) Fenix 6 (este 9-kor lenne meg a 18 nap, bár kibírta volna, de 7%-nál jelzett egy órával ezelőtt és ment is töltőre)

Azért plusz egy hetet jelentett a számlapcsere, na ezt nem gondoltam volna :Y

read-only mode on the forum

(#17844) Dwatti válasza padi68 (#17839) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem jobban jársz az amazfit gts 2 mini vagy e tipudssal!

(#17845) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Egész napos kerékpározáshoz keresek magyar menüvel és saját gps-szel ellátott okosórát!
Korábban amazfit stratosom volt, de kb. két év után megadta magát.
Ennél tartósabb eszközt szeretnék, mondjuk 100.000 Ft környékén.

Kifejezetten lényeges lenne a magyar menü! (gyárilag, mókolás nélkül).

Samu s21 ultra (leginkább) és Poco F1 (ha beválik akkor még egy ugyanilyen órát vennék ajándékba) készülékkel lenne használva, ha ez befolyásoló tényező.
Köszönöm előre is!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#17846) Dwatti válasza sebijani1982 (#17845) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei, Garmin, ezek között nézz szét.

(#17847) naja


naja
aktív tag

Sziasztok!
Páromnak keresünk okosórát Samu S7 telóhoz. Amazfit GTS 2E-t (rózsaszín, de ez nem követelmény) néztük ki, de utánaolvasva elég nagy panaszáradat van miatta: bt kapcsolat hiba, értesítési és app problémák kapcsán. Ezért kicsit elment a kedvem tőle.
Van alternatívája, vagy ebben az árkategóriában ne reménykedjek hasonló tudású, de hibátlan készülékben. Vagy az is lehet, hogy nincs semmi baj az órával, és van rá mód, hogy jól beállítva/más appal sokáig elmegy hibátlanul?

Alapigényei vannak:
• minél jobb akkuidő (1 hetet bírjon majd ki 1-2 évesen is és akkor már jók vagyunk),
• használható értesítés kezelés (pl: hu ékezetek, meg hogy ne csak sokára kapja meg),
• normálisan működő kapcsolat a telóval és ne legyen ócska a gps,
• fagyás és idegeskedés mentes üzem (csak nevetgélni szeretünk, eszközöket földhözcsapkodni nem annyira).
Ha ebben az árban ezek nem elvárható dolgok, akkor mit ajánlanátok?

Köszi szépen előre is!

(#17848) Dwatti válasza naja (#17847) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei watch gt2 42mm, Garmin venu Sq
ár a duplája de jobb.

(#17849) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,
Van egy Garmin Forerunner 55-öm, imádom, szeretem, de egy dologra nem jöttem rá.
Ha hívnak, az óra egyszer rezeg kb. 2mp-ig, de utána nem. Hol lehet beállítani, hogy folyamatosan/szakaszosan rezegjen mint egy telefon bejövő hívás esetén?
Köszi előre is a segítséget.

(#17850) nutfile válasza tome0001 (#17849) üzenetére


nutfile
aktív tag

régen végig rezegtek a garminok, de sajna valamelyik sw frissítésnél ez lett az újítás, azóta nekem is csak 2-t rezeg
(amúgy az FB-n érdemes a "GARMIN magyar support csoport"-ba regisztrálni és ott megkérdezni/rákeresni, hátha volt már téma)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.