Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2951) Rez_Grof válasza Old Death (#2944) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Abból készül amit malacok a hízlaldában meghagytnak. :DDD:DDD:DDD

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2952) escie válasza Dilikutya (#2946) üzenetére


escie
őstag

nem mertem megkóstolni, mert, az ilyet a kis tartályba szoktam tölteni, a motorháztető alatt. jól lemossa a bogarakat is. ;]

I'm back, baby!

(#2953) Dilikutya válasza Vangelis (#2947) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem ízlett. Volt egy kellemes mellékíze, ami a sima Pepsinek nem :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2954) tildy válasza TexT-BoY (#2950) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt msot nem értem:F
Escie:nem eszem meg a srágarépát, nem iszok sárgarépalevet, de az olímpos narancs-répa ital isteni:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2955) mayerlaci válasza Vangelis (#2947) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Nem volt olyan rossz:)

(#2956) Old Death válasza Agostino (#2949) üzenetére


Old Death
senior tag

ki így ki úgy, semmi vita nincs itt ;) csak eXtrem italokról van szó :D
tök: én meg ezt nem szeretem.. a sült tököt... fözelékben megeszem...
megvan az Isteni elrendeltetése Madách - Az ember tragédiája: Lucifer a tagadás szelleme... csak tagadás (újítás) útján jut előbbre az ember (elég gyakran vakvágányra, főleg az italok terén :D)

#2950 csak nem :D

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2957) vizslakutya válasza TexT-BoY (#2943) üzenetére


vizslakutya
senior tag

a fiam az arcára kapta és most vagyunk a hatodik hónap vége felé,és látványos a javulás.
úgyhogy kitartás és bizti jobb lesz :C

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#2958) Esmein válasza Vangelis (#2937) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem, exem tudta mit veszünk én meg még nem, ezért vettünk olyat :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2959) escie válasza Agostino (#2949) üzenetére


escie
őstag

ezek a felhasználási módok -amiket írtál-, nem zárják ki az elfolyósított formában történő fogyasztását a zöldségeknek.:P
--
Tildy,
fogadjunk, fütyölni sem tudsz! :)

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#2960) Vangelis válasza Esmein (#2958) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ja jól átvert:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2961) TexT-BoY válasza tildy (#2954) üzenetére


TexT-BoY
addikt

a picwic a legdrágább ''tea''
viszont a picwic árába vehetsz TEÁT is ami valoban tea és nem pedig 1-2 gaz összeörölve némi aromával...

javaslom hogy a legközelebbi tescobol vegyetek egy adag ''China Tea Jasmiin'' fémdobozos cuccot... na az már tea 120gramm kb 100csésze tára elég
a Teafüvet kézzel termesztik és kinábol idáig szállitják és egészen hihetelenül fiinom ize van!
aztán efelett vannak a GYÜMÖLCS TEÁK árban olyan 1000Ft felett

de a filteres marhaság eggyik teábol sem jó

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2962) Agostino válasza Old Death (#2956) üzenetére


Agostino
addikt

Akkor sem szeretem a paradicsomlevet, akármit mond Madách :DDD.
Sült tököt nem szereted? Akkor még nem ettél finom sült tököt. :)
Amugy: vodkás dinnye rulez, ha már tökfélék, meg elkészítési módjukról esett szó, :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2963) Rez_Grof válasza Agostino (#2962) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hogyan kell vodkás dinnyét csinálni?

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2964) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Agostino:Mért nem vagy msn-en?

(#2965) Agostino


Agostino
addikt

Rez_Grof: fogsz egy szép nagy dinnyét, majd meglékeled. Ezután fogsz egy tölnyért, és beleállítod a lyukba. Magadhoz veszed a vodkát. Belekortyolsz, nyugtázod, hogy jó. A tölcsért felöntöd vodkával, majd hagyod, hogy a dinnye beigya a nedüt. Dinnyéje válogatja, hogy mennyit vesz be. Ha ugyesen csinálod, és én nem felejtettem ki valamit, akkor két derék szelet után csak ülsz, és vigyorogsz magad elé. Tipp: hűtőben érdemes lehűteni az átitatott gyümölcsöt. :)

mayerlaci: nemtom. :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2966) escie válasza Agostino (#2965) üzenetére


escie
őstag

haverék csináltak, aztán valami iszonyat undorító dolog jött ki belőle. büdös volt, csúnya volt, rossz íze volt, a vodka is oda volt. :))
nagyon elszúrtak valamit.

I'm back, baby!

(#2967) Agostino válasza escie (#2966) üzenetére


Agostino
addikt

Szerintem amikor a tölcsért felöntötted, be kell tenni a hűtőbe, és akkor nem posszan meg. Akkor vedd csak ki, amikor töltesz rá, aztan bekk a frigóba.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2968) Rez_Grof válasza Agostino (#2965) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Na ezt kipróbálom dinnye szezonban. Göröggel vagy sárgával érdemes csinálni?

Ph! táborban inditványozni fogom, hogy ez legyen az ebéd utáni deszert. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2969) Agostino válasza Rez_Grof (#2968) üzenetére


Agostino
addikt

Göröggel kell, a sárgadinnye húsa túl tömör szerintem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2970) tildy válasza Agostino (#2962) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem szeretjük az ilyen igazi, fekete vagy zöld teát, mert felkeltenek.
Szoktunk néha ilyen filter nélküli gyümölcsös teát venni sparból, az is jó.Van benne mazsola, azt utólag kieszegetem:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2971) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Biztos volt már:
Bővebben: link

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2972) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hirtelen lenyomtam 3 rész MPFC-t, közben pedig nem bírtam elérni a PH!-t... bocs:U
A teára visszatérve: én is kb. tavaly karácsony óta kaptam nagyon rá. Akkor kaptam a cégtől ajándékba (Greetings TEVA) egy szép fadobozban 8-féle Wissotzky-teát... na az borított minden addigit. Azóta elkezdtem válogatni a teákat. Szerencsére találtam Debrecenben egy jófajta teázót, és sorban próbálgatom a cuccokat: zöld, fekete (ezek ízesített és natúr változatai), oolong, fehér, rooi, gyümölcs, gyógy, stb. Van mindenféle elszállt íz. Pl. az egyik reggeli kedvencem: Caffee Latte: fekete tea, egész kávészemek, tejszín, csokidarabok. Egy kis tejpor bele... felébredtem. :Y Nem lehet eldönteni, hogy tejeskávé, vagy tea. Mindenből a finom van benne.
A másik nagy ''sláger'' az ízesített rooi. Ebből különösen 2 áll közel hozzám: After Eight (csoki-menta), és narancs-eukaliptusz. Vannak ízorgiák...
Amúgy én is söröskorsóból szeretem inni a teát, ma is leszaladt vagy 3 liter (4 féle).
Filteresből is vanak jók: Milford, és Teekanne. Ezekből van egy kisebb tartalék. Ők is tudnak ''érdekes'' dolgokat összehozni.

No, megyek alszani, mert holnap regel korán (4:55) kell kelnem :O

[Szerkesztve]

(#2973) Lortech


Lortech
addikt

Off-off..
Muszáj leírnom. Tisztára meg vagyok bolondulva. Éreztetek már olyat, hogy egyszerűen nem tudtok kiverni a fejetekből egy gépbővítést? Ma délelőtt láttam egy jó ajánlatot, és azóta egész nap ez jár a fejemben. Van pénzem rá, de valahogy mégsem akarok gépre költeni, és folyamatosan ezen rágódom, és próbálom a fejemből kiverni. Alaplapot, procit cserélnék, a mostani ecs s462-es nf2 lapról + duron 1600-ról egy nf3 250-es asus sk8n-re + s754-es sempron 2600+-ra. A helyzetet tovább tetézi, hogy a régi lap sulinetes, ha veszek másikat helyette, a régit ugye nem adhatom el (vagy mégis ;] ). Igazából nem is játszom rajta, amivel igen, arra elég a mostani 9200-es, meg megteszi ez a jó kis gép úgy általában, csendes is, (most vettem bele halk hűtőt), bár videokódolásra már jobb hasznát venném az utódnak.
Nem tudom kiverni a fejemből a dolgot. Ilyenekkel próbálom magam lenyugtatni, hogy mi van, ha nem fog menni az új sempron übertuningja, nem éri meg a +20K-t,meg újra kellesz telepíteni a rendszert, hosszútávon zsákutca az s754 platform, hangosabb lesz a hűtője, tobbet fog fogyasztani valamivel (+áramszámla), ha eladom az alaplapot, akkor lebukok vele... stb. stb.
Aztán eszembe jut, hogy jól kihúzom a lelkét is, és az milyen jó lesz nekem.
Mire ezt leírtam, kicsit lenyugodtam, megérte. :)
Nem vagyok ám ilyen mindig, egy-két évente jön rám hasonló roham, és akkor általában gépátépítés van. :U
Köszi hogy meghallgattatok. :)

Thank you to god for making me an atheist

(#2974) Old Death válasza Lortech (#2973) üzenetére


Old Death
senior tag

igen... most készülök házat venni -egy Stacker-t- csak még támogatóm nincs rá, keresni kell vmi szponzort...
az egész úgy történt, h egy ventirácsot akartam kivágni a gépből, lapfuróval, de ehhez le kell fogni a házat amihez a tömegem meg is felelt volna, de a ház meg adta magát... ''kicsit'' meghajlott...:U mindez történt még márc.-ban és azóta se tudom normálisan rárakni az oldalapot ill. a ház tető se passzentos... meg amúgy is tele van az a bizonyos a házzal így gondoltam veszek egy újat, és ha már veszek akkor vmi olyat ami éveken át szolgálni fog...
tehát át van érezve teljes mértékben az új vásárlás iránt érzett euforikus hangulat :)
szerk.: majd megtanulok írni...

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2975) Viktor77 válasza Lortech (#2973) üzenetére


Viktor77
titán

Gondolod meg, de nagyon.

Én most a 6600GT-vel voltam így, tetszik a kártya, gondoltam lecserélem a 9500Pro-t. Csak egy gond van. Nem játszom egyáltalán (na jó, most PSO-zok)(a vga 200/400-ra van downclockolva). De még régebbről él bennem, hogy ha valami új dolog megtetszik (igazából a 6600 pontszámai fogtak meg), akkor megveszem. Szerencsére most már egyre jobban megállom. Most a halkításra megy minden fölös lé.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2976) anaqer


anaqer
veterán

Most derült ki hogy három napja egy olyan tárgy beadandójával szenvedek amit nem is tartanak a mi szakunkon... :U Hát hurrá.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2977) jasszer válasza anaqer (#2976) üzenetére


jasszer
senior tag

...én meg vizsgán odaültem a vélt vizsgáztató elé, aki kedvesen útbaigazított h tulajdonképpen Ő is tarthatta volna az előadásokat, de mivel nem így történt próbálkozzak a másik úriembernél, az asztal túlfelén... ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#2978) Agostino


Agostino
addikt

Hu mit vettem észre. (lehet a szemem káprázik)

Nézzétek meg Tildy 2967. hszét. Válaszolt a 2960-as hsz-re, vagyis TexT-BoY boy hszére. Most nézzétek meg, megint a 2967-es hszben kinek is válaszolt...:D
Mindketten 2960 vagyunk :)

Sorry hogyha egy full természetes dolgot veszek hibának, de ez akkor is tetszik nekem :)

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2979) Vangelis válasza Agostino (#2978) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Előfordul:D, ez van.

Bővebben: link

itt még az időpont sem ugynaz:D

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2980) Winner_hun válasza Agostino (#2978) üzenetére


Winner_hun
félisten

mert másodpercre ugyanakkor írták, ilyen már velem is előfordult

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2981) Esmein válasza Agostino (#2978) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én meg úgy jártam, aszittem a csóka magának helyesel, közben nekem csak az övét rakta előre.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2982) Lortech válasza Viktor77 (#2975) üzenetére


Lortech
addikt

Átrágom a dolgot még párszor. Most is percenként változik a véleményem magamban. Játékra nem használnám mint mondtam, tök mindegy, hogy 150 vagy 200fps-sel menne a q3, tehát a vidkari marad. :)
Egy új lap + procira fáj csak a fogam. A mostani konfigom is nagyon jó ár/érték mutatókkal rendelkezik, a kiszemelt áldozat is hasonlóan jó vétel lenne. Elég sok mindenre használom a gépemet, szerverek futnak permamensen, programozok, konvertálok, videót-, hangot-, szerkesztek, vágok, és ezekhez már bőven elférne a nagyobb teljesítmény. Csak ilyenkor eszembe jut, hogy megér-e nekem a kényelem 20ezret, ér-e annyit ez a pénz, hogy egy ablak 3mp helyett 2mp alatt bejöjjön, meg 2óra helyett 1,5 óra alatt csináljon meg egy tömörítést - mindehhez hozzátartozik hogy nem vagyok túl jól eleresztve anyagilag, saját erőből fizetném. Valószínűleg hagyom az egész dolgot, csakhát olyan rosszkedvvel tölt el ez. Járna már ennyi, mert tényleg sok időt töltök el a gép előtt. Ha meg megveszem, akkor hipp hopp elmúlna az az öröm amit az új cucc okoz, és egyből arra gondolnék, hogy költhettem volna értelmesebb dolgokra is a pénzt. Áh, nincs jó döntés. :)

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#2983) MarKoo válasza Esmein (#2958) üzenetére


MarKoo
őstag

Miért vagyok befolyásolható te, te... ;]

(#2984) Esmein válasza MarKoo (#2983) üzenetére


Esmein
nagyúr

Csak megszólal Integra, hogy írd át, te meg átírod :D Nem lesz ez így jó kedves pajtás... :D By the way, nem megyek msn-re mert kezd hasogatni a fejem, hülyeséget álmodtam az este és már aludnom kéne mert fár@t vagyok. Meg mostan notirol tolom.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2985) Viktor77 válasza Lortech (#2982) üzenetére


Viktor77
titán

''Ha meg megveszem, akkor hipp hopp elmúlna az az öröm amit az új cucc okoz, és egyből arra gondolnék, hogy költhettem volna értelmesebb dolgokra is a pénzt.''

Itt a lényeg. Addig okoz örömet, amíg elmész érte, megveszed, beszereled, és megnézed mennyivel gyorsabb mint a régi. Aztán elmúlik a varázsa.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2986) MarKoo válasza Esmein (#2984) üzenetére


MarKoo
őstag

Azért írtam át, mert igazat adtam neki kispajtás. :DD Ne szóljál be kiccsávó. :P Akkor ne gyere, jobb is így. Én viszont érzékeny búcsút veszek tőletek, mert nem leszek 2 napig. :U Szóval legyetek jók.

(#2987) Esmein válasza MarKoo (#2986) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mindenki tomboljon, nem lesz itt már keménység, moderálás:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2988) MarKoo válasza Esmein (#2987) üzenetére


MarKoo
őstag

Most kötözködsz, de fogok én még neked hiányozni. Ha nem lesz itt a szigor.... :DD

(#2989) Esmein válasza MarKoo (#2988) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem kötözködöm moderátor úr, csipkelődöm, nem teljesen ugyanaz. Na, hős moderátorok átlagos fórumozók és mégátlagosabb hozzászólások, jóéjszakát kispajtások :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2990) MarKoo válasza Esmein (#2989) üzenetére


MarKoo
őstag

Igazad van, csípkelődsz, de tudod hogy engem nem lehet felbosszantani. ;] Jóéjszakát neked is...

(#2991) Trak


Trak
addikt

De jó szar kedvem lett... depis zenét hallgatok, nosztalgiázok, és ilyenkor nagyon előjönnek a x@r gondolatok.
Ma megyek dolgozni, de minek? Mit érek el vele? Azt hogy talán pár éven belül jobb munkám lesz, és a következő 40 évben folyamatosan dolgozhatok? És mit érek vele? Nagynehezen fenn tudom tartani magam? Vagy lesz egy kicsivel több pénzem, mint amennyi a fenntartásomra kell, de nem tudom mire költeni, mert úgyis 9-10 órát dolgozom, és másra nincs is nagyon idő...
Baromság az egész.

Bocs, inkább iszom még egy sört:D

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#2992) Lortech válasza Trak (#2991) üzenetére


Lortech
addikt

Tedd azt, egy jó sörnek legalább mindig van egy kis értelme. :)

Thank you to god for making me an atheist

(#2993) Sianis


Sianis
addikt

Jó reggelt!

Az érettségizőknek a népi Kína egy éves termésével! HOOAH!

(#2994) SPDeluxe1.0 válasza Sianis (#2993) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Yó reggelt mindenkinek + Sianisnak!
Mit csinálsz te állandóan ilyen korán reggel?:F

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2995) Old Death válasza SPDeluxe1.0 (#2994) üzenetére


Old Death
senior tag

felkel :DD és ír ide :))

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2996) SPDeluxe1.0 válasza Old Death (#2995) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Vagy most fexik! :DDD

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2997) ngabor2 válasza Lortech (#2973) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én a helyedben nem venném meg. Egyrészt a régi gép maradványai csak állnának kihasználatlanul. Másrészt az A64-esek topikja szerint az Asus A64 szinten kissé gyengén teljesít a többihez képest. Harmadrészt S754 Sempron... IMHO nem éri meg.
Szerintem még egy kicsit gyúrjál anyagilag, és vegyél egy normális alaplappal egy normális procit, ha lesz értelme. Ebben a váltásban nem igazán jutsz plusz teljesítményhez.

(#2998) Loretto


Loretto
veterán

Szurkoljatok a drága hugocskámnak, ahogy beszéltem Vele, nem nagyon vitte túlzásba a dolgokat :DD

Soirée...

(#2999) tildy válasza Loretto (#2998) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt én is mondhattam volna:D

Ballagáskor mindegyik osztálytásával azt dumálták a ''menetben'', hogy még semmit nem tudnak irodalomból:D

Loretto:
én is csak 2 nappal ezelőtt. Nem tudom melyik rendszer a jobb.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3000) Loretto válasza tildy (#2999) üzenetére


Loretto
veterán

Ami a furi hogy tegnap tudtam meg hogy nem 3 tétel lesz, hanem vmi feladatlap. Lol mondom hát ez nem eccerű.... szegények.
Holnapi matekot már jobban ''várom''....

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.