Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2201) Esmein válasza dannnnn (#2200) üzenetére


Esmein
nagyúr

Világ életemben Athlonom volt, most épp procim meg ramom nincs bele szal fákk.. Arqhuissal nemtom hogy mi van, ha jól emlékszem leb*sztam valamelyik topikban talán, meg már egy hete nem láttam mert nem koleszban vagyok.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2202) Vangelis válasza Esmein (#2197) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Na bevallom énekem is volt hasonló alakításom anno:DDD ITT 450 valamennyi;)

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2203) dannnnn válasza Esmein (#2201) üzenetére


dannnnn
aktív tag

f@szért kell veszekedni....... pedig nagyon jol megvoltatok ahogy én észrevettem.
cst azért nyomod? :D

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#2204) Esmein válasza dannnnn (#2203) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mert nagy a szája és meg sem fordul a fejében soha, hogy esetleg nem neki van igaza. Amikor persze ezt a szemére vetik ő van a leginkább felháborodva, sajnos ezek a gyerekek, akiket a szülő kiskorban nem tud elég keményen fogni, mentális disztorzión mennek keresztül, aminek a végeredménye erőszakos viselkedésforma illetve teljes kompromisszum-képtelenség lesz.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2205) dannnnn válasza Esmein (#2204) üzenetére


dannnnn
aktív tag

huhu. ne bántsd. jofej srác. gps re is jönni akart. bár nem jött össze a dolog, anyagiak miatt. de azért te is jöttél volna. ugye??? :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#2206) Esmein válasza dannnnn (#2205) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én ismerem a srácot személyesen, nem te. Alapvetően nincs vele baj, csak kicsit olyan, mint a 100 forintos, meg mondom, ha valami nemstimmt akkor mindenkinek a kurva anyját.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2207) steve@prhw


steve@prhw
őstag

Hátvazze.... Most hoztam el egy gépet, időnként megfagy, és utána nem lehet egy darabig elindítani, mert sípol, mint állat....
Egy vargáné és két púpos kondi :O

Persze kispénzű csapat nem túl régen jó drágán vett gépe... (Shuttle ak32l, 950-es viharmadárral). Most mit mondjak neki? Dobja ki? Vagy veszek egy tápot, majd koldulok valahonnét két konit, és kicserélem... Hogy ebből nem fogok meggazdagodni, az holtbiztos... Ráadásképp ma rohantam el diplomamunkát kötésre leadni, és pénteken lesz két vizsgám :O:O:O

(Viszont egyszer az ilyen melókért kapott ajándékpiákból rendezek egy olyan berúgást, hogy kidől a házfal..)

Bocs az offért, de ezt ki kellett írnom...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#2208) Esmein válasza steve@prhw (#2207) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az a piálás jól hangzik :D
Kéne egy számítástechnikai felvilágosító műsort alkalmazni, illetve jelvényes felvilágosítókat a legnagyobb forgalmú kiskerekbe. Vagy nemtom. Az emberekkel nem is az a baj, hogy abszolút nem értenek a számítógéphez, hanem hogy nem lehet nekik elmagyarázni rendesen a dolgok mikéntjét, vagy már egy okos ismerős elmagyarázta... Rendszerint programozók hardver, hardverguruk szoftver téren tudnak okosságokat terjeszteni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2209) steve@prhw válasza Esmein (#2208) üzenetére


steve@prhw
őstag

Na ja...

Igazából az a gáz, hogy sokszor ugye tök jól megy, aztán meg van, hogy 5 perc alatt fagyi, aztán sííííp... Döglene meg, és akkor azt mondanám szomorúan: csere. De így? Most például 1 órája használom, arról írok. Spy- és víruskeresőket futtattm, a prime azóta megy, semmi gond. Gondolom itt kicsit stabilabb az elektromos hálózat, vagy éppen úgy állnak a csillagok. :F A feszek persze össze-vissza ugrálnak everest szerint, de megy.

Bekössem csillag-deltába, és húzzak vele ívet? Ehhh...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#2210) steve@prhw válasza steve@prhw (#2209) üzenetére


steve@prhw
őstag

Ja, bocsi, hogy szétonolom az offtopicot... :B

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#2211) Esmein válasza steve@prhw (#2210) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mondd meg hogy szar a táp, a kondikat meg cseréld ki.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2212) tildy


tildy
nagyúr

NA ide is benéztem, látom senkinek nem volt túl nagy szófo.ása...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2213) steve@prhw válasza Esmein (#2211) üzenetére


steve@prhw
őstag

Igen, valszeg ilyesmi lesz a megoldás... Gondolom, az aktuális kínálat felénk a kódgánya, választék a kék vagy a narancs címke... Mindegy, ennél az is jobb...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#2214) b14 válasza tildy (#2212) üzenetére


b14
senior tag

Ohh... ne hamarkodd el:D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2215) anaqer


anaqer
veterán

Hhhhhhh... soha nem lesz már péntek este tíz óra. :\

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2216) Esmein válasza anaqer (#2215) üzenetére


Esmein
nagyúr

Miért nem éppen 8 ? Akkor adják a norton securities : The scheduled virus check c. sorozatot, minden adást megnézünk faterom gépén :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2217) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Teljesen váratlanul a matektanár kettes helyett hármast adott.Kész vagyok..:D

(#2218) b14 válasza _Volkovy_ (#2217) üzenetére


b14
senior tag

Mij nagy öröm ez számunkra:DDD

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2219) Esmein válasza _Volkovy_ (#2217) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem baj, egyetemen fősikolán úgyis partiba vágnak ;)

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2220) _Volkovy_ válasza b14 (#2218) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ha le vagyok szarva,akkor az érzés kölcsönös.

(#2221) MarKoo válasza Esmein (#2168) üzenetére


MarKoo
őstag

Jah tényleg nem 5 perc... :B

(#2222) b14 válasza _Volkovy_ (#2220) üzenetére


b14
senior tag

:DDD Valamit gondolsz, hogy más azt gondolja rólad, azt te gondolod...

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2223) _Volkovy_ válasza Esmein (#2219) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

He?

(#2224) Esmein válasza _Volkovy_ (#2223) üzenetére


Esmein
nagyúr

matekhármas egyetemen matek -2-es :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2225) anaqer válasza Esmein (#2216) üzenetére


anaqer
veterán

Este tízkor végzek melóval, utána jön a Past Classics : Competitive Drinking with High School Lads jubileumi adása.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2226) b14


b14
senior tag

Elég egyszer.:)
Ha az gondolod, hogy én azt akartam mondani, hogy le vagy szarva, akkor tulajdonképpen te hiszed magadról azt.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2227) _Volkovy_ válasza Esmein (#2224) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

legótvarabb vidéki főiskolákra jelentkeztem,a világvégén túl.

(#2228) Esmein válasza anaqer (#2225) üzenetére


Esmein
nagyúr

;)
Az jó műsor. Én minden nap a Boring Days Boring People-t nézem...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2229) _Volkovy_ válasza b14 (#2226) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szépen kérlek ne fárasszál,kiscsillag.

(#2230) b14 válasza _Volkovy_ (#2227) üzenetére


b14
senior tag

Akkor én ismerlek:D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2231) b14 válasza _Volkovy_ (#2229) üzenetére


b14
senior tag

:D Azt lehet fárasztani, aki magától is fárad:D

Uhh. Már megint kezdem:D:(

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2232) _Volkovy_ válasza Esmein (#2228) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én meg a Fuckin' Goddamn Fucked Up Teachers Show-t..

(#2233) _Volkovy_ válasza b14 (#2230) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mé,ki vagy?

(#2234) b14 válasza _Volkovy_ (#2233) üzenetére


b14
senior tag

Te tényleg fáradt vagy, vagy én vagyok a túlságosan hülye.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2235) MarKoo válasza b14 (#2234) üzenetére


MarKoo
őstag

Légyszíves mindketten fejezzétek be! Vagy ha ennyire nem bírjátok magatokat visszafogni, akkor menjetek a ringbe, vagy fussatok két kört.

(#2236) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Fogjam vissza magam?Őrjöngenék?

Csak lefárasztottak egész nap,és itt is megy az oltogatás.

(#2237) Loretto válasza Esmein (#2159) üzenetére


Loretto
veterán

Addig menniy ban belefér :D

Soirée...

(#2238) tildy válasza Esmein (#2224) üzenetére


tildy
nagyúr

5ös matek érettségi vagy évvégi jegy meg gyakjegypót;]
Heheh egy órával korábban jött a zárhatósági sms;] Ma hamar végzek azt hiszem:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2239) MarKoo válasza _Volkovy_ (#2236) üzenetére


MarKoo
őstag

Nyugi. Nem csak neked szólt, sőt igazából téged arra kérlek, hogy ne reagálj rá, b14 meg ne cseszegessen. Nekem is vannak rossz napjaim, de vagy leírom normálisan, vagy befordulok és nem foglalkozok semmivel, ami irritál.

(#2240) _Volkovy_ válasza MarKoo (#2239) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Igen papa :D

(#2241) VladimirR válasza _Volkovy_ (#2236) üzenetére


VladimirR
nagyúr

annak ellenere, hogy ki nem allhatlak, es orom nezni, hogy egy 12 eves hulyegyerek itt huz teged, en is azt mondom, hagyd inkabb a picsaba - legyen mar szegenynek ennyivel is kevesebb orome

(#2242) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Mindenki beír ide mindent,az égegyadta világon,semmi leugatás nincs-vigyorgás röhögés hötyögés etc.Én meg beírom hogy végre van valami sikerélményem.

Erre jönnek a beszólások,hogy az egyetemen minusz kettes.

Olyan jó ide 5 percre feljönni,egy élmény.



[Szerkesztve]

(#2243) Vangelis válasza _Volkovy_ (#2242) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:Y, nagyon bedurvultnuk;]

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2244) _Volkovy_ válasza VladimirR (#2241) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Akkor nézzed.

(#2245) Esmein


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Az vicces, mikor egy tök nyugodt emberre mondják, hogy ideges :D
Lehet tényleg egy állat vagyok és nem lehet velem szót érteni ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2246) Esmein válasza _Volkovy_ (#2242) üzenetére


Esmein
nagyúr

Volkovy, olvass már vissza, senki nem bántott, főleg én nem :) Nekem még hármasom se volt érettségin, úgyhogy akár be is foghatom :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2247) tildy válasza _Volkovy_ (#2242) üzenetére


tildy
nagyúr

Szvsz én örülök, hogy megkaptad, remélem a matekot nem lógtad el, és biztos ezt is figyelembe vette a tanár:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2248) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

igazság szerint 3 napja most jöttem fel először fórumra,nem bizniszelési célból.

érdekes.:D

asszem ezentúl IRL élem az életem.byebye.

[Szerkesztve]

(#2249) MarKoo válasza _Volkovy_ (#2240) üzenetére


MarKoo
őstag

És gratula.....

(#2250) Esmein válasza _Volkovy_ (#2248) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kár.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.