Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3201) Esmein válasza dannnnn (#3200) üzenetére


Esmein
nagyúr

nem, itt félegyházán nyomom tovább az ipart 1 évig.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3202) Agostino


Agostino
addikt

Sírok egy sort.

MSNen beszélgettem pár barátommal, akiknek állítólag megvannak az e heti kenyérsütőversenynek a biztos befutó receptjei. El vagyok képedve. Ilyen hogy forudlhat elő? Persze most nem irigy vagyok vagy valami, hogy tavaly saját recepttel kellett indulnom, de hihetetlen hova sülllyedt egy-két megmérettetés színvonala. A verseny mennyiségrésze, vagyis hogy mennyi kenyeret kell sütni, hogy a bírok jól pontozzanak, szintén megvan nekik, meg a kenyérhistória is ott pihen elöttük. Mi lesz így a magyar pékekkel, ha saját kúfőböl nem tudnak egy ilyen megmérettetésen helytállni?

Többször olvassátok el, nem félrebeszélek a láztól vagy valami. Itt tart a magyar kenyéripar.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3203) Esmein válasza Agostino (#3202) üzenetére


Esmein
nagyúr

Tavaly indultam a kenyérsütő versenyen, de elfogadnék egy receptet, csak hogy tényleg kiszivárgott-e... Hmhm. Furcsa egy helyzet állt elő, és megint nem azok fognak szívni akik tényleg megérdemlik.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3204) Agostino válasza Esmein (#3203) üzenetére


Agostino
addikt

Mindig a jó pékek járják meg a dolgot, ez már csak így megy. Küldök egy nagyon finom receptet neked, majd próbáld ki.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3205) gLes


gLes
őstag

3201. :U

(#3206) Esmein válasza Agostino (#3204) üzenetére


Esmein
nagyúr

Köszönöm :) Addig is, szurkoljunk a tisztességes pékeknek, hogy jól pontozzanak a bírók.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3207) Agostino


Agostino
addikt

Elmegyek aluszni egyet. Arra figyeljetek, hogy az élesztő ha lehet ne por legyen.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3208) Esmein válasza Agostino (#3207) üzenetére


Esmein
nagyúr

Köszi a recepteket :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3209) Integra


Integra
titán

gudnájt!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3210) Sianis


Sianis
addikt

Jó reggelt! :)

(#3211) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

jóreggel! koránkelte.. hol az arany ;];]

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3212) Sianis válasza TexT-BoY (#3211) üzenetére


Sianis
addikt

Tekint el kelet felé! :D

(#3213) jeges válasza Agostino (#3202) üzenetére


jeges
senior tag

ugyan már... sztem Te magad se gondolod komolyan, h kis hazánkba' bármilyen verseny receptjeit nem ösmerik jónéhányan már a verseny előtt. :U
én spec nem emléxem olyan évre, amikor a péktanoncok egy részének ne lett vóna meg...
az meg, h mi lesz így a magyar pékekkel? semmi... ugyanaz, ami eddig vót...


hja, egyébként jóreg minden lelkes off-olónak! :B

(#3214) erdeya


erdeya
senior tag

Pitypangszagú jó reggelt!

Tegnap elfelejtettem elmesélni, hogy nyertem 40 üveg sört.
Az arany ászoknak van ilyen játéka, hogy meg kel smsezni, szerintem miért jobb az új hosszú nyakú palack és naponta 100 rekesz sört sorsolnak.
Küldtem mindkét telefonomról üzit és midegyikre jött a válasz, hogy egy héten belül hívnak, hogy jut el hozzám a nyereményem, a 20 üveg sörike!
Jó mi?

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3215) Loretto


Loretto
veterán

Hí everybody. Ma lesz a kedvencem: a matek... Hajrá gyerekek...

Soirée...

(#3216) Sianis válasza erdeya (#3214) üzenetére


Sianis
addikt

Egyiket 20-ast átnyomhatnád, a keleti régióba :D

(#3217) SPDeluxe1.0 válasza erdeya (#3214) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Mákos... :DDD

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3218) Sianis válasza SPDeluxe1.0 (#3217) üzenetére


Sianis
addikt

sörösnek mondanám...

(#3219) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ismét reggel........ki hogy kelt?
Én rohanósan:Y

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3220) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

A Half Life 2-nél a Proper-Emporio és a Retail 2 bd külön? :F:F

(#3221) Slayer Valor válasza Vangelis (#3219) üzenetére


Slayer Valor
őstag

én úgy keltem 5:30-kor, hogy suliba mentem volna... de most vmiért beteg lettem:D

(#3222) erdeya válasza SPDeluxe1.0 (#3217) üzenetére


erdeya
senior tag

Küldjél te is valami frappáns ötletet, hogy miért jobb a hoszúnyakú palack. lehet baromság is.
Az egyikben én pl. azt írtam, hogy azért jobb a hosszú nyakú palack, mert így nyakhosszal előzi a többi sört.
Ha nyertél, sms fordultával jön is a válasz. Ha meg nem, akkor már ne is várd :(
Akit érdekel, a szám, ahova küldeni kell: 30/30-30-280
Vagy nézzétek meg: Bővebben: link

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3223) Szőrös  válasza erdeya (#3214) üzenetére


Szőrös 
veterán

Gratula. Igazán átküldhetnél párat fénypostával :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3224) ngabor2 válasza Vangelis (#3219) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A szokásos reggeli kelés: 4:55 bekapcsol a rádió (szigorúan Kossuth, a többire visszaalszok). 5:10 felkelés, öltözés. 5:12: további ébredés, kaja táskába pakolása. 5:22 irány a busz. 5:35 a busz indul, alvás. 6:25 ébredés, buszról leszállás. 6:30: felszállás a helyi buszra, irány a melóhely. 6:52: megérkezés, átvedlés, MUNKA...:Y

(#3225) Loretto


Loretto
veterán

Tele tököm nőkkel. :((( Miért nem tudnak nyugton maradni ha már end? :F :F :F

Soirée...

(#3226) mr.geeZ válasza ngabor2 (#3224) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Én csak a kossuthra tudok elaludni: rádióra egyáltalán nem ébredek, ugyanis ahhoz, hogy elaludjak nem szabad ordítania:)

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#3227) ngabor2 válasza mr.geeZ (#3226) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én a tuc-tuc zenére csak aludni tudok. És ilyen időben nem igazán van olyan adó, ami nem ilyen gépzenét nyom. Bezzeg ha valami jó kis Toy Dolls-t, esetleg Alvint, vagy Prosecturát nyomna, hirtelen felkelnék...:C

(#3228) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Véleményezzétek plíz!
Bővebben: link

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3229) TéKrys válasza Vangelis (#3219) üzenetére


TéKrys
senior tag

Jó reggelt!

Na lássuk csak.: Én is rádióra ébredek 6:30kor. Általában a városi rádiót (Aqua-rádió) hallgatom. Fetrengés 7ig. Utána mosdás, reggeli, újságolvasás. Esetleg egy kis edzés. Pár súly ide-oda lökdösése. Húzózkodás (hogy szép nagy legyen a hátam :D) 8:30kor szoktam elindulni dolgozni.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3230) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Én 10-kor ébredtem...:)

Mindenki hülye aki nem normális?

(#3231) erdeya


erdeya
senior tag

Megnéztem a tegnapi irodalom tételeket. A szövegértéses feladatra voltam kíváncsi. A megjegyzésem: ekkora faszságot :(
Ember a talpán aki ezt felfogja... És mi köze az irodalomhoz???

Na mindegy...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3232) Esmein válasza Loretto (#3225) üzenetére


Esmein
nagyúr

Üdv a klubban haver :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3233) erdeya válasza Esmein (#3232) üzenetére


erdeya
senior tag

...már megint valami kirekesztős klubot alapítasz?:DDD
Én nem lehetek bene mert hatmonikus párkapcsolatban élek? Jól van... nem haragszom... :O

Mondjuk ilyen alapon minden klub kirekesztő. Nem lehetek a Harley Davidson klub tagja ha nincs hárlim... nem jó ez így.:(

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3234) Loretto válasza Esmein (#3232) üzenetére


Loretto
veterán

Hát wazz komolyan mondom.... Írtam legjobb havernak --> ''nem tudom sirj-e vagy nevess..''
Grrrr.
Nem vagyunk klubtársak. Veleeed? ;] ;) (viccet tessék venni)

erdeya: örülj neki, hogy harmonikus a dolog, élvezd amig lehet :D

[Szerkesztve]

Soirée...

(#3235) Gh0sT


Gh0sT
addikt

MODOK: Be lehet regisztrálni olyan mail címmel, amivel valaki már regsiztrált?

Más: hogy fenébe zajlik egy lakcímbejelentés? Tudja valaki? Ahhoz kellene, hogy bejelentkezhessek a munkaügyi kp-ba. Itt van nálam egy nyomtatvány, de ezzel most vissza kell mennem az okmányirodába? Kell erre illetékbélyeg?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3236) Esmein válasza erdeya (#3233) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én meg exemmel álmodtam, hogy újra összejöttem vele meg tökjól elvoltunk. Kicsit kényelmetlen érzés(k:Rrvára) volt felébredni és realizálni ezt a tényt...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3238) TéKrys válasza Gh0sT (#3235) üzenetére


TéKrys
senior tag

Sztem az okmányirodákban kell.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3239) brownus


brownus
veterán

Megkaptam az adó papiromat és a visszajáró adóelőleg 1Ft. :) vicces, megtarthatják

(#3240) Vangelis válasza brownus (#3239) üzenetére


Vangelis
nagyúr

annyit nem is küldönek ki:D, azt alapból megtartják...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3241) TéKrys válasza brownus (#3239) üzenetére


TéKrys
senior tag

Utaltasd át, vagy mittudomén hogy minél többet kelljen sz@rakodniuk vele. :D

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3242) Vangelis válasza TéKrys (#3241) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én annak idején kaptam valahonnan ano, 4ft os csekket:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3243) Cardinella


Cardinella
aktív tag

T. Hun'reeth,
''Ezt elszúrtad! Ugyanis ez a kifejezés épp azt jelenti, hogy kiemelkedő valaki a millióból és nem csak egy a millióból! Én is sokáig ezt hittem de kérdezz meg egy amerikait.''

Nos ezért írtam idézőjellel, és három ponttal; tudod, szövegértés.(Én is tisztában vagyok a kifejezés értelmével.) :)
''Kézcsókom''...

(#3244) brownus válasza TéKrys (#3241) üzenetére


brownus
veterán

ja, vagy jön a postás, hogy hozta az 1 forintomat, de neki meg kell adnom 100ft-ot a kézbesítésért:)

[Szerkesztve]

(#3245) Esmein


Esmein
nagyúr

Mikor volt divat a charleston ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3246) joey7 válasza TéKrys (#3241) üzenetére


joey7
őstag

100Ft-on alul-felül nem kell foglalkozni,és nem foglakozik az APEH vele.;)

(#3247) Esmein


Esmein
nagyúr

Btw, I_AM, nem te hadonásztál a 21-esen szamurájkarddal ? Hasonlított rád a fantomkép kicsit :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3248) Integra


Integra
titán

egy kis érdekesség:)
Új megvilágításban tárta fel előttünk a régóta ismert Sombrero-galaxis képét a Spitzer-űrtávcső, lenyűgöző felvételt készítve a szimmetriasíkban elhelyezkedő porgyűrűről.
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3249) I_Am válasza Esmein (#3247) üzenetére


I_Am
veterán

Így nézett ki a fantomkép?

Bővebben: link

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3250) Esmein válasza I_Am (#3249) üzenetére


Esmein
nagyúr

Valahogy így :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.