Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2401) (Kolombusz) válasza Esmein (#2397) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én sem szoktam nézni, a múltkor belenéztem. Idézlek:
Há Esmein, ojjan sukár viláááági legény vagy testvérem!!!! Jesztördéééj!!!!!

(#2402) Old Death válasza Vangelis (#2374) üzenetére


Old Death
senior tag

H4-ben tudok segíteni... kérdezz :D
bár most a H2-öt tolom.. kb fél éve játszottam a H4-el de sztem tudok segíteni... vagy nem :DDD

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2403) bebean válasza Esmein (#2399) üzenetére


bebean
aktív tag

en meg nem neteznek, ha lenne tv-m? :D a regi gepemen volt tvkari, csak az most a hugomnal maradt. mindig a bbc primeot neztem, meg az O.C. Chopperst. magyar müsorok nagyon nem tetszettek, kiv. a bagi.nacsa, az az elejen neztem....

...

(#2404) Esmein válasza faster (#2400) üzenetére


Esmein
nagyúr

Tévé nem az enyim, meg van itthon 5 gép, ebbül 1 nem működik. 1 fölösleges monitor is van de az se ér sokat :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2405) Szőrös  válasza Esmein (#2404) üzenetére


Szőrös 
veterán

Bakker ha ennyi gép van akkor LAN aztán jáccá vmit.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2406) Esmein


Esmein
nagyúr

Hogy hívják azt a táncstílust, amit a heinekenes reklámban nyomnak ? (waterman ?)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2407) Gh0sT válasza Esmein (#2406) üzenetére


Gh0sT
addikt

A cobra style-ra gondolsz?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2408) Esmein válasza Szőrös  (#2405) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mind foglalt, 5 embör van a családban 4 gépre, és nekem jut a 166-os cyrix. Nem jó buli :(
#2407: mintha fizika nem is létezne olyan dolgokat alkotnak...
Lehet hogy az :)

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2409) Esmein válasza Gh0sT (#2407) üzenetére


Esmein
nagyúr

Sajnos nem találok róla semmilyen infót :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2410) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Prince of Persia Powaaaaaaaaa!!!! Nagyba nyomom, erre kimegy az áram:D Éppen mentettem volna el, és hardon viszem:Y:DD

(#2411) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Szép maszk(ha az, de eléggé úgy néz ki és sokan állítják):DD Egy zárt topikból szedtem
Bővebben: link [kép]

(#2412) Esmein válasza Slayer Valor (#2411) üzenetére


Esmein
nagyúr

És megint elfelejtetted odaírni, hogy NSFW.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2413) Slayer Valor válasza Esmein (#2412) üzenetére


Slayer Valor
őstag

az meg mi?:F:DD

(#2414) Esmein válasza Slayer Valor (#2413) üzenetére


Esmein
nagyúr

Not safe for work
Nem biztonságos munkába ~ ne nézd meg ha nem bírod cérnával.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2415) sharker


sharker
aktív tag

Unatkozom...:(
Holnap ballagás...
Rohadtul nincs kedvem bemenni.../igaz nem én ballagok:B/

(#2416) sharker válasza Esmein (#2414) üzenetére


sharker
aktív tag

Achill3us holnap ballag:)
Tudtad?

(#2417) Esmein válasza sharker (#2416) üzenetére


Esmein
nagyúr

De xar neki :D Tul kell azt is élni egyszer, én tavaly ballagtam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2418) sharker válasza Esmein (#2417) üzenetére


sharker
aktív tag

:D
És utána érettségi:DDD
Az kemény lesz;)

(#2419) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!

Elobb jott emailben...allitolag a tsunami dobta parta ezt az ''izet''...nem tom mennyire lehet hinni neki...DEEEE MIEEEZ? :Y

Bővebben: link

(#2420) Old Death válasza g4dg3t (#2419) üzenetére


Old Death
senior tag

Ez: Bővebben: link (topic zárva)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2421) g4dg3t válasza Old Death (#2420) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Uhh koszi...vhogy ez elkerulte a figyelmem :DDD

(#2422) tiv83us


tiv83us
veterán

Jo Estet/Reggelt!

Na hazaertem melobol, visszajott az a ****** *****#$$%! hideg, mar kurvara elegem van, elfogok koltozni innen a picsaba hamarosan. Keszulj Bash, lehet megyek vissza Floridaba :D /Ne izgul, igazabol California jar az eszemben, L.A. megtetszett a multkor :)/
Mar amugy is unom ezt a kis szutyok varost a sok redneckkel...
Bash, gondolom nallatok meg ezerrel megy a legkondi, nalunk meg meg majdnem futeni kell...:(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2423) VladimirR válasza tiv83us (#2422) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahh, ilyentajt, hogy mar itt is kezd jo ido lenni, nem nagyon tart idojarasjelentest - azzal inkabb februarban huzott minket :DDD

(#2424) tiv83us válasza VladimirR (#2423) üzenetére


tiv83us
veterán

Augusztus-Szeptemberben meg ugye mi szoptunk a hurrikanokkal /de foleg a floridai lakosok/ :D
Te jo eg, mit csinalsz Te ilyen koran? :)

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2425) VladimirR válasza tiv83us (#2424) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hat jah, azt valahogy nem irigyeltem...
en meg nem ilyen koran, hanem ilyen keson
tegnap 24 otrat voltam fenn, tanultam, megbuktam ket tantargybol, elcsuszott kicsit a napom, este 8-kor keltem, most meg mar nem akarok lefekudni, mert meg el kene mennem penzert (de szerencsere a kozelben levo bankautomata nem mukodik), mert jon foberlo lovet kollektalni...

(#2426) Sianis


Sianis
addikt

Jó reggelt! :)

(#2427) tiv83us válasza VladimirR (#2425) üzenetére


tiv83us
veterán

Vazze haver, mibol sikerult megbuknod?
Nekem ez mar megszokott, hogy reggel 7-kor fekszek le, pedig irattam mar fel minden loszar tablettat a dokival, de szart se er.
Most vettem egy flaska bort, mar kezd hatni hatha most sikerul valami normalis idoben kifekudnom...
Foberlo nem fogad el csekket??

ui:Te figyelj mar, jut eszembe a bankautomatakrol, Neked gondolom dombornyomott kartyad van. Na most a helyzet a kovetkezo, en nagyon szeretnek a sportingbet.hu-n fogadni nemi sportesemenyre, de a mi allamunkba tiltva van a szerencsejatek, ezert a Bank of America nem enged utalni penzt ilyen cegek szamara, ezert nemtudom feltolteni a szamlam. Felhivtam ma nagyanyam, aztmondta neki vmi dombornyomott MasterCardja van, de ugye kellene a hatan levo 3 szamjegyu biztonsagi kod is, es o valtig allitja, hogy nincsen olyan. /Tudod a magnes csik alatt ahol ala kell irnod...most tenyleg nincs ilyen a magyar bankkartyakon, vagy csak nagyanyam benazik?/ Neked van olyan?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2428) Slayer Valor válasza Esmein (#2414) üzenetére


Slayer Valor
őstag

köszi, akkoe ezt is tom[kép]

[Szerkesztve]

(#2429) Bash válasza tiv83us (#2422) üzenetére


Bash
őstag

Hi tiv!

Szintén fél órája értem haza. Azért annyira meleg nincs most, tegnap is meg ma is szarrá áztam melóhelyen (hiába a golfkocsi, az ellen nem véd...). Jöhetsz nyugodtan, legalább nem leszek annyira egyedül.

VladimirR!
Tudom, én vagyok a hibás, szánom-bánom. :(

http://bashtravel.com/

(#2430) tiv83us válasza Bash (#2429) üzenetére


tiv83us
veterán

Na jo estet Sir :)
Ha veglegesen nem is, de valamikor a nyaron mindenkepp lemegyek Tampara!
Nalunk a golfcartra tesznek fel ilyesfajta nylon loszart ha esik, bar olyannal altalaban a security jar, nem a golfosok :)

Na igen, a nagy meleg mellett a masik jellemzo, hogy neha hirtelen elkezd szakadni, de akkor olyan szinten, hogy megall az egesz forgalom /volt benne reszem minden heten egy jo evig :D/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2431) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Szép jó reggelt mindenkinek! :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2432) tildy válasza VladimirR (#2425) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ne már:( Sosem ertettem az ilyet.Mi sulinkban is volt egy srac, kente vagta a programozast, de ilyen sz.ron mint fizika, kivágták félévismétlésre.:Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2433) Bash válasza tiv83us (#2430) üzenetére


Bash
őstag

Nálunk is van ilyen, mi csak függönynek hívjuk. De a 7 golfkocsiból összesen kettőn van ilyen, és hát ugye én mindig olyan jó vagyok a nőneműekhez, hogy előzékenyen átengedem nekik a ''függönyös'' kocsikat. De általában ha szakad az eső, akkor az első három percben szétázok, utána meg már nem számít. :)
Egyébként jellemző még ilyenkor, hogy megáll a munka. Mindenki behúzódik... Bash meg dolgozik tovább, mintha mi sem történt volna, mert ugye a munkát valakinek el kell végezni. Fene azt a jó szívemet. :(

http://bashtravel.com/

(#2434) tiv83us válasza Bash (#2433) üzenetére


tiv83us
veterán

En nemtudom minek hivjak a kocsikat, amin ''curtain'' van, csak tippeltem, en sosem hasznaltam olyat. Golfcarttal csak akkor kozlekedem, ha neha kimegyek golfozni a hotel golf course-ra. Hat ilyen ez a magyar lelek, onfelaldozo :D /En is ilyen vagyok, de hogy ez jo-e...??? :F/

ui: ne csoroskodjatok mar, kuldjek le nehany fuggonyt a golfcartokra? ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2435) Vangelis válasza Sianis (#2426) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha mindenkinke lehet:


LYÓ REGGELT;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2436) Loretto válasza Old Death (#2402) üzenetére


Loretto
veterán

Banyek tegnap leszedtem a pps-t amit küdtél, de elfeledtem megnézni. Persze igen eccerű oka volt, uj jövevény került a családba egy pana videokamcsi személyében :D De ma meglesem.

Soirée...

(#2437) tiv83us válasza Vangelis (#2435) üzenetére


tiv83us
veterán

Te hany eves vagy, ha meg lehet kerdezni?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2438) Are_You


Are_You
csendes tag

Gyó reggelt mindent próhárdveresnek!!!!!

Hajrá Szendrőlád!!!!!!!!!!!!!!!

You are the One!

(#2439) Are_You válasza Vangelis (#2435) üzenetére


Are_You
csendes tag

Te borsodi vagy, vazz?

You are the One!

(#2440) Are_You válasza Bash (#2433) üzenetére


Are_You
csendes tag

Hun van az a nálunk?

You are the One!

(#2441) Are_You válasza tildy (#2432) üzenetére


Are_You
csendes tag

Hejj de jó képed van, vazz!!!!
Hogy tudtad berakni? Az ilyet av..-minek híjják?

You are the One!

(#2442) Loretto válasza Are_You (#2440) üzenetére


Loretto
veterán

Ha lehet, próbáld egy hsz-be összegyúrni majd legközelebb...

Soirée...

(#2443) tiv83us válasza Are_You (#2440) üzenetére


tiv83us
veterán

Mivan nalatok?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2444) Are_You válasza Bash (#2429) üzenetére


Are_You
csendes tag

Mi jó a moderátor-izéségben?

You are the One!

(#2445) Are_You válasza tiv83us (#2443) üzenetére


Are_You
csendes tag

Van ott valami feketebárány, attól kérdeztem, hogy hun lakik. Merthogy nem a mi kis szép hazánkban, az fix.
És én utálom a külfődi mádzsárokat!!!!!!!!

[Szerkesztve]

You are the One!

(#2446) VladimirR válasza tiv83us (#2427) üzenetére


VladimirR
nagyúr

operaciokutatas (linearis programozasi feladatok) es programozasi nyelvek (smalltalk, haskell, prolog, occam)
a hajnal 5-6 korul fekves nekem is megszokott, de tegnap 12 korul fekudtem le, ez okozta a csuszast
a bor jo otlet, bar en inkabb sopros vagyok, de be szokott vallni - megfozok egy 2-3 szemelyes vacsorat (valami tesztafele, mert az egyszeru :B), bevagom, utana 1-2 sor, olyan jot lehet tole aludni...
a foberlo gondolom elfogadna csekket is, ha tudnek olyat kiallitani...

bankarrtyam meg nem dombornyomott, es ha jol latom, nincs rajta semmilyen biztonsagi kod (de haromjegyu egesz biztos nincs)

Bash: haragszom is rad, mindennek Te vagy az oka :DDD

(#2447) Are_You válasza VladimirR (#2446) üzenetére


Are_You
csendes tag

Hejj, de okos vagy!!!!!!!!!!!

You are the One!

(#2448) Are_You


Are_You
csendes tag

Igaz, hogy van itt valami I am, vagy kicsoda? És azt is suttogják nálunk falun, hogy lángol a feje! Szegény emberke, hűtse már le valaki!!!!!!!!!!!!!

You are the One!

(#2449) tiv83us válasza Are_You (#2445) üzenetére


tiv83us
veterán

Miert utalod a kulfoldi ''mádzsárokat'' ? Artottak Neked?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2450) tildy válasza Are_You (#2447) üzenetére


tildy
nagyúr

Újabb újonc akit meg kell regulázni;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.