Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) Loretto


Loretto
veterán

I am merre van?

Soirée...

(#3602) tiv83us


tiv83us
veterán

Amugy miert van 2 aktiv erettsegis topik, mikor mind a kettoben ugyanarrol van szo? Es szinte mind a ketto mindig egyszerre aktiv...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3603) B.Kox


B.Kox
tag

Most nem tudom feltölteni, de holnapra fönt lesz és majd linkelem. Emilbe nem tom küldeni mert negyvenvalahány mega. Ráadásul véletlenül le is töröltem amikor flashgettel megnéztem hogy müxik e még a link. De holnapra megoldom.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#3604) Gambit válasza B.Kox (#3603) üzenetére


Gambit
őstag

Köcce, de majd a linket azért mailezd is el, mert elveszik itt a sok hsz között. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3605) B.Kox


B.Kox
tag

Tanár a diákokhoz az érettségin:

Mindenki hozott feladatsort, vagy osszak?

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#3606) VladimirR válasza tiv83us (#3602) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mert valakire megint rajott a topicnyitasi gorcs, hogy torne le mindket keze tobol

(#3607) Loretto válasza VladimirR (#3606) üzenetére


Loretto
veterán

Igazából ott csak az mti-s hír volt, amit azóta csukni kellett(persze itt minden idő kérdése: Mikor kellett volna?) volna(sry szóismétlés miatt) De most már tuti értelmét vesztette....

tiv83us : Vlad ilyen.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#3608) tiv83us válasza VladimirR (#3606) üzenetére


tiv83us
veterán

Azt szeretem, hogy amit en korus-korul irok /vagy nem merem ide beirni/, azt Te mindig egy az egybe beirod helyettem ;]

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3609) Integra


Integra
titán

Matáv közlemény:

A készüléket átneveztük T-elefonra,
A vidéki hivást T-ávolságira,
Az utcai készülékek érméjét T-antuszra,
A beszélgetés egységét pedig T-arifában mérjük!
Mindezt pedig T-e Fizeted!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3610) Integra válasza brownus (#3591) üzenetére


Integra
titán

te jó ég...... :(
szerintem engem is simán elverne, mert a röhögéstől még a kezem se tudnám felemelni... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3611) concret_hp


concret_hp
addikt

plz helpme! cpp friendeltetés....
Bővebben: link
plz... hlpme... thx...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3612) fokukac


fokukac
nagyúr

meg lehet keresni, hogy hol vagyok :


Bővebben: link

(ugy a tuneziai-algeriai hatarnal levo 30-as szamtol delre, a baloldalon
levo 40-es szam magassagaban... :) a 40 a fokot jelenti...
en speciel 49-et mertem tegnap es ma, arnyekban. kiraly a hely, de legalabb nem fazunk, nem esik az eso... :)

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3613) BosX válasza fokukac (#3612) üzenetére


BosX
aktív tag

és azt mondod nehéz a sivatagban hugyozni?:D

mentality, tradition, history. these things never change.

(#3614) fokukac válasza BosX (#3613) üzenetére


fokukac
nagyúr

nehez, lattal mar araboknak keszult budit?
oda europai ember max. egyszer megy be, tobbszor nem..
akkor mar inkabb a termeszet lagy ole... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3615) fokukac válasza BosX (#3613) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, itt egy arab budi, egész tiszta állapotban (értsd : nem áll bokáig a szar az egész helyiségben)

Bővebben: link

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3616) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha már volt, akkor sorry, de találtam egy south park figurát készítő oldalt. Bővebben: link
Ilyeneket lehet vele csinálni:

[kép]

[Szerkesztve]

Dive ever, work never.

(#3617) BosX válasza fokukac (#3615) üzenetére


BosX
aktív tag

ejj vazze ez elég undorító:Y

mennyire biztonságos Algéria? ugyahllotam nem egy életbiztosítás arrafelé mászkálni...

mentality, tradition, history. these things never change.

(#3618) VladimirR válasza fokukac (#3615) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ettol mar csak a sziberiai wc jobb
tudod, ket karo - az egyikbe kapaszkodsz, a masikkal hesegeted a farkasokat ;]

(#3619) Lortech válasza fokukac (#3615) üzenetére


Lortech
addikt

És azzal a zuhanyszerű valamivel mit kell kezdeni? Az ablak melletti bőröv is furcsa gondolatokat ébreszthet..
Vladimir: lol..

Thank you to god for making me an atheist

(#3620) Agostino válasza VladimirR (#3618) üzenetére


Agostino
addikt

Höhhöhööö :DD. De mi van akkor, amikor végeztél, és jönne a törlés? Valakinek oda kell adni a hessegető karót? :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3621) tiv83us válasza Agostino (#3620) üzenetére


tiv83us
veterán

Addig odaadod a farkasnak, vagy kipiszkalgatod a karoval :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3622) Agostino válasza tiv83us (#3621) üzenetére


Agostino
addikt

Mondjuk tényleg, ha ráfagyott, talán le lehet piszkálni.
Nincs mese, aludnom kellene. Ilyenek filozok itten... :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3623) Sianis


Sianis
addikt

Szép jó reggelt mindenkinek!

Nem volt kedvem megvárni míg csörög az óra, felkeltem hamarabb.

(#3624) Esmein


Esmein
nagyúr

Reggelt emberek!
Voltam ma sétálni/kocogni faterral, és tök jó volt :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3625) SPDeluxe1.0 válasza Sianis (#3623) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Gúd móning! :))

Ez teljességgel érthetetlen,óracsörgés előtt kelni :F :Y

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3626) Esmein válasza SPDeluxe1.0 (#3625) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nekem nem is csörögne amúgy az óra, de ma felhúztam 5:15-re. Szted ez normális ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3627) Sianis válasza Esmein (#3624) üzenetére


Sianis
addikt

Régebben én is jártam, de mióta 22:00-ig kell programozni, valahogy nincs erőm 4-kor kelni.

Beszéltem tegnap otthonnal és azt mondták, hogy Externetesek ma jönnek bekötni a PH!-s netet! Kíváncsian várom, hogy mi fog belőle kisülni! :)

(#3628) Sianis válasza SPDeluxe1.0 (#3625) üzenetére


Sianis
addikt

Felkelt a nap, felkeltem én is. Valahogy így megy nálam. Amúgy meg mit pazaroljam az időt? Így is átalszom életem 1/3-át nem akarok mégtöbbet csukott szemmel elharaácsolni...

(#3629) Sianis válasza Esmein (#3626) üzenetére


Sianis
addikt

Régebben minden reggel 5:15-kor keltem. Azonnal irány a zuhany alá, majd egy kis PH!, reggelizés, fogmosás, öltözködés, bicaj elő a garázsból, leellenőrzés, disc-man bakapcsolva, és irány a suli...engem sem néztek normálisnak, ellenben sokkal jobban bírtam magam, mint most...

(#3630) Esmein válasza Sianis (#3628) üzenetére


Esmein
nagyúr

Próbáld meg ezt eljátszani úgy, hogy nem kapcsolhatod be a tv-t rádiót számítógépet délig. Megnézem mikor kelsz...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3631) Esmein válasza fokukac (#3612) üzenetére


Esmein
nagyúr

49 fok, bakker ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3632) Sianis válasza Esmein (#3630) üzenetére


Sianis
addikt

Hidd el, hogy felkelek! Hétvégénként reggelente piacra járok édesapámmal, és ugyanígy korán kelek. Nem kényszerből, mert fel kell kelni, hanem a család megszokta, hogy reggel ébredés van.

(#3633) Esmein válasza Sianis (#3632) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát én bizony fel nem kelnék, ha nem lenne bármi célja :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3634) Sianis válasza Esmein (#3633) üzenetére


Sianis
addikt

Tudom, emiatt engem már sokan hülyének néztek, köztük most te is, de én ilyen vagyok. Korán kelek, viszonlag későn, azért nem hajnalban, fekszek, és mégis úgy bírom a strapát, mint mások. Lehet korán elhullok, de legalább többet voltam ébren! :)

(#3635) Esmein válasza Sianis (#3634) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nemtom, ha nem alszom 8 órát legalább 1 héten belül agresszív leszek...

Szerintem ez főleg adottság kérdése is. 1000 emberből egynek elég napi 5 óra alvás.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3636) Szalma válasza Esmein (#3635) üzenetére


Szalma
őstag

(''...ha nem alszom 8 órát legalább 1 héten belül...'' Azért ez nem rossz... ;] )

Szeretettel:
Szalma

(#3637) Sianis válasza Szalma (#3636) üzenetére


Sianis
addikt

Nah azért, annyit szoktam aludni, szerintem naponta megvan 8 óra. Múlthéten naponta 4 órákat aludtam, eredmény, nem alaudtam el, nem voltam fáradt, csak zavart, hogy nem aludam szerintem eleget. :) Nem akarok leszokni az alvásról, mert esténként jó lehunyni a szemem, csak nem értem, hogy egyesek miért imádnak aludni, mikor nem is érzik...csak alszanak...

(#3638) Esmein válasza Szalma (#3636) üzenetére


Esmein
nagyúr

Azért volt rá példa KOPAJ(KOllégiumi PAJkosságok) szervező voltam és 1 hét alatt péntek reggelig aludtam 8 órát, ebből 4-et egyben szerda délelőtt... Pénteken 10 órakor úgy dőltem el mint egy zsák sz:Rr.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3639) SPDeluxe1.0 válasza Esmein (#3633) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Ez meg má' beteges! ;]

Én mindennap fél12-kor fekszem,fél5-kor kelek,má' ez így megy 5 éve :O

[Szerkesztve]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3640) Sianis válasza Esmein (#3638) üzenetére


Sianis
addikt

:D:D:D:D

ilyeket mi is láttunk gólyatáborban. érthetetlen, hogy egyesek hogyan bírnak 4 napon keresztül folyamatosan részegek lenni, eközben később fekszenek, és korábban kelnek mint mi. Vagy lehet, hogy nem is alszanak? Egyik srác a kollégiumban 72 órán keresztül volt részeg, közben természetesen no szunya...:o

(#3641) Szalma válasza Sianis (#3637) üzenetére


Szalma
őstag

(Egyetértünk: 22-24 óráig meló (szórakozás), alvás 4:30-ig vagy 5-ig, futás és torna ~1 óra. És indul a nap: kel a kis család többi része... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#3642) Sianis


Sianis
addikt

Hmm....lehet, hogy aláírásomba be kéne tenni, hogy A koránkelő PH!-s? :) Parci mit szólna 5 soros aláíráshoz? :D

És veszi a rendszer, veszi a rendszer, veszi a rendszer! :)

[Szerkesztve]

(#3643) jeges válasza Sianis (#3640) üzenetére


jeges
senior tag

szép jó reggelt minden vidám pacsirtának! :D

Sianis: annak idején tatai év/uv zárón úgy nézett ki a dolog, h este ivás, hajnalban 2 óra alvás, felkelés, megin' ivás, délelőtt 2 óra alvás, stb... 3 napg egyfolytába'
persze közbe' némi dodgem-ezés (vagy hogy is írják), miegymás is belefért :D

hja, és magam is inkább korán kelő vagyok, ilenkor már a melóból irkálok :DDD

(#3644) Sianis válasza jeges (#3643) üzenetére


Sianis
addikt

Nah ha ilyen koran kezdesz, akkor csak gratula a mindennapi koránkeléshez, üdv a wake up team-ben :)

(#3645) jeges válasza Sianis (#3644) üzenetére


jeges
senior tag

őszintén szólva ilyenkor sokkal jobban/gyorsabban lehet dógozni...
még nem lóg 1000+ felhasználó a szervereken :)

(#3646) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!
Elnézést,hogy csak úgy ide pofátlankodom.Láttam a témát és mivel régebben volt egy film amiben egy pacák 04-08-ig aludt majd 16-20-ig amit nagyon érdekesnek találtam.Gondoltam megkérdezem,nem-e próbálta még valaki.
Mivel így ha úgy nézzük,két élete volt egy éjszakai és egy napali.
Számomra nagyon érdekes elgondolás volt.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3647) Sianis válasza csapos2 (#3646) üzenetére


Sianis
addikt

Szerintem lehetséges, bár hosszú távon biztos kell egy két 8-ás alukálás is...

(#3648) erdeya


erdeya
senior tag

Jó reggelt!

Kellemes napnak nézünk elébe, 18-20 fok, napsütés. Remélem nem kell sokat mászkáljak, mert tegnap egy picit megerőltettem az amúgy is padlizsánszínű lábikómat és fájódik erősen.

Ha minden jól megy, ma végre beújítok egy webcamerát és azzal rombolom a közizlést a neten :DDD.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Igazából ezeket sem akartam leírni, csak azt, hogy ''jó reggelt'', de egy sima beköszönésért biztos valamelyik kópé lecseszett volna :B így nem annyira off...:P

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3649) Vangelis válasza erdeya (#3648) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor majd megmutatod az a boci fejed.....

Lyó reggelt amúgy elvtársak;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3650) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Néha (vagy majdnem mindig) irigylem azokat, akik közel laknak a melóhelyhez/sulihoz. Nekik nem kell napi 2x1 órút buszozni, plusz a busz-melóhely közötti utat megtenni (ez is kb. fél óra). És emiatt kell felkelnem 5-kor. Pedig hogy szeretek én aludni...:O

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.