Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2901) Old Death válasza Integra (#2900) üzenetére


Old Death
senior tag

Bővebben: link :)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2902) fokukac


fokukac
nagyúr

olvasom, hogy pesten csak 14 fok van...

nos, itt legalabb 20-szal tobb (vagy meg tobbel is tan)
jo az ido, legalabb nem esik az eso.. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2903) Esmein


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Linkeljünk sajátgépről :D:D
Harmadjára se sikerült neki kiszerkeszteni eh.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2904) Integra válasza Esmein (#2903) üzenetére


Integra
titán

ez előtt megkell hajolnom:R:Y

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2905) Vangelis válasza Esmein (#2903) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De remélem sikerült neki:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2906) bebean válasza Esmein (#2903) üzenetére


bebean
aktív tag

kész. :O & meg szerkesztette is...

...

(#2907) Loretto válasza Esmein (#2903) üzenetére


Loretto
veterán

Lol :D :D :D Elég aktív arc, már sztem két kezemen nem tudnám megszálmolni hogy az elmúlt 2 napban mennyi topicot nyitott...

Soirée...

(#2908) Esmein válasza Loretto (#2907) üzenetére


Esmein
nagyúr

Figy, ha gond lenne vele, csak 2 ilyen név van a telefonkönyvben :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2909) vizslakutya válasza Esmein (#2908) üzenetére


vizslakutya
senior tag

most itt próbálgat az úr
Bővebben: link

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#2910) Old Death válasza Esmein (#2903) üzenetére


Old Death
senior tag

ezt kérjük beírni az aranyköPHések közé... ez odavaló... ;]
mondjuk nem ő az első próbálkozó.. de a többi azért rájött, h nem megy neki...

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2911) Agostino válasza Esmein (#2903) üzenetére


Agostino
addikt

3 a magyar igazság. Legalább kitartó...

Amugy: valaki tudna dobni nekem tananyagot, vagy magyarázatot olyanokról, hogy : sztohasztikus kapcsolatok (társadalomstatisztikára kellene), meg olyat, hogy valószínüségelmélet (matekra)?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2912) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Itt mindenki csak alkoholizálni szokott, vagy vannak megszállott teázók is rajtam kívül?

(#2913) Esmein válasza ngabor2 (#2912) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én napi másfél lityi teát iszom, de az sztem nem megszállotság, csak szeretem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2914) TéKrys válasza ngabor2 (#2912) üzenetére


TéKrys
senior tag

Én is szertem a teát. De csak reggelire.:B:U

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#2915) TexT-BoY válasza Esmein (#2913) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én 3 litert iszok...
de csak azért mert ennyi folyadékot szénsavas cuccokbol nem birok ki... innom pedig a gyogyszer maitt kell

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2916) Vangelis válasza TexT-BoY (#2915) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csak nem beteg vagy?
Az nem jó:F

egyébként szénsavassal nem is ajálott a gyógyi bevétele.

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2917) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tea rulezz.... fél lityós söröskorsóból kortyolgatom mindig :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2918) Shim


Shim
őstag

bazeg holnap érettségi. el kéne kezdeni készülni legalább egy kicsit ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2919) Esmein válasza Dilikutya (#2917) üzenetére


Esmein
nagyúr

Keblemre :D
#2918: most már csak belezavarodsz...

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2920) Old Death válasza Esmein (#2913) üzenetére


Old Death
senior tag

és abból a másfél lityiből mennyi a rum? ;]

a témához: én is szoktam teázni, esténként egy-két bőgre tea lecsusszan...
a kedvenc ízek: 1. zöld tea (menta aromával) (Lipton Tchae) aztán jön a többi zöld tea, majd _hidegen_ almás-fahéjas (ez baromi jó, de csak hidegen)
a teákba semmit nem rakok, se citromlé, se c.potló, se cukor semmi... csak a forró víz és a filter...

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2921) Agostino


Agostino
addikt

Mit tea..?..2 liter kóla 75 forintért rulez. (hazai termék :D)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2922) Rez_Grof válasza Dilikutya (#2917) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ja-ja söröskorsóból tea rulez!
Megyek is gyorsan főzők egyet. :D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2923) Esmein válasza Old Death (#2920) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én is szeretem a zöld teját, de keserün nem vagyok képes meginni egyiket se. Cukor meg citromlé nélkül tutira nem. Bár az igazi hárdkórok earl grayt nyersen... jó is az kis cukorral meg tejjel mondjuk, de minden nélkül blehh :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2924) Esmein válasza Rez_Grof (#2922) üzenetére


Esmein
nagyúr

nálunk minden reggel készül egy 5 literes kondérral estére meg elfogy. Tiszta antidrégely.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2925) Dilikutya válasza Agostino (#2921) üzenetére


Dilikutya
félisten

Milyen kóla? Coop/Tesco Gazdaságos? :) Az fincsi egyébként :)
De a legtutibb a Laviva kóla. Anno a Match-ban vettem többször, olcsóbb volt mint a Profi kóla.... ha csinálnék vele boroskólát, és kihánynám, a kóla a hibás :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2926) TexT-BoY válasza Vangelis (#2916) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ott van az aláirosámba mit szedek + a kiegészítők...

Roaccutan: acne eleni cuccos amit szedek 2ütemben (1nap: 40mg 2nap: 60mg)
ettöl száraz lesz a szám ás a böröm ezért kenem ahol kell

Alsolal: egy krém ami vazelintartalmu

Nivea mert zsiros és jó arcra is

ás végül szöllözsir mer nappal nem járhatojk a zsembembe egy tubus vazelinnel:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2927) Old Death válasza Esmein (#2923) üzenetére


Old Death
senior tag

azért írtam, h a mentás, mert az sztem nem keserű bár nem tudok.. mingyá' kipróbálom :D
régebben raktam bele cukrot... mostanában nem szoktam.. de citromlé csak elrontja az ízét...
a rumos kérdésre nem válaszoltál ;]

#2928: de régebben ittam rendesen egészen addig míg a sok béta-karotintól besárgult a bőrőm :D de Kubu-ban inkább a fehér (banános-almás) és lila (áfonya-banán) a kedvenc...

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2928) Esmein válasza TexT-BoY (#2926) üzenetére


Esmein
nagyúr

belulrol kiszaritod magad kivülröl meg bezsirozod ? Haatt... szarnak nagy pofon.

#2927: nem sok, itthon nincs ivászat :D
látom szereted a kubut is... olympus narancs sárgarépa cumót nem szoktál inni ?

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2929) TexT-BoY válasza Esmein (#2928) üzenetére


TexT-BoY
addikt

miért tenném?
belülröl napi kb összesen 5liter folyasák van
kivül pedig csak ott kenem ahol muszály
csak a számszélét kenem egyfolytába mert kivan cserepesedve meg vérzik meg omg:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2930) TéKrys válasza TexT-BoY (#2915) üzenetére


TéKrys
senior tag

Bár szeretem a szénsavast, sokat (sűrűn) én sem szoktam inni. Engem túlságosan is puffaszt.

''innom pedig a gyogyszer maitt kell'' :Y mindenki másképp halmozza az élvezeteket;]:B

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#2931) Agostino válasza Dilikutya (#2925) üzenetére


Agostino
addikt

Ez kéremszépen nem multinacionális kóla, hanem : Attala. Csomó ízben van, most pl 2 liter kivi figyel melettem. Amugy nem rossz az íze az itókáiknak, de a kólát csak igazi férfiaknak ajánlom. :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2932) Vangelis válasza TexT-BoY (#2926) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:F, biztos:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2933) Esmein válasza TexT-BoY (#2929) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egyszer próbáltam énis napi 5 litert inni, aztán már mikor buffer underrun volt és a wc-n ittam rájöttem hogy hülyeség :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2934) Esmein válasza Agostino (#2931) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jugóban ittam kék szinű kólát, átszámítva két liter 38 ft volt. Hát... több E volt benne, mint a Eszperente szótárban és valami kegyetlen brutál mellékíze. Olyan volt az íze mint az ablakmosónak a szaga.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2935) vizslakutya válasza TexT-BoY (#2929) üzenetére


vizslakutya
senior tag

az arcodra szeded ?

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#2936) Agostino válasza Esmein (#2934) üzenetére


Agostino
addikt

Attala. Készült: CO2, étkezési sav,citromsav, aroma, NA-ciklamát, NA-szacharinát, aszpartám, aceszulfám K, NA-benzonát, tartazin, palentkék <- ők a színezékek, meg tartalmaz természetesen fenil-alanin forrást. Amugy a cucc hivatalosan ásványvíz alapú. :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2937) Vangelis válasza Esmein (#2934) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Véletlenűl nem ablakmosót vettél:DDD?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2938) escie válasza Esmein (#2928) üzenetére


escie
őstag

''olympus narancs sárgarépa cumó''
nyammm. :DD
imádom. általában, ha én kaparintom a kezembe először, akkor már másnak nem is jut itthon. :)

I'm back, baby!

(#2939) Agostino válasza escie (#2938) üzenetére


Agostino
addikt

Yechh...sárgarépalé. Ilyen Xtrem cuccokat, hogy lehet meginni? :) Szerintem ezt a paradicsomlé meg a töklé übereli csak.
Viszont az Olympus grapefruit nagyon fincsi.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2940) mahatma válasza TexT-BoY (#2926) üzenetére


mahatma
aktív tag

60mg roaccutan? az elég brutál adag, őszinte részvétem....egyébként labello helyett inkább a neutrogena szájkenőjét javaslom, drágább, de szerintem sokkal jobb...

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#2941) Rez_Grof válasza Agostino (#2939) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Amíg nem jártál gyümölcslé gyárban, nem tudhatod mit iszol őszibaracklé helyet :DDD

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2942) escie válasza Agostino (#2939) üzenetére


escie
őstag

nekem mind a három Xtrem(sic!) cucc nyamm kategória.
uh, ebből ne csináljunk hitvitát. sőt, legalább ellenfelek sem vagyunk... :)

I'm back, baby!

(#2943) TexT-BoY válasza vizslakutya (#2935) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nem

az se elhanyagolható de inkább a hátamra és a hegesedés elkerülésére...

ha csak az arcomon lettt volna akkor le..om az egészet de a melkasom és a hátam jobban idegesít
most vagyok az első doboz végén és még van 3

vérvételen egész jót produkáltam:
koleszterin (2.9-4.4ig jó) nekem : szedés elött :3.2 most: 3.5
kreatinin: (18-62ig jó) nekem: szedés elött: 81 most: 57

Kiderült hogy eddig nagyon keveset ittam viszont a gyogyszer szedése óta vedelek és most értem el azt a szintet amiröl indulnom kelett volna... :D

mahatan: suliba tégejes Nivea figyel rajtam mert ott megszokták/elfogadták hogy muszály... labellot csak kb naponta 1órát hazsnálok amig utazok hogy ne nézzenek hülyének:D

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2944) Old Death válasza Agostino (#2939) üzenetére


Old Death
senior tag

Yechh...sárgarépalé. Ilyen Xtrem cuccokat, hogy lehet meginni? Szerintem ezt a paradicsomlé meg a töklé übereli csak. nagyon finom az első.. viszont a sütőtök lé fantasztikuson szörnyű viszont másnaposság ellen kiváló :D
paradicsomlé egész jó... de ritkán iszok...
ami mindent visz: van vmi cékla, tök, répa, zöldség, meg sok minden más rettenet itala -ha jól emlékszem- a heyho-nak.. (de nem vagyok biztos benne...) na az mindent visz... abból sikerült egy kortyot legyűrnöm, de szörnyű... másnaposság ellen még nem volt tesztelve... lehet, h kéne? ;]

szerk.: megvan a első helyezett: Bővebben: link sió a gyártó (hiába hazai az első) és zöldség ital... rosszul emlékeztem :B

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2945) tildy válasza Old Death (#2920) üzenetére


tildy
nagyúr

Nálunk napi 4 főzés tea fogy.
Általában pickwick (gyümölcsös) variációkból. Igaz párommal ketten isszuk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2946) Dilikutya válasza Esmein (#2934) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kékkóla rulezz :D Volt pár éve a kék Pepsi... a suliban csak én ittam olyat, mindig megbámultak amikor az volt nálam ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2947) Vangelis válasza Dilikutya (#2946) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt én is megkóstoltam egyszer:DDD, de nem jött be.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2948) Agostino


Agostino
addikt

2x, sorry.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2949) Agostino


Agostino
addikt

Ném akartam vitát kezdeni, de szerintem minden zöldségnek megvan az Isteni elrendeltetése. A paradicsom azért teremtetett, hogy legyen mit tenni a pizzára, meg a spagettire. A tök pedig azért, hogy kibelezzem, megcukrozzam, megsüssem, és megegyem melegében. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2950) TexT-BoY válasza tildy (#2945) üzenetére


TexT-BoY
addikt

most te vagy pickwick''tea'' nem mindegy... ;]
oylan mitnha a Tnt2re azt modnanád hogy a ''GPU''-t hűtöm vagy egy x800nál a GPU.-t....;];];]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.