Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) Loretto


Loretto
veterán

Remélem kiesik a Milan... ;]

Soirée...

(#2252) VladimirR válasza _Volkovy_ (#2248) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na vegre - nem, mintha barmit is erne ezen kijelentesed, mi=ondtal mar ilyet tobbszor is

(#2253) #57764352 válasza Esmein (#2131) üzenetére


#57764352
törölt tag

THX!

Hajrázom, mert muszály. Nekünk be van építve a tananyagba, csak a prometric vizsgát kell külön letenni!

(#2254) #57764352 válasza Loretto (#2251) üzenetére


#57764352
törölt tag

Én is inkább a PSV-t favorizálom!

(#2255) Type-R válasza #57764352 (#2254) üzenetére


Type-R
őstag

A Milan jutott tovább.


[Szerkesztve]

(#2256) Esmein válasza #57764352 (#2254) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az valami tft panel ?...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2257) Type-R válasza Esmein (#2256) üzenetére


Type-R
őstag

Az egy német foci csapat.:D

(#2258) Esmein válasza Type-R (#2257) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bocs ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2259) Loretto válasza Esmein (#2256) üzenetére


Loretto
veterán

Jah majdnem.
Költői kérdés volt?

Soirée...

(#2260) Esmein válasza Loretto (#2259) üzenetére


Esmein
nagyúr

Focihoz olyan hülye vagyok, mint bármi máshoz. :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2261) #57764352 válasza Type-R (#2257) üzenetére


#57764352
törölt tag

Holland ;)

(#2262) TéKrys válasza Loretto (#2251) üzenetére


TéKrys
senior tag

Miután elvitte a fogadásomat, már én is annak szúrkoltam. Erre tessék. Úgy néz ki, hogy akinek én szúrkolok az meg lesz átkozva. Készen vagyok. :O

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#2263) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Azt ugye én nemtom saját kis kútfőbők kitalálni, hogy melyik topicok ''hírlevelére'' iratkoztam fel? Persze elfelejtettem, hogy hány helyre tettem pipát és csak várom az emileket. Várjak tülremesen, vagy van más megoldás is?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2264) Esmein


Esmein
nagyúr

1 óra és nagyúr leszek :)
#2263: Sajna nem nagyon tudok rá megoldást :(

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2265) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Bővebben: link

További jo off-olást.....

Jó éjt Nagyúr;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2266) Esmein válasza Vangelis (#2265) üzenetére


Esmein
nagyúr

Héhé, ez az én trükköm :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2267) Vangelis válasza Esmein (#2266) üzenetére


Vangelis
nagyúr

eddig még nem láttttttam:F

Azért 20.000#-ig tornázd fel addig ugy szebb:D,



[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2268) TéKrys válasza Esmein (#2264) üzenetére


TéKrys
senior tag

Engedd meg hogy én gratuláljak elsőként. [kép] Azt nem tudod véletlenül hány nap kell a PH! addikthoz?

[Szerkesztve]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#2269) Vangelis válasza TéKrys (#2268) üzenetére


Vangelis
nagyúr

365 :F:D
Észrevettem, először azt hittem hülye vagyok...aztán rájöttem, mindkettőre:DDD



[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2270) TéKrys válasza Vangelis (#2269) üzenetére


TéKrys
senior tag

Várjál, javítottam. Nem kedvenchez hanem addikthoz. Ahhoz 3xx.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#2271) TéKrys válasza Vangelis (#2269) üzenetére


TéKrys
senior tag

Köszi a gyors reagálásokat. :D és válaszokat

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#2272) Gh0sT válasza TéKrys (#2270) üzenetére


Gh0sT
addikt

365? Mintha egy év kellene hozzá.


Szerk.: Jóvan, itt mindenki összevissza szerkesztgeti a hsz-ét. :)

Vangelis: az előbb még csak 351 volt nálad. :D

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2273) Vangelis válasza Gh0sT (#2272) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah jah , de mán tényleg mentem tentélni......
Mert holnap hosszú napom lesz, nektek meg hosszú éjszakátok, a mederátorok ugy tünik nem alszonak:DDD

Gh0sT: Nincs róla fénykép:D

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2274) Esmein


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Először old death linkelt be ebbe a topicba, aki tudja mit kell keresni, hamar megtalálja :)
Es koszi, kivancsi elszek hogy tenyleg 23:53-kor lépek-e.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2275) Drizzt válasza Type-R (#2257) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Az HSV... :D

I am having fun staying poor.

(#2276) Loretto válasza Esmein (#2264) üzenetére


Loretto
veterán

Mondom h ban lesz ;]
psv einhoven holland csapat, akik ma becsületesen megdolgoztak a becsületükért.

Volkovy: szard el őket. Ma vmi hülyeség nap van, komolyan mondom. CSak a sok ''vicces'' emberbe botlok bele...

Soirée...

(#2277) Esmein


Esmein
nagyúr

Lehet csak holnap 23:53-kor leszek nagyúr ?:D Remélem nem, és éjfélkor váltás :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2278) Esmein


Esmein
nagyúr

Nem ma leszek nagyúr :D Majd talán holnap, ugyanis 601 napos vagyok, hozzászólásszám lazán megvan, dehát. Nem panaszkodom :)
Mire megírom a hsz-t, mégiscsak nagyúr lettem 00:04-kor :)

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2279) Old Death válasza Esmein (#2216) üzenetére


Old Death
senior tag

:C ez k jó műsor... bár inkább én ki szoktam hagyni amikor van kedvem megnézem...
nagyúr :R a ban elmaradt.. biztos Loretto nem talált vállalkozó szellemű nagybetűst ;]

látom később meg lettem említve... de had kötözködjek... az Old Death-et nagybetűvel írom az oldy-t kisbetűvel... de egyébként minden stimmelt :D

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2280) marcee


marcee
addikt

Seggrészeg alsószomszéd az imént csöngetett be hozzánk, hogy engedjem be a kapun, mert nincs kulcsa! Ezután keresztülcsörtetett a házon, ki a hátsókapun és betörte a kertre nyíló bérelt lakásának terasz ajtaját. Nem gondoltam, hogy ez ennyire zajos művelet. Ugy látszik ezúttal nem csak lépcsőház kulcsa nem volt. Aki ki merészelt nézni a hangzavarra, azt megfenyegette, hogy felmészik hozzá és kilátásba helyezett egy erőszakos szexszális aktust is, az illetővel, akire a szenvedő fél szerepét osztotta.
Ez az ürge nem semmi, hetente 2-3 éjszaka fellármázza az egész házat. Hihetetlen, hogy egy darab kellemetlen figura, mennyi normálissal ki tud cseszni. Eddig ez viszonylag jó környéknek számított, de ahogy higul fel a nagybecsű közösség, úgy kezdek elvágyódni innen. Féltem a lakás értékét is.

[Szerkesztve]

\m/

(#2281) Esmein válasza marcee (#2280) üzenetére


Esmein
nagyúr

Fickót hármannégyen meglátogatni mikor jó másnapos, aztán felrúgni mint a kővédermedt kutyasz@rt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2282) Esmein válasza Old Death (#2279) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bocsánat kolléga, azt hiszem ezt elszúrtam. Úgyhogy most a földig lehajlok :R és úgy kérem elnézésed a név írásának helytelensége miatt :)

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2283) Old Death válasza Esmein (#2282) üzenetére


Old Death
senior tag

egye-fene megbocsájtom :D de csak azért, mert nagyúr vagy... ha tegnap történt volna akkor most egy fejjel alacsonyabb lennél... (leharaptam volna) :))

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2284) Esmein válasza Old Death (#2283) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kizárt, hogy egy ekkora arcot egyszerre le bírsz harapni :D
Na megyek és belévetem magam királyi ágyamba.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2285) K G S válasza Esmein (#2284) üzenetére


K G S
csendes tag

Ember hát nem szégyeled magad? :D
MSN-t ne tessék már hanyagolni, olyan ritkán látlak, mint sivatagban havembört


[Szerkesztve]

Szidásokat pü-ben tessék

(#2286) jeges


jeges
senior tag

sianis: hogy sikerált(ak) a zh(-k)?

jóreggelt egyébként minden vidám offolónak :DDD

(#2287) Agyasima válasza marcee (#2280) üzenetére


Agyasima
senior tag

Legközelebb ne engedd be. (Esetleg el kéne beszélgetni vele...)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2288) tildy


tildy
nagyúr

DErűs és szép napot minden dolgozó ''népnek''.
Én is belekezdtem már, ráadásul a fizum is megérkezett, szal jól kezdődik ez a nap, annak ellenére, hogy tegnap még este dolgoztam.(most meg kellhettem 5kor:Y)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2289) tiv83us válasza tildy (#2288) üzenetére


tiv83us
veterán

Jo Reggelt!
/En meg most jottem haza melobol :)/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2290) Sianis válasza jeges (#2286) üzenetére


Sianis
addikt

Jó reggelt!

Szerintem jól sikerült, remélem, hogy így is lesz. Most a fizika zh-ra készülök, elég erősen, bár lövésem nincs, hogy hogyan fogok vele délutánra végezni. :( Szóval ha nem segítenek a barátaim, akkor valószínűleg elbukom a mai viadalon. :(

(#2291) Integra


Integra
titán

jó étvágyat! :))
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2293) jeges


jeges
senior tag

érdekes, az aktiv témákban egy ''öööööööö'' (vagy hasonló) nevű tagot látok utsó hozzászólóként, itt meg integra figyel utoljára...
lehet, h vmelyik mod dógozik? :U


ahhh, már látom is :))

[Szerkesztve]

(#2294) Loretto


Loretto
veterán

Én is vagyok. Igaz fél2-ig voltam fent de már fél7-kor keltem mert hajat kellett mosni.
Nem is mondtam tegnap, de apám nyert kenon 40000ft-ot. Ha hugom nem mondja, akkor sztem nem is szól senki.....
Jótét lélek voltam :B Egy vak bácsit átkísértem a zebrán reggel. Mindenki bámult... Nem volt jó érzés mintha vmi különc lennék.... :(

Soirée...

(#2295) jeges válasza Loretto (#2294) üzenetére


jeges
senior tag

lehet azér' néztek, mer' nem értették, méér vezetd át, ha nem akarja ;]

(#2296) VladimirR válasza Agyasima (#2287) üzenetére


VladimirR
nagyúr

imho nem a legnyerobb otlet, ha nem engedi be, mert ezzel max a tobbi lakoval szur ki, a reszeg fazonnal nem, ugyanis neki nem okoz gondot felcsengetni egyesevel a lakokhoz...

(#2297) a_tesz válasza Loretto (#2294) üzenetére


a_tesz
Korrektor

és az mit számít, hogy az elanyagiasodott korcs embereknek szúrod a a szemét? :F csak azzal foglalkozz, hogy egy olyan embernek segítettél, akinek szüksége volt rá, ne érezd magad szarul, mert ilyen kretén világ van.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2298) Integra válasza jeges (#2293) üzenetére


Integra
titán

mi volt? én is néztem hogy miért ő van ott..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2299) Integra válasza a_tesz (#2297) üzenetére


Integra
titán

ez van :(
ha pedig látod hogy igazságtalanság van, segíteni akarsz a gyengébbnek, jogosan, akkor a végén még te szívsz önbíráskodásért, mész bíróságra magyarázkodni etc....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2300) Szőrös  válasza Loretto (#2294) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem inkább a frissen mosott hajad miatt néztek meg ? ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.