Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3101) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nah, kinek támad vajon az a világmegváltó ötlete, hogy nyit egy ''Nagy nyaralás topic''-ot? ;]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3102) Gh0sT válasza Gh0sT (#3101) üzenetére


Gh0sT
addikt

Váááááááááááááááááááááááááá:

Bővebben: link

Éreztem... ez már a levegőben lógott! :O

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3103) SPDeluxe1.0 válasza Gh0sT (#3102) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Most mi ebben a yó? ;)
Egy érdekesnevű srác nem akar sok-sok szigetes topicot! :C

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3104) Esmein


Esmein
nagyúr

Nohát nohát, minden online játékban vannak f*szparasztok, nembaj :D Most megszivattam szegény kis 14 évest, ide oda rángatom két város közt, hadd fogyjon a pénze meg az ideje. Kicsit pipa már ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3105) TéKrys válasza Esmein (#3104) üzenetére


TéKrys
senior tag

Kegyetlen vagy Esmein nagyúr!;]:C

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3106) Esmein válasza TéKrys (#3105) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ezek mind ugyanolyanok, a taplósággal felhúzzák az agyad, keresztbetesznek ahol lehet, mert benne van a játékban, de aztán ugyanúgy mint a többi kis netsuhanc beveszi a lompost :D Elkezd 12 évesezni, aztán anyukádat emlegeti végül habzó szájjal kilép. Nem olyan bonyolult a logikájuk.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3107) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Reggel 17-en voltak aktiv tagok:Y:Y
Megvan képen is csak 2 mega mert a hülle fejemmel nem jpeg-be mentettem:D lol

(#3108) SPDeluxe1.0 válasza Esmein (#3106) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

tizenkilencmajdnemhúsz, miért kérded ?
Mert egy picit idősebbnek gondoltalak,néhány HSZ-edtől meg majdnem lefordulok a székről a röhögéstől!Így tovább fiatalúr! ;)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3109) TéKrys válasza Esmein (#3106) üzenetére


TéKrys
senior tag

Melyik játék ez, ha megkérdezhetem?

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3110) erdeya


erdeya
senior tag

megint itt...

Péterke te honnan netezel?

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3111) Esmein válasza erdeya (#3082) üzenetére


Esmein
nagyúr

5000 körül nagyon jó kis microsoft egeret lehet venni, egy minőségi egér pedig kiszolgál évekig. Én ezt javaslom neked, nézz valami jó kis perifériát.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3112) Esmein válasza Esmein (#3111) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na ez viszont nem ér... Mi az hogy te vagy később, mikor korábban írtad a hsz-t ?...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3113) Esmein válasza SPDeluxe1.0 (#3108) üzenetére


Esmein
nagyúr

Köszönöm a bizalmat :)
Hát, azok a hszek már csak olyanok. Általános hetedikben csapatban holtversenyben végeztünk a bükkösfürdői nyolcadikosok mögött székrőlleforgatás párosban.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3114) SPDeluxe1.0 válasza Esmein (#3111) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Tudod nagyon közel vok hozzád pár száz méter csupán! ;)

Mayerlaci #3104: Bővebben: link

[Szerkesztve]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3115) erdeya válasza SPDeluxe1.0 (#3114) üzenetére


erdeya
senior tag

hol vagy? netcafe?
meló ilyenkor?

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3116) SPDeluxe1.0 válasza erdeya (#3115) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Még utóbbi,fél óra múlva előbbi! :DD

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3117) Esmein válasza Gh0sT (#3101) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nyisd meg te a nyag orákulum topikot sztem :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3118) erdeya válasza SPDeluxe1.0 (#3116) üzenetére


erdeya
senior tag

hja... lassan (20 perec) én is lécelek haza felé...

Nézegetem ezeket a genius billentyűket, de nem teccenek :(
Samsung eddig a befutó...



Chicony-ról tud valaki valamit??

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3119) Vangelis válasza erdeya (#3118) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Genius

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3120) Esmein válasza erdeya (#3118) üzenetére


Esmein
nagyúr

Két chikony billencsem is volt már, a véleményem az róluk, hogy mint billentyűzet teljesen megállják a helyüket a mezőnyben, teljesen kielégítik azon igényeimet hogy olcsó, sallangmentes terméket kapjak a pénzemért, a tartósságáról sajnos nem zenghetek ódákat, mindet sikerült kettéhajtogatnom, de normális emberi felhasználás mellett kibírhat akár 2 évet is, efelől nincsen kétségem. Bár soha nem értettem azokat, akik ezreket költenek billentyűzetre, a mostani fekete szürke billencsem 1250-ért vettem egy kiskerben és tökéletes. Lehet rajta egyszerre 4 gombot nyomni, ami cs közben felettébb fontos, mig öcsém 3500-as logitechén nem lehet ami viszont felettébb kiakasztó. Egyéb perifériákkal nincs közelebbi kapcsolatom a gyártótól, de nem is igazán vágyom rá, egeret a microsofttól vagy a logitechtől, billencset a chiconytól monitort a samsungtól a doboz pedig mindig váltzó.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3121) erdeya válasza Esmein (#3120) üzenetére


erdeya
senior tag

most pontosan milyened is van?

Bővebben: link ilyen?

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3122) Vangelis válasza erdeya (#3121) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem hiszem hogy ez 1250.- ft volna:D hanem 1850...viszont az ar jó

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3123) TéKrys válasza erdeya (#3121) üzenetére


TéKrys
senior tag

Mi az a lézernyomtatott?:F

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3124) Szőrös  válasza TéKrys (#3123) üzenetére


Szőrös 
veterán

gondolom az, hogy nem matricázva vagy festve van a gombra a karakter hanem lézernyomatva. na most , hogy ez mimerre az passz.

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3125) Cathfaern válasza Esmein (#3104) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Milyen online játék? (tudom blogodban biztos leírtad de én nem olvasok blogot :P)

(#3126) escie válasza TéKrys (#3123) üzenetére


escie
őstag

az az, amit torz on borz mond.
tkp lézerrel beleégeti a billentyűbe a feliratot, így nem kopik le.

egyszer láttam egy videot a Siemens gyáráról, ott is ilyen volt...

I'm back, baby!

(#3127) SPDeluxe1.0 válasza Cathfaern (#3125) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Azér vannak a blogok hogy megismerhesd az általad a közeli/távoli jövőben moderálandó tag beállítottságát ,természetét,vérmérsékletét,stb... ,nemde? :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3128) Sianis válasza erdeya (#3055) üzenetére


Sianis
addikt

Majd nem leszel, ha kimoderállak! :D

(#3129) tildy válasza bebean (#3096) üzenetére


tildy
nagyúr

Pontosan erre gondooltam.Egyébként írták itt fórumon, hogy programozható.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3130) Esmein válasza Cathfaern (#3125) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem hiszem, hogy leírtam a bloomban :D Lineage 2 egy privát magyar szerveren. Nappal 300-an éjjel 150-en szoktak fent lenni, teházt vagyunk egy páran és ilyenkor törvényszerű, hogy belekerül a szemét is. Azt mondta a csóka azért jöttek át a másik szerverről, mert igaz hogy övé volt a legerősebb klán, de 7 másik összefogott ellenük. Tegnap ezen a szerveren is csináltak egy nagy disznóságot, úgyhogy ezen a szerveren is ki lesznek pusztítva. Akinek nagyobb a képe, mint a fegyvere, azt seggberugják rövidtávon.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3131) Cathfaern válasza Esmein (#3130) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ember ha te a Nightfallon nyomulsz akkor pm-ezz már rá Noamuth-ra, Noa-ra vagy Cathfaern-re :) Esetleg ha megadod a nevedet majd pm-ezek én :)

(#3132) Esmein válasza erdeya (#3121) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát, nem ilyen :D Majd egyszer megkeresem, ha nagyobb megahertzek dübörögnek a seggem alatt...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3133) Esmein válasza Cathfaern (#3131) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na lássuk csak :D Ott játszom egyébként.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3134) Esmein


Esmein
nagyúr

Most én vagyok megőrülve, vagy tényleg nem lehetett érteni a híradót ? Véletlen leülök 1 elé, erre azt látom, hogy egy tömött buszon fényes nappal 6 kommandósnak öltözött muki keresztülszúr egy gyereket egy szamurájkarddal. Aztán meg 40 ember összever 4 rendőrt. MI A FRANC VAN MA ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3135) 50 CENT


50 CENT
tag

Nem voltam egy 2 percig a PH!-n és ezért nem tudom ki és miért* zárta a ''nyaralás zakinthoszon'' c. topicomat! Ha valaki le bírja írni azt megkérném!

* a pontos szöveg

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3136) mayerlaci válasza 50 CENT (#3135) üzenetére


mayerlaci
senior tag

(#3137) mr.geeZ válasza Esmein (#3134) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Tényleg eszméletlen. A hab a tortán a pénzszállítós emberke volt, aki fél km-re ment parkolóhelyet keresni, és szire szóra odaadta az első szembejövő kukásmellényes emberkéknek az összes pénzt, és utána visszament lapítani, mintha semmi se történt volna; ''egyelőre tanúként hallgatják ki''...

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#3138) Agostino válasza 50 CENT (#3135) üzenetére


Agostino
addikt

Sherlock Holmest felbéreltük. Szakértő a ficko, kinyomozza neked. Addig is: van elleséged vagy valaki aki képes lenne ilyen értelmetlen brutális gaztettre?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3139) 50 CENT


50 CENT
tag

Amikor regisztráltam azt írta az e-mailbe, hogy egy kódot kapok, de ezt majd az első belépéskor változtassam meg! Hogyan kellett volna? Ja, és egy MODERÁTOR-tól kérdezném, hogy lehetne tv-csatornás topicokat nyitni? pl.: RTL KLUB, TV2, HBO, M1...stb.?

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3140) Old Death válasza 50 CENT (#3139) üzenetére


Old Death
senior tag

az első részéhez:
adataidnál tudsz mindent változtatni...
a második részéhez: inkább ne... :) úgyis csak zárnák :D

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3141) 50 CENT válasza Old Death (#3140) üzenetére


50 CENT
tag

Jó, köszi, hogy segítesz, de én egy MODERÁTOR-t kértem. De mondom, kössszi! Mert ha egy újabb értelmetlen topic: #3132 hsz

[Szerkesztve]

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3142) Gambit válasza 50 CENT (#3141) üzenetére


Gambit
őstag

Ja. Mert nem qrvára mindegy, hogy egy MODERÁTOR, vagy egy kiemelkedően értelmes, segítőkész, átlagon felüli tag mondja meg. :o

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3143) Esmein válasza mr.geeZ (#3137) üzenetére


Esmein
nagyúr

Engem meg azhért sittelnek 5 évre, ha lenyúlok a teszkóból egy rudit...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3144) Old Death válasza 50 CENT (#3141) üzenetére


Old Death
senior tag

ok, igaz nem vagyok kompetens eme ügyben csak segíteni akarok... mert ez egy számtech fórum, tv csatornáknak van saját fóruma, ahol ki lehet őket tárgyalni... ill. lehet nekik e-mail-t írni nekik ha vmi nem tetszik nekünk...
de miért is van szükség ilyen topicokra? v ezt csak én nem értem? :D
(pszt:ilyenkor jó meghúzni magunkat és csöndben maradni hátulról figyelni a dolgokat és ellesni a fortélyokat... )

Gambit: miazhogy _átlag_ tag :P verés lesz belőle :D

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3145) Cathfaern válasza 50 CENT (#3139) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Akkor hogy egy moderátor is válaszoljon:
Nem lehetne

(#3146) Gambit válasza Old Death (#3144) üzenetére


Gambit
őstag

Tessék? :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3147) Old Death válasza Gambit (#3146) üzenetére


Old Death
senior tag

na azé :D ez jobban tetszik...
egy kiemelkedően értelmes, segítőkész, átlagon felüli tag :B

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3148) Esmein válasza Cathfaern (#3145) üzenetére


Esmein
nagyúr

És egy MODERÁTOR válaszát várnám, hogy lehet e lázadás topicot nyitni, ahol mindenki felbújthatná a másikat a moderátorok ellen, vagy megoszthatná a véleményét erről a többi lázadás kedvelővel.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3149) Cathfaern válasza Esmein (#3148) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

:DDD Nem tudom egy próbát tehetsz :D legfeljebb gyakoroljuk a törlés és a ban gombok használatát :D

(#3150) Vangelis válasza Esmein (#3148) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Volt már ezer ilyen topic, vagy hasonlo...de hol vannak már:D:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.